Lineffe

Post Reply
maxhtec
Posts: 253
Joined: Fri Nov 04, 2011 5:18 pm
Location: Pafos

Lineffe

Post by maxhtec »

Καλησπερα παιδια σημερα επια σε ενα καταστημα με ειδη αλειηας και ειδα μια αντεννα carbon της lineffe αρκετα ελαφρια και 30 ευρω μονο η ερωτηση μου ειναι αν καπιος εχει καλαμι απο αφτη την μαρκα ειναι καλα καλαμια η σπαζουν εφκολα

rockfishing
Posts: 139
Joined: Wed Sep 14, 2011 2:31 pm

Re: Lineffe

Post by rockfishing »

Ένας καλός τρόπος να πάρεις καλές απαντήσεις είναι να βάλεις το μοντέλο της συγκεκριμένης αντένας και το μήκος της.

maxhtec
Posts: 253
Joined: Fri Nov 04, 2011 5:18 pm
Location: Pafos

Re: Lineffe

Post by maxhtec »

Το μοντελο κατι με power ηταν και ηταν 6μετρα θελω να μαθω και για την μαρκα αν εν καλη αν εχει κανενας να μας πει

User avatar
marios
Site Admin
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:53 pm
Location: Λ/σια.κ/κλι.
Contact:

Re: Lineffe

Post by marios »

ότι μάρκα και να είναι το καλάμι ειδικά αντένα από την καλύτερη μέχρι την χειρότερη Μονο αν είναι ελαττωματικό το καλάμι σπάει εύκολα την ώρα που ψαρεύεις!!...Aν δεν είναι ελαττωματικό σπάει μονο με κακό χειρισμό πχ πραγkαρολες για κλέφτη και άτσαλα κάρφωμα η χοντρές μισινες και σκάλωματα.
Τίποτε δεν είναι τόσο χάλια που να μην μπορεί να γίνει χειρότερο!!

mikrosa
Posts: 549
Joined: Fri Apr 22, 2011 8:11 pm
Location: θα με βρεις σε καποια παραλια-βυθο-φρακτη-βραχια ή στον κοσμο μου

Re: Lineffe

Post by mikrosa »

Ρε φιλε εν μια μπλε???
Αν ναι,εχει ο φιλος μου που πηγαινουμε ψαρεμα μαζι 3-4 χρονια...Αθανατη!!!
φκενει και σε μπολονεζ το οποιο εχω σε 6μ και εκεινο πολλα καλο

maxhtec
Posts: 253
Joined: Fri Nov 04, 2011 5:18 pm
Location: Pafos

Re: Lineffe

Post by maxhtec »

Νε ρε φιλε εν μια μπλε carbon ο τταπος της που κατω εν σιερενος

User avatar
mariosspinning
Posts: 492
Joined: Fri Aug 26, 2011 10:26 am

Re: Lineffe

Post by mariosspinning »

εχω μιαν εγω lineaeffe 8μετρη,επιασα την 18 ευρω αλλά ε πολλα βαρετη,το καλο της ομως οτι ε πολλα δυνατη,ε γαουροκαλαμον ολαν :lol:
Αξία στη ζωή έχει ο δρόμος,η πορεία όχι το τέρμα

maxhtec
Posts: 253
Joined: Fri Nov 04, 2011 5:18 pm
Location: Pafos

Re: Lineffe

Post by maxhtec »

ακουο γνομεσ για το lineaeffe dream carbon εχει το κανενασ εν καλο καλαμι? σε τι τιμεσ κιμενετε το 7μετρο http://www.pescaloccasione.it/Dream-Carbon-Pole

User avatar
mariosspinning
Posts: 492
Joined: Fri Aug 26, 2011 10:26 am

Re: Lineffe

Post by mariosspinning »

εσυ εν ηταν να αρκεψεισ ψαροτουφεκκο ρε;το καλαμι τζινον εν οραιο ρε εννα πας τα 60-80 ευρο,ειδες το που κοντα το καλαμι΄;
Αξία στη ζωή έχει ο δρόμος,η πορεία όχι το τέρμα

maxhtec
Posts: 253
Joined: Fri Nov 04, 2011 5:18 pm
Location: Pafos

Re: Lineffe

Post by maxhtec »

αρκεψα φιλε μου εσχει τσε 2 εφτομαες εν και σημενει ομος οτι ενα παρετισουμε το καλαμι. το καλαμι ναι ειδα το που κοντα αλλα αν το εχει κανενας να μας πει αν εν ευχαριστημενος

g13marcos
Posts: 22
Joined: Sun Jan 27, 2013 2:17 pm

Lineffe

Post by g13marcos »

Φιλε μου το συγκεκριμενο το 7μετρο εχω το εδω και 3-4 χρονια και ειμαι παρα πολλα ευχαριστημενος. Πολλα ελαφρυ και ως τωρα εν εσπασε!! Θυμουμαι εγορασα το γυρω στα 60-70 ευρω

steliosgewrgiou
Posts: 292
Joined: Sun May 26, 2013 9:41 am

Re: Lineffe

Post by steliosgewrgiou »

φίλε μου έχω το και εγώ...πολλά ωραίο καλάμι...!αρκετά γερό...πάντως έφκαλα τσιπούρα κιλισια με τούτο το καλάμι! :D :D :dance: :dance: :dance: :dance:

Michas
Posts: 35
Joined: Wed Mar 12, 2014 5:47 pm

Re: Lineffe

Post by Michas »

g13marcos wrote:Φιλε μου το συγκεκριμενο το 7μετρο εχω το εδω και 3-4 χρονια και ειμαι παρα πολλα ευχαριστημενος. Πολλα ελαφρυ και ως τωρα εν εσπασε!! Θυμουμαι εγορασα το γυρω στα 60-70 ευρω
Φίλε ξερω οτι εχει 3 χρονια που εκαμες το post. Αλλα θελω να σε ρωτησω αν επιτρεπετε που ηβρες lineaffe 7 μετρο με 60'70 ευρω;

Επειδη εγω εγορασα 7μετρο lineaffe με 160 ευρω.

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Lineffe

Post by admin »

Φίλε το 60-70 με το 160 επειδή έχει διαφορά καμια΄φορά μπορεί να παίζουν 2 πράγματα, παλιό στόκ που κάπου έκοψε και πωλείται τιμή κόστους ή made in china καλάμια με την ονομασία των Ιταλών

Post Reply

Return to “ANNTENA”