"Περί ανεμων και Yδάτων"

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Post by no-nick »

sea-hunter wrote:
no-nick wrote:
marios wrote:no -nick ivra tin lisi :wink: pote na kamoumen kamia episkepsi :lol:
polla καλη η ιδεα σου :D :D εν πολλοι που δαμεσα που θελουν υποστιριξη :D
en mas ipes epiases kamia tzikla extes? :D
μονο 4

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Post by caveman »

Ate re ma epekses telika kati :?: :lol: :lol: Eto pou gia kapious re Paniko o neos xronos tha ferei kala apotelesmata stes eksormisis :lol:
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

Panikos

Post by Panikos »

caveman wrote:Ate re ma epekses telika kati :?: :lol: :lol: Eto pou gia kapious re Paniko o neos xronos tha ferei kala apotelesmata stes eksormisis :lol:

re caveman akoue polla je pistefke lia :lol:

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Post by Greg »

panikos wrote:
caveman wrote:Ate re ma epekses telika kati :?: :lol: :lol: Eto pou gia kapious re Paniko o neos xronos tha ferei kala apotelesmata stes eksormisis :lol:

re caveman akoue polla je pistefke lia :lol:
:twisted: :twisted:
Esox Lucius

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Post by caveman »

panikos wrote:
caveman wrote:Ate re ma epekses telika kati :?: :lol: :lol: Eto pou gia kapious re Paniko o neos xronos tha ferei kala apotelesmata stes eksormisis :lol:

re caveman akoue polla je pistefke lia :lol:

dld re file aspoumen...leei epeksen tesseris...ara na ipothesoumen oti epeksen MIAN :?: Oksa nomizi oti ekoujisen mian alla entin ivren pou epese :?: Opos pou laloumen...etsimpisen alla enepiastin :?: :lol: :lol:
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Η..... οπως λαλουν στην Αραδιππου..
ΕΙΧΕΝ ΝΑΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΕΧΕΙ,
ΚΑΙ ΕΙΧΕΝ ΚΕΓΚΕΣ ΚΑΙ ΚΕΓΚΕΤΟΥΝ,
ΚΑΙ ΓΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΕΝ!!!!!!!!!!!!!

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Post by StephanosNic »

Greg wrote:efilaksa 90 lires gia eksoplismo meta tis giortes.. alla telika eksodepsa ta gia na 'stiso' tin ilektriki mu me neous magnites :twisted: :twisted: :twisted: .. Eminen mu ena 5liro pou tha paw na to ksodefso se striftogurous :twisted: :twisted:
En kaloi je oi EMG (an thorw kala :p) nakkon akriboi omws. Fisika an efilaes parapanw ishe na epianes Gibson LP anti Epiphone :p
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
marios
Site Admin
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:53 pm
Location: Λ/σια.κ/κλι.
Contact:

Post by marios »

:lol: Greg eton alona!! ate je 8a kamoume je sigkrotima paraxtias aleiias na fkaloume tous eksoplismous amen nen allo 8)
Τίποτε δεν είναι τόσο χάλια που να μην μπορεί να γίνει χειρότερο!!

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Post by Greg »

StephanosNic wrote:
En kaloi je oi EMG (an thorw kala :p) nakkon akriboi omws. Fisika an efilaes parapanw ishe na epianes Gibson LP anti Epiphone :p
ime apoluta ikanopioimenos me ton eksoplismo mu. kourtistin kitharou su na peksoume to rime of the ancient mariner twn maiden pou exis gia upografi sto forum :twisted: :twisted:
Esox Lucius

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Post by no-nick »

Greg wrote:
StephanosNic wrote:
En kaloi je oi EMG (an thorw kala :p) nakkon akriboi omws. Fisika an efilaes parapanw ishe na epianes Gibson LP anti Epiphone :p
ime apoluta ikanopioimenos me ton eksoplismo mu. kourtistin kitharou su na peksoume to rime of the ancient mariner twn maiden pou exis gia upografi sto forum :twisted: :twisted:
Κυριακου Πελαγια ξερεις να παιζης? γιατι ειναι πιο rock απολους :D

Panikos

Post by Panikos »

re Greg ston epomeno diagonismo para na fereis ta kalamia sou fere mono tin ki8ara je na mas tragouda o no-nic :D

User avatar
largemouth
Posts: 506
Joined: Tue Sep 18, 2007 1:25 pm

Post by largemouth »

kai egw perimenw ton akoma gia jam kai enna ertei.Opote evroume lii wra vouroume mesa stis lantes anti na paiksoume tpt :P :P :P

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Post by StephanosNic »

Greg wrote:
StephanosNic wrote:
En kaloi je oi EMG (an thorw kala :p) nakkon akriboi omws. Fisika an efilaes parapanw ishe na epianes Gibson LP anti Epiphone :p
ime apoluta ikanopioimenos me ton eksoplismo mu. kourtistin kitharou su na peksoume to rime of the ancient mariner twn maiden pou exis gia upografi sto forum :twisted: :twisted:
Oi re file varkoume 7 lepta traoudi :p na paiksoume kati allo. Ase pou enna paw spiti na kamw upload to mwro na to xoumisoume llio :p
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Post by StephanosNic »

Image

eto re to mwro :p
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
largemouth
Posts: 506
Joined: Tue Sep 18, 2007 1:25 pm

Post by largemouth »

O enisxitis sou xala ta lio alla ate :P :wink:

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”