Μαθήματα ελεύθερης κατάδυσης

gouili
Posts: 80
Joined: Mon Dec 03, 2007 5:52 pm
Location: Lemesos

Re: Μαθήματα ελεύθερης κατάδυσης

Post by gouili »

Ευχαριστώ..

kalupso
Posts: 19
Joined: Tue Jun 03, 2008 11:11 am
Location: Λεμεσός

Re: Μαθήματα ελεύθερης κατάδυσης

Post by kalupso »

ειναι ο Νικόλας και ο Πανίκος.ειναι και ο Σαββας αλλα δυστυχως δεν ξερω αν κανει Αυγουστο μαθηματα.....το τηλ το ειναι 99447723 :)

Philippos
Posts: 118
Joined: Wed Sep 05, 2007 1:24 pm

Re: Μαθήματα ελεύθερης κατάδυσης

Post by Philippos »

Καλημέρα, ξανανοίγω κι εγώ αυτό το ποστ γιατί βαρέθηκα να κατεβαίνω λίγα μέτρα και να μην αντέχω να κάνω καρτέρι. Υπάρχει κάποια σχολή που ξέρετε πως έχει πολύ καλά αποτελέσματα (Στην Λευκωσία) ή να πάω στην πρώτη που θα βρω?

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Μαθήματα ελεύθερης κατάδυσης

Post by chrysanthos9 »

φιλε δεν ειναι καταναγκην να παεις μαθηματα ελευθερης για να αυξησεις την αναμποει σου και τα μετρα σου εγω απο τον καιρο που αρχισα ειδα μεγαλη βελτιωση στα μετρα και στις αναπνοες αλλα το καλυτερο μαθημα ειναι η συχνη επαφη με την γαλανη θεα :D Φυσικα θα κανω μαθημαα ελευθερης καταδυσης εγω πρωτα για ασφαλεια και μετα για ολα τα αλλα :D
Rememper always someone waiting for you at home

Philippos
Posts: 118
Joined: Wed Sep 05, 2007 1:24 pm

Re: Μαθήματα ελεύθερης κατάδυσης

Post by Philippos »

ελα φίλε, μα εσύ είσαι σπάνια περίπτωση, εν να σε δούμε σε περιοδικά σε κάνενα χρόνο. Σκέφτου εκάμνα search σήμερα και ήβρα κατι ποστ σου που ρωτούσες αν θα φτύσεις πας την μάσκα και τωρά πιάνεις τέρατα! Τωρα που ανοιξε ο Λιμνίτης πρέπει να σου κατεβουμε καμια μέρα να πιασουμε αυτογραφο και φωτογραφίες :P
Εμένα αρέσκει μου αν κάμνω κάτι να μαθαίνω κάθε φορά παραπάνω πράματα και να γίνουμε καλύτερος. Βλέπω πως τα τελευταία 2-3 χρόνια δεν γίνουμε καλύτερος στο ψαροτούφεκο, έφτασα ως το όριο που μπορούσα να φτάσω μόνος μου (δηλαδη λιγο πιο πάνω απο άσχετος 8) ) και τωρά χρειάζομαι βοήθεια.

Πάω όσο πιο συχνα μπορώ (Σαββατα παραπανω) αλλα ο συντροφος μου εχει μαθηματα και μερικες φορες μπορει να καμουμε και 2 μηνες να παμε. Εν λιο δυσκολο που την Λευκωσια αλλα παλευκω το

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Μαθήματα ελεύθερης κατάδυσης

Post by chrysanthos9 »

:lol: :lol: :lol: ησται πολλα μακρια εσεις που την θαλασσα εμενα 2 λεπτα περπατιμα ενι που το σπιτι μου και αμαν βουρας λιοτερο που λεπτο :lol: :lol: :lol: Μιλουμε εγω καθε μερα εβουτουν το καλοκαιρι με ψτ και χωρις τωρα εν τρωω σοκολατες και μλκιες( καμια μεσα μεσα) γιατι εκαταλαβα οτι μονο κακο μου εκαμναν και αυξηθηκε η απνοια μου αλλα και η αντοχη μου στο ποδοσφαιρο τωρα μετρα σιγα σιγα αυξανω :D το μονο κακο μου ειναι οτι δεν βρηκα ζευγαρι ακομα σταθερο και τις περισσοτερες φορες παω μονος μου αλλα να πω την αληθεια για ρηχα καρτερια εν καμνει να εχεις ζευγαρι γιατι μονο κακο μπορει να σου καμει :wink: τωρα αν παμε πιο βαθια στην ζωνη των 10-15 μετρων που εν βαθια για εμενα καμνω λιγες βουτιες οσπου νιωθω ενταξη σωματικα και ψυχικα :D μετα παω πιο ρηχα :D
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Μαθήματα ελεύθερης κατάδυσης

Post by admin »

Ρε Χρύσανθε θα κανονίσω μια μέρα να έρτω να πάμε μαζί μια εξόρμηση να σου φκάλω τσαι λίες φωτογραφίες να κάμουμε κανένα άρθρο . τωρα να κόψω μια μέρα καλή και να το κανονίσουμε γιατί πραγματικά έκανες πολύ πρόοδο και μπράβο σου :clap: :clap:

Philippos
Posts: 118
Joined: Wed Sep 05, 2007 1:24 pm

Re: Μαθήματα ελεύθερης κατάδυσης

Post by Philippos »

κι εγώ εν να του κατεβαίνω του Χρύσανθου, εχαρτώθηκα μιαν κορού που την Πόλη και εν να γυρεύκω ζευγάρι όταν πιένω τα σαββατοκυρίακα στα πεθερικά. Εξεφύγαμε που το θέμα όμως, έχει κανένα καλό στην Λευκωσία ή έστω στην Λάρνακα που κάμνει μαθήματα ελεύθερης κατάδυσης?

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Μαθήματα ελεύθερης κατάδυσης

Post by chrysanthos9 »

μεν μου λαλειται ετσι και κοκκινιζω :lol: :lol: :lol: :lol: ελα κ.ΑΡριστε να παμε κανεναα ψαρεμα :D Φιλε Φιλιππε νομιζω Λεμεσο καμνεις ο Πανικκος παναγιωτου μαζι με τον Νικολα Νικολαου ο οποιος ειναι και φομουριστας τωρα να το δει και να σου απαντησει :D
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Μαθήματα ελεύθερης κατάδυσης

Post by admin »

chrysanthos9 wrote:μεν μου λαλειται ετσι και κοκκινιζω :lol: :lol: :lol: :lol: ελα κ.ΑΡριστε να παμε κανεναα ψαρεμα :D Φιλε Φιλιππε νομιζω Λεμεσο καμνεις ο Πανικκος παναγιωτου μαζι με τον Νικολα Νικολαου ο οποιος ειναι και φομουριστας τωρα να το δει και να σου απαντησει :D
Ενα έρτω ρε Χρύσανθε δώσμου λίγο αβάντζο και θα έρθω

Post Reply

Return to “Ελεύθερη κατάδυση”