Αγωνιστικο ψαροτουφεκο

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Αγωνιστικο ψαροτουφεκο

Post by admin »

Αρη δράτομαι τις ευκαιρίας και θέλω να πώ κάτι το οποίο εμένα προσωπικα με ενοχλεί πολύ. Πάντα κάποιος κακοφανίζετε με κάποιον και μετά βγαίνει ο ένας εκ των δύο και λέει εγώ φταίω που ασχολήθηκα με το φόρουμ , εγώ φταίω που μπαίνω στο φόρουμ και τα λοιπά και τα λοιπά. Μάλιστα πρόσφατα άκουσα και το άλλο το κουφό έβαλε λέει κάποιος μια φωτογραφία απο ένα ψάρι που χτύπησε (συναγρίδα) και κάποιος διαχειριστής του την μετέφερε στο σωστό θέμα που είναι εξορμήσεις και αποτελαίσματα για να μην είναι πεταγμένη και ο κάτοχος τόσο πολύ ενοχλήθηκε που έκανε και δημόσιες δηλώσεις ότι δέν θέλει να έχει σχέση ούτε με τα φόρουμ ούτε οτιδήποτε έχει σχέση με το περιοδικό. Καταλάβετε ένα πράγμα στο φόρουμ μπαίνουμε είτε για τους λόγους που ανέφερες πολύ σωστά και χέζουμε κάτι τύπους που ανώνυμα προσπαθούν για τους δικούς τους λόγους να κάνουν κάτι είτε απλά δέν μπαίνουμε . Το να μπαίνουμε να είμαστε μέλη μιας κοινότητας και επειδή ο ΄'Α άγνωστος μας είπε κάτι αφήνουμε υπονοούμενα ότι φταίει το φόρουμ αυτό ούτε σωστό είναι ούτε δίκαιο. Το φόρουμ έχει βοηθήσει πολύ κόσμο και έχει συμβάλει τα μέγιστα σε πολλά θέματα άρα καλύτερα να προσέχουμε τι λέμε και πώς το λέμε.

andreasstf
Posts: 63
Joined: Sun Jun 26, 2011 5:07 pm
Location: GERI

Re: Αγωνιστικο ψαροτουφεκο

Post by andreasstf »

ολοι ζιλεβουμε ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΙΑ αφτι τιν φοτογραφια ....αλλα το να χτιπασ 3-4 10κιλα καθε φορα ειναι ζιμια ... δεν σε φτανι 1 10κιλο ? πρεπι να τα σκοτοσισ ολα μιαν στρατα ? τοΥτο εν απλιστια και ασεβια προσ τιν θαλασα ΠΗΣΤΕΥΩ !!!!!!!
ΑΝ ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ ΔΙΟΡΘΟΣΤΕΜΕ

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Αγωνιστικο ψαροτουφεκο

Post by c.nadiotis »

Η υπερβολη ειναι στις αξιες του Κυπριου....
I live my life a breath at a time

User avatar
arisinblue
Posts: 51
Joined: Fri May 14, 2010 1:52 pm

Re: Αγωνιστικο ψαροτουφεκο

Post by arisinblue »

Θα επαναλάβω τα ίδια πράγματα. 4 ψαροκυνηγοί 4 ψάρια. 1 ψάρι 9κιλά και κάτι, 2 5κιλα και ενα πιο μικρό.Αυτό είναι υπερβολή;Την συγκεκριμένη ημέρα υπήρχαν πολλά εύκολα ψάρια.
Πόσοι από εσας που κατακρίνεται εαν τα βρίσκατε δεν θα τα βγάζατε; Δεν είναι τυχαίο που συχνα η παρέα βγάζει ψάρια. Χωρίς πολλά μέτρα και πολύωρα ψαρέματα. ΜΕΘΟΔΙΚΟΤΗΤΑ και ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ εδώ και πολλά χρόνια από τα ίδια κομμάτια.
Τελικά όποιος δεν μπορεί να βγάλει ψάρια κατηγορεί τους υπόλοιπους που μπορούν. Είναι στη μόδα............................

andreasstf
Posts: 63
Joined: Sun Jun 26, 2011 5:07 pm
Location: GERI

Re: Αγωνιστικο ψαροτουφεκο

Post by andreasstf »

αντε ρε μεγαλε ..δεν μασ ΧΕ ....... ΙΣ ...... ΛΕΩ ΕΓΩ ...... που ισε και με την ιδεα οτι ισε ο καλιτεροσ πσαροκινηγοσ .... πιοσ σε κατιγορα ρε ? για κατσε ενα τοπο .... που περνισ και πανω σου ..... ιπα μια κουβεντα κε μονομιασ να πισ μπιχτη ....... ατε !!!!

User avatar
arisinblue
Posts: 51
Joined: Fri May 14, 2010 1:52 pm

Re: Αγωνιστικο ψαροτουφεκο

Post by arisinblue »

;
Last edited by arisinblue on Mon Aug 08, 2011 9:13 pm, edited 1 time in total.

User avatar
arisinblue
Posts: 51
Joined: Fri May 14, 2010 1:52 pm

Re: Αγωνιστικο ψαροτουφεκο

Post by arisinblue »

;
Last edited by arisinblue on Mon Aug 08, 2011 9:14 pm, edited 1 time in total.

andreasstf
Posts: 63
Joined: Sun Jun 26, 2011 5:07 pm
Location: GERI

Re: Αγωνιστικο ψαροτουφεκο

Post by andreasstf »

απαντα μου στο προσοπικο μηνημα πρην με ξιτιμασησ ρε να δησ τι σου εγραψα

andreasstf
Posts: 63
Joined: Sun Jun 26, 2011 5:07 pm
Location: GERI

Re: Αγωνιστικο ψαροτουφεκο

Post by andreasstf »

ολοι ζιλεβουμε ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΙΑ αφτι τιν φοτογραφια ........................................................
.............................. AN EXΩ ΛΑΘΟΣ ΔΙΟΡΘΟΣΤΕΜΕ .....

ΜΕ ΠΙΟ ΤΡΟΠΟΣ ΣΕ ΚΑΤΙΓΟΡΩ ?????????? ΜΕ ΑΦΤΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ??????????
ΣΟΥ ΕΚΦΡΑΖΟ ΜΕ ΤΕΤΙΟ ΤΡΟΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΟΛΟΠΕΔΟ .....
ΜΗΝ ΙΣΕ ΠΡΟΚΑΤΕΛΗΜΕΝΟΣ ..... ΔΕΝ ΕΧΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΗΝ ΕΝΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΣΗ ....

User avatar
arisinblue
Posts: 51
Joined: Fri May 14, 2010 1:52 pm

Re: Αγωνιστικο ψαροτουφεκο

Post by arisinblue »

συνεχίζεις. αφου δεν σε νοιάζει γράφε για σενα και άσε τους άλλους.

andreasstf
Posts: 63
Joined: Sun Jun 26, 2011 5:07 pm
Location: GERI

Re: Αγωνιστικο ψαροτουφεκο

Post by andreasstf »

ΡΕ ΦΙΛΕ ...... δεν ελειζεσε και δεν καταλαβενησ αφτα που σου γραφω .....δεν φτανι που σου ιπα μπραβο, δεν φτανη που ιπα ποσ σε ζιλεβω
ΛΕΣ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΤΙΓΟΡΩ......... και ΜΕ ΒΡΙΖΙΣ ΚΑΙ ΔΙΜΟΣΙΟΣ .......
ισε προκατελιμενοσ ....νομιζισ ποσ ολοι θελουνε να σε κατιγορισουνε .... κε δεν στο λεω με κακια .....

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Αγωνιστικο ψαροτουφεκο

Post by admin »

κοπέλια να σταματήσετε εδώ η αναμεταξύ σας συζήτηση δέν ωφελεί κανένα

User avatar
stathis 1821
Posts: 384
Joined: Thu Oct 14, 2010 12:50 pm

Re: Αγωνιστικο ψαροτουφεκο

Post by stathis 1821 »

Αριστε πιστευω οτι ειναι καιρος να κλεισει και να κλειδωσει το θεμα.

User avatar
arisinblue
Posts: 51
Joined: Fri May 14, 2010 1:52 pm

Re: Αγωνιστικο ψαροτουφεκο

Post by arisinblue »

Δεν ειχα ουτε και εχω σκοπο να ξανασχοληθω με το θέμα. Καθε εβδομάδα εμφανίζεται και ενας ψαροτουφεκας του internet που δεν εχει δουλεια να κάμει εκτος που να ασχοελειται με τους άλλους. Είναι ο νεός τύπος του μοντέρνου ψαροτουφεκά. Δεν χρειάζεται καν να βραχεί , ψαρεύει με το mouse τα περνά όλα και όλους πας στον σπαο και έχει και παράπονο.

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: Αγωνιστικο ψαροτουφεκο

Post by NIKOLAS HARRIS »

admin wrote:Αρη δράτομαι τις ευκαιρίας και θέλω να πώ κάτι το οποίο εμένα προσωπικα με ενοχλεί πολύ. Πάντα κάποιος κακοφανίζετε με κάποιον και μετά βγαίνει ο ένας εκ των δύο και λέει εγώ φταίω που ασχολήθηκα με το φόρουμ , εγώ φταίω που μπαίνω στο φόρουμ και τα λοιπά και τα λοιπά. Μάλιστα πρόσφατα άκουσα και το άλλο το κουφό έβαλε λέει κάποιος μια φωτογραφία απο ένα ψάρι που χτύπησε (συναγρίδα) και κάποιος διαχειριστής του την μετέφερε στο σωστό θέμα που είναι εξορμήσεις και αποτελαίσματα για να μην είναι πεταγμένη και ο κάτοχος τόσο πολύ ενοχλήθηκε που έκανε και δημόσιες δηλώσεις ότι δέν θέλει να έχει σχέση ούτε με τα φόρουμ ούτε οτιδήποτε έχει σχέση με το περιοδικό. Καταλάβετε ένα πράγμα στο φόρουμ μπαίνουμε είτε για τους λόγους που ανέφερες πολύ σωστά και χέζουμε κάτι τύπους που ανώνυμα προσπαθούν για τους δικούς τους λόγους να κάνουν κάτι είτε απλά δέν μπαίνουμε . Το να μπαίνουμε να είμαστε μέλη μιας κοινότητας και επειδή ο ΄'Α άγνωστος μας είπε κάτι αφήνουμε υπονοούμενα ότι φταίει το φόρουμ αυτό ούτε σωστό είναι ούτε δίκαιο. Το φόρουμ έχει βοηθήσει πολύ κόσμο και έχει συμβάλει τα μέγιστα σε πολλά θέματα άρα καλύτερα να προσέχουμε τι λέμε και πώς το λέμε.
όντως πάντα ρίχνουμε φταίσιμο εκει που δεν πρέπει. όπως και ναχει όμως κατηγορίες που δεν εφσταθούν και δεν υπάρχουν αποδείξεις είναι κλανιές που δεν μυρίζουν απλά κάνουν θόρυβο!

Locked

Return to “Ελεύθερη κατάδυση”