επιστηθιο οπλισης

Post Reply
koursaros21
Posts: 123
Joined: Mon May 23, 2011 8:04 am

επιστηθιο οπλισης

Post by koursaros21 »

γεια σας παιδια,
η στολη που χρησιμοποιω αυτη την στιγμη δεν εχει επιστηθια ενισχυση (η οπως αλλιως λεγεται) ουτε κατι αναλογο που να βοηθα στην οπλιση...
παντα μετα το ψαρεμα πονω πολλα που τις οπλισεις...ετσι ειπα να ροτισω αν εσκεφτικε κανενας καμια πατεντα τζιε για τουτο να μας την παραχωρισει τζιε εμας αν γινετε :pray: :pray: :D ..

ευχαριστω εκ των προτερων,
γιαννης

leshi cy
Posts: 443
Joined: Fri Oct 29, 2010 2:53 pm
Location: marios larnaca http://furnituretown.com.cy/
Contact:

Re: επιστηθιο οπλισης

Post by leshi cy »

για σου γιαννη
αν σε ποναη συνη8οσ εινε σε στολές 3-3,5 μμ σωστά?
βαζω ενα παλιο κλατσακι κομμενο μονο το κατο μέρος , η αν έχεις παλια στολη μπορησ να κόψης ενα κομματη 5μμ 10χ15 εκ περιπου και να το βαλησ μεσα απο την στολη εκη που οπλίζεις!
αν θες το νεοπρεν μπορείς να το κόλλησης!
ελπίζω να βοη8ησα
μαριος

koursaros21
Posts: 123
Joined: Mon May 23, 2011 8:04 am

Re: επιστηθιο οπλισης

Post by koursaros21 »

ναι οντως...η στολη ειναι 3μμ...πολυ καλη ιδεα για το καλτσακι...το προβλημα οτι πρεπει να βρω παλιο καλτσακι :D :D ...
ευχαριστω φιλε μαριε, αν δεν κανω λαθος το ονομα :D

leshi cy
Posts: 443
Joined: Fri Oct 29, 2010 2:53 pm
Location: marios larnaca http://furnituretown.com.cy/
Contact:

Re: επιστηθιο οπλισης

Post by leshi cy »

νε φιλε μου μαριοσ
αν εισαι απο λαρνακα εχω οτι θελισ κλατσακια ,γαντια στολές ολα τρυπημένα ! :lol: :lol:
οτι πρεπι για την δουλεια που το 8εσ !
λαλησ μου φιλε μου και κανονιζουμε :D

christos nic
Posts: 525
Joined: Mon Nov 15, 2010 4:39 pm

Re: επιστηθιο οπλισης

Post by christos nic »

Φιλε αν εισαι απο Λευκωσια να παεις τον γυρο σου που τον κ.Τζιαπουρα στην αγλανζια που ραβει στολες και θα σου κολλησει ενα κομματι για επιστηθιο δεν ειναι κατι που περνει χρονο..αν θελεις ομως να το κολλησεις εσυ πιασε μια γομα για νεοπρεν θα σου χρειαστη και σε αλλες περιπτωσεις που ανοιγει καμια ραφη και βρες ενα κομματι νεοπρεν και κολλα το εσυ ευκολα στην στολη..μην συνεχιζεις να οπλιζεις χωρις επιστηθιο μπορει να καμεις ζημια της στολης αφου εν και 3αρα.

koursaros21
Posts: 123
Joined: Mon May 23, 2011 8:04 am

Re: επιστηθιο οπλισης

Post by koursaros21 »

ειμαι που παφο ρε παιθκια...ευχαριστω παντος :D :D ...

orfos
Posts: 515
Joined: Sat Jan 08, 2011 1:31 pm

Re: επιστηθιο οπλισης

Post by orfos »

koursaros21 wrote:ειμαι που παφο ρε παιθκια...ευχαριστω παντος :D :D ...
Φιλε τζιαι μια παντοφλα καμνει μεστην στολή στην χειροτερη περίπτωση
Αλλα να σε ρωτησω γιατι πονεις?
Μηπως καμνεις κατι λάθος?
Διοτι εν ουλλα θεμα συνηθειας?
Τελος παντων οι λυσεις εν τουτες που σου προτειναν τζιαι τα αλλα παιδκιά! :D

koursaros21
Posts: 123
Joined: Mon May 23, 2011 8:04 am

Re: επιστηθιο οπλισης

Post by koursaros21 »

οι ρε φιλε..εν κουμπω το κεντρο στο στηθος..νομιζω εν σωστα που το καμνω...απλα στις πολλες φορες πονω που το οπλισε οπλισε..
εσκεφτικα μιας τζιε προς το παρον εν εχω κανενα κομματι νεοπρεν να δοκιμασω να διπλωσω καμια μιτσια πετσετα τζιε να την βαλω που μεσα...ομως αν τραβησει νερο εν να βαρησει πολλα ενεν?

orfos
Posts: 515
Joined: Sat Jan 08, 2011 1:31 pm

Re: επιστηθιο οπλισης

Post by orfos »

koursaros21 wrote:οι ρε φιλε..εν κουμπω το κεντρο στο στηθος..νομιζω εν σωστα που το καμνω...απλα στις πολλες φορες πονω που το οπλισε οπλισε..
εσκεφτικα μιας τζιε προς το παρον εν εχω κανενα κομματι νεοπρεν να δοκιμασω να διπλωσω καμια μιτσια πετσετα τζιε να την βαλω που μεσα...ομως αν τραβησει νερο εν να βαρησει πολλα ενεν?
Εννα βαρεσει ρε φιλε αλλα οι τζιαι παρα παρα πολλα υπερβολικα
Εν να αντεχεται
Να ρωτησω που το οπλιζεις συγκεκριμενα?

koursaros21
Posts: 123
Joined: Mon May 23, 2011 8:04 am

Re: επιστηθιο οπλισης

Post by koursaros21 »

κεντρο...ελαφρως πιο κατω που το στηθος..πιο πανω εν φτανω ουτος η αλλως :D

geosub
Posts: 73
Joined: Thu Apr 30, 2009 9:42 pm

Re: επιστηθιο οπλισης

Post by geosub »

Φιλε ενα κολπουι που καμαμεν παλια ηταν μια σολα παντοφλας τρυπας 4 ακριες περνας σχοινι του μουλινε 2 κομματια χιαστι και βαλλεις την παντοφλα στο υψος που θελεις στο στηθος και περνας τα σχοινια χιαστη στην πλατη ενα κατω που τη μασχαλη,ενα πανω που τον ωμο δεξια αριστερα.Φενεται πολλα αστειο αλλα δουλευκει τελεια.Ελπιζω να καταλαβες τον τροπο.Αμα το σκευτεις λλιο θα το καταλαβεις.

koursaros21
Posts: 123
Joined: Mon May 23, 2011 8:04 am

Re: επιστηθιο οπλισης

Post by koursaros21 »

χμ...ακουτε καλο ρε φιλε...ομως εν να θελεις τζιε βοηθεια στο δησιμο ενεν? :D

geosub
Posts: 73
Joined: Thu Apr 30, 2009 9:42 pm

Re: επιστηθιο οπλισης

Post by geosub »

Αμα το καμεις μια φορα με βοηθεια τζιε δησεις το στο σαιζ σου,μετα βαλλεις το τζιε φκαλλεις το φορετο,κατι σαν γιλεκκουιν ενα πραμα.
Αν το καμεις φκαλε μια φωτο να δεις πως εισαι να γελασεις.Βαρτην να την δουμε τζιε εμεις να γελασουμε λλιον.Εγω παντος οποτε το εφορουν εγελουν για κανενα καρτο.

koursaros21
Posts: 123
Joined: Mon May 23, 2011 8:04 am

Re: επιστηθιο οπλισης

Post by koursaros21 »

φανταζομαι ρε φιλε...τωρα στολη πεδιλα ψαροντουφεκο ιστοριες....σωστος ΟΥΚας να πουμε................τζιε μια παντοφλα διμμενη με σηινι πας το στηθος...αχαχχαχαχα...αν μη τη αλλο ρε φιλε εν να εσηι χαζι η κουβεντα :D :D :D

Post Reply

Return to “Ιδιοκατασκευές-DIY”