4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by admin »

giannosP wrote:ξερεται ρε παιδια, που μπορω να βρω το DVD ξανα, γιατι εξηχασα να το πιασω :D :D ??
Θα κυκλοφορήσει σύντομα στα περίπτερα και σε καταστήματα ειδών αλιείας

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by admin »

Μετά απο την διαολοβδομάδα κατάφεραμε και φέτος και επιζήσαμε βγάζοντας και φέτος είς πέρας την αποστολή μας. Χάρηκα ιδιαίτερα φέτος που ήρθαν τόσες χιλιάδες επισκέπτες στην έκθεσης, να ευχαριστήσουμε και τον Θεό ή τους Άγγλους(chem trails) που δέν έβρεξε στην περιοχή γιατί Παρασκευή και Σάββατο αλλού τα έκανε σχιονοτά.Χάρηκα επίσης που φέτος ειχαμε νέες παρουσίες οι οποίες και γοήτευσαν. Ο φίλος μου ο Κέλλης όπως πάντα καινοτόμησε, τα παιδιά τα νέα με πολύ μεράκι έχειχναν την δουλειά τους και γενικά περάσαμε ωραία παρά τα κάποια μικροπροβλήματα που παρουσιάστηκαν .όσοι δέν ήρθαν άλλοι για οικονομικούς λόγους άλλοι γιατί δέν μπορούσαν άλλοι γιατί απλά δέν ήθελαν ελπίζουμε να τα καταφέρουν του χρόνου και να κάνουμε την έκθεση μας ακόμη πιο μεγάλη. Τα παιδιά απο την Έλλάδα αν και λίγο κουμπωμένα σε μια πρώτη γνωριμία με εμάς στην Κύπρο εντούτις πέρασαν καλά και ετοιμάζουμε αρκετές δουλειές μαζί για το μέλλον. Μάλιστα ο κύριος jack tar αυτή την στιγμή΄βρίσκεται στην μητέρα πατρίδα για ψάρεμα με την βοήθεια των παιδιών και απο ότι ξέρω θα οργανώσουν εκδρομές για ψάρεμα στην Ελλάδα!!!!

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by angiec »

Θα ήθελα να δώσω τα συγχαριτήρια μου τόσο για την Έκθεση όσο και για την φιλοξενία.Δεν γνωρίζω για τις άλλες χρονιές αλλά ήταν άψογα όλα τα περίπτερα και η διοργάνωση τέλεια.Ένα μεγάλο μπράβο στον Άριστο και σε όλα τα παιδιά.Και του χρόνου πιό μεγάλη.

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by MariosK »

Συγχαρητήρια σε όλους και του χρόνου με ακόμα περισσότερο κόσμο και εκθέτες :clap: :clap: :clap:

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by konstantinos kalogir »

NIKOLAS HARRIS wrote:Κωσταντινο φιλε μου πολλα μπραβο και σε σας ρε φιλε σε τόσο μικρο χρονικό διάστημα εκαταφέρατε τόσα πολλά με ιδανικό εξοπλισμό για όλα τα γούστα!!όσην ώρα ήμουν εκει εξηγούσατε στον κόσμο με περίσσειο ζήλο ότι απορίες είχε!ευχομαι ότι καλύτερο!!! :clap:
Φίλε ευχαριστούμε να είσαι σίγουρος ότι κάνουμε ότι μπορούμε για να έχουμε όσο γίνεται μεγαλύτερη γκάμα προϊόντων σε όσο πιο χαμηλές τιμές! :D

nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by nicolas theocharous »

NIKOLAS HARRIS wrote:Κωσταντινο φιλε μου πολλα μπραβο και σε σας ρε φιλε σε τόσο μικρο χρονικό διάστημα εκαταφέρατε τόσα πολλά με ιδανικό εξοπλισμό για όλα τα γούστα!!όσην ώρα ήμουν εκει εξηγούσατε στον κόσμο με περίσσειο ζήλο ότι απορίες είχε!ευχομαι ότι καλύτερο!!! :clap:
σε ευχαριστουμε φιλε μου να σαι καλα. χερομαι παρα πολυ που αναγνωριζεται η προσπαθεια που καμνουμε.

σε ευχαριστουμε και παλυ για τα λογια σου εν πολλα σημαντικα για εμας.

survival shop
Posts: 10
Joined: Fri Mar 18, 2011 10:39 am

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by survival shop »

συγχαρητηρια στους εκθετες και στους διοργανωτες εγινε μια πολυ ωραια δουλεια και εβγηκε κατι το πραγματικα ωραιο προς τα εξω.

συγχαρητηρια και στον Νικολα Θεοχαρους και τον κωνσταντινο Καλογηρου για το περιπτερο τους το οποιο ηταν απλα εξαιρετικο. ηταν με διαφορα το καλυτερο περιπτερο της εκθεσης σε θεμα καλαμι και μηχανες. οποιος επερνουσε εν εμεινισκε ασυγκυνητος απο το περιπτερο. πολλα μπραβο γιατι για ακομα μια φορα τα παιδια εκαμαν καταπληκτικη δουλεια και εδειξαν σε ολους πως τα προιοντα που φερνουν ειναι εξαιρετικα σε ποιοτητα και σε προσητες τιμες.

που εμιλησα με κοσμο και ακουσα τα σχολια διαφορων γνωστων και αγνωστων εμειναν ολοι κατενθουσιασμενοι με το συγγεκρημμενο περιπτερο και τα προιοντα αλλα και την βοηθεια που παρειχατε στον κοσμο.

συνεχηστε ετσι παιδια και εις ανωτερα μπραβο.

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by nicolas theocharous »

ευχαρηστουμε Παμπο μου να σαι καλα. Τα λογια σου ειναι πολλα σημαντικα για εμας

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by angiec »

Θα γίνη φέτος η Έκθεση ??????????

User avatar
COTSIOS80
Posts: 519
Joined: Thu Mar 05, 2009 9:56 am

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by COTSIOS80 »

angiec wrote:Θα γίνη φέτος η Έκθεση ??????????
http://www.cyprusfishingmagazine.com/fo ... 4&start=15
Ditch the bitch and let's go fishing!

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by admin »

H έκθεση έχει προγραμματιστεί για τέλςο Σεπτεβρίου στην Νέα Μαρίνα Λεμεσού θεού θέλοντος οικονομικών επιτρέποντος

chrisostomos
Posts: 259
Joined: Sun Oct 24, 2010 6:44 pm
Location: ΙΔΑΛΙΟΝ
Contact:

Re: 4η ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ DACOR 2011

Post by chrisostomos »

Φέτος ίδιος όλοι θα πρέπει να στηρίξουμε αυτή την έκθεση... Ακόμα θυμάμαι την προπερσινή στο mall της Λεμεσού που ήταν καταπληκτική..
Δεν φοβάμαι δεν ελπίζω είμαι παντρεμένος

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”