Σεμιναριο Jigging

Παμπος
Posts: 67
Joined: Wed Feb 24, 2010 4:10 pm
Location: Καιμακλι / Λευκωσια

Re: Jigging

Post by Παμπος »

Τελικα εχει ενδιαφερον , να ρωτησουμε με email τον Onofaro ποσα θελει για το σεμιναριο και να δουμε που ποσα μας πεφτουν γιατι αν περιμενουμεν που τα μαχαζια δαμεσα να σπονσαρουν για ετσι εκδηλωση ζητω που καικαμεν ,να εβρω την σελιδα του να δουμεν
Θελω να γινω χαλιφης στην θεση του χαλιφη...

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Jigging

Post by MariosK »

Ρε Πάμπο είπε ο Admin ότι είναι διαθέσιμος και ο David που είναι ήδη στην Κύπρο. Ας ρωτήσουμε τζε τζιαμέ...

Παμπος
Posts: 67
Joined: Wed Feb 24, 2010 4:10 pm
Location: Καιμακλι / Λευκωσια

Re: Jigging

Post by Παμπος »

Ok , ο david ψαρευει πολυ καιρο αλλα δεν μπορει , αποψη μου , να αναλαβει σεμιναρια με 10 - 15 ατομα δεν ασχολειται επαγγελματικα με αυτο , τον ξερω , με πηρε ψαρεμα μια φορα μαζι του , οντως ειναι πολυ καλος .
Θελω να γινω χαλιφης στην θεση του χαλιφη...

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Jigging

Post by admin »

Παμπος wrote:Ok , ο david ψαρευει πολυ καιρο αλλα δεν μπορει , αποψη μου , να αναλαβει σεμιναρια με 10 - 15 ατομα δεν ασχολειται επαγγελματικα με αυτο , τον ξερω , με πηρε ψαρεμα μια φορα μαζι του , οντως ειναι πολυ καλος .
Με λίγη βοήθεια απο τον Κύριο Ευάνθη νομίζω 10-12 άτομα δέν θα είναι πρόβλημα να το κάνουμε,΄εάν φέρουμε κάποιο που θα ασχολείται επαγγελματικά με εισητήρια, ξενοδοχεία, αμοιβή, διερμηνέα θα μας κοστίσει πάνω απο 200 ευρο το άτομο νομίζω καλύτεερα να ξεκινήσουμε κάπως έτσι και αργότερα όταν έχουμε κάποια βάση να δούμε εάν μέσο κάποιας εταιρείας μπορούμε να φέρουμε κάποιον άλλο.

Παμπος
Posts: 67
Joined: Wed Feb 24, 2010 4:10 pm
Location: Καιμακλι / Λευκωσια

Re: Jigging

Post by Παμπος »

Οκ ας παρουμε συμμετοχες και να δουμε αλλα ακομα και με τον Ευανθη και τον David θα μπορουσαμε να ζητησουμε την συνδρομη των καταστηματων , τουλαχιστον για μια επιδειξη των προιοντων που σχετιζονται με το jigging , ποιος θατο συντονισει ? Χρειαζονται 2 μερες , μια θεωρια και μια με σκαφος για πρακτικη , και χρειαζεται και καποιος χωρος για το <<σεμιναριο >>.
Θα ηταν καλο να βρεθουμε και να τα πουμε απο κοντα , τι λετε ?
Υποψηφιοι ?
Θελω να γινω χαλιφης στην θεση του χαλιφη...

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Jigging

Post by admin »

Εμείς λόγο πολλών και συνεχώμενων υποχρεώσεων το¨ν Σεπτέβρη και Οκτώβρη δέν θα τα καταφέρουμε να βοηθήσουμε αρκετά. 11 Σεπτεβρίου, 19, 24-25-26 έχει εκδηλώσεις που πρέπει να παραστούμε καθώς επίσης και 10-16-17-24-31 Οκτωβρίου για να εμπλακούμε και να βοηθήσουμε σαν περιοδικό μπορούμε μετα τον Οκτώβρη τώρα μίλησα και με τον Μαριάννο απο το super action ο οποίος θα πάει στην Γερμανία να δεί την zebco και του ζήτησα εάν έχουν άτομο το οποίο κάνει σεμεινάρια για jigging να μας τον κανονίσει να έρθει Κύπρο

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Jigging

Post by admin »

Εμείς λόγο πολλών και συνεχώμενων υποχρεώσεων το¨ν Σεπτέβρη και Οκτώβρη δέν θα τα καταφέρουμε να βοηθήσουμε αρκετά. 11 Σεπτεβρίου, 19, 24-25-26 έχει εκδηλώσεις που πρέπει να παραστούμε καθώς επίσης και 10-16-17-24-31 Οκτωβρίου για να εμπλακούμε και να βοηθήσουμε σαν περιοδικό μπορούμε μετα τον Οκτώβρη τώρα μίλησα και με τον Μαριάννο απο το super action ο οποίος θα πάει στην Γερμανία να δεί την zebco και του ζήτησα εάν έχουν άτομο το οποίο κάνει σεμεινάρια για jigging να μας τον κανονίσει να έρθει Κύπρο

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: Jigging

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Παιθκια :!: :!:
Ευχαριστως να βοηθησω στα παντα. Αριστος χωρος ειναι η Μαρινα της Λαρνακας οπου εχει χωρο και για το θεωρητικο μερος και πολλες βαρκες για το πρακτικο.
Επειδη ομως θα λειπω τον Οκτωβρη για τα δικα μου :lol: :lol: , με καλην υγεια, εγω τουλαχιστο, μπορω τον Νοεμβριο.

Παμπος
Posts: 67
Joined: Wed Feb 24, 2010 4:10 pm
Location: Καιμακλι / Λευκωσια

Re: Jigging

Post by Παμπος »

Ok, δεν χρειαζεται να γινει αμεσα τελειωστε αυτα που εχετε να κανετε και μπορει να γινει Δεκεμβριο και μετα , απλα να ξερουμε ποιοι ειναι προθυμοι να βοηθησουν και να συμμετασχουν , σιγα -σιγα να κανουμε μια λιστα ?
Θελω να γινω χαλιφης στην θεση του χαλιφη...

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Jigging

Post by admin »

οκ να το κανονίσουμε

Παμπος
Posts: 67
Joined: Wed Feb 24, 2010 4:10 pm
Location: Καιμακλι / Λευκωσια

Re: Jigging

Post by Παμπος »

απο αρθρο του θαλασσα εχω μαθει οτι ο Σαντρο Ονοφαρο θα ειναι στην Ελλαδα 24-26 Σεπτεμβριου με την συμβολη του Καλαιτζη , το σεμιναριο θα στοιχισει 150 ευρω το ατομο μαζι με το ξενοδοχειο /διαμονη (100 ευρω χωρις διαμονη) και το σκαφος για το πρακτικο μερος , αραγε ειναιεφικτη μια τετοια τιμη με την συμβολη καποιου επιχειρηματια και εδω στην Κυπρο ?Εστειλα μηνυμα στην ιστοσελιδα του Σαντρο αλλα χωρις ανταποκριση ....
Θελω να γινω χαλιφης στην θεση του χαλιφη...

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Jigging

Post by admin »

Πάντος τσίνος που θα το κάνει δέν νομίζω να΄χάσει , εγώ προσωπικά δινω 150 για να παρακολουθήσω σεμινάρειο .

Παμπος
Posts: 67
Joined: Wed Feb 24, 2010 4:10 pm
Location: Καιμακλι / Λευκωσια

Re: Jigging

Post by Παμπος »

συμφωνω...
Θελω να γινω χαλιφης στην θεση του χαλιφη...

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: Jigging

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Παθκια :!: :!: :!:
Επειδη τον Ιταλο δεν τον ξερω :oops: :oops: θα ηθελα να μαθω αν μιλα Ελληνικα η τουλαχιστο καλα Αγγλικα :?: :?: :?: :?:
Κατα τα αλλα η ιδεα ειναι ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑρα πολυ καλη και αξιζει να ενδιαφερτουμε.
Η γνωμη μου ομως ειναι να μην περιμενουμε απο "Εταιρεια" να το κανει διοτι ........δεν θα γινει ποτε 8-)

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Jigging

Post by admin »

Χθές μιλούσα με τον David ο οποίος μου είπε ότι είναι διαθέσιμος όποτε θέλουμε και δέν ΄΄εχει υποχρεώσεις να μας βοηθήσει με κάποιο σεμινάρειο.

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από σκάφος”