ΤΡΟΠΟΙ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΤΗ - ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ MIKADO,VEGA,HIRO

nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

Re: ΤΡΟΠΟΙ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΤΗ - ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ MIKADO,VEGA,HIRO

Post by nicolas theocharous »

admin wrote:Παιδιά εγώ έχω να προτείνω το εξείς αφού θέλετε να κάνετε παρουσίαση τα προϊόντα σας και θέλετε να τα κάνετε και τον Μάϊο και θέλετε να έρθει και κόσμος γιατί δέν έρχεστε να τα κάνετε στην έκθεση όπου θα τα δεί χιλιάδες κόσμος. Μάλιστα με την προσθήκη μιας μικρής πισίνας μπορείτε να κάνετε και πρακτική επίδειξη :idea:
Φιλε Αριστε μεν φοβασε και εσκεφτηκαμε το και τουτο και θα ειμαστε στην εκθεση οπως προανεφερε και ο Κωνσταντινος. Απλα δεν εμπορουσαμε να βρισκομαστε και τις 4 μερες ανελλιπως στην εκθεση οποτε θα παμε σε συνεργασια με ενα καταστημα οποτε θα ειμαστε και παραπανω ατομα να εξυπηρετουμε τον κοσμο.

Εγω προσωπικα εν θα μπορουσα με τιποτε να παρευρεθω την Πεμπτη και την μιση Παρασκευη αλλα απο την Παρασκευη το μεσημερι μεχρι το τελος της εκθεσης την Κυριακη το βραδυ θα ειμαι εκει :wink: :wink:

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΤΡΟΠΟΙ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΤΗ - ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ MIKADO,VEGA,HIRO

Post by admin »

ωραία ας οργανώσουμε μια επίδειξη τότε το απόγευμα Σαββάτου για αυτό το νέο είδος ψαρέματος στην έκθεση .

nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

Re: ΤΡΟΠΟΙ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΤΗ - ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ MIKADO,VEGA,HIRO

Post by nicolas theocharous »

admin wrote:
konstantinos kalogir wrote:
admin wrote:Παιδιά εγώ έχω να προτείνω το εξείς αφού θέλετε να κάνετε παρουσίαση τα προϊόντα σας και θέλετε να τα κάνετε και τον Μάϊο και θέλετε να έρθει και κόσμος γιατί δέν έρχεστε να τα κάνετε στην έκθεση όπου θα τα δεί χιλιάδες κόσμος. Μάλιστα με την προσθήκη μιας μικρής πισίνας μπορείτε να κάνετε και πρακτική επίδειξη :idea:
Άριστε λόγο έλλειψης χρόνου δεν θα μπορέσουμε να είμαστε στην έκθεση και τις 4 μέρες έχοντας περίπτερο, αλλά θα φροντίσουμε τα προϊόντα να είναι εκεί μέσω καταστήματος που θα μας αντιπροσωπεύει! :D Θα είμαστε και εμείς εκεί μερικές από τις μέρες αυτές.
Μα δέν είπα να είσαστε στην έκθεση είπα να έρθετε να παρουσιάσετε τα προϊόντα σας ή να κάνετε μια επίδειξη Σάββατο απόγευμα ας πούμε
ωραια η ιδεα σου φιλε εννα το σκεφτουμε πολλα καλα αλλα νομιζω εν καλυτερα να καμουμε παρουσιαση πανω σε μια παραλια που εννα μπορουν οι παρευρισκομενοι να καμουν βολες και να εχουν μια καλυτερη επαφη με τα προιοντα.

σε θεματα surf casting εννα μπορουν να καμουν βολες, να δουν ποιο καλαμι τους βολευει καλυτερα.

σε θεματα spinning εννα μπορουν παλενα καμουν βολες και αν το επιτρεπει η παραλια εννα μπορουν να δουν πως δουλευουν τα ψαρακια καλυτερα και σε πραγματικες καταστασεις παρα σε μια μικρη τεχνητη πισινα που ουτε το καστινγ του ψαριου εν μπορει να δει.

το ιδιο ισχυει και σε θεματα bolognese και match.

γενικα πιστευω πως η παραλια δεινει καλυτερα, πιο αμεσα και πιο πραγματικα αποτελεσματα σε σχεση με οποιανδηποτε αλλη παρουσιαση και μπορει ο παρευρισκομενος να σχηματισει μια πιο ακριβη γνωμη σχετικα με τα προΐοντα

εκτος τουτου οι παρευρισκομενοι στην εκθεση μπορει να θελουν να γυρησουν να δουν τα πραγματα ολων των εκθετων και μπορει να μεν θελουν να μεινουν πολλη ωρα εκει.

γνωμη μου ειναι πως σε μια παραλια ενας παρευρισκομενος μπορει να δει πολλα παραπανω σχετικα με ενα προΐον. τουτο εν βασισμενο στην αντιληψη μου και μονο εν σημαινει πως εν σωστο απλα εν η γνωμη μου τουτη :wink: :wink:

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από ακτή”