ποσα οπλα εχετε

omonoia

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by omonoia »

EVA8INEN TO PSARI ... PREPEI NA GINOUMEN UPOVRIXIA TSIE NA EXOUMEN KANONIA MAZI MAAS SAN TSINA STIN FOTO PIO PANO DIOTI XRIAZONTE MAKRINES VOLES POU EN KANTEUKOUN TA KOLOPSARA........

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by hdemetris »

Αντρίκο ωραία η φανελούα :D Εν πειράζει, περιμένουμε για τα μινέρκα. Πάρε μας σε κανένα λαβρακότοπο τωρά :lol:

Ρε Γιώρκο η βάρκα εν must τζαι εν τζαιρός της.
Αλλά εν θα σε παίρνω γιατί είσαι λίον κίστης τζαι περιπαίζεις τα ψάρκα μου :lol: Να γοράσει το ζεφκάρι σου να σε παίρνει :lol:
Σκέφτουμαι αύριο να ψαρέψω στην γειτονιά σου. Κόπιασε.
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by Antreas »

ρε φιλε ενα λαβρακοτοπο εχω που ειδα μια φωρα 3-4 μεγαλα λαβρακια τζαι τοσο πολλα καλος ειμαι που ειρταν μου στο καρτερι τζαι εγω εμεινα τζαι εβλεπα τα.
που τζινη την μερα ομως εν τα ξαναειδα.
βλεπω παντα λαβρακια αλλα εν ερκουνται με τιποτε στο καρτερι.
τζινο τον τοπο ομως εν τον λεω με τιποτε 8)
οσο για βαρκα μαλλον θα πρεπει να πιασουμε σε καποια φαση ολοι μας γιατι ειναι αναγκαία

omonoia

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by omonoia »

i varka en to kalitero prama pou prepei na esxeis.... esxeis olo ton e3oplismo sou,nero,to fai sou ktl kai eisai anetos.... aman tin prosexeis, pliniskeis tin en 8a se prodosei potte tis
3eri kanenas sas pos vazete foto dame pou grafoume dioti en ta kataferno...

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by hdemetris »

Κάμε Upload Attachment
Who the cap fit
Let them wear it

Lavrakis
Posts: 16
Joined: Tue Mar 04, 2008 9:44 am

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by Lavrakis »

Giorkos wrote:
omersub wrote:μιας και άρχισαν τα κρύα και δεν με βλέπω να πηγαίνω ψάρεμα είπα να κάνουμε αυτό το ποστ
για να περνά η ώρα :D
λοιπόν ? πόσα έχετε ?
βάλτε και στήσιμο για το καθένα να έχει περισσότερο ενδιαφέρων 8)
προς το παρών μόνο ένα μάχιμο..το galactica.... :twisted: αλλά θέλει τεστινγκ ακόμα...ίσως το σάββατο να μπορέσω να το πάρ.... :wink:

115 μήκος όπλισης
2 14αρια μαινούνες μαύρες
140 εκ. 6.3 μμ Δίφτερφη trygons

τα υπόλοιπα 3 όπλα (82, 100, 110) είναι εκτός μάχης .......είναι σε κομάτια και spare parts !!!!!

ψήνεται ακόμα ένα.....ξύλο.μονολάστιχο αρχικά...

Χμμμμ...εδώ που τα λέμε..έχει κανείς σωλήνα πάθος προ οπεν (μόνο σωλήνα ) για πούλημα ??

Γιώργος

Exo ego 90ri. Goustaris?
'Εχει τόσα πολλά να πεί, τόσα να εξηγήση...
αν είχε στόμα και λαλιά θα μ' είχε βρίσει!

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by mariosko »

εχω 100άρι Pathos Open Pro , αν θέλεις τον σωλήνα να κανονισουμε
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by gptochos »

Με γεια ρε κοπέλια τα όπλα σας :wink: .

Αφού ρε Δημήτρη ο Ντίνος είναι πρίγκηπας δεν μπορεί να σηκωστεί πρωϊ :mrgreen: Τζαι ο φίλος σου ο Γιώρκος δεν σε θέλει ζευκάρι του. :D Ρε φίλε νομίζω μόνο με τον Ντίνο κάμνουν. Να πηαίνουν μια φορά κάθε κυρίου δόξι :D

Ρε μακάρι να είχα βάρκα και θα σας έπερνα δεν έχω κανένα πρόβλημα. :roll:

Κάτι έχω πάνω στα σκαριά. Κάτι θα ψηθεί εντός της άλλης εβδομάδας. :?: :roll:
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by Antreas »

Γιώργο θα πιάσεις βαρκουα ? 8)

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by Giorkos »

gptochos wrote:
Κάτι έχω πάνω στα σκαριά. Κάτι θα ψηθεί εντός της άλλης εβδομάδας. :?: :roll:

Γιωρκούιν..... μα κάμνεις την σφίγγα τωρά ??? φέρε τις φωτό να τρέξουν τα σάλια μου.....
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by gptochos »

Εν να δείξουν οι επόμενες μέρες κοπέλια. :?: Βρήκα ένα φουσκωτό 3,50 με μηχανή 40 2Τ Yamaha. Πρέπει να είναι 6 χρονών.Την έχει ένας πελάτης μου ο οποίος πήγαινε καταδύσεις (απλά για Hobby). Έκανε την μηχανή full service πέρσι και από τότε δεν την έβαλε στο νερό. έβγαλα κάποιες φωτογραφίες θα τις ανεβάσω απόψε και θα ακούσω γνώμες. Η βάρκα ήταν ξεφούσκωτη την έχει παρατημένη πίσω από το εργαστάσιο. Έλεγξα τις ενώσεις όλες μου φάνηκαν εντάξυ αλλά του είπα να την φουσκώσει και να την πλύνει και μετά θα απόφασίσω. Το trailer της είναι αρκετά καλό δεν έχει σκουριές.

Η βάρκα νομίζω είναι Zodiac αλλά όταν κοίταξα στο Site δεν την βρήκα. Το μοντέλο είναι R35 F15 (νομίζω :mrgreen: )

Την πουλάει 2500ευρά :!:

Γιωρκούι μου φύλαξε τα λεφτά σου εσύ να γοράζεις παραστατούς και πόρτες για το σπίτι. :lol:
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by Antreas »

πολυ καλη ευκαιρια Γιωργο.
αν δεν την πιάσεις στηλε μου πμ να την δω γιατί ενδιαφέρομε

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by hdemetris »

gptochos wrote: Αφού ρε Δημήτρη ο Ντίνος είναι πρίγκηπας δεν μπορεί να σηκωστεί πρωϊ :mrgreen: Τζαι ο φίλος σου ο Γιώρκος δεν σε θέλει ζευκάρι του. :D Ρε φίλε νομίζω μόνο με τον Ντίνο κάμνουν. Να πηαίνουν μια φορά κάθε κυρίου δόξι :D
Ρε πτόχο ο Ντίνος εν βουττά. Εγώ 2-3 φορές την εφτομάδα πάω. Τζαι τρώω τζαι το ψαρούιν μου :wink:
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by gptochos »

Ok Αντρέα αν δεν κανονιστώ εγώ θα σου στείλω Pm να βρεθούμε να σε πάρω να την δείς.

@ Αμπα τζαι πιάσεις τηλεφωνο όμως :D φοάσε να μεν σου πιάσουμε τους τόπους :mrgreen: (μεν φοάσε ρε φίλε κάμνουμε διαχείριση εμείς) Αν κρίνω που τον λάυρακα που έπιασες τρώεις και σπάζεις :wink:
Εμπλεξα τζαι εγώ γ.....ο προσπαθώ να ανοίξω γραφείο με ένα φίλο και κάμνω δκυο δουλείες. Το Σαββατοκυρίακο όμως εν σταθερό (με χίλια παρακάλια να ταράξει τουτός ο Γιώρκατσος. Μόνο να κάμνει σιεπέτους :P τζαι να με σουξουλά να του πω σε ποια επαρχία βίσκουμε για να του φέρνω βερκες τζαι λάστιχα :D )

Ρε φίλε όποτε θέλεις πιάσε τηλέφωνο να πάμε με τον Καρκαντά στα μανιταράκια τζαι ο Γιώρκος εν έχει υπόθεση. Εν τέλια φαραστής :P Την Κυριακή που επήαμε εδκιαολίζετουν γιατι εθόλωνε και έβαλε νερό η μάσκα του :D
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by hdemetris »

Αφού πάω καθημερινές απογεύματα που δουλέφκετε ούλλοι ρε. Γι'αυτό πάω μόνος μου. Αν τζαι να πω την αμαρτία μου αρέσκει μου τζαι λίον η μοναξιά άμαν ψαρέφκω στα ξέβαθα :D
Άσε να κανονίσουμε να πάμε.
Το όπλο που έκαμνες ετέλιωσες το?
Who the cap fit
Let them wear it

Post Reply

Return to “Ελεύθερη κατάδυση”