Σεμιναριο Jigging

Παμπος
Posts: 67
Joined: Wed Feb 24, 2010 4:10 pm
Location: Καιμακλι / Λευκωσια

Re: Σεμιναριο Jigging

Post by Παμπος »

Απο οτι εκαταλαβα θα ειμαστε γυρω στα 20 ατομα , τωρα νομιζω οσοι με ξερουν να με παρουν τηλ να μου δωσουν και τα τηλ τους υπολοιπους η να με παρετε ολοι στο 99 433446 να γραψω τα τηλ σας εγω , να καμω την λιστα ............και επειδη το σεμιναριο ο ενας απο τους επαγγελματιες θα το καμει τον μαιο και εχουμε πολυ καιρο μπροστα μας θα οργανωσουμε εν ΨΑΡΕΥΤΙΚΟ ΔΙΗΜΕΡΟ JIGGING / KABURA / INCHIKU στο λατσι οσοι ειναι μεσα θα εχει διαμονη σε τετρακλινο με 15 ευρω το ατομο , εγω με την παρεα μου το κανουμε συχνα .......τουλαχιστον να γνωριστουμεν ρε πεθκια ,......φυσικα εν να πιαμεν αδεια που την αστυνομια τζαι πρεπει να εσει τζαι γιατρο κοντα..........ετσι πολλοι αρωστοι συναμενοι :doh: :doh: .......αμπα τζε πια κανεναν η κριση τζαι βακλιζει το καννιν του ποξο που το νερον τζαι εχουμεν τζαι τραυματιες.....
Θελω να γινω χαλιφης στην θεση του χαλιφη...

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: Σεμιναριο Jigging

Post by plenom'metatopsarem? »

Παμπος wrote:Απο οτι εκαταλαβα θα ειμαστε γυρω στα 20 ατομα , τωρα νομιζω οσοι με ξερουν να με παρουν τηλ να μου δωσουν και τα τηλ τους υπολοιπους η να με παρετε ολοι στο 99 433446 begin_of_the_skype_highlighting              99 433446      end_of_the_skype_highlighting να γραψω τα τηλ σας εγω , να καμω την λιστα ............και επειδη το σεμιναριο ο ενας απο τους επαγγελματιες θα το καμει τον μαιο και εχουμε πολυ καιρο μπροστα μας θα οργανωσουμε εν ΨΑΡΕΥΤΙΚΟ ΔΙΗΜΕΡΟ JIGGING / KABURA / INCHIKU στο λατσι οσοι ειναι μεσα θα εχει διαμονη σε τετρακλινο με 15 ευρω το ατομο , εγω με την παρεα μου το κανουμε συχνα .......τουλαχιστον να γνωριστουμεν ρε πεθκια ,......φυσικα εν να πιαμεν αδεια που την αστυνομια τζαι πρεπει να εσει τζαι γιατρο κοντα..........ετσι πολλοι αρωστοι συναμενοι :doh: :doh: .......αμπα τζε πια κανεναν η κριση τζαι βακλιζει το καννιν του ποξο που το νερον τζαι εχουμεν τζαι τραυματιες.....
Μέσα(!!!), θα επικοινωνήσω μαζί σου για περισσότερα! Πε μου, θκιαλέουμεν με ποιους εννα είμαστε στο δωμάτιο?! Επειδή λες εννα ψαρέψουμε κιόλας, δίνω 16 ευρώπουλα τη νύχτα, αλλά να μεν με βάλετε με το φίλο μου τον Μάριο Κ ,γιατί εν μουσουπέττης!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nirou
Posts: 110
Joined: Mon Jan 04, 2010 10:27 pm

Re: Σεμιναριο Jigging

Post by Nirou »

φιλε παμπο το σεμιναριο ποσα θα στιχησει περιπου? πιος θα το κανει? που θα γινει?
τα ψαρια ειναι χοντρα

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από σκάφος”