ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ

Post by admin »

Πωλείται ολοκληρωμένο σέτ με όλα τα εξαρτήματα και υλικά για κατασκευή εντόμων (μύγιες-φτερά) για ψάρεμα γλυκών και αλμυρών νερών. Το σέτ προσφέρεται μαζί με αρκετά βιβλία και κασέτες που εξηγούν την χρήση του. Είναι Αγγλικό και αγοράστηκε €1200. Τιμή πώλησης €500 για πληροφορίες 99325717


Πωλούνται δύο καλάμια HARDY ORIGINAL κατάλληλα για fly fishing και spinning με μηχανισμούς , θήκες σε εξαιρετική κατάσταση. Τιμή €250 έκαστο για πληροφορίες 99325717
Attachments
w5.jpg
w5.jpg (36.11 KiB) Viewed 4921 times
w4.jpg
w4.jpg (39.83 KiB) Viewed 4887 times
w3.jpg
w3.jpg (29.61 KiB) Viewed 4883 times
w2.JPG
w2.JPG (76.79 KiB) Viewed 4917 times
w1.JPG
w1.JPG (84.36 KiB) Viewed 4915 times

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ

Post by caveman »

Άριστε, ενδιαφέρει με το σετ για φτιάξιμο μυγών. Ως το τέλος του μήνα αν δεν πουληθεί αλλού θα ήθελα να το δω... να υποθέσω πως εν του Μακκέλοου?
Που τα καλάμια έχει κάποιο που ναν για ταξίδια(4 κομμάτια)?
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
Στάθης
Posts: 824
Joined: Mon Jul 12, 2010 5:58 pm

Re: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ

Post by Στάθης »

Kinky equipment! :shock:
Definitely fapping material, would love to put my hands on them but i'm kinda short right now.
The price is a bargain for sure.
Are the reels from Hardy as well ?
no whey no gain

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ

Post by admin »

Everything are Hardy and about the price i think you can negotiate with mr Harris give him a call

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ

Post by admin »

caveman wrote:Άριστε, ενδιαφέρει με το σετ για φτιάξιμο μυγών. Ως το τέλος του μήνα αν δεν πουληθεί αλλού θα ήθελα να το δω... να υποθέσω πως εν του Μακκέλοου?
Που τα καλάμια έχει κάποιο που ναν για ταξίδια(4 κομμάτια)?
Ρε φίλε τα πράγματα εν του κύριου Χάρη Σολέα τα καλάμια είναι τετράσπαστα με θήκη μεταφοράς σκληρή δερμάτινη και ζυγίζουν όσο ένα πακέτο τσιγάρα εσύ που δέν καπνίζεις όσο μια τυρόπιτα :D εν που γραφίτη και τα είχε ο κύριος Χάρης και τ αχρησιμοποίησε πολί λίγες φορές αν τα θέλεις όμως πηγαινα απο εκεί να τα δείς και να του πείς σίγουρα γιατί νομίζω θα πουληθούν εύκολα . Η αξία τους είναι πέραν των €800 το κάθε ένα

User avatar
Demetrisk
Posts: 115
Joined: Tue Jul 27, 2010 11:50 am
Location: Λευκωσια-Κ'κλι

Re: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ

Post by Demetrisk »

συμφωνα με τη φωτογραφια πανω ειναι 7σπαστο καλαμι Χαμπη και η τιμη τους ειναι πολυ καλη αφου το συγκεκριμενο μοντελο GRAPHITE SMUGGLER μεταχειρισμενο εχει μεταπωλητικη αξια γυρω στα 4500ευρο το ενα (with shipping :wink: ) :!:

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ

Post by MariosK »

Demetrisk wrote:συμφωνα με τη φωτογραφια πανω ειναι 7σπαστο καλαμι Χαμπη και η τιμη τους ειναι πολυ καλη αφου το συγκεκριμενο μοντελο GRAPHITE SMUGGLER μεταχειρισμενο εχει μεταπωλητικη αξια γυρω στα 4500ευρο το ενα (with shipping :wink: ) :!:
Φίλε για την ακρίβιεια είναι 8 pcs :-). To 7 που γράφει πάνω είναι το action του καλαμιού.

User avatar
Demetrisk
Posts: 115
Joined: Tue Jul 27, 2010 11:50 am
Location: Λευκωσια-Κ'κλι

Re: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ

Post by Demetrisk »

α εν ξερω ρε φιλε για το συγκεκριμενο, αλλα τουτο το μοντελο GRAPHITE SMUGGLER ειναι 7pcs που το βρηκα στο νετ οταν εψαξα για να βρω την αξια του... :wink:

User avatar
(CyBasser)
Posts: 2367
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:17 pm

Re: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ

Post by (CyBasser) »

Άριστε, απλά για να είμαστε βέβαιοι για το τι μιλούμε, επιβεβαίωσε μας σε παρακαλώ το AFTM line weight των καλαμιών και μας ενδιαφέρουν!

Αυτό που γράφει είναι 8 πόδια μήκος!
There is fishing, and there is BASS FISHING!
ALWAYS PRACTICE CATCH AND RELEASE!!!

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ

Post by MariosK »

Θα περάσω αύριο που το κ. Χάρη τζε θα σας πω. Στο ιντερνετ τα 8' είναι όπως λέει ο Δημήτρης 7 κομμάτια. Ρολάνδο εγώ νόμιζα ότι το 7 που γράφει πάνω πάνω είναι το AFTM αλλά τελικά μπορεί να είναι τα pieces.

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ

Post by admin »

Κοπέλια που έτσι θέματα εν κατέχω πολλά και δέν έδωσα ιδιαίτερη σημασία όποιος πραγματικά ενδιαφέρεται νομίζω καλύτερα να πάει απο εκεί να τα δεί αξίζει τον κόπο , είδα ταινία με αυτά τα καλάμια που εφκάλαν ιστιοφόρους!!!!!! :o

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ

Post by caveman »

...εμίλησα με τον δάσκαλον μου στο fly-fishing σήμερα, τζαι είπεν μου πως για την δουλειά που το θέλω εν μου κάμνει το συγκεκριμένο καλάμι οπόταν εγώ είμαι εκτός παιχνιδιού κοπέλλια.
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ

Post by MariosK »

Κανενού δεν κάμνει το συγκεκριμένο καλάμι για fly fishing διότι το καλάμι είναι για spinning :lol:.

Επέρασα την Παρασκευή που τον κ. Χάρη και είδα το ένα το καλάμι. Ήταν εντελώς καινούργιο αλλά ήταν του spinning οπότε αποφάσισα να πιάσω μόνο την μια μηχανούα που είχεν για fly fishing. Μετά που μίαν ώρα κουβέντα όμως τζε αφού εβρέθηκεν τζε κολλήτος του θείου της Γεωργίας τζε σύντροφος τoυ στα ψαρέματα αλλά τζε ένας που τους δασκάλους μου εμένα στα ψαρέματα από βάρκα αποφάσισα να το πιάσω απλά για να το έχω διότι πλέον μέσα σε μιαν ώρα απόκτησεν συναισθηματική αξία για μένα :oops:. Απ΄ότι κατάλαβα υπάρχει ακόμα ένα καλάμι και είναι τζε τζίνο του spinning αν ενδιαφέρεται κάποιος.

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ

Post by caveman »

...το σετ για μούγιες τι λέει Μάριε?? Έχει μέσα κάνα σπάνιο υλικό ή κάτι? τρίχες που πολική αρκούδα ας πούμεν...?
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ

Post by MariosK »

caveman wrote:...το σετ για μούγιες τι λέει Μάριε?? Έχει μέσα κάνα σπάνιο υλικό ή κάτι? τρίχες που πολική αρκούδα ας πούμεν...?
Φίλε δεν το είδα γιατί δεν με ενδιέφερε καθόλου.

Post Reply

Return to “Ψάρεμα γλυκού νερού”