Shimano technium 6000fb

Post Reply
User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Shimano technium 6000fb

Post by AggelosLRK »

Θελω 1 εχτρα spool γιατι εσπασε το σιδερακι που κανει τα φρενα να ακουγοντα και δεν θελω να αδειασω το αλλο spool με την μεσηνα πανω για να βαλω νημα κτλ κτλ
Μονο αντιπροσωπος φερνει?

User avatar
CASTING
Posts: 191
Joined: Tue Mar 04, 2008 6:53 pm

Re: Shimano technium 6000fb

Post by CASTING »

Εγω παντως φιλε μου εσιη 3 μηνες που εσπασε το δαχτυλιδη της μουττης(Forcemaster το καλαμι) τζαι ακομα εννα βρω το ιδιο.
Γενικα οι περισσοτεροι τα πραματα που φερνουν εν μιας χρησης χωρις ανταλλαχτικα χωρις τιποτε.
ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΡΕΑΤΟΣΥΛΛΟΓΗ.......

User avatar
marios pafitis
Posts: 454
Joined: Tue Dec 09, 2008 11:31 am
Location: Λευκωσια κ/κλι
Contact:

Re: Shimano technium 6000fb

Post by marios pafitis »

CASTING wrote:Εγω παντως φιλε μου εσιη 3 μηνες που εσπασε το δαχτυλιδη της μουττης(Forcemaster το καλαμι) τζαι ακομα εννα βρω το ιδιο.
Γενικα οι περισσοτεροι τα πραματα που φερνουν εν μιας χρησης χωρις ανταλλαχτικα χωρις τιποτε.
Φιλε μου τι μάρκα εν τα δακτυλίδια που έχει πάνω το Forcemaster ??

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Shimano technium 6000fb

Post by admin »

CASTING wrote:Εγω παντως φιλε μου εσιη 3 μηνες που εσπασε το δαχτυλιδη της μουττης(Forcemaster το καλαμι) τζαι ακομα εννα βρω το ιδιο.
Γενικα οι περισσοτεροι τα πραματα που φερνουν εν μιας χρησης χωρις ανταλλαχτικα χωρις τιποτε.
Ρε παίδες σας το ξανάγραψα άλλα μάλλον δέν το διαβάσατε ο κος Μακελλοου στην Κύπρο διορθώνει παντός είδους καλάμια με οδηγούς fuji πάρτε τον τηλέφωνο άφοβα και θα χαρεί πολύ να σας εξυπηρετήσει. Δουλεύει απο το σπίτι τα πρωινά και μένει Επισκοπή Λεμεσού το τηλέφωνο του είναι 96301652

Post Reply

Return to “Καλάμια-Mηχανισμoί”