Γνώμες για την σαρδέλα

koursaros21
Posts: 123
Joined: Mon May 23, 2011 8:04 am

Re: Γνώμες για την σαρδέλα

Post by koursaros21 »

το εχω διαβασει ηδη αρκετες φορες κ Ευανθη..εξαιρετικο για ενα τελεια αρχαριο σαν εμενα για την διαδικασια ουλλη για πασμομα..

εκαμα εχτες το απογευμα καμποσο να τον δοκιμασω αυριο που εν εχουμε σχολειο και ελπιζω να επετυχεν :D :D ..gourme master chef :lol: :lol: ..πρεπει να εν πολλα αχαριστα να μεν ερτουν με ετσι κακο.. :lol: ..την σαρδελλα αλεσα την καλα καλα ωστε να μεν εχει καθολου υπολιματα τροφης μεσα και εβαλα και καπηρα παλε αλεσμενη..επροσθεσα και λιγο λαδι σαρδελλας και ανακατοσα τα καλα καλα..τωρα εν κλειστα τζιε ψινουντε μες την αποθηκη να τσικνισουν :D

User avatar
mariosspinning
Posts: 492
Joined: Fri Aug 26, 2011 10:26 am

Re: Γνώμες για την σαρδέλα

Post by mariosspinning »

Τζινο το λαδι της τσαρτελλας της fish for ever καμνει θαυματα,οτι ζυμι καμνω βαλλω τζιε ποτζινο,δοκιμαστε το τζιε ε θα χασετε κοπελια; :DΘανατηφορος ο πασμος σου φιλε :)
Αξία στη ζωή έχει ο δρόμος,η πορεία όχι το τέρμα

koursaros21
Posts: 123
Joined: Mon May 23, 2011 8:04 am

Re: Γνώμες για την σαρδέλα

Post by koursaros21 »

μακαρι να δουλεψει ρε φιλε :D :D

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: Γνώμες για την σαρδέλα

Post by fISHANDCHIPS »

koursaros21 wrote:τωρα εν κλειστα τζιε ψινουντε μες την αποθηκη να τσικνισουν :D
Φρέσκια σαρδέλα ? αν είναι φρέσκια και δν της έβαλες άλς, θα χαλάσει και δεν θα θέλεις ουτε να ανοίξεις το δοχείο που την έβαλες μεσα
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

koursaros21
Posts: 123
Joined: Mon May 23, 2011 8:04 am

Re: Γνώμες για την σαρδέλα

Post by koursaros21 »

εχει και φρεσκα και της κονσερβας..εν ουλλα αλεσμενα..καμνει μας η βρομα εν μας καμνει? :D

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: Γνώμες για την σαρδέλα

Post by fISHANDCHIPS »

koursaros21 wrote:εχει και φρεσκα και της κονσερβας..εν ουλλα αλεσμενα..καμνει μας η βρομα εν μας καμνει? :D
H έντονη μυρωδιά της σαρδέλας κάμνει μας ... η βρώμα της χαλασμένης νομίζω δεν μας κάμνει
Η γνώμη μου είναι να της βάλεις άλας λιγες μέρες και μετα να την αλέσεις
Αν την αλέσεις φρέσκια θα γίνει σαν την μύξα
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

User avatar
mariosspinning
Posts: 492
Joined: Fri Aug 26, 2011 10:26 am

Re: Γνώμες για την σαρδέλα

Post by mariosspinning »

ενομιζω να χαλασει ο πασμος επειδη εχει και κονσερβα μεσα που εν αλατισμενη :)
Αξία στη ζωή έχει ο δρόμος,η πορεία όχι το τέρμα

koursaros21
Posts: 123
Joined: Mon May 23, 2011 8:04 am

Re: Γνώμες για την σαρδέλα

Post by koursaros21 »

εε τοτε παλε καλα που εν εχουμε σχολειο αυριο μεθαυριο τζιε εκανονισα εξορμηση τζιε τις 2 μερες ετσι εν να λιψει πριν να χαλασει :lol: :lol: :D ..ευχαριστω παντως θα το εχω υποψιν μου για τον πασμο που θα ετιμασω για το σ/κ :D

Post Reply

Return to “Δολώματα”