3ος Διαγωνισμός Surfcasting Tournament από MarinePlus

User avatar
CASTING
Posts: 191
Joined: Tue Mar 04, 2008 6:53 pm

Re: 3ος Διαγωνισμός Surfcasting Tournament από MarinePlus

Post by CASTING »

Κατι απονομες για τα δωρα τι εγιναν ρε παιδεια..............
ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΡΕΑΤΟΣΥΛΛΟΓΗ.......

MarinePlus
Posts: 79
Joined: Mon Sep 08, 2008 10:39 am

Re: 3ος Διαγωνισμός Surfcasting Tournament από MarinePlus

Post by MarinePlus »

Παιδιά,

Απολογούμαστε για την καθυστέρηση. Δυστυχώς χάσαμε τον φίλο Νικόλα πρόσφατα (3η θέση στο περσινό αγώνα), και κάπου καταπιαστήκαμε σε συζητήσεις για την οργάνωση διαγωνισμού στην μνήμη του. Και κάπου αφήσαμε τις απονομές για λίγο πιο μετά.

Τέλοσπάντων, οι απονομές θα γίνουν το Σάββατο 5 Μαρτίου 2011 στο κατάστημα μας στην Λευκωσία με τσιμπήματα και ποτά. Περισσότερες πληροφορίες θα ακολουθήσουν λίαν συντόμως.

Πάρης
MarinePlus Ltd

yiannos
Posts: 8
Joined: Mon Oct 13, 2008 8:33 am

Re: 3ος Διαγωνισμός Surfcasting Tournament από MarinePlus

Post by yiannos »

Συγνώμη φίλοι της marineplus αλλα θα μπορούσατε να πείτε ότι δεν θα δοθούν έπαθλα να τελειώνει η υπόθεση. Ηταν και πρωτάθλημα με τρείς μάλιστα αγώνες, τρομάρα του. Έγινεν ο τελευταίος αγώνας πέρσι τον Σεπτέμβρη και θα δοθούν έπαθλα ακόμα.

MarinePlus
Posts: 79
Joined: Mon Sep 08, 2008 10:39 am

Re: 3ος Διαγωνισμός Surfcasting Tournament από MarinePlus

Post by MarinePlus »

Οι πλείστοι που πήραν μέρος στον διαγωνισμό και ειδικά τα παιδιά των πρώτων θέσεων, έχουν ενημερωθεί ότι το περασμένο Σαββάτο δεν θα γίνουν οι απονομές λόγω του τριημέρου, και στο ότι οι περισσότεροι δεν μπορούσαν. Νομίζω έχουν παρατεθεί παραπάνω οι λόγοι, ή ο κύριως λόγος της ''αργοπορίας''. Τώρα εσύ, ή δεν απάντησες το τηλέφωνο ή το πιο πιθανόν είναι ότι δεν ήσουν στο πρωτάθλημα. Άρα φίλε Γιάννο, ο σαρκασμός σου είναι άστοχος. Βρές άλλο τρόπο για να μας μειώσεις αλλά την επόμενη φορά φρόντισε να είσαι πειστικός :) Τώρα, αν είσαι μέσα στα έπαθλα :naughty: πέρνα από το μαγαζί με το ζευγάρι σου να παραλάβεις το έπαθλο σου, χωρίς τελετή απονομής. Το τηλέφωνο μας το ξέρεις.

Φιλικά Πάντα,
Πάρης
MarinePlus

yiannos
Posts: 8
Joined: Mon Oct 13, 2008 8:33 am

Re: 3ος Διαγωνισμός Surfcasting Tournament από MarinePlus

Post by yiannos »

Καλά φίλε Πάρη μην είσαι τόσο απόλυτος για το αν ήμουν ή όχι στο πρωτάθλημα. Ειδικά ο τελευταίος αγώνας στην Αργάκα μας στοίχισε αρκετά λεφτά (καύσιμα, διαμονή, διατροφή κ.λ.π). Και εσείς έχετε το τηλέφωνο μου και ψάξτε να δείτε ότι δεν μου έχετε τηλεφωνήσει. Και κανένα δεν έχω σαρκαστεί με το σχόλιο που έκανα. Συγνώμη, αλλά πέντε μήνες μετά τη λήξη του διαγωνισμού και ένω εσείς ήσασταν άφαντοι το σχόλιο μου ήταν αρκετά ἠπιο. Και για να τελειώνουμε, το θέμα για μένα δεν είναι κανένα έπαθλο αλλά η υγιής ενασχόληση με το άθλημα. Κανένα δεν ήθελα να θίξω με το σχόλιο μου, αναγνωρίζω ότι είχατε λόγους για την καθύστέρηση αλλά θα μπορούσατε και εσείς να μας ενημερώσετε σχετικά, στο διάστημα των πέντε μηνών που έχει περάσει.


Φιλικά
Γιάννος

yiannos
Posts: 8
Joined: Mon Oct 13, 2008 8:33 am

Re: 3ος Διαγωνισμός Surfcasting Tournament από MarinePlus

Post by yiannos »

Επανερχομαι στο θεμα και αναμενω την απαντηση των κυριων τηs marineplus. Ο λογοs που ξαναγραφω ειναι γιατι στο προηγουμενο σχολιο μου αντι να απολογηθουν σκετο νετο προσπαθησαν με ειρωνειεs να με μειωσουν οτι ταχα δεν ημουν στου αγωνεs και αλλα χαριτωμενα. Υπενθυμιζω οτι ο τελευταιοs αγωνα εγινε περσι τον Σεπτεμβρη και ακομα θα γινουν απονομεs Χρονια πολλα σε ολουs.

MarinePlus
Posts: 79
Joined: Mon Sep 08, 2008 10:39 am

Re: 3ος Διαγωνισμός Surfcasting Tournament από MarinePlus

Post by MarinePlus »

:) :)
Καταρχήν Χριστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά σε όλους.
Φίλε Γιάννο, δεν ήταν ειρωνία, απλά γεγονότα. Από την στιγμή που οι πλείστοι ειδοποιήθηκαν (όσοι απάντησαν τελοσπάντων στο τηλέφωνο ή ακόμα και τα ξευγάρια τους) για τις απονομές δεν βρίσκω λόγο να συζητάμε το θέμα. Οι απονομές θα γίνουν, δεν νομίζω να τέθηκε ποτέ λόγος ή υποψία να μην γίνουν. Όπως εξήγησα και στο προηγούμενο ποστ, τους λόγους που δεν έγιναν μέχρι τώρα. Τώρα μετά με τα τριήμερα και τα Πάσχα και την έκθεση και πολλά άλλα, τροχιοδρομήθηκε και αυτό.

Οι απονομές θα γίνουν την Παρασκευή 27 Μαϊου η ώρα 1900 (το βράδυ) στο χώρο της MarinePlus. Θα οργανωθεί μια σεμνή τελετή για την απονομή των επάθλων κτλ και θα ακολουθήσει μικρό παρτάκι για όσους ενδιαφέρονται να μείνουν λίγο παραπάνω. Ετοιμάζεται και μια μικρή παρουσίαση φωτογραφιών και βιντεάκια από τους αγώνες για αυτό παρακαλώ όσοι έχουν κάποιες φωτογραφίες ή και βίντεο, αν μπορούν και θέλουν να μου τα στείλουν με email στο info@marineplus.com.cy


Χριστός ανέστη και πάλι και Χρόνια Πολλά σε όλους
Πάρης
MarinePlus

MarinePlus
Posts: 79
Joined: Mon Sep 08, 2008 10:39 am

Re: 3ος Διαγωνισμός Surfcasting Tournament από MarinePlus

Post by MarinePlus »

Καλημέρα,

Οι απονομές θα γίνουν την ερχόμενη Παρασκευή 27 Μαϊου η ώρα 1900 στην ταβερνα του Πάμπου στα Λατσιά (Λεωφόρος Μακαρίου στα Λατσια, η παράλληλος της λεωφόρου όπου βρίσκεται η MarinePlus). Θα ακολουθήσει φαγοπότι.

Έχω μιλήσει με τους περισσότερους από τους διαγωνιζόμενους ή με τα ζευγάρια τους είμαστε στην διαδικασία να μιλήσουμε και με τους υπόλοιπους. Όσοι θα παρεβρεθούν, όπως έχουμε μιλήσει στο τηλέφωνο σας παρακαλώ πάρτε μας ένα τηλέφωνο να μας ενημερώσετε αν θα έρθετε για να κανονίσουμε και με την ταβέρνα το θέμα του φαγητού.

Πάρης
Marineplus Ltd
Tel: 22004841

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από ακτή”