ximerini stoli

hemilios
Posts: 232
Joined: Fri Aug 17, 2007 7:46 am

Re: ximerini stoli

Post by hemilios »

ο Τζιαπούρας για την Λευκωσία και η Όρκα στην Λεμεσό.

Πάντως μια πολύ καλή λύση είναι και οι έτοιμες στολές και δεν είναι και τόσο ακριβές.

swing
Posts: 31
Joined: Mon Jun 18, 2007 11:51 am

Re: ximerini stoli

Post by swing »

pantos ego erapsa stoli kai mou irthe pio ftini apo tis etimes me poli kalo iliko tin erapsa sto orca kai to kalo ine oti eki pou den me voleue kai poli mou tin diortosan opos tin ithela dorean, eno tin etimi tin pianis an sou kani kalos allios vartou rigani

User avatar
ps1xas
Posts: 290
Joined: Tue Sep 04, 2007 9:47 pm

Re: ximerini stoli

Post by ps1xas »

sigoura ipologizo kai ego na ine kapos pio ftini.. alla parapano thelo na tin rapso giati pisteuo tha efarmozi pio kala pano mou.. file exis kapio tilefono tou tsiapoura?

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: ximerini stoli

Post by mariosko »

παρέτα που τον Τζιαπούρα ρε φιλε... το υλικο του ειναι παλιο στοκ και σίγουρα οχι η καλύτερη ποιοτητα και δεν θα κανεις την δουλια σου, εκαμα και εγω το λαθος. γνώμη μου ειναι να δώσεις κάτι παραπάνω και να ράψεις μια IN BLUE, εαν θέλεις να σου δόσω το τηλ αυτου που θα σε μετρησει, εχω και εγω και ειμαι υπερ ευχαριστημένος, το ιδιο και οι υπόλυποι που εραψαν εκει. και οι ORCA ειναι καλες αλλα οι IN BLUE ειναι σιγουρα καλυτερες. Ψάξε το
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: ximerini stoli

Post by Antreas »

marie dose plirofories gia in blue

User avatar
ps1xas
Posts: 290
Joined: Tue Sep 04, 2007 9:47 pm

Re: ximerini stoli

Post by ps1xas »

mariosko wrote:παρέτα που τον Τζιαπούρα ρε φιλε... το υλικο του ειναι παλιο στοκ και σίγουρα οχι η καλύτερη ποιοτητα και δεν θα κανεις την δουλια σου, εκαμα και εγω το λαθος. γνώμη μου ειναι να δώσεις κάτι παραπάνω και να ράψεις μια IN BLUE, εαν θέλεις να σου δόσω το τηλ αυτου που θα σε μετρησει, εχω και εγω και ειμαι υπερ ευχαριστημένος, το ιδιο και οι υπόλυποι που εραψαν εκει. και οι ORCA ειναι καλες αλλα οι IN BLUE ειναι σιγουρα καλυτερες. Ψάξε το

file dose mas ena til ... se pia poli ine... .... posa stoixizoun?

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: ximerini stoli

Post by mariosko »

οι In Blue ειναι ελληνικες στολες, η εταιρια ανηκει στον Δημητρη Τσεντα ο οποιος συνεργαζεται με τον Αρη Κλογηρου στην Κυπρο. θα σας παρει μετρα ο Αρης και θα τα στειλει, περνει γυρω στις 10 μερες να σου την καμουν και να την στείλουν. για φοδρα ξυρισμενη 6.5 μμ στιχειζει γυρω στεις 180 λιρες οταν ειναι επι μετρο, αν παρεις ετοιμη ειναι γυρο στις 170. επι μετρο η στολη δεν πεζεται παντος, ακομα να καταλαβω κρυαδα, φυσικα εννα μου πεις εν 6.5αρα αλλα εξαναπαθαμεν την με αλλες στολες χοντρες. εχει και λεια ξυρισμενη και το αλλο το υλικο το σαγρε, η διαφορα στην τιμη εν περιπου κανενα 10-15λιρο. εχει καταλογο στο http://www.inblue.gr αν θελει κανενας. το τηλ του αρη πιαστε με να σας το πω γιατι εννεν σωστο να το βαλω στο forum 99347867 ή με sms ή pm
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Re: ximerini stoli

Post by StephanosNic »

gia ta dedomena tis kiprou ennen llio polli i 6.5? 5 ennen ok ? oksa eksartatai je poso tourtouris eisai?
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: ximerini stoli

Post by Antreas »

e3artate tzai pou to tropo pou psarefkeis.
kapoios pou psarefkei me karteri tzai tin parapano ora mesa sto nero en akinitos stis 2,5 ores me 5ra arkeykei tzai krionei

epatha to ego fetos

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Re: ximerini stoli

Post by StephanosNic »

swsto, alla ton xeimwna poia en i kaliteri (as to poume etsi) texniki ? ennow en pezei rolo to gegonos oti epidi en krio ta psaria en erkounte eksw? i mipws en eshi simasia?
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: ximerini stoli

Post by Antreas »

oi toso nomizo oti en krio
mallon epireazei ta oti en nekatomeni i thalasa tzai paoun sta vathkia.

miloume panta gia pelagisia psaria synagrides minerka ktl

sorkoi theloun psaxtiri tzai karteri alla oi oso to kalokeri

twra kefaloi tzai lavrakia en o keros tous tzai pianounte mono me karteri

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Re: ximerini stoli

Post by StephanosNic »

alla an piaseis 6.5ara enan theleis alli kalokairini swsta?
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: ximerini stoli

Post by mariosko »

και 5άρα να πιασεις παλι θα θελεις αλλη καλοκαιρινη
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Re: ximerini stoli

Post by StephanosNic »

egw san arxarios ti stoli en kala na piasw? en kalitera na rapsw oksa na piasw etoimi ?
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
Pantera
Posts: 54
Joined: Sat Aug 25, 2007 7:42 am
Location: Λεμεσός

Re: ximerini stoli

Post by Pantera »

Φιλε η Ορκα ειναι πολλα καλη λυση (ισως και η καλυτερη) και θα σου πω το γιατι....

1ο. Υλικο στολων Giamamoto (Το Heiwa καθεται ευκολα αμαν δεν αποθηκευτει σωστα + το γεγονος οτι στην αγορα εχει πολλες παρτιδες heiwa-μαιμου)
2ο. Η στολη ειναι επι μετρω (αριστη εφαρμογη.... αφου παεις εκει πιανει σου μετρα καμνει σου την στολη. Ετυχε σε φιλο να του ειναι μεγαλη η κουκουλα εσασε του την φυσικα δωρεαν)
3ο. Ο Ορκα εχει ισως το καλυτερο after sale servise στο θεμα στολων ( Εδιορθωσε μου στολη Elios σε 1 μερα και εκαταφερα να μεν χασω το ψαρεμα της επομενης 8) Επισης οι πλειστες εισαγωμενες στολες σε περιπτωση που παθουν κατι θελουν πολλη καιρο να σου την σασουν)
4ο. Πολυ καλη σχεση ποιοτητας-τιμης (σε συγκριση με παρομοιες στολες ελληνικες και μη η τιμη ειναι λογικη )
5ο. Εχεις την δυνατοτητα επιλογης σε παχος νεοπρεν (5μμ παντελονι- 6μμ σακακι)

Η ετοιμη στολη εν καλη λυση αλλα πρεπει να εισαι τυχερος να σου κατσει το νουμερο αλλιως επατησες την....
Προσωπικα νομιζω οτι μια στολη επι μετρω φοδρα-ξυρισμενη στα 5μμ θα σε καλυψει για μεικτο ψαρεμα μεχρι 2 ωρες.
Φετος εγω βουτω με μια Marea 5.5μμ λεια-φοδρα και μετα τις 2 ωρες κρυωνω ειδικα αμαν ψαρευω μονο με καρτερια αρα το προγραμμα του χρονου λεει σακακι λειο-φοδρα στα 6-6.5μμ
Το πάθος μου στο γαλάζιο, η αγάπη μου στην στεριά...

Post Reply

Return to “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”