ΤΟΥΝΕΣ--THUNNUS ALALUNGA

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: ΤΟΥΝΕΣ--THUNNUS ALALUNGA

Post by konstantinos kalogir »

dcthem21 wrote:Σήμερα στο κόλπο τις λάρνακας εγώ προσωπικά είχα 6 χτυπήματα , έπιασα τις 4 ! και μια άλλη βάρκα που μίλησα έπιασε 7 και ακόμα περισσότερα τσιμπήματα!
αλλα τα 5 από τα 6 τα χτυπήματα τα είχα σε "αναμισι" ώρα σε μια περιοχή μισό ναυτικού μιλίου τις οποιας "εφακκουν" γύρο συνεχεια επί 2 ώρες! άρα νομίζω και ελπίζω πως μέσα σε τούτες τες μέρες ένα fkoun αρκετά 4aria!
Εμείναμε στο 'νομιζω' ρε φίλε... :!: Εν πειράζει, next time!!!

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΤΟΥΝΕΣ--THUNNUS ALALUNGA

Post by admin »

σήμερα πήρα δυο φίλους να τους δείξω το ψαρεμα της τουνασ. 5 ΤΟ πρωι γλιστρισα πανω στην γλιδτρα και έφαα μια φατσια πανω στο τρολει εμπθκε η βιδα διπλα ποθ την κνημη και ακουμπησε κοκκαλο. Στην αρχη δέν του έδωσα σημασία νομισα ότι ήταν απλη φατσιά με γδαρσιμο. Του έβαλα ένα μεγαλο επιδεσμο και πηγαμε μέσα. Επιασα μια αλλά παίξε παιξε μαζι της εφυε μας τελικά. Βγήκα έξω γιατι πονουσα πολύ όταν αφαίρεσα τον επίδεσμο ίδα κομμάια κρέα να κρέμουνται καιμέσα φαινόταν το κοκκαλο μου :shock: τελικά πήγα νοσοκομείο τετανο 4 κουτσατσιες , αντιβιοση, αντιφλεφμονοδες και τωρα ελιμαι με το ποδι ψηλά και πάγο και η Βάλε να μουρμουρά :hand:

User avatar
Tryfon
Posts: 435
Joined: Thu Dec 06, 2007 12:47 pm
Contact:

Re: ΤΟΥΝΕΣ--THUNNUS ALALUNGA

Post by Tryfon »

admin wrote:σήμερα πήρα δυο φίλους να τους δείξω το ψαρεμα της τουνασ. 5 ΤΟ πρωι γλιστρισα πανω στην γλιδτρα και έφαα μια φατσια πανω στο τρολει εμπθκε η βιδα διπλα ποθ την κνημη και ακουμπησε κοκκαλο. Στην αρχη δέν του έδωσα σημασία νομισα ότι ήταν απλη φατσιά με γδαρσιμο. Του έβαλα ένα μεγαλο επιδεσμο και πηγαμε μέσα. Επιασα μια αλλά παίξε παιξε μαζι της εφυε μας τελικά. Βγήκα έξω γιατι πονουσα πολύ όταν αφαίρεσα τον επίδεσμο ίδα κομμάια κρέα να κρέμουνται καιμέσα φαινόταν το κοκκαλο μου :shock: τελικά πήγα νοσοκομείο τετανο 4 κουτσατσιες , αντιβιοση, αντιφλεφμονοδες και τωρα ελιμαι με το ποδι ψηλά και πάγο και η Βάλε να μουρμουρά :hand:
:lol:
περαστικά σου ρε
Like us on Facebook: Super Action Stores Cyprus

User avatar
Tryfon
Posts: 435
Joined: Thu Dec 06, 2007 12:47 pm
Contact:

Re: ΤΟΥΝΕΣ--THUNNUS ALALUNGA

Post by Tryfon »

Κατι πήρε το αυτι μου οτι πιαστήκαν μεγαλοι αριθμοι με jigging ακουσε κανενας τιποτε? :think:
Like us on Facebook: Super Action Stores Cyprus

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: ΤΟΥΝΕΣ--THUNNUS ALALUNGA

Post by AggelosLRK »

Tryfon wrote:
admin wrote:σήμερα πήρα δυο φίλους να τους δείξω το ψαρεμα της τουνασ. 5 ΤΟ πρωι γλιστρισα πανω στην γλιδτρα και έφαα μια φατσια πανω στο τρολει εμπθκε η βιδα διπλα ποθ την κνημη και ακουμπησε κοκκαλο. Στην αρχη δέν του έδωσα σημασία νομισα ότι ήταν απλη φατσιά με γδαρσιμο. Του έβαλα ένα μεγαλο επιδεσμο και πηγαμε μέσα. Επιασα μια αλλά παίξε παιξε μαζι της εφυε μας τελικά. Βγήκα έξω γιατι πονουσα πολύ όταν αφαίρεσα τον επίδεσμο ίδα κομμάια κρέα να κρέμουνται καιμέσα φαινόταν το κοκκαλο μου :shock: τελικά πήγα νοσοκομείο τετανο 4 κουτσατσιες , αντιβιοση, αντιφλεφμονοδες και τωρα ελιμαι με το ποδι ψηλά και πάγο και η Βάλε να μουρμουρά :hand:
:lol:
περαστικά σου ρε
Κριμα,περαστικα σου καθε εμποδιο για καλο :sad-teareye: αγορασε και καμια αματοπετρα

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: ΤΟΥΝΕΣ--THUNNUS ALALUNGA

Post by caveman »

admin wrote:σήμερα πήρα δυο φίλους να τους δείξω το ψαρεμα της τουνασ. 5 ΤΟ πρωι γλιστρισα πανω στην γλιδτρα και έφαα μια φατσια πανω στο τρολει εμπθκε η βιδα διπλα ποθ την κνημη και ακουμπησε κοκκαλο. Στην αρχη δέν του έδωσα σημασία νομισα ότι ήταν απλη φατσιά με γδαρσιμο. Του έβαλα ένα μεγαλο επιδεσμο και πηγαμε μέσα. Επιασα μια αλλά παίξε παιξε μαζι της εφυε μας τελικά. Βγήκα έξω γιατι πονουσα πολύ όταν αφαίρεσα τον επίδεσμο ίδα κομμάια κρέα να κρέμουνται καιμέσα φαινόταν το κοκκαλο μου :shock: τελικά πήγα νοσοκομείο τετανο 4 κουτσατσιες , αντιβιοση, αντιφλεφμονοδες και τωρα ελιμαι με το ποδι ψηλά και πάγο και η Βάλε να μουρμουρά :hand:
Φίλε, περαστηκά σου!

Επία και γω σήμερα... έπιασα την πρώτη μου τούνα :arrow:
.jpg
.jpg (161.6 KiB) Viewed 7304 times
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: ΤΟΥΝΕΣ--THUNNUS ALALUNGA

Post by MariosK »

Περαστικά σου Άριστε!

Μπράβο ρε Χαμπή, ωραίο μωρό :clap:.

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: ΤΟΥΝΕΣ--THUNNUS ALALUNGA

Post by Greg »

μπραβο ρε σειρα.. εκαμες τους μαθηματα τους γιατρους!.. εννα παω και γω την τριτη να δοκιμασω να τους πιασω πας τα ποππερ!
Esox Lucius

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: ΤΟΥΝΕΣ--THUNNUS ALALUNGA

Post by Giorkos »

Χαμπή ήντα μέθοδο ???

Γκρέγκ....θέλουμε βίτεο που τες επιθέσεις πάστο πόππερ !!!!

:clap:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: ΤΟΥΝΕΣ--THUNNUS ALALUNGA

Post by Greg »

γιορκο λεβεντη μου... νομιζω τζινα τα βιντεο στο youtube επηρεασαν μας πολλα ολους... ετο το εννα 'παω στες τττττουνες με τα ποππερ' εννοω εννα παω στες μπυρες με τη βαρκα :lol:
Esox Lucius

neo
Posts: 38
Joined: Sun Jul 05, 2009 4:46 pm

Re: ΤΟΥΝΕΣ--THUNNUS ALALUNGA

Post by neo »

τελικα ειχε σημμερα? εμπηκαμε απογευμα και ειπαν μας καπιοι επειαν πρωι και δεν ευκαλαν, η θαλασσα ηταν χαλλια εδυσκολευτηκαμε να φκουμε , εν εποιασαμε τιποτε εν ξερω αν πεζει τοσο ρολο η θαλασσα παντος ουτε τσιμπημα εν ειχαμε

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΤΟΥΝΕΣ--THUNNUS ALALUNGA

Post by admin »

ευχαριστώ ρε παιδιά,μπράβο Χαμπή άξιος πρέπει να έπνασε σήμερα ο παπάς σου :D :D

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: ΤΟΥΝΕΣ--THUNNUS ALALUNGA

Post by konstantinos kalogir »

Άριστε περαστικά... Εχτές με τον Δημήτρη επιάσαμε 3 προς Κάβο Γκρέκο μεριές...

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: ΤΟΥΝΕΣ--THUNNUS ALALUNGA

Post by fISHANDCHIPS »

Περαστικά σου Άριστε
Χαμπή με παραδοσιακή μέθοδο ?
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: ΤΟΥΝΕΣ--THUNNUS ALALUNGA

Post by caveman »

Ναι ρε, τρόλλιν.
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

Post Reply

Return to “TROLLING”