ΑΙDA ΚΥΠΡΟΥ - Σεμιναριο ( Ασφάλεια στο βαθύ ψάρεμα)


User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: ΑΙDA ΚΥΠΡΟΥ - Σεμιναριο ( Ασφάλεια στο βαθύ ψάρεμα)

Post by gptochos »

Ωραίος!

Ρε φιλε εν εσυ που πρέπει να με πιάσεις τηλ για να με θυμήσεις να αναπνεύσω :lol:

Θα τα πούμε αύριο ρε φίλε και από κοντά
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: ΑΙDA ΚΥΠΡΟΥ - Σεμιναριο ( Ασφάλεια στο βαθύ ψάρεμα)

Post by c.nadiotis »

admin wrote:19.30 Ενά βρεθούμε ΄ως τις 20.00 ενα ξεκινήσουμε άρα όλοι ενα είναι ευχαριστημένοι, τωρά Κυριακή απόγευμα το Ακρωτήρι δείχνει να είναι λάντα έσχει κανένα που θέλει να πάμε να ' ταράξουμε τα νερα' :lol:
Αν εννοείς να πάμε να τη ανακατώσουμε με το ψαροτούφεκο να πάμε να προπονήσουμε και τον Πάμπο που εν στεγνός 6 μήνες… :lol:
I live my life a breath at a time

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: ΑΙDA ΚΥΠΡΟΥ - Σεμιναριο ( Ασφάλεια στο βαθύ ψάρεμα)

Post by c.nadiotis »

up
I live my life a breath at a time

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΑΙDA ΚΥΠΡΟΥ - Σεμιναριο ( Ασφάλεια στο βαθύ ψάρεμα)

Post by admin »

c.nadiotis wrote:up
'Oϊ πάμε να ανακατώσουμε τα νερά με τον Πάμπο που εν στεγνός 6 μηνές τωρά :D :D Πάντος αν μου περάσει τούτι η γέριμη η αλεργία εν να πάω κανενα γυρό το Σαββατοκυρίακο για ρηχό ψάρεμα γιατι τα ιγγμόρεια μου θα είναι κάθετα ενάντια σε οποιαδήποτε άλλη απόφαση πάρω. Εκτός τσαι αν με κουρτίσουν να παώ trolling ξέρετε καφέ , ράδιο , γυαλούι του ήλιου τσαι πάνω κάτω πάνω κάτω........... :lol:

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: ΑΙDA ΚΥΠΡΟΥ - Σεμιναριο ( Ασφάλεια στο βαθύ ψάρεμα)

Post by c.nadiotis »

admin wrote:
c.nadiotis wrote:up
'Oϊ πάμε να ανακατώσουμε τα νερά με τον Πάμπο που εν στεγνός 6 μηνές τωρά :D :D Πάντος αν μου περάσει τούτι η γέριμη η αλεργία εν να πάω κανενα γυρό το Σαββατοκυρίακο για ρηχό ψάρεμα γιατι τα ιγγμόρεια μου θα είναι κάθετα ενάντια σε οποιαδήποτε άλλη απόφαση πάρω. Εκτός τσαι αν με κουρτίσουν να παώ trolling ξέρετε καφέ , ράδιο , γυαλούι του ήλιου τσαι πάνω κάτω πάνω κάτω........... :lol:
Νομίζω επηρεάζεσαι που τον Τάσο και τα 40κιλα τα μιρεκα :lol: :lol: , αν αποφασίσεις για ψαροτουφεκο πε μου για να πιάσω άδεια που την γυναικά :shhh: , όπως και να έχει τον Παμπο εν να τον πάρω να τον βρέξω το Σαββατοκύριακο :dance:

Παρεμπίπτοντος είμαι άδεια σήμερα :clap: :clap: , έχω κάτι δουλείες κάνα δίωρο… Έχει κανένα αθκιασερο να πα να βραχούμε κατά τες 11.00???

:text-offtopic: :text-offtopic: :text-offtopic: :text-offtopic:
I live my life a breath at a time

freediver33
Posts: 165
Joined: Tue Nov 27, 2007 6:37 pm

Re: ΑΙDA ΚΥΠΡΟΥ - Σεμιναριο ( Ασφάλεια στο βαθύ ψάρεμα)

Post by freediver33 »

Να κάτσες σπίτι σου..... εκαλόμαθες...... :dance: :dance: :dance: :dance:
Έχεις δουλειές απόψε.....
You go down to the bottom of the sea where the water is not eaven blue any more and the sky is only a memory, a thought in the silence!!!

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: ΑΙDA ΚΥΠΡΟΥ - Σεμιναριο ( Ασφάλεια στο βαθύ ψάρεμα)

Post by c.nadiotis »

Εκαλόμαθα εκαλόμαθα αλλά ψαρί έχει καιρό να φέρω σπίτι….

Εν να ερτω ποψε ρε φιλέ και εν να φέρω και νέο αίμα…
:mrgreen:
I live my life a breath at a time

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΑΙDA ΚΥΠΡΟΥ - Σεμιναριο ( Ασφάλεια στο βαθύ ψάρεμα)

Post by admin »

έφκα έξω στην βεράντα στάθου 10 λεπτά τσαι θα γινείς σούπα λούμα :D

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: ΑΙDA ΚΥΠΡΟΥ - Σεμιναριο ( Ασφάλεια στο βαθύ ψάρεμα)

Post by c.nadiotis »

Εβραχικα… την ώρα που εφυτευκα τοματες…. Μέσα σε μισή ώρα εχειμώνιασε…. Τώρα εν καλοκαίρι πάλε…
I live my life a breath at a time

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΑΙDA ΚΥΠΡΟΥ - Σεμιναριο ( Ασφάλεια στο βαθύ ψάρεμα)

Post by admin »

Μερικές φώτο απο το ψεσινό σεμινάριο, Συγχαρητήρια στον Οφέκ και την A.I.DA για την διοργάνωση Συγχαρητήρια στους εκπαιδευτές για το σεμινάριο άψογη παρουσίασει το μόνο αρνητικό ήταν η παρουσίασει power point πολύ bright χαρακτήρες σε ανοιχτόχρωμο backround δέν μας επέτρεπάν να διαβάσουμε καλά τα γράμματα. Next time Νίκος πιο dark backround. Αλλά ενθουσιάστηκα που είδα κόσμο απο το Παραλίμνι, την Πάφο, την Λευκωσία, την Λάρνακα και μάλιστα αρκετά νέα πρόσωπα Πράβο παιδιά συνεχίστε την καλή δουλειά. Επίσης ο Δήμαρχος Λεμεσού απολογήτε που δέν τα κατάφερε να παραστεί είχε μια υποχρέωση και δέν τα κατάφερε θα προσπαθήσει να είναι κοντά μας την επόμενη φορά.
Attachments
web.JPG
web.JPG (216.76 KiB) Viewed 4294 times
web 1.JPG
web 1.JPG (134.04 KiB) Viewed 4291 times
web 2.JPG
web 2.JPG (108.81 KiB) Viewed 4287 times

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: ΑΙDA ΚΥΠΡΟΥ - Σεμιναριο ( Ασφάλεια στο βαθύ ψάρεμα)

Post by Giorkos »

όπως τα είπε ο ατμιν...

πολλά ωραίο το σεμινάριο, πολλά ωραία παρουσιασμένο, τζαι οι ομηλιτές πολλα καλοί τζαι παραστατικοί !!!


για τα φοντς εκάμαμεν τζαι μεις το 'παράπονο' μας !!! :wink:

Συγχαρητήρια σε όλους που εδούλεψαν για το σεμινάριο !!!

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: ΑΙDA ΚΥΠΡΟΥ - Σεμιναριο ( Ασφάλεια στο βαθύ ψάρεμα)

Post by c.nadiotis »

+1

Μπραβο κοπελια! καλη συνεχεια!!! :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
I live my life a breath at a time

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: ΑΙDA ΚΥΠΡΟΥ - Σεμιναριο ( Ασφάλεια στο βαθύ ψάρεμα)

Post by gptochos »

:clap: :clap: Πολλά Καλό το σεμινάριο μπράβο στην AIDA για την διοργάνωση!
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: ΑΙDA ΚΥΠΡΟΥ - Σεμιναριο ( Ασφάλεια στο βαθύ ψάρεμα)

Post by c.nadiotis »

Φίλοι, νομίζω θα ήταν καλά αν μπορούσε να αναπρογραμματιστεί μια από τις δυο εκδηλώσεις που είναι προγραμματισμένες για το Σαββατοκύριακο 10-11 του Απρίλιου, η μια της AIDA (σεμινάριο) και η άλλη του ΟΦΕΚ (αγώνας έμπειρος-άπειρος). Θεωρώ και τις δυο εκδηλώσεις πολύ σημαντικές ειδικά για τους νέους συναδέλφους. Πολλοί από εμάς δεν θα μπορέσουν να παραστούν και στις δυο κυρίως λόγο οικογενείας. Θα εκτιμούσα ιδιαίτερα τις θέσεις των δυο σωματείων επί του θέματος.
I live my life a breath at a time

Post Reply

Return to “Ελεύθερη κατάδυση”