Πρόγραμμα αγώνων 2011

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by plenom'metatopsarem? »

Demetrisk wrote:προτιμα να φερεις κατι φτινο που εξωτερικο αφου στην Κυπρο εν αρκετα ακριβα απ'οτι θυμουμε, ισως να φτηνισαν και καμνω λαθος. Το μονο σιουρο ειναι πως δεν νομιζο να σου ξαναχαλασει λογο νερου και χτηπηματων. Το συγκεκριμενο περασε αυτοκινητο πουπανω του και δεν εσπασε καθως αντεχει και την μπυρα(εννοω πως το βαλαμε μεσα στο ποτηρι με την μπυρα και χτυπουσαμε τον αριθμο να δουμε αν χτυπα...τελικα ειχαν δικεο πως δουλευει). Εχει εγγυση 3 χρονια no questions asked... :wink:
Τα κινητά μισώ τα....αλλά αν είναι φτιαγμένο ένα ειδικά για μένα είναι αυτό!

υ.γ. είσαστε βάνδαλοι! Καημένη μπύρα!!!!!!!!

User avatar
apsavvas
Posts: 1045
Joined: Mon Jan 26, 2009 7:22 pm

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by apsavvas »

ξεφύγαμε λίγο από το θέμα του topic αυτού και οι αγώνες πλησιάζουν και ενδιαφέρον από το forum δεν βλέπω να υπάρχει κάπως.
Λόγω του ότι οι θέσεις δεν θα είναι πάρα πολλές λόγω χωρητικότητας πρέπει να γραφτείτε έγκαιρα στους διαγωνισμούς.
Όπως ανάφερε και ο Στέφανος φόρμες για εγγραφή στο πρώτο διαγωνισμό υπάρχει σε όλα τα καταστήματα στη Λευκωσια
The only source of knowledge is experience

User avatar
Demetrisk
Posts: 115
Joined: Tue Jul 27, 2010 11:50 am
Location: Λευκωσια-Κ'κλι

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by Demetrisk »

Μπορείτε επιτελους να επικοινωνατε άφοβα με το Στέφανο για περισσοτερες πληροφορίες οσον αφορα τους διαγωνισμους αλλα και για εγγραφή. Αγόρασε κινήτο, το ειπε και το εκανε. :lol: :lol:

User avatar
giannosP
Posts: 479
Joined: Sat Apr 09, 2011 1:12 pm
Location: Λευκωσια - Τσερι

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by giannosP »

τελικα αποφασιστικε αν στης 18 Σεμπτεμβριου θα γινει. ταμασσο ή καλαβασο?
Life is a game....Fishing is serious!

User avatar
apsavvas
Posts: 1045
Joined: Mon Jan 26, 2009 7:22 pm

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by apsavvas »

giannosP wrote:τελικα αποφασιστικε αν στης 18 Σεμπτεμβριου θα γινει. ταμασσο ή καλαβασο?
θα αποφασιστεί εντός Σεμπτεβριου που θα γίνει ο αγώνας. εξαρτατε απο τη σταθμη του νερο αν θα υπαρξη αρκετος χωρος και ποσες συμμετοχες θα υπαρξουν
The only source of knowledge is experience

mikrosa
Posts: 549
Joined: Fri Apr 22, 2011 8:11 pm
Location: θα με βρεις σε καποια παραλια-βυθο-φρακτη-βραχια ή στον κοσμο μου

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by mikrosa »

τελικα εν να γινει ταμασο?

User avatar
apsavvas
Posts: 1045
Joined: Mon Jan 26, 2009 7:22 pm

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by apsavvas »

μετά από το διαγωνισμό της Άχνας θα παρθεί η τελική απόφαση και για Ταμασσο.
Επηρεάζουν πολλοί παράγοντες για αυτό το λόγω έχουμε δώσει δυο φράγματα.
Ο πίνακας σε κάθε αγώνα μετατρέπεται αναλόγως.
The only source of knowledge is experience

User avatar
C&R
Posts: 949
Joined: Thu Jan 24, 2008 8:23 am

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by C&R »

apsavvas wrote:και να μην ξεχνιόμαστε ένας αναλυτικώς πίνακας με τούς δυο αγώνες μέχρι στιγμής
Bravo guys very professional!

User avatar
paris91
Posts: 79
Joined: Wed Dec 29, 2010 5:36 pm

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by paris91 »

από ότι βλέπω έχω 72 βαθμούς ποινής ( όλεεεεεεεεεεε :Ρ) γιατί όμως είμαι ισόβαθμος στην 17η θέση με τα άλλα τα παιδιά που έχουν 73? εν έπρεπε να είμαι μόνος μου εκεί και να απολαμβάνω αέρα 17ης θέσης καθαρά ?? :Ρ οι πως έχει και μεγάλη διαφορά αλλα ΟΚ :Ρ

User avatar
PeRoUkKaS
Posts: 1088
Joined: Fri Nov 02, 2007 6:27 pm
Location: Nicosia

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by PeRoUkKaS »

paris91 wrote:από ότι βλέπω έχω 72 βαθμούς ποινής ( όλεεεεεεεεεεε :Ρ) γιατί όμως είμαι ισόβαθμος στην 17η θέση με τα άλλα τα παιδιά που έχουν 73? εν έπρεπε να είμαι μόνος μου εκεί και να απολαμβάνω αέρα 17ης θέσης καθαρά ?? :Ρ οι πως έχει και μεγάλη διαφορά αλλα ΟΚ :Ρ
Φιλε μου εχεις δικαιο! Ειτε παιζει ρολο ειτε εν πεζει θα το διορθοσουμεν να ειμαστεν σωστοι!
catch & release!
προσεχουμε για να εχουμε!!

User avatar
paris91
Posts: 79
Joined: Wed Dec 29, 2010 5:36 pm

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by paris91 »

PeRoUkKaS wrote:
paris91 wrote:από ότι βλέπω έχω 72 βαθμούς ποινής ( όλεεεεεεεεεεε :Ρ) γιατί όμως είμαι ισόβαθμος στην 17η θέση με τα άλλα τα παιδιά που έχουν 73? εν έπρεπε να είμαι μόνος μου εκεί και να απολαμβάνω αέρα 17ης θέσης καθαρά ?? :Ρ οι πως έχει και μεγάλη διαφορά αλλα ΟΚ :Ρ
Φιλε μου εχεις δικαιο! Ειτε παιζει ρολο ειτε εν πεζει θα το διορθοσουμεν να ειμαστεν σωστοι!
Ακόμα κάτι. Κατά την γνώμη μου πρέπει να διορθώσετε ακόμη κάτι. Για παράδειγμα έχουμε 3 ατομα που ισοβαθμούν στην 4η θέση. ο επόμενος θα έπρεπε να αναγράφεται σαν 7ος και όχι σαν 5ός, αφού έχει 6 άτομα από πάνω του... νομίζω είναι πιο σωστό. και βγάζει περισσότερο νόημα. πως γίνεται ο τελευταίος αθλητής να είναι στην 22η θέση ενώ έχουμε 33εις αθλητές? απλά σαν εισήγηση το κάνω :)

User avatar
apsavvas
Posts: 1045
Joined: Mon Jan 26, 2009 7:22 pm

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by apsavvas »

παιδεία απολογούμαι ο πίνακας είναι λάθος και αν είναι δυνατό φίλε Μάριε να αφαίρεσής και τους δυο από το θέμα
όσο το δυνατό πιο γλήγορα θα ανεβάσουμε το σωστό πίνακα
The only source of knowledge is experience

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by MariosK »

apsavvas wrote:παιδεία απολογούμαι ο πίνακας είναι λάθος και αν είναι δυνατό φίλε Μάριε να αφαίρεσής και τους δυο από το θέμα
όσο το δυνατό πιο γλήγορα θα ανεβάσουμε το σωστό πίνακα
done

User avatar
apsavvas
Posts: 1045
Joined: Mon Jan 26, 2009 7:22 pm

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by apsavvas »

thanks Μάριε

Τελικός πίνακας
Attachments
Final Result table2011.JPG
Final Result table2011.JPG (207.53 KiB) Viewed 5083 times
The only source of knowledge is experience

User avatar
apsavvas
Posts: 1045
Joined: Mon Jan 26, 2009 7:22 pm

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by apsavvas »

το πρωτάθλημα έχει τελείωση για το 2011 και είμαστε στη ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε ότι θα υπάρξει ένα μικρό party για τη απονομή πρώτης, δεύτερης και τρίτης θέσης. Να αναφέρω ακόμη ότι θα μιλήσουμε για μελλοντικά σχέδια που έχει το σωματείο για το 2012 και πιο σημαντικό τη σεμινάρια θα ακολουθήσουν από το Fish Float Club.

Αναμένεται για περισσότερες πληροφορίες. (τόπος, ώρα, και ημερομηνία)
The only source of knowledge is experience

Post Reply

Return to “Ψάρεμα γλυκού νερού”