PIKE FISHING

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: PIKE FISHING

Post by MariosK »

Ρε Χαμπή τωρά που ξιφίρτικα πρέπει να σου πω ότι είσαι τρομερός :lol: :lol: :lol:
C&R wrote:Μεγάλη χάρη του :bow-blue: :bow-blue:
Ρε εν να έσιει αγρυπνίαν πόψε, να πάμεν? :lol: :lol: :lol:

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: PIKE FISHING

Post by caveman »

Τζιαι εσπερινούς τζιαι αγριπνήες!! Αλλά συνίθος, έτσι κατά τες 16:00 με 17:00 το απόγευμα τζι πας την Καλαβασό κάθε Σαβάτον κάμνουμεν την προϊγιασμένη τζιαι Κυριακή που τες 05:30 ξεκινά η λητουργεία!
PrEdAtΩR wrote:senko
Του άγιου ότι τάμα βάλεται δέχετε το! Τζιαι σένκο, τζιαι σκούλουκους... φτάνει ναν η σωστή η μάρκα!!!
ROLAN copy.jpg
ROLAN copy.jpg (129.33 KiB) Viewed 4184 times
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: PIKE FISHING

Post by Giorkos »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Αλώπος εν να γελώ ώστι να σκολάσω !!!

:clap: :clap: :clap:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
Στάθης
Posts: 824
Joined: Mon Jul 12, 2010 5:58 pm

Re: PIKE FISHING

Post by Στάθης »

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Τούτο ρε Χαμπή εν που τα best of.

....
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
no whey no gain

User avatar
PrEdAtΩR
Posts: 839
Joined: Fri Nov 23, 2007 11:59 pm

Re: PIKE FISHING

Post by PrEdAtΩR »

caveman wrote:Τζιαι εσπερινούς τζιαι αγριπνήες!! Αλλά συνίθος, έτσι κατά τες 16:00 με 17:00 το απόγευμα τζι πας την Καλαβασό κάθε Σαβάτον κάμνουμεν την προϊγιασμένη τζιαι Κυριακή που τες 05:30 ξεκινά η λητουργεία!
PrEdAtΩR wrote:senko
Του άγιου ότι τάμα βάλεται δέχετε το! Τζιαι σένκο, τζιαι σκούλουκους... φτάνει ναν η σωστή η μάρκα!!!
ROLAN copy.jpg

χαχαχαχαχαχαχα τελειο!!!!!!

User avatar
sea-hunter
Posts: 708
Joined: Tue Jun 26, 2007 1:58 pm
Location: Lemesos

Re: PIKE FISHING

Post by sea-hunter »

εν πεζεται ρε φιλε!!!!!!!!!!!! :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D
Keep Walking...Keep Fishing!!

inglese.fishing
Posts: 279
Joined: Wed Sep 15, 2010 11:00 pm

Re: PIKE FISHING

Post by inglese.fishing »

caveman wrote:Τζιαι εσπερινούς τζιαι αγριπνήες!! Αλλά συνίθος, έτσι κατά τες 16:00 με 17:00 το απόγευμα τζι πας την Καλαβασό κάθε Σαβάτον κάμνουμεν την προϊγιασμένη τζιαι Κυριακή που τες 05:30 ξεκινά η λητουργεία!
PrEdAtΩR wrote:senko
Του άγιου ότι τάμα βάλεται δέχετε το! Τζιαι σένκο, τζιαι σκούλουκους... φτάνει ναν η σωστή η μάρκα!!!
ROLAN copy.jpg
:clap: Φίλε μου πολλά ωραίο, εν ξέρω πόση ώρα σου πήρε αλλά πρέπει να κάμνεις ένα την βδομάδα.

User avatar
sifu-nas
Posts: 912
Joined: Wed May 09, 2007 11:42 am

Re: PIKE FISHING

Post by sifu-nas »

εισαι ενας πελλός! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:violin:

User avatar
psarakas
Posts: 722
Joined: Mon Aug 09, 2010 8:30 pm

Re: PIKE FISHING

Post by psarakas »

:lol: :lol: :lol:
catch and release

User avatar
sifu-nas
Posts: 912
Joined: Wed May 09, 2007 11:42 am

Re: PIKE FISHING

Post by sifu-nas »

Παει το μακρύν μαλλιν αχαχχα

User avatar
(CyBasser)
Posts: 2367
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:17 pm

Re: PIKE FISHING

Post by (CyBasser) »

Λοιπόν, πρώτα απ'όλα, τες ευλογίες μου σε όλους τους ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟΥΣ λαβρακάες!! Οι ευχές μου μαζί σας!

Τις ευχές μου στους τουρνόφιλους του εξωτερικού, είθε να πιάνουν τούρνες να αφήνουν τα μεγαλόστομα ήσυχα!!!

Αλλά αυτοί που ονειρεύονται τις τούρνες στα ηγιασμένα κυπριακά νερά, να ξέρουν ότι η μέρα της κρίσεως πλησιάζει, και θα έχουν να λογοδοτήσουν για τα λάθη τους και τις αμαρτίες τους μπροστά στον ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ!!!!
==================
Σοβαρά τωρά, και εγώ εφύρτηκα με την δουλειά του Χαραλάμπη :clap: :clap: :clap: , αν και τελικά προτιμώ το original που καβαλλίκευα άλογο (εν νιώθω καλά να καβαλλικεύω λαβράκι :roll: ). Ίσως στο original μια ασπίδα με έμβλημα λαβράκι να με εξέφραζε παραπάνω!!! Ανεξαρτήτως, Χαραλάμπη μου σ'ευχαριστώ, το ότι με κάμνεις και γελώ είναι ήδη τεράστια επιτυχία και σου είμαι ευγνώμων!!! :shifty: :P

Τώρα, το σημα κατατεθέν μου εννεν τα senko, εν με άλλα πράματα που βολοδέρνουμαι. Σένκο βάλλω μόνο άμα έχει άλλους παρόντες! :wink: Αλλά όπως πολύ σωστά είπε ο Πάτερ Χαραλάμπης (που κινδυνεύει φυσικά με αφορισμό :lol: :lol: :lol: ) ότι μου τάξετε γίνεται αποδεκτό. Για το που υπάρχουν μέρη σε κάθε φράγμα να αποτίσετε το τάμα σας στείλτε μου πμ! :P
There is fishing, and there is BASS FISHING!
ALWAYS PRACTICE CATCH AND RELEASE!!!

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: PIKE FISHING

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Γεια σου ρε Παμπο Καλλιτεχνη :clap: :clap: :clap:
Εχει ομως δικιο σε κατι ο Σαν Λοραν. Τα τελευταια χρονια παιζει με XL SWIMBAITS :o :o :o :o :o

User avatar
PrEdAtΩR
Posts: 839
Joined: Fri Nov 23, 2007 11:59 pm

Re: PIKE FISHING

Post by PrEdAtΩR »

(CyBasser) wrote:Λοιπόν, πρώτα απ'όλα, τες ευλογίες μου σε όλους τους ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟΥΣ λαβρακάες!! Οι ευχές μου μαζί σας!

Τις ευχές μου στους τουρνόφιλους του εξωτερικού, είθε να πιάνουν τούρνες να αφήνουν τα μεγαλόστομα ήσυχα!!!

Αλλά αυτοί που ονειρεύονται τις τούρνες στα ηγιασμένα κυπριακά νερά, να ξέρουν ότι η μέρα της κρίσεως πλησιάζει, και θα έχουν να λογοδοτήσουν για τα λάθη τους και τις αμαρτίες τους μπροστά στον ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ!!!!
==================
Σοβαρά τωρά, και εγώ εφύρτηκα με την δουλειά του Χαραλάμπη :clap: :clap: :clap: , αν και τελικά προτιμώ το original που καβαλλίκευα άλογο (εν νιώθω καλά να καβαλλικεύω λαβράκι :roll: ). Ίσως στο original μια ασπίδα με έμβλημα λαβράκι να με εξέφραζε παραπάνω!!! Ανεξαρτήτως, Χαραλάμπη μου σ'ευχαριστώ, το ότι με κάμνεις και γελώ είναι ήδη τεράστια επιτυχία και σου είμαι ευγνώμων!!! :shifty: :P

Τώρα, το σημα κατατεθέν μου εννεν τα senko, εν με άλλα πράματα που βολοδέρνουμαι. Σένκο βάλλω μόνο άμα έχει άλλους παρόντες! :wink: Αλλά όπως πολύ σωστά είπε ο Πάτερ Χαραλάμπης (που κινδυνεύει φυσικά με αφορισμό :lol: :lol: :lol: ) ότι μου τάξετε γίνεται αποδεκτό. Για το που υπάρχουν μέρη σε κάθε φράγμα να αποτίσετε το τάμα σας στείλτε μου πμ! :P
Ωραιος φιλε , ατε ανοιξη ξεκινουμε το λαυρακο ή pike δυνατα. Τωρα εχει αλλα πραματα 8)

User avatar
C&R
Posts: 949
Joined: Thu Jan 24, 2008 8:23 am

Re: PIKE FISHING

Post by C&R »

(CyBasser) wrote:Λοιπόν, πρώτα απ'όλα, τες ευλογίες μου σε όλους τους ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟΥΣ λαβρακάες!! Οι ευχές μου μαζί σας!

Τις ευχές μου στους τουρνόφιλους του εξωτερικού, είθε να πιάνουν τούρνες να αφήνουν τα μεγαλόστομα ήσυχα!!!

Αλλά αυτοί που ονειρεύονται τις τούρνες στα ηγιασμένα κυπριακά νερά, να ξέρουν ότι η μέρα της κρίσεως πλησιάζει, και θα έχουν να λογοδοτήσουν για τα λάθη τους και τις αμαρτίες τους μπροστά στον ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ!!!!
==================
Σοβαρά τωρά, και εγώ εφύρτηκα με την δουλειά του Χαραλάμπη :clap: :clap: :clap: , αν και τελικά προτιμώ το original που καβαλλίκευα άλογο (εν νιώθω καλά να καβαλλικεύω λαβράκι :roll: ). Ίσως στο original μια ασπίδα με έμβλημα λαβράκι να με εξέφραζε παραπάνω!!! Ανεξαρτήτως, Χαραλάμπη μου σ'ευχαριστώ, το ότι με κάμνεις και γελώ είναι ήδη τεράστια επιτυχία και σου είμαι ευγνώμων!!! :shifty: :P

Τώρα, το σημα κατατεθέν μου εννεν τα senko, εν με άλλα πράματα που βολοδέρνουμαι. Σένκο βάλλω μόνο άμα έχει άλλους παρόντες! :wink: Αλλά όπως πολύ σωστά είπε ο Πάτερ Χαραλάμπης (που κινδυνεύει φυσικά με αφορισμό :lol: :lol: :lol: ) ότι μου τάξετε γίνεται αποδεκτό. Για το που υπάρχουν μέρη σε κάθε φράγμα να αποτίσετε το τάμα σας στείλτε μου πμ! :P
8-)

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: PIKE FISHING

Post by caveman »

:lol: :lol: :lol: :lol: εν τον γλυτώνω τον αφορισμό τζιαι το ανάθεμα!! :lol:
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

Post Reply

Return to “Ψάρεμα γλυκού νερού”