Διαγω. ψαρέμ. MARINEPLUS CASTING TOURNAMENT 2010. 1ος & 2ος

MarinePlus
Posts: 79
Joined: Mon Sep 08, 2008 10:39 am

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος MARINEPLUS CASTING TOURNAMENT 2010

Post by MarinePlus »

Η κάθε Ομάδα που θα λάβει μέρος έστω και σε ένα διαγωνισμό του MARINEPLUS CASTING TOURNAMENT 2010 θα λάβει αναμνηστική πλακέτα
Για κάθε κατηγορία θα υπάρξουν έπαθλα για την 1η, 2η και 3η ομάδα αντιστοίχως. Θα υπάρχει επίσης έπαθλο για το μεγαλύτερο ψάρι καθώς και βραβείο. Επίσης η 1η ομαδα θα λάβει δωροκουπόνι 400, η δεύτερη ομάδα θα λάβει δωροκουπόνι 250 και η 3η ομάδα θα λάβει δωροκουπόνι 100.

Η τράπεζα του διαγωνισμού έχει αποφασισθεί και θα ανακοινωθεί μέσω τηλεφώνου. Στο φόρουμ θα ανακοινωθεί μόνο το σημείο προσέλευσης για όλες τις ομάδες.

MarinePlus Ltd
Ψάρεμα – Κατάδυση – Camping – Στρατιωτικά Είδη
Σκάφη Αναψυχής και Πολυτελείας – Ναυτιλιακός Εξοπλισμός
Λεωφόρος Γιάννου Κρανιδιώτη 107A, Λατσιά – 2231, Λευκωσία
Tel: 22004841 Fax: 22004843

User avatar
ambelopouli
Posts: 6
Joined: Mon Jan 11, 2010 9:31 am
Location: SKALA

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος MARINEPLUS CASTING TOURNAMENT 2010

Post by ambelopouli »

Παιθκιά ξέρετε ότι ακούστηκε για προηγούμενο διαγωνισμό (ή στον φάρο ή στην αφαλάτωση δεν θυμάμαι άκριβώς) ότι εμφάνισε κάποιος mentalist μυλοκόπι από το carefour ε?
όμοιος ομοίω αεί πελάζει....

MarinePlus
Posts: 79
Joined: Mon Sep 08, 2008 10:39 am

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος MARINEPLUS CASTING TOURNAMENT 2010

Post by MarinePlus »

ambelopouli wrote:Παιθκιά ξέρετε ότι ακούστηκε για προηγούμενο διαγωνισμό (ή στον φάρο ή στην αφαλάτωση δεν θυμάμαι άκριβώς) ότι εμφάνισε κάποιος mentalist μυλοκόπι από το carefour ε?
Ρε φίλε, ακούσαμε πολλά πιο αστεία που τούτο.Κάθε 4 ομάδες υπήρχε κριτής και ο αλυτάρχης έκοβε βόλτες συνέχεια. Το να έγινε κάτι τέτοιο καθώς και όλα τα άλλα που ακούσαμε τον περασμένο ένα χρόνο, αποκλείετε. Τούτο το λαυράκι εμφανιζεται σε όλους τους διαγωνισμούς :D :D . Αλλά έτσι για την πλάκα, σκέφτηκα φέτος μετά το τέλος του διαγωνισμού να δημοσιεύσω ένα τεύχος με όλες τις ατάκες, μαλ...κιες, παράπονα, αστεία συμβάντα, κακόβουλες κριτικές, λαφαζανιές, ιστορίες κτλ που ακούστηκαν και θα ακουστούν. Σε στυλ πατάτες αντιναχτες λαλώ σου :D :D :D

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος MARINEPLUS CASTING TOURNAMENT 2010

Post by konstantinos kalogir »

Μμμμ, μόνο που για να το κάμεις τούτο θα χρειαστείς πολλύύύύύύύύ χαρτί.... γιατί ο καθένας καλεί ότι του κατέβει.... :lol:

MarinePlus
Posts: 79
Joined: Mon Sep 08, 2008 10:39 am

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος MARINEPLUS CASTING TOURNAMENT 2010

Post by MarinePlus »

konstantinos kalogir wrote:Μμμμ, μόνο που για να το κάμεις τούτο θα χρειαστείς πολλύύύύύύύύ χαρτί.... γιατί ο καθένας καλεί ότι του κατέβει.... :lol:
dvd re file :D :D

User avatar
ambelopouli
Posts: 6
Joined: Mon Jan 11, 2010 9:31 am
Location: SKALA

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος MARINEPLUS CASTING TOURNAMENT 2010

Post by ambelopouli »

konstantinos kalogir wrote:Μμμμ, μόνο που για να το κάμεις τούτο θα χρειαστείς πολλύύύύύύύύ χαρτί.... γιατί ο καθένας καλεί ότι του κατέβει.... :lol:
Μη ξύνεσαι πάνω στη μαγκούρα του βοσκού καλογήρου...
όμοιος ομοίω αεί πελάζει....

User avatar
apsavvas
Posts: 1045
Joined: Mon Jan 26, 2009 7:22 pm

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος MARINEPLUS CASTING TOURNAMENT 2010

Post by apsavvas »

sorry αλλα ζουμε στη Κυπρο οπου ο καθε κουρουπετος Κυπραιος κ εγω μεσα θελη να βλεπει το συνφερο του. Αυτο ομως δεν ειναι σωστο για ολους μας.
Πιστευω ως διαγωνισμος μου φενετε παρα πολυ οργανωμενος και ελπιζω να υπαρξη και στη πραξη αυτο με επυτιχια. Το θεμα ειναι να αρχισουν να διοργανονωνται τετιο ιδους διαγωνισμοι οχι μονο για casting αλλα και για αλλων ειδων ψαρεμος για να υπαρξη μια θετικη ενεργεια απο ολους για το μελλο της αλιειας και οχι μονο.
The only source of knowledge is experience

nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος MARINEPLUS CASTING TOURNAMENT 2010

Post by nicolas theocharous »

MarinePlus wrote:
konstantinos kalogir wrote:Μμμμ, μόνο που για να το κάμεις τούτο θα χρειαστείς πολλύύύύύύύύ χαρτί.... γιατί ο καθένας καλεί ότι του κατέβει.... :lol:
dvd re file :D :D
χαχαχα ωραια ιδεα ρε φιλε εγω νομιζω να αρκεψουμε εισαγωγη με τις σουβλες τα λουκανικουθκια, τα χαλλουμια τζιαι τα μανιταρουθκια που ενα ψηνουντε ασταματητα
εγω ειμαι τοσο κακαουσκια που τουτα μονο ενα μου μεινουν.

:lol: :lol: :lol:

ειτε σιρω ειτε εν σιρω καλαμι μεσα το ιδιο πραμα καμνει.

οποτε διαλεγω τις σουβλουες που ενα ειμαστεν πρωταγωνιστες με τον Μαριο και τον Παρη.

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος MARINEPLUS CASTING TOURNAMENT 2010

Post by angiec »

Γειά σας παιδιά ,τρελλάθηκα με αυτά πού γράφετε.Έκανα μεγάλη απουσία από το ψάρεμα και έχω πάθει κρίση.Από ότι βλέπω δεν υπάρχει άλλη κοπέλα γιά τον διαγωνισμό.Οα ήθελα να λάβω μέρος αν βρω παρέα.

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος MARINEPLUS CASTING TOURNAMENT 2010

Post by konstantinos kalogir »

ambelopouli wrote:
konstantinos kalogir wrote:Μμμμ, μόνο που για να το κάμεις τούτο θα χρειαστείς πολλύύύύύύύύ χαρτί.... γιατί ο καθένας καλεί ότι του κατέβει.... :lol:
Μη ξύνεσαι πάνω στη μαγκούρα του βοσκού καλογήρου...
Άτε Πάρη, ξεκίνα σημείωνε ατάκες, το προστατευόμενο είδος νομίζω πως μπορεί να βοηθήσει...

MarinePlus
Posts: 79
Joined: Mon Sep 08, 2008 10:39 am

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος MARINEPLUS CASTING TOURNAMENT 2010

Post by MarinePlus »

apsavvas wrote:sorry αλλα ζουμε στη Κυπρο οπου ο καθε κουρουπετος Κυπραιος κ εγω μεσα θελη να βλεπει το συνφερο του. Αυτο ομως δεν ειναι σωστο για ολους μας.
Πιστευω ως διαγωνισμος μου φενετε παρα πολυ οργανωμενος και ελπιζω να υπαρξη και στη πραξη αυτο με επυτιχια. Το θεμα ειναι να αρχισουν να διοργανονωνται τετιο ιδους διαγωνισμοι οχι μονο για casting αλλα και για αλλων ειδων ψαρεμος για να υπαρξη μια θετικη ενεργεια απο ολους για το μελλο της αλιειας και οχι μονο.
Φίλε Σάββα, πέρσι είχαμε ενα περίπου τους ιδιους κανονισμούς και οργάνωση και ο διαγωνισμός υπήρξε εξαιρετική επιτυχία. Φέτος θα γίνει πιλοτικά σε στυλ πρωταθληματος σε 3 αγωνες casting. Αν υπάρξει ανταπόκριση, σκοπός είναι του χρόνου να διεξαχθεί και πάλι σε στυλ πρωταθλήματος με 3 αγώνες αλλά κάθε αγώνες με διαφορετικό είδος ψαρεματος. όπως είπα θα εξαρτηθεί από την ανταπόκριση του φετεινού πρωταθλήματος.

User avatar
apsavvas
Posts: 1045
Joined: Mon Jan 26, 2009 7:22 pm

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος MARINEPLUS CASTING TOURNAMENT 2010

Post by apsavvas »

το γνωριζω οτι υπιρξε και περσι το ιδιο πραγμα φιλε MArinePlus και ελαβα και μερος στο διαγωνισμο και πηρα τη 7 θεση αν θυμαμε καλα.
The only source of knowledge is experience

User avatar
maky
Posts: 120
Joined: Thu Jan 24, 2008 6:48 pm

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος MARINEPLUS CASTING TOURNAMENT 2010

Post by maky »

Μια γεύση απ'τήν βραδια του αγώνα
Λεπτομέρειες αύριο εν σώνω :shifty:
Attachments
team 03.jpg
team 03.jpg (83.76 KiB) Viewed 5410 times
team 02.jpg
team 02.jpg (76.93 KiB) Viewed 5401 times
team 01.jpg
team 01.jpg (87.96 KiB) Viewed 5414 times

User avatar
maky
Posts: 120
Joined: Thu Jan 24, 2008 6:48 pm

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος MARINEPLUS CASTING TOURNAMENT 2010

Post by maky »

next
Attachments
team 07.jpg
team 07.jpg (68.38 KiB) Viewed 5340 times
team 04.jpg
team 04.jpg (87.58 KiB) Viewed 5401 times
team 05.jpg
team 05.jpg (85.77 KiB) Viewed 5401 times
Last edited by maky on Mon Mar 15, 2010 5:54 pm, edited 1 time in total.

User avatar
maky
Posts: 120
Joined: Thu Jan 24, 2008 6:48 pm

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος MARINEPLUS CASTING TOURNAMENT 2010

Post by maky »

next
Attachments
team 11.jpg
team 11.jpg (87.49 KiB) Viewed 5400 times
team 08.jpg
team 08.jpg (57.75 KiB) Viewed 5398 times
team 09.jpg
team 09.jpg (60.29 KiB) Viewed 5400 times

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από ακτή”