Λιμενικη

Post Reply
User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Λιμενικη

Post by george87d »

Χτες σαν ψαρευκαμε βλεπω μπροστα μου 2 ατομα με μπουκαλες και ψαροντουφεκα σε βαθος 18 μετρα περιπου!! εσκεφτικα να τους πλαναρο νατους τουμπλαρω αλλα λαλω καλύτερα να πιασω τηλ τη λιμενικη...εκαμα το τηλ στη λιμενικη και επεριμενα να δω τι θα γινει!!! μετα απο κανενα μισαωρο αφου δεν εφανικε κανενας εφια για να συνεχισω το ψαρεμα μου!!! ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΗΜΕΝΙΚΗ(της συγκεκριμενης περιοχης), ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ που εκαμαν σωστα την δουλέια τους...και εκαλυψαν επυτυχως τους μπουκαλακιδες!!! Θελω και μια βοηθεια να μου πειτε πως μπορω να καταγκηλω τους αστυνομικους που ηταν υπηρεσια εχτες μερα πεμπτη!!!
Last edited by george87d on Fri Aug 20, 2010 9:45 am, edited 1 time in total.
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Λιμενικη της π......ας

Post by MariosK »

Πριν ποιάσεις να τους καταγγείλεις δικαιούσε να ξαναποιάσεις σήμερα και να ρωτήσεις αν τελικά επίαν και τι έγινε. Επίσης να ζητάς το όνομα του αστυνομικού που μιλάς και τα νούμερα του και να τα σημειώνεις. Μπορεί να επίαν μετά που έφιες. Σε ποιαν περιοχή ήσουν?

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: Λιμενικη

Post by george87d »

E φιλε εκαματο τουτο που μου λαλεις και ειπαν μου οτι την υποθεση την εχηρειστικε το τμημα αλιειας!!!!!
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Λιμενικη

Post by MariosK »

george87d wrote:E φιλε εκαματο τουτο που μου λαλεις και ειπαν μου οτι την υποθεση την εχηρειστικε το τμημα αλιειας!!!!!
Πιάσε στο τοπικό τμήμα αλιείας και ρώτα να δούμε αν σου πουν τίποτε. Τα τηλέφωνα τους είναι δαμέ http://www.cyprusfishingmagazine.com/fo ... f=30&t=826

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: Λιμενικη

Post by george87d »

Εμιλισα με καποιον του τμηματος αλιειας και μου ειπαν οτι στις 16 00 τους ειδοπιεισαν,... Απο τις 1300 που εκαμα το τηλεφωνημα.
Καθαρη καλυψη δλδ απο την λιμενικη!!
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Λιμενικη

Post by Giorkos »

george87d wrote:Εμιλισα με καποιον του τμηματος αλιειας και μου ειπαν οτι στις 16 00 τους ειδοπιεισαν,... Απο τις 1300 που εκαμα το τηλεφωνημα.
Καθαρη καλυψη δλδ απο την λιμενικη!!
σε ποια λιμενική επήρες τηλ ???
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: Λιμενικη

Post by george87d »

Γιορκο μου Αγιας Ναπας ηταν η λιμενικη που επιασα τηλ... Αλλα ετελειωσε αμαν δεν τουε επιασαν επαυτοφορο...
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: Λιμενικη

Post by Greg »

καλα επραξες φιλε.. αλλα (ειδικα στην κυπρο) εν σου συμφερει να παεις κοντρα με την αστυνομια, διοτι εν ξερω κανενα που να την εβγαλε καθαρη
Esox Lucius

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Λιμενικη

Post by MariosK »

george87d wrote:Εμιλισα με καποιον του τμηματος αλιειας και μου ειπαν οτι στις 16 00 τους ειδοπιεισαν,... Απο τις 1300 που εκαμα το τηλεφωνημα.
Καθαρη καλυψη δλδ απο την λιμενικη!!
'Εμπειραζει ρε φίλε. Την άλλη φορά δοκίμασε να πιάσεις κατευθείαν το Τ.Α.

Post Reply

Return to “Ελεύθερη κατάδυση”