ΕΡΧΕΤΑΙ Ο MACKELLOW

User avatar
marios
Site Admin
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:53 pm
Location: Λ/σια.κ/κλι.
Contact:

Re: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Post by marios »

ώσπου να έρθει ο Mackellow ο συγκεκριμένος (αν μιλάμε για τον ίδιο) θα είναι μέσα που τα ττελλια :lol: μπροστά από την λέξη θάλασσα τι γίνετε όταν βάλεις το A και αλλάξεις τον τονισμό? Ακριβώς εκεί θα είναι :lol:
Τίποτε δεν είναι τόσο χάλια που να μην μπορεί να γίνει χειρότερο!!

Panikos

Re: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Post by Panikos »

εν για τον ίδιο που μιλάτε αλλα εγώ ξέρω κάτι ακόμα, μόλις συναντηθεί με τον Neil θα του δώσει μια ανθοδέσμη και ένα φιλί μεσ τα χiλοι :twisted: :twisted:

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Post by caveman »

Λέις το για αστείο αλλά εν ακριβός έτσι πόννα κάμει ρε Πανίκκο :lol: Πόση πόροση για ένα σεμινάριο...βολών :lol: καμιά φορά διεροτούμε....άμπα τζαι εχάσαμεν τον νούν μας τέλια :?:

Παρεπιπτόντος ρε Νίκο τζίντα καλάμια τα ολίμπους που έλεγες...πότε έρκουντε :?: :?:
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Re: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Post by no-nick »

να πιαμε τα πραματα με την σειρα, ακουσα και εγω ενα που γυριζη με 2σπαστα αλλα εν στις παραλιες της Λαρνακας και εχει αυτοκινητο 4Χ4, , αποτην αλλη καπιος με κοκκινα γραματα πριν καν ανακοινωθει επειε και πληρωσε μπας και πιαση του την θεση καμια παρθενα :D ,τα καλαμια ερχονται σε 10- 12 μερες καμια 10ρκα που το καθε μοντελο, γιατι θελης να τα κανη 49???? οξα εμυρηστηκες ευκαιρεια :) :)

Panikos

Re: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Post by Panikos »

esena pios sou milise tora :?: thimizis mou ti parimia pou leei apou eshei mougia mougiazete :twisted:

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Ακουτε να βαλω μιαν εισηγηση :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Ο καλλυττερος μαθητης του Εγγλεζου εν να καμει ενα πολλαααααααααααααααααααα μεγαλο τραπεζι στους υπολοιπους τζιαι θα τον ανακυρηξουμε "Πρωτο Ριπτη Κυπρου και Νεας Ιουστινιανης 2008" 8) 8) 8) 8) 8) 8)

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Post by caveman »

no-nick wrote:να πιαμε τα πραματα με την σειρα, ακουσα και εγω ενα που γυριζη με 2σπαστα αλλα εν στις παραλιες της Λαρνακας και εχει αυτοκινητο 4Χ4, , αποτην αλλη καπιος με κοκκινα γραματα πριν καν ανακοινωθει επειε και πληρωσε μπας και πιαση του την θεση καμια παρθενα :D ,τα καλαμια ερχονται σε 10- 12 μερες καμια 10ρκα που το καθε μοντελο, γιατι θελης να τα κανη 49???? οξα εμυρηστηκες ευκαιρεια :) :)

Ε φίλε...μα που τα 45...ατε τα 25 ναν τα καλά...τα άλλα ούλλα...πριν λίγες μέρες έδοκα 7 τζαι σίμερα επέταξα αλλό καμιά δεκαριά που τα τέλια παλιά τζαι σπασμένα. Όπως λέεις τζαισεί...ένεχω ""καθαρόαιμα""....ΤΖΑΙ ΘΕΛΩ :D :D :D έπιασα τωρά τζαι μιαν ΕΜΠΛΕΜ-Χ δώρο που τον Γερμανό, τζαι εγώρασα τζαι μιαν ΕΜΚΑΣΤ ΑΝΤΒΑΝΣ 5000....ε θέλω καλάμια να τες βάλω πάνο :mrgreen: :mrgreen:
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Re: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Post by no-nick »

panikos wrote:esena pios sou milise tora :?: thimizis mou ti parimia pou leei apou eshei mougia mougiazete :twisted:
Μα καλα ρε μουσουπεττη εν μπορουμαι να πουμαι κουβεντα πιο δαμεσα? ειπα την αποψη μου την απειας σαν την κοτζιακαρη?

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Post by caveman »

Μα πιάν άποψη σου ρε ΜΟΥΣΟΥΠΕΤΤΗ :!: Άλλαξε τωρά την υπογραφήν σου ειδεμή :idea: διαλείο την δυμερή σινεργασίαν Α :!: Εννά σου κάμω όπος έκαμεν ο Χριστόφκιας του Τάσου Α :!: Τζαιννά φκω πρόεδρος μόνος μου(με την βοήθεια του Πανίκκου) :mrgreen:
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Re: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Post by no-nick »

η υπογραφη μου δεν λεει κατι λαθος, φιλοσοφα λιγο την ψαρευτικη σου κατασταση να δης οτι εχω δικιο :D :D :D

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Post by Greg »

re.... Osoi enna pame sto seminario enna tan kala na proponithoume llio prin pame. Na men katevoume tou Neil tellia axaparoi ke enna mas peripezei.

Ego enna paw me ena kalami ptussomeno ke mian mixani tou 20lirou, mpas ke sumvei kamia gerimia :twisted:
Esox Lucius

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Post by caveman »

Να μεν μας περιπέζει :?: :?: Εννά σφίγγεται ούλλι μέρα τζαι αμαν τελειόσει το σεμινάριο τζαι φίουμεν....έννα δόκει χαμέ να φιρτεί που το γέλιο :lol:
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Post by Greg »

re sira.... Aman kamw tin nea voli pou ekseliksa.. to pendulum side cast under ground... enna klei pu enna spasw to recor tou :twisted:
Esox Lucius

Panikos

Re: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Post by Panikos »

plirofories anaferoun oti kapios pou tha lavei meros sto seminario kanei entatika proponisi sto ladysmile gia na kanei ton eksipno tou Neil oti taxa exei mia idea apo texnikes ripseon :twisted: :twisted: :twisted:

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Post by admin »

εκαναν αναφορές οι Αγγλικές Βάσεις ότι Άγνωστα ιππτάμενα αντικείμενα θεάθηκαν να πετούν κοντά στα τελευταία κέντρα του LADY;S MILE Πανικο ξέρεις κάτι?

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από ακτή”