Boηθεια

User avatar
leonidasss
Posts: 202
Joined: Tue Feb 12, 2008 4:47 pm

Re: Boηθεια

Post by leonidasss »

Την Τετάρτη έχει σεμινάριο η aida στη Λεμεσό για το θέμα αυτό ακριβώς (φαντάζομαι σε πολύυυ βάθος). Σίγουρα θα βάλουν ποστ τα παιδιά. Πάντως φίλε Χρύσανθε, σου προτείνω ανεπιφύλακτα να το παρακολουθήσεις. Παρόλο που δεν ξαναοργανώθηκε σεμινάριο με αυτό το θέμα νομίζω, όσα σεμινάρια παρακολούθησα ήταν άψογα.

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Boηθεια

Post by admin »

leonidasss wrote:Την Τετάρτη έχει σεμινάριο η aida στη Λεμεσό για το θέμα αυτό ακριβώς (φαντάζομαι σε πολύυυ βάθος). Σίγουρα θα βάλουν ποστ τα παιδιά. Πάντως φίλε Χρύσανθε, σου προτείνω ανεπιφύλακτα να το παρακολουθήσεις. Παρόλο που δεν ξαναοργανώθηκε σεμινάριο με αυτό το θέμα νομίζω, όσα σεμινάρια παρακολούθησα ήταν άψογα.
Η A.I.D.A .εχει σεμινάρειο με την Γιατρό Παναγιώτα Μαυρογένη με θέμα ανατομία αυτιών & μύτης και παθήσεις στην ελεύθερη κατάδυση

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Boηθεια

Post by Giorkos »

άτε ρε Χρύσανθε,

τούτο (το σεμινάριο εννοώ) ήρτεν σου γάντι ....

ΜΕΝ το χάσεις...

:clap:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Boηθεια

Post by chrysanthos9 »

εκαταλαβα φιλε Γιωρκο τι θα καμνω ενα περιπου και με εξασκηση πιστευω εν να βελτιωθω. ΤΟΥΤΗΝ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΕΜΗΝΑΡΙΟ? ΤΙ ΩΡΑ?
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Boηθεια

Post by Giorkos »

chrysanthos9 wrote:εκαταλαβα φιλε Γιωρκο τι θα καμνω ενα περιπου και με εξασκηση πιστευω εν να βελτιωθω. ΤΟΥΤΗΝ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΕΜΗΝΑΡΙΟ? ΤΙ ΩΡΑ?

χρύσανθε,

δεν είναι τίποτε δύσκολο ή ιδιαίτερο η εξίσωση...απλώς με τα γραφόμενα εν λίο δύσκολο να σου 'δείξουμε' ... πήαινε στο σεμινάριο τζαι θα είσαι πόμπα...
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
leonidasss
Posts: 202
Joined: Tue Feb 12, 2008 4:47 pm

Re: Boηθεια

Post by leonidasss »

Ώρα 8 στο ιστιοπλοικό κέντρο Λεμεσού. Αν έρτεις, που εννα δεις έναν μαυρή που μοιάζει :D με Πακιστανό, έλα μίλα μου να γνωριστούμε κι όλας :dance:

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Boηθεια

Post by chrysanthos9 »

Εχω σχολειο ρε γμτ δεν πειραζει αλλη φορα
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Boηθεια

Post by Giorkos »

chrysanthos9 wrote:Εχω σχολειο ρε γμτ δεν πειραζει αλλη φορα

ρε χρύσανθε,

σκολειον έσιη σχεδόν κάθε μέρα....

σεμινάρια μια κάθε τόσον....

άτε να δούμεν...σκολείο πάεις την επομένη...να πας στο σεμινάριο, εκτός τζαι αν μεν δεις την κορού μιαν μέρα τζαι πάθεις εμπλοκή !!!! :)
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Boηθεια

Post by chrysanthos9 »

τουτο το τριμηνο μονο 14 αδικαιολογιτες δικαιουμαστε και 50 δικαιολογιμενες εγω σχεδον εφτασα το οριο γμτ επειδη επια ταξιδι μια εφτομα και........
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Boηθεια

Post by Giorkos »

chrysanthos9 wrote:τουτο το τριμηνο μονο 14 αδικαιολογιτες δικαιουμαστε και 50 δικαιολογιμενες εγω σχεδον εφτασα το οριο γμτ επειδη επια ταξιδι μια εφτομα και........
εν πειράζει....
αν σε αφήσουν ιδία τάξη 'κερδίζεις' ένα ακόμα χρόνο ψαρέματος :wink:


τωρά που το ξαναθωρώ...λέει 8 η ώρα....εσύ εν εν πρωί που πας σκολείον....το σεμινάριο λίο απίθανο να είναι 8 το πρωί...ή έτσι είναι ???
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Boηθεια

Post by chrysanthos9 »

Σημερα επια για βουτια χωρις ψτ εννοειται αλλα ειχα ενα προβλημα οταν εκανα βουτια εκαμνα μια χαρα την εξισωση το νερο ξεβαθο 4 μετρα αλλα στην αναδυση ετρεχαν τα ματια μου με αποτελεσμα να γεμωνει η μασκα νερο τι γινοταν? ηταν οπως που να εκλαια
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Boηθεια

Post by Giorkos »

chrysanthos9 wrote:Σημερα επια για βουτια χωρις ψτ εννοειται αλλα ειχα ενα προβλημα οταν εκανα βουτια εκαμνα μια χαρα την εξισωση το νερο ξεβαθο 4 μετρα αλλα στην αναδυση ετρεχαν τα ματια μου με αποτελεσμα να γεμωνει η μασκα νερο τι γινοταν? ηταν οπως που να εκλαια
ετρέχαν τα μάθκια σου ???? οξά έβαλλε νερά μάσκα τζαι εμουσιέφκαν τα μάθκια σου τζαι ενόμιζεσ ότι εδακρίζαν ???

ενδιαφέρον να λαλείς για τα μάθκια γιατί υπάρχουν 'κανάλια' που τα μάθκια 'σιενώνουν' υγρά-δάκρυα' μές την μούττη..... αν είδες τα βίτεο πιο πάνω που σου έβαλα ο γιατρός τζίνος αναφέρει για δύτες οι οποίοι στην προσπάθεια να εξισώσουν, 'ποφυσούν' που τα μάθκια.... :wink:

ίσως κανένας πιο σχετικός με τούντο θέμα που μένα να σε κατατωπίσει κατάλληλα....
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Boηθεια

Post by chrysanthos9 »

και εγω ποφυσω που την μουττην καποιες φορες αλλα το παραξενο σημερα ηταν οτι η μασκα δεν εβαλεν νερα απλα στην αναδυση ηταν οπως που να εκλαια και εγεμων η μασκα νερα
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Boηθεια

Post by chrysanthos9 »

τολιπον κοπελια εχω το εξης προβλημα δεν μπορω να εξισωσω κλεινοντας την μυτη μου και φυσωντας εξισωνω κλεινοντας την και καταπινωντας αλλα εν λιγο δυσκολος αυτος ο τροπος τοσο καιρο αυτο εκανα γιατι δεν μπορουσα με τον πρωτο για πιο λογο ? ας μου εξηγησει καποιος αναλητικα τι πρεπει να κανω :pray:
Rememper always someone waiting for you at home

Captain_HX
Posts: 49
Joined: Mon Jul 05, 2010 6:01 pm

Re: Boηθεια

Post by Captain_HX »

ελα την κυριακη στο λατσι τζαι φερτην μασκα σου να σου δειξω πως γινεται

εστειλα σου το τηλεφωνο μου με πμ

Post Reply

Return to “Ιατρική-Φυσιολογία”