πιο ειναι το αγαπιμενο σασ????

User avatar
mares_fantom
Posts: 10
Joined: Sun Oct 09, 2011 11:02 am

Re: πιο ειναι το αγαπιμενο σασ????

Post by mares_fantom »

ούλλα τζιούλλα παιθκιά αλλά σαν το σορκούι εν έσιη :D :D
φιλικά ,
Χρήστος

User avatar
mares_fantom
Posts: 10
Joined: Sun Oct 09, 2011 11:02 am

Re: πιο ειναι το αγαπιμενο σασ????

Post by mares_fantom »

ένα site που ήβρα με ψάρια που μπορουμε να θηρεύσουμε στην Κυπρο
http://pfun.eu/Fish.html
φιλικά ,
Χρήστος

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: πιο ειναι το αγαπιμενο σασ????

Post by chrysanthos9 »

οι μεγαλοι σκορκοι εννοω κοντα στο κιλο ειναι οι αγαπημενοι μου δεν τους αλλασω με κανενα ψαρι εχτος που μεγαλο μαγιατικο που ειχα την ατυχια και στις 3 συναντησεις που ειχα με μεγαλα μαγιατικα να μην καταφερω να παρω ουτε 1 οταν τα βλεπεις νιωθεις δεος αδρεναλινη στα υψη :)
Rememper always someone waiting for you at home

cydiver900
Posts: 151
Joined: Mon Apr 09, 2012 11:07 am

Re: πιο ειναι το αγαπιμενο σασ????

Post by cydiver900 »

chrysanthos9 wrote:οι μεγαλοι σκορκοι εννοω κοντα στο κιλο ειναι οι αγαπημενοι μου δεν τους αλλασω με κανενα ψαρι εχτος που μεγαλο μαγιατικο που ειχα την ατυχια και στις 3 συναντησεις που ειχα με μεγαλα μαγιατικα να μην καταφερω να παρω ουτε 1 οταν τα βλεπεις νιωθεις δεος αδρεναλινη στα υψη :)
+ 1000000000000000000000000000 Ακριβως και εγω το ιδιο φιλε Χρυσανθε το αγαπημενο μου ειναι οι σαργοι πολύ ομορφα ψάρια..
Αλλα σιγουρα και οι συναντησεις με τα κυνηγιαρικα ....να δεις να σου ερκεται μες τα μουτρα καταμερωπο ειναι ισως ενα που τα εντυπωσιακοτερα θεαματα στο υποβρυχιο κυνηγι!

christosapoel
Posts: 50
Joined: Wed Apr 18, 2012 12:25 pm

Re: πιο ειναι το αγαπιμενο σασ????

Post by christosapoel »

για μενα το πιο ομορφο ψαρι εν ο ορφοσ ,, ενεξερο γιατι!!! αρεσκουν μου τα χρωματα του!!!! :)

nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

Re: πιο ειναι το αγαπιμενο σασ????

Post by nicolas theocharous »

MariosK wrote:Σφυρίδα η πρασινομάτα :ugeek:. Βάλλεις την μες την βάρκα τζε μονομιάς θέλεις να την σύρεις πίσω :neutral:
δικοπο μαχαιρι φιλε η σφυριδα.. βλεπεις την μεστη βαρκα θελεις να την συρεις πισω... εκαμες το λαθος να την συρεις πανω στο καρβουνο... θελεις κι αλλη... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

γιατι αποφευγω τα μαυροψαρα νομιζεις??? εν θελω πειρασμους μακρια και αγαπημενοι με να την δω με να με δει. μια χαρα ειναι και αμαν την φανταζουμε η αμαν την βλεπω που φωτος

christosapoel
Posts: 50
Joined: Wed Apr 18, 2012 12:25 pm

Re: πιο ειναι το αγαπιμενο σασ????

Post by christosapoel »

nicolas theocharous wrote:
MariosK wrote:Σφυρίδα η πρασινομάτα :ugeek:. Βάλλεις την μες την βάρκα τζε μονομιάς θέλεις να την σύρεις πίσω :neutral:
δικοπο μαχαιρι φιλε η σφυριδα.. βλεπεις την μεστη βαρκα θελεις να την συρεις πισω... εκαμες το λαθος να την συρεις πανω στο καρβουνο... θελεις κι αλλη... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

γιατι αποφευγω τα μαυροψαρα νομιζεις??? εν θελω πειρασμους μακρια και αγαπημενοι με να την δω με να με δει. μια χαρα ειναι και αμαν την φανταζουμε η αμαν την βλεπω που φωτος

ε καλά ρε φίλε αμαν πιάσεισ τζε καμιά χαλασε?????? :lol:

nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

Re: πιο ειναι το αγαπιμενο σασ????

Post by nicolas theocharous »

φιλε εν το επιδιωκω να σου πω την αληθεια τωρα αν μου δειξει το βυθομετρο μου ψαρια και κατεβασω κατω και εμφανιστει κανενα μαυρο που το πουθενα και χτυπησει τον πλανο τι να καμω?? απλα εν το επιδιωκω γιατι εν θελω να χαλω τοπους που κρατουν ζωη τα μαυρα εκει

Nikolas Nklou

Re: πιο ειναι το αγαπιμενο σασ????

Post by Nikolas Nklou »

nicolas theocharous wrote:φιλε εν το επιδιωκω να σου πω την αληθεια τωρα αν μου δειξει το βυθομετρο μου ψαρια και κατεβασω κατω και εμφανιστει κανενα μαυρο που το πουθενα και χτυπησει τον πλανο τι να καμω?? απλα εν το επιδιωκω γιατι εν θελω να χαλω τοπους που κρατουν ζωη τα μαυρα εκει
η αληθεια μια ενει....ο Νικολας εσταματησε να ψαρευκει μαυρα γιατι τωρα εγυρισε το ψαρεμα του αποκλειστικα στα κουνελλοψαρα ! :mrgreen: :angelic-green:
:lol: :lol:

nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

Re: πιο ειναι το αγαπιμενο σασ????

Post by nicolas theocharous »

Nikolas Nklou wrote:
nicolas theocharous wrote:φιλε εν το επιδιωκω να σου πω την αληθεια τωρα αν μου δειξει το βυθομετρο μου ψαρια και κατεβασω κατω και εμφανιστει κανενα μαυρο που το πουθενα και χτυπησει τον πλανο τι να καμω?? απλα εν το επιδιωκω γιατι εν θελω να χαλω τοπους που κρατουν ζωη τα μαυρα εκει
η αληθεια μια ενει....ο Νικολας εσταματησε να ψαρευκει μαυρα γιατι τωρα εγυρισε το ψαρεμα του αποκλειστικα στα κουνελλοψαρα ! :mrgreen: :angelic-green:
:lol: :lol:
εν κανει που σκεφτουμε το καλο σας περκι πιασετε κανενα ψαρι του χαιρκου ειπες μας την και που πανω... καλα να μας καμεις :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nikolas Nklou

Re: πιο ειναι το αγαπιμενο σασ????

Post by Nikolas Nklou »

nicolas theocharous wrote:
Nikolas Nklou wrote:
nicolas theocharous wrote:φιλε εν το επιδιωκω να σου πω την αληθεια τωρα αν μου δειξει το βυθομετρο μου ψαρια και κατεβασω κατω και εμφανιστει κανενα μαυρο που το πουθενα και χτυπησει τον πλανο τι να καμω?? απλα εν το επιδιωκω γιατι εν θελω να χαλω τοπους που κρατουν ζωη τα μαυρα εκει
η αληθεια μια ενει....ο Νικολας εσταματησε να ψαρευκει μαυρα γιατι τωρα εγυρισε το ψαρεμα του αποκλειστικα στα κουνελλοψαρα ! :mrgreen: :angelic-green:
:lol: :lol:
εν κανει που σκεφτουμε το καλο σας περκι πιασετε κανενα ψαρι του χαιρκου ειπες μας την και που πανω... καλα να μας καμεις :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

πιο ειναι το αγαπιμενο σασ????

Post by belluga »

Ε καλαν ρε εσεις οι 2 εννα χαλασετε ουλλα τα τοπικ του φορουμ!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nikolas Nklou

Re: πιο ειναι το αγαπιμενο σασ????

Post by Nikolas Nklou »

belluga wrote:Ε καλαν ρε εσεις οι 2 εννα χαλασετε ουλλα τα τοπικ του φορουμ!


Sent from my iPhone using Tapatalk
:text-freedom: :lol:

nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

Re: πιο ειναι το αγαπιμενο σασ????

Post by nicolas theocharous »

belluga wrote:Ε καλαν ρε εσεις οι 2 εννα χαλασετε ουλλα τα τοπικ του φορουμ!


Sent from my iPhone using Tapatalk
μιλας εσυ που μας κουρτιζει?? αλλοι φκαλουν και ποσταρουν videos με κουνελλους φιλε μου!!!

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: πιο ειναι το αγαπιμενο σασ????

Post by MariosK »

Κοπέλια αρκετά. Μεταξύ σοβαρού και αστείου έχει δίκαιο ο bellunga. Καλή η πλάκα αλλά καλύτερα στα κατάλληλα topics.

Post Reply

Return to “Ψάρια και το ψάρεμα τους”