E-shop (Ελληνικά)

Post Reply

User avatar
(CyBasser)
Posts: 2367
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:17 pm

Post by (CyBasser) »

Μάριε,

Εδοκίμασες κανένα από αυτά τα καταστήματα? Είναι εγγυημένοι? Κύπρο στέλλουν υλικό?

User avatar
marios
Site Admin
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:53 pm
Location: Λ/σια.κ/κλι.
Contact:

Post by marios »

Προσωπικά όχι δεν τα εδοκίμασα .απo τα περισσότερα άκουσα καλά σχόλια. σίγουρα στέλλουν στην κύπρο! αν πληρώνεις στελουσου και στο Vietnam.. :) PS: Admin αν κατά την γνώμη σου το Θέμα για οποιο δήποτε λόγο δεν έπρεπε να γραφτεί παρακαλώ να διαγραφή!
Τίποτε δεν είναι τόσο χάλια που να μην μπορεί να γίνει χειρότερο!!

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Post by admin »

marios wrote:Προσωπικά όχι δεν τα εδοκίμασα .απo τα περισσότερα άκουσα καλά σχόλια. σίγουρα στέλλουν στην κύπρο! αν πληρώνεις στελουσου και στο Vietnam.. :) PS: Admin αν κατά την γνώμη σου το Θέμα για οποιο δήποτε λόγο δεν έπρεπε να γραφτεί παρακαλώ να διαγραφή!

NO PROBLEM

kotsou8kias
Posts: 15
Joined: Thu Aug 09, 2007 1:57 pm

Post by kotsou8kias »

http://www.diveshop.gr/shop/default.asp

Απ' τα καλύτερα της Ελλάδας.
Quae caret ora cruore nostro?

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Post by no-nick »

το συγκεκριμενο καταστημα http://www.rizoulis.gr/cms/ τα μεταφορικα ειναι παντα με το βαρος, μπορει να φερης 2σπαστο καλαμι με 16 εβρο.

PANTIS
Posts: 79
Joined: Sat Feb 24, 2007 7:02 am
Location: nicosia

Post by PANTIS »

re kopelia edokimase kanenas to rizoulis.gr?

PSARAS7
Posts: 4
Joined: Wed Jan 16, 2008 12:28 pm

Post by PSARAS7 »

Θα σας προτεινα να μπειτε σε ενα φοβερο site το http://www.bestfishing.gr που εχει ανανεωθει και εχει τρομερη ασφαλεια για αγορες με πιστωτικη καρτα.Φανταστικη εξυπηρετηση και παρα πολυ χαμηλες τιμες.Στελνει παντου σε χρονο ρεκορ και εχεις και υποστηριξη για τα προιοντα του. :wink: :lol: Ακομη και προιοντα και μαρκες που δεν υπαρχουν στο site τα βρισκετε μετα απο επικοινωνια μαζι τους με email η τηλεφωνικα.

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Φιλε εχω ΠΡΟΒΛΗΜΑ με το site που μας εδωσες.
Τωρα ακριβως ειμαι μεσα και το κοιταζω.
Βρισκω την τιμη της Mitchell 300xe στα $108,05 ενω την ΙΔΙΑ την εχει ο CABELA'S στα $33,99!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Που εχω λαθος?
Η μηπως ΔΕΝ ειναι και τοσο "φοβερο" το site αυτο???????????????????????

PSARAS7
Posts: 4
Joined: Wed Jan 16, 2008 12:28 pm

Post by PSARAS7 »

Φιλε EVANTHIS LOIZOU την εχω δει και εγω αυτη την σελιδα πιστευω οτι συγκρινουμε διαφορετικες σελιδες και διαφορετικα κοστολογια.Αν βαλεις τα μεταφορικα απο αμερικη και αν σκεφτεις οτι στο http://www.bestfishing.gr αν γινεις μελος σου κανει μεχρι και 10%εκπτωση αναλογα με τις αγορες και οτι στο σπιτι σου για ΚΥΠΡΟ μιλαμε παντα θα ερθει με 17 ευρω εξοδα και με οποιο προβλημα εχεις να μπορεις να το λυσεις στα ελληνικα και επισης σε ελληνικες σελιδες δεν χωραει συγκριση .Τελος παντων εγω ειπα να σας προτεινω μια δοκιμασμενη σελιδα και το βασικο ειναι οτι τα χρηματα δεν πανε στην αμερικη αλλα στην ΕΛΛΑΔΑ. Και συ απο ολα αυτα που εψαξες αυτο βρηκες να πεις δηλαδη δεν σου εκανε εντυπωση καμια αλλη τιμη η προιον? Καλο θα ειναι να περνουμε τα θετικα και οτι μας συμφερει απο αυτα τα μαγαζια.Ενδεικτικα σου λεω πανε στο ρουχισμο του cabela και να δουμε αν θα βρεις με 60 ευρω φορμα ολοσωμη 100% αδιαβροχη και για πολυ προστασια απο το κρυο.Ασε για τα αγκιστρια δεν μιλαμε .Παντως απο φιλους που εχουν ψωνισει ξερω οτι εχουν μεινει πολυ ευχαριστημενοι απο ολο το σερβις.Νασε καλα φιλε μου και να ξερεις οτι αυτο που κανουμε ειναι για το καλο ολων μας.

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Post by EVANTHIS LOIZOU »

ΦΙΛΕ PSARAS7! Με παρεξηγησες. :oops: :oops:
Ειμαι σχεδον συνεχεια στην Αθηνα αυτο τον καιρο οπου εχω και πολυ καλους φιλους ψαραδες και οντως προτιμω να ψωνιζω ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!
Απλα μου εκανε εντυπωση η διαφορα που βρηκα στο πρωτο, που κατα τυχη, προιον που κοιταξα.
Αυτες τις μερες θα βαλω μια δοκιμαστικη παραγγελια (μαλλον ενα τρισπαστο Κολμικ) να δω τι γινεται.
Αποψε εχουμε τραπεζι οι φιλοι του Φορουμ. Κοπιασε αν μπορεις. Θα ειμαστε στην Λαρνακα στην Ψαροταβερνα του Στεφανου του Φιρφιρη!

TIGHT LINES

PSARAS7
Posts: 4
Joined: Wed Jan 16, 2008 12:28 pm

Post by PSARAS7 »

Φιλε EVANTHIS LOIZOU σευχαριστω πολυ για την προσκληση.Μαλλον δεν θα τα καταφερω να ερθω. Οσο για το αν σε παρεξηγησα ουτε που να το ξανασκεφτεις. Αν ειναι δυνατον.Καλα να περασετε.Και να εχουμε επαφη συχνα μεσα απο τη σελιδα που ειναι τρομερη. :lol: :twisted: :?: :x :)

Post Reply

Return to “Ψωνίζετε από το net?”