ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ CFAA

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ CFAA

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Αποψε σκεφτομουν ΠΩΣ να ενθαρρυνουμε και νεα παιδια να γραφτουν μελη του Συνδεσμου.
Αφου λοιπον ειναι Γιορταρες Μερες και αφου ειναι το Εθιμο να μοιραζουμε δωρα :idea: :idea: :idea: σκεφτηκα το εξης.
ΟΠΟΙΟΣ ΓΡΑΦΤΕΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 15/1/2012 θα λαβει μερος σε μια κληρωση για μια μηχανη RYOBI ZAUBER MATCH με τρια καρουλλια γεματα νημα και μισινα, καινουργια στο κουτι. Δωρο απο 'μενα
Αν βεβαιως συμφωνει και ο Συνδεσμος.

Nikolas Nklou

Re: ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ CFAA

Post by Nikolas Nklou »

κ.Ευανθη ευχαριστουμε για τα δωρα της κληρωσης! εν ειμαι γραμενο μελος .... δεν ειναι οτι δεν θελω να γραφτω,αντιθετως θελω και πολυ μαλιστα για να εχουμε ενα καλυτερο ψαρεμα στο μελλον .. :) η απορια που ειχα ειναι το πως θα γραφτουμε στον συνδεσμο εμεις που βρισκομαστε σε λιο απομακρυσμενες περιοχες?(δεν το κανω για τον μηχανισμο αλλα γιατι εδω και πολυ καιρο που εμαθα για τον συνδεσμο ηθελα να γραφτω και δεν ηξερα πως) :)
υ.γ καλες γιορτες σε ολους μας

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ CFAA

Post by chrysanthos9 »

σωστος ο Νικολας ειμαστε μακρια εμεις :( και εν το μεσο το προβλημα
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ CFAA

Post by MariosK »

Καλημέρα σε όλους. Μπορείτε να γραφτείτε στον σύνδεσμο πολύ απλά μέσο του ταχυδρομείου ή αν θέλετε να κανονίσω εγώ να έρτω προς Πόλη ή εσείς όταν θα έρτετε Πάφο να μου δώσετε την αίτηση και την συνδρομή. Περισσότερες πληροφορίες έχει εδώ http://www.cyprusfaa.com/register.php?lang=grk . Όσον αφορά το θέμα των εκδηλώσεων νομίζω όντος οι Παφίτες ήμαστεν λίον αδικημένοι αλλά αν μαζευτούμεν τουλάχιστο καμιά 10ριά θα μπορούμε να απαιτούμε να γίνονται και διαγωνισμοί και σεμινάρια προς Πάφο μεριά.

User avatar
C&R
Posts: 949
Joined: Thu Jan 24, 2008 8:23 am

Re: ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ CFAA

Post by C&R »

EVANTHIS LOIZOU wrote:Αποψε σκεφτομουν ΠΩΣ να ενθαρρυνουμε και νεα παιδια να γραφτουν μελη του Συνδεσμου.
Αφου λοιπον ειναι Γιορταρες Μερες και αφου ειναι το Εθιμο να μοιραζουμε δωρα :idea: :idea: :idea: σκεφτηκα το εξης.
ΟΠΟΙΟΣ ΓΡΑΦΤΕΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 15/1/2012 θα λαβει μερος σε μια κληρωση για μια μηχανη RYOBI ZAUBER MATCH με τρια καρουλλια γεματα νημα και μισινα, καινουργια στο κουτι. Δωρο απο 'μενα
Αν βεβαιως συμφωνει και ο Συνδεσμος.
Κανένα πρόβλημα k. Ευάνθη , εuxαριστουμε :clap:

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ CFAA

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Μαριε Κ. Καλη σου μερα και Χρονια Πολλα :D
Δεν μου λες βρε φιλε :?: Ποσο δυσκολο ειναι να πληρωνονται οι συνδρομες του Συνδεσμου μεσω Ιντερνετ (JCC). Οπως κανουμε με την αδεια κυνηγιου, η ψαρεματος η την Ετησια Συνδρομη στο ΕΤΕΚ κλπ :?: :?:

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ CFAA

Post by MariosK »

EVANTHIS LOIZOU wrote:Μαριε Κ. Καλη σου μερα και Χρονια Πολλα :D
Δεν μου λες βρε φιλε :?: Ποσο δυσκολο ειναι να πληρωνονται οι συνδρομες του Συνδεσμου μεσω Ιντερνετ (JCC). Οπως κανουμε με την αδεια κυνηγιου, η ψαρεματος η την Ετησια Συνδρομη στο ΕΤΕΚ κλπ :?: :?:
Χρόνια πολλά κ. Ευάνθη. Είναι κάτι που το συζητήσαμε και ξεκινήσαμε τις διαδικασίες από πέρσι αλλά είχαμεν έναν κόλλημα με την τράπεζα. Θα το δω προσωπικά και θα το τρέξω που του χρόνου.

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ CFAA

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Ππεεεεεεεεεεεεεεεεε :shock: :shock:
Μα εν να περιμενουμεν εναν ολοκληρο χρονον :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ CFAA

Post by MariosK »

EVANTHIS LOIZOU wrote:Ππεεεεεεεεεεεεεεεεε :shock: :shock:
Μα εν να περιμενουμεν εναν ολοκληρο χρονον :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:

User avatar
Στάθης
Posts: 824
Joined: Mon Jul 12, 2010 5:58 pm

Re: ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ CFAA

Post by Στάθης »

MariosK wrote:ή αν θέλετε να κανονίσω εγώ να έρτω προς Πόλη ή εσείς όταν θα έρτετε Πάφο να μου δώσετε την αίτηση και την συνδρομή.
Ditto.
Μπορώ κανενα δείλις (όχι Παρασκευή) να έρτω ποτζιει στα μέρη σας και να τα αφήσω στου Μάριου όταν οι περιστάσεις το επιτρέπουν (πχ Παρασκευή) :geek: .
PM for details.

And now, the million dollar question:
Όσον αφορά τα εγγεγραμένα μέλη, οι συνδρομές είναι διετείς ή πρέπει να ανανεώνονται σε ετήσια βάση;
Και επειδή η μνήμη μου συναγωνίζεται τη μνήμη δροσόφιλας, πόσα είναι η συνδρομή; :shifty:
no whey no gain

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ CFAA

Post by MariosK »

Είναι ετήσια και είναι 20 ευρώ Στάθη

User avatar
Στάθης
Posts: 824
Joined: Mon Jul 12, 2010 5:58 pm

Re: ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ CFAA

Post by Στάθης »

μερρσι ποκουππ.
no whey no gain

User avatar
Demetrisk
Posts: 115
Joined: Tue Jul 27, 2010 11:50 am
Location: Λευκωσια-Κ'κλι

Re: ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ CFAA

Post by Demetrisk »

ε παιδκια εγω εχει 2 χρονια, τωρα εν η 3η χρονια που πλερωνω κανονικα συνδρομη. Ποτε δεν ηρθε ενα μηνυμα στο κινητο,ενα γραμμα εστω ενα email. Δεν ειμαι μονο εγω που εχο αυτη την απορια, αλλα και ο Σαββας. Δηλαδη εγω αν δεν ειχα το Στεφανο να με ενημερωνει εν θα μαθενα τιποτα για τα events του Συνδεσμου, μπενω στην ιστοσελιδα μεσα μεσα αλλα παλε εν λαμβανω αυτα που λαμβανουν και αλλα μελη. Πριν 2 χρονια με εγραψε ο Στεφανος και περσι ο Τρυφωνας.

User avatar
Στάθης
Posts: 824
Joined: Mon Jul 12, 2010 5:58 pm

Re: ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ CFAA

Post by Στάθης »

Δημήτρη, την Πέμπτη είναι η ετήσια συνέλευση, αν δεν απατώμαι η ώρα 7.30 στο κέντρο Βασιλού στη Χοιροκοιτία.
Εαν δεν ευκαιρείς να παρευρεθείς, μπορείς να στείλεις τα στοιχεία σου στον κο Γιάννη (C&R) μέσω π.μ.
Εγώ ενημερώθηκα και με επιστολή και με μήνυμα στο κινητό φέτος που έβαλα νου (?) και απέκτησα.
no whey no gain

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ CFAA

Post by MariosK »

Δημήτρη στείλμου σε παρακαλώ με προσωπικό μήνυμα τα στοιχεία σου και τα στοιχεία του Σάββα για να ενημερώσω το μητρώο μελών. Κανονικά έπρεπε να περαστείτε στην λίστα αμέσως μετά που εσυμπληρώσατε την αίτηση εγγραφής. Ίσως να έγινε κάποια παράληψη. Απολογούμαι εκ μέρος όλων.

Προς τον παρών πληροφορίες για την συνέλευση μπορείτε να βρείτε εδώ http://www.cyprusfaa.com/view.php?lang= ... &artID=138

Post Reply

Return to “Ψάρεμα γλυκού νερού”