ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΜΕ ΤΑΠΕΛΛΑ

Arrwstos33
Posts: 21
Joined: Tue Nov 27, 2007 6:57 pm

Post by Arrwstos33 »

Giorkos wrote:οκ....

Για σας κοπέλλια....

διάβαζα (ε προσπαθούσα να διαβάσω τα εγγλέζικα σας...εφκάλαν μαλιά τα μάθκια μου !!!!) αλλά δεν μπορούσα να απαντήσω λόγο του ότι το παλιό μου όνομα αδρανοποιήθηκε..... ενιγουεις έκανα ένα νέο.....

όσο αφορά τον πρωταθλητή τουλάχιστο αυτός ο 'πρωταθλητής' είχε την Βλακεία (γιατί είπαμε είναι ηλίθιος) να ψαρέψει μέρα τουλάχιστο και τον είδαν κάπιοι......!!!!! :twisted:

εγώ προσωπικά τους τελευταίους μήνες , απο διάφορα σεμινάρια (όχι ψτ) που γνωρίζω άτομα, και πέφτει η κουβέντα για ψάρεμα (έτσι κατά σύμπτωση) όλοι μου λένε για τον εαυτό τους ή γνωστό ή συγγενεί τους που κάνει αποκλειστικά νυχτερινό με μπουκάλες....και εκεί να ακούσετε τι χτυπάνε (και φυσικά τα πουλάνε σε ψαροταβέρνες) να σας φύγει το κεφάλι....κάνουν τον πρωταθλητή να φαίνεται Άγιος !!!!!! :shock:

όταν μου συναφέρουν μπουκάλες εγώ τους λέω....

"το Ψτ το κάνουμε για χόμπυ....η μπουκάλα εχτός από ΠΑΡΑΝΟΜΗ είναι και ΑΝΤΙ-ΙΔΕΟΛΟΓΙΚΗ !!!! .... εγώ φίλε μου με την άπνοια μου την μέρα και ασ μη φάω συναγρίδα....." και τελειώνει η κουβέντα μας για ψάρεμα..... ούτε προσπαθούν να δικαιολογηθούν ή να δικαιολογήσουν τους άλλους, γιατί ΞΕΡΟΥΝ ότι αυτό που κάνουν είναι ΠΑΡΑΝΟΜΟ .......


ε....εκάμαμε τέττε τον πρωταθλητή .... αντράπηκε για 5 λεπτά.... η θάλασσα όμως θα υποφέρει απο τέτοιους Γάρους , ημερήσιους και νυχτερινούς...... γνωστούς και άγνωστους.....

Εισηγούμε να βγάζετε στη φόρα (φόρουμ) ότι τέτοια παρανομία γνωρίζετε, μπας και κσιλειφτούν τούτοι ούλλοι :evil: :evil: :evil:

αρκετά όμως γιατί έπρησα σας....


Γιώργος


Υ.Γ Ρε πρωταθλητή....είσαι ένας σκέττος Κότσιρος !
KOTSIROS?aaaaaaaaaaxaxaxaxaxaxaxaxaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaxaxaxaxaxaxaxaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaxaxaxaxaxaxaxaaaaaaaaaaaaaaaaxxxxxxxxaaaaaaaaaaxxxxaaaaaaaaaaaaa........KOTSIROS? aaaaaaaaaaaaaxaxaxaxaxaxa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
Rambo
Posts: 16
Joined: Tue Nov 27, 2007 8:29 am

Post by Rambo »

Χτες την νύκτα πραγματοποιήθηκε η συνεδρία για εξέταση των κατηγοριών που αναφέρθηκαν στο forum εις βάρος αθλητή του Σ.Φ.Υ.Κ.Κ.
Δεν προέκυψε τίποτε εις βάρος του εγκεκριμένου αθλητή.
Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχε μέλος της επιτροπής που διόρισε το ΔΣ για να εξετάσει την περίπτωση, με τον μόνο μάρτυρα που είχαμε τα στοιχεία του, μας δήλωσε ότι αυτά που είπε ήταν μόνο και μόνο για να θίξει το συγκεκριμένο μέλος του συλλόγου γιατί είχαν προσωπικές διαφορές και δεν φανταζόταν τι εξέλιξη θα είχε το θέμα.
Ο σύλλογος επέβαλε ποινές στα μέλη του με το ψευδώνυμο prota8litis2007 και deep για απρεπή συμπεριφορά στο forum αποκλεισμό του 1ου από τον 1ον open του συλλόγου και στον 2ο αποκλεισμό του από τον 1ο αγώνα του Παγκύπριου Πρωταθλήματος Υποβρυχίου Κυνηγίου 2008.

Όποιος έχει οτιδήποτε εναντίον κάποιου μέλους του συλλόγου, να το καταγγέλλει επώνυμα και με στοιχεία.
Επίσης ο σύλλογος παρακαλεί τα μέλη του forum να μην κατηγορούν κάποιο μόνο και μόνο για χάρη της συζήτησης και για να ανεβαίνει η κίνηση στο forum.

Someone
Posts: 495
Joined: Thu Feb 01, 2007 8:41 am

Post by Someone »

Rambo wrote:Χτες την νύκτα πραγματοποιήθηκε η συνεδρία για εξέταση των κατηγοριών που αναφέρθηκαν στο forum εις βάρος αθλητή του Σ.Φ.Υ.Κ.Κ.
Δεν προέκυψε τίποτε εις βάρος του εγκεκριμένου αθλητή.
Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχε μέλος της επιτροπής που διόρισε το ΔΣ για να εξετάσει την περίπτωση, με τον μόνο μάρτυρα που είχαμε τα στοιχεία του, μας δήλωσε ότι αυτά που είπε ήταν μόνο και μόνο για να θίξει το συγκεκριμένο μέλος του συλλόγου γιατί είχαν προσωπικές διαφορές και δεν φανταζόταν τι εξέλιξη θα είχε το θέμα.
Ο σύλλογος επέβαλε ποινές στα μέλη του με το ψευδώνυμο prota8litis2007 και deep για απρεπή συμπεριφορά στο forum αποκλεισμό του 1ου από τον 1ον open του συλλόγου και στον 2ο αποκλεισμό του από τον 1ο αγώνα του Παγκύπριου Πρωταθλήματος Υποβρυχίου Κυνηγίου 2008.

Όποιος έχει οτιδήποτε εναντίον κάποιου μέλους του συλλόγου, να το καταγγέλλει επώνυμα και με στοιχεία.
Επίσης ο σύλλογος παρακαλεί τα μέλη του forum να μην κατηγορούν κάποιο μόνο και μόνο για χάρη της συζήτησης και για να ανεβαίνει η κίνηση στο forum.
Επικροτώ την προσπάθεια που κάνατε σαν σύλλογος για διερεύνηση του θέματος.
Αλλά: Aν θεωρείτε "απρεπή συμπεριφορά" τους ισχυρισμούς των εν λόγω ατόμων ότι ΠΟΥΛΑΝΕ τις ψαριές τους (γιατί οι υπόλοιπες τσιόφτες που εσύραν δεν είναι τίποτε μπροστά σε τούτο), και τους τιμωρήσατε με σκέτο αποκλεισμό απο ένα αγώνα και όχι διαγραφή τους απο το σύλλογο δια παντός, νομίζω ότι καταφύγατε σε ημίμετρα.

Αν θέλετε πραγματικά να καθαρίσετε το χώρο σας, πετάξετε έξω τα αποστήματα μια και καλή.

User avatar
Mnason
Posts: 111
Joined: Fri Aug 10, 2007 7:14 am
Location: Λεμεσός

Post by Mnason »

Λογική εξέλιξη.

Δεν περίμενα καν να υπάρξουν ποινές, και με εντυπωσίασε η απόφαση της επιτροπής.

Ελπίζω κάποιοι να βάλουν μυαλό. Θα ήθελα να ήξερα, (αν μπορείς να μου πεις) αν το καταστατικό του Σύνδεσμου προβλέπει τέτοιου είδους παρεκτροπές, και αν η ποινή ήταν αυτή που προβλεπόταν.

Επαναλαμβάνω πως δέχθηκα με μεγάλη ικανοποίηση την ποινή(παρόλο που δεν συμφωνώ με το είδος της), αλλά όχι τον λόγο...

Σημαντικό αυτό το βήμα στην προσπάθεια όλων να βελτιωθεί η θέση του ψαροντουφεκά στον χώρο. Μπράβο στην επιτροπή για την τόλμη.

Φιλικά
http://www.facebook.com/group.php?gid=15445623823 Δείτε τον Ο.Φ.Ε.Κ στο Facebook

swing
Posts: 31
Joined: Mon Jun 18, 2007 11:51 am

ΝΟΜΙΖΟ ΠΕΤΗΚΙΑ ΕΚΛΙΣΕΤΕ ΠΑΛΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ

Post by swing »

prota8litis2007 wrote:re pedia to thema auto paraxilothike afantasta sas diaveveo oti se kamia periptosi den ekana auto to frixto eglima ta psaria pou xtupithikan htan 4orfoi 2.3 2.1 1.5 1.2 piga 1.2 4sargoi 1sikios 3kourkounes 1xilou auta itan ta psaria oso gia to an poulithikan prosopiko thema kathenos

Μα περιπέζεται μας ρε. που την στιγμή που το άτομο με το ψευδώνυμο πρωταθλητής 2007 παραδέχεται ότι εχτύπησε τούντα ψάρκα δηλαδή οι άλλοι που τον είδαν είπαν το απλώ για να τον θίξουν μα περιπέζετε μας ρε. Έτο πέτε μας καθαρά ότι εμπαλώσετε τα για να μέν αποκλειστεί που τα πρωταθλήματα, σε αμφιβάλω αν το άτομο που ρωτήσατε σας είπε έτσι πράμα, εκτός και αν τον εκάλειψε και εκείνος γιατί τον λυπήθηκε. όπως και να έχει το πράμα πρωταθλητή ΆΝΟΙΞΕ ΤΑ ΜΑΘΚΙΑ ΣΟΥ

User avatar
Rambo
Posts: 16
Joined: Tue Nov 27, 2007 8:29 am

Post by Rambo »

Η γνώμη μου σαν άτομο και σαν σύλλογος είναι για να σταματήσει το φαινόμενο τις παράνομης αλιείας είναι να γίνονται άμεσες καταγγελίες ακόμα και ανώνυμες προς τους λειτουργούς του τμήματος αλιείας, απλός με ένα τηλεφώνημα και να μην φέρνουμε σε δύσκολη θέση τόσο κόσμο, τους συλλόγους και γενικά το άθλημα.

savvy
Posts: 63
Joined: Sat Jan 13, 2007 12:24 pm

Post by savvy »

:lol: perastika sas....

Arrwstos33
Posts: 21
Joined: Tue Nov 27, 2007 6:57 pm

Post by Arrwstos33 »

prota8litis2007 wrote:re pedia to thema auto paraxilothike afantasta sas diaveveo oti se kamia periptosi den ekana auto to frixto eglima ta psaria pou xtupithikan htan 4orfoi 2.3 2.1 1.5 1.2 piga 1.2 4sargoi 1sikios 3kourkounes 1xilou auta itan ta psaria oso gia to an poulithikan prosopiko thema kathenos
Kalispera se olous tous Psarotoufekkades..tous ali8inous!! File Rambo? Me Lipi mou diavazw tin anakinosin sas..kai gia pia stixia epsaxnate diladi gia na TON tymorisete ton CHAMP? afou to dilose o idios..ti xtipise kai pws ta eixe poulisei!! Ntropi sas..oute politikoi den 8a ekanan TETIO koukkoulloma!! anarwtieme pou vrikate ta moutra na vgite sto site kai na mas tin pite kiolas tin katapliktiki kai DIKAIH sas apofasi!!
Bravo..me etsi timwria pou epivalate en tha to ksanakanei KANENAS :lol:
Ti na pw? Paso me FULL tou Assou!! Edo i epistimi............!!!

User avatar
ps1xas
Posts: 290
Joined: Tue Sep 04, 2007 9:47 pm

en exi ipothesi

Post by ps1xas »

re protathliti... parakaloutho ti sizitisi kai den egrapsa tpt os tora... ego epiasa ena orfoui 300gr me to kalamoui kai epetaksato piso..... en thelo na po tpt parapano... an exis lio nou katalabis....

Arrwstos33
Posts: 21
Joined: Tue Nov 27, 2007 6:57 pm

Re: en exi ipothesi

Post by Arrwstos33 »

ps1xas wrote:re protathliti... parakaloutho ti sizitisi kai den egrapsa tpt os tora... ego epiasa ena orfoui 300gr me to kalamoui kai epetaksato piso..... en thelo na po tpt parapano... an exis lio nou katalabis....
Psixa? Lion Nou? me llion me pollin file mou!! pou na ton evrei? pios ton exase? e? anw!! Lipame!! oxi giafton ton aneggefalo champ..alla gia tin katantia tou omylou pou anikei!! :twisted:

Post Reply

Return to “Ελεύθερη κατάδυση”