ακρωτήρι

Post Reply
User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

ακρωτήρι

Post by Antreas »

ρε παιδια θελω την βοηθεια σας
θελω να παω στο ακρωτηρι αλλα εν εχω ιδεα που να βουτησω.
μιλω για κολυμπητο ψαρεμα. εχει κάποιος να μου προτείνει κανενα καλο τοπο ?

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: ακρωτήρι

Post by c.nadiotis »

Για κολυμπιτό, εν έχει πολλά σημεία που μπορείς να μπεις μες στο νερό, ενα από το λιμανάκι, κανένα χιλιόμετρο νότια που το λιμανάκι, ακόμα πιο νότια ο γκρεμός και τέλια κατο στην περίφραξη των βάσεων (νοσοκομείο)… και μην πας μόνος, αν δεν βρίσκεις παρέα στείλε προσωπικό μήνυμα να πάμε μαζί.

Παρεμπίπτοντος, αυτό το Σαββατοκύριακο ξεχαστo, εν όπως το γάλα το ακρωτήρι στα σημεία που πας κολυμπιτό.
I live my life a breath at a time

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: ακρωτήρι

Post by gptochos »

Επήα μια φορα κολυμπητο ρε φιλε! Επήα ως τα ττελια του νοσοκομείου και εχει ενα κατηφορουι που σε κατεβάζει στην παραλία! Ωραίος τόπος αλλα πολλα δύσκολη η ανάβαση μετά :whistle:
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: ακρωτήρι

Post by c.nadiotis »

gptochos wrote:Επήα μια φορα κολυμπητο ρε φιλε! Επήα ως τα ττελια του νοσοκομείου και εχει ενα κατηφορουι που σε κατεβάζει στην παραλία! Ωραίος τόπος αλλα πολλα δύσκολη η ανάβαση μετά :whistle:
:lol: :lol: :lol: χα χα χα χα χα χα χα χα κατηφορουι λαλει χα χα χα χα χα :lol: :lol: :clap: :clap: :clap:

γκρεμος κανονικοτατοσ με ενα μονοπατουιν...
I live my life a breath at a time

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: ακρωτήρι

Post by c.nadiotis »

c.nadiotis wrote:
gptochos wrote:Επήα μια φορα κολυμπητο ρε φιλε! Επήα ως τα ττελια του νοσοκομείου και εχει ενα κατηφορουι που σε κατεβάζει στην παραλία! Ωραίος τόπος αλλα πολλα δύσκολη η ανάβαση μετά :whistle:
:lol: :lol: :lol: χα χα χα χα χα χα χα χα κατηφορουι λαλει χα χα χα χα χα :lol: :lol: :clap: :clap: :clap:

γκρεμος κανονικοτατοσ με ενα μονοπατουιν...
και ναι κυριε Νικολα ξερω το, το σσσου το τελικο εν με το w που γραφετε... ςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
I live my life a breath at a time

freediver33
Posts: 165
Joined: Tue Nov 27, 2007 6:37 pm

Re: ακρωτήρι

Post by freediver33 »

Αυτά θέλουμε να δούμε........ςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
ςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
ςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
ςςςςςςςςςςςςςςς
ςςςςςςςςςςςς
ςςςςςςςς
ςςςςς
ςςς
ςς
ς
You go down to the bottom of the sea where the water is not eaven blue any more and the sky is only a memory, a thought in the silence!!!

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: ακρωτήρι

Post by c.nadiotis »

Ρε Νικολα, εχι κανενα ψαρεμα το Σαββατο;;;;
I live my life a breath at a time

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: ακρωτήρι

Post by Antreas »

στο γκεμμο με το μονοπατι ε πηαμε μια φωρα. ε κατεβήκαμε να μπουμε μεσα. ειχε 2 κύματα μεγαλα τζαι μετα τιποτε. οπως μπαίνω μεσα φακκα μου την το πρωτο οσπου να φκω πανω φακκα μου την τζαι το δευτερο, εφκηκε μου τζαι η μασκα εφυγε μου το πεδιλο τζαι χαζιρι να τα χασω ουλλα. ε φορτώσαμε τα τζαι ε πήγαμε στο ζύγι :lol:
μετα ε λαλουσαμε τον τοπο καβο δαίμονα

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: ακρωτήρι

Post by c.nadiotis »

Antreas wrote:στο γκεμμο με το μονοπατι ε πηαμε μια φωρα. ε κατεβήκαμε να μπουμε μεσα. ειχε 2 κύματα μεγαλα τζαι μετα τιποτε. οπως μπαίνω μεσα φακκα μου την το πρωτο οσπου να φκω πανω φακκα μου την τζαι το δευτερο, εφκηκε μου τζαι η μασκα εφυγε μου το πεδιλο τζαι χαζιρι να τα χασω ουλλα. ε φορτώσαμε τα τζαι ε πήγαμε στο ζύγι :lol:
μετα ε λαλουσαμε τον τοπο καβο δαίμονα

χε χε.... εν ωραια ενεν.... εγω παω συχνα.... εν βρισκω αξιολογα ψαρια παντα, αλλα αμαν εχει ΕΧΕΙ!!!
I live my life a breath at a time

geosub
Posts: 73
Joined: Thu Apr 30, 2009 9:42 pm

Re: ακρωτήρι

Post by geosub »

c.nadiotis wrote:Για κολυμπιτό, εν έχει πολλά σημεία που μπορείς να μπεις μες στο νερό, ενα από το λιμανάκι, κανένα χιλιόμετρο νότια που το λιμανάκι, ακόμα πιο νότια ο γκρεμός και τέλια κατο στην περίφραξη των βάσεων (νοσοκομείο)… και μην πας μόνος, αν δεν βρίσκεις παρέα στείλε προσωπικό μήνυμα να πάμε μαζί.

Παρεμπίπτοντος, αυτό το Σαββατοκύριακο ξεχαστo, εν όπως το γάλα το ακρωτήρι στα σημεία που πας κολυμπιτό.

Μα εν ετσι οξα εσιεις κανεναν ορφο σημαθκιασμενον τζιαμε κοντα 2-3 μετρα τζιε εν θελεις κανεναν να τον εβρει. :lol: :lol: :lol:

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: ακρωτήρι

Post by c.nadiotis »

geosub wrote:
c.nadiotis wrote:Για κολυμπιτό, εν έχει πολλά σημεία που μπορείς να μπεις μες στο νερό, ενα από το λιμανάκι, κανένα χιλιόμετρο νότια που το λιμανάκι, ακόμα πιο νότια ο γκρεμός και τέλια κατο στην περίφραξη των βάσεων (νοσοκομείο)… και μην πας μόνος, αν δεν βρίσκεις παρέα στείλε προσωπικό μήνυμα να πάμε μαζί.

Παρεμπίπτοντος, αυτό το Σαββατοκύριακο ξεχαστo, εν όπως το γάλα το ακρωτήρι στα σημεία που πας κολυμπιτό.

Μα εν ετσι οξα εσιεις κανεναν ορφο σημαθκιασμενον τζιαμε κοντα 2-3 μετρα τζιε εν θελεις κανεναν να τον εβρει. :lol: :lol: :lol:


Ορφο μετρίσιμο που να πιάνετε με κολυμπιτό στο ακρωτήρι εν έχει… Σήμερα εν λαντα αλλά εδερνεν την ο δυτικός τόσες μέρες…. αν πάει κανένας σήμερα να δει λαλεί μας, εγώ παντός έκλισα θέση αλλού…. :violin:
I live my life a breath at a time

gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

Re: ακρωτήρι

Post by gdeme »

οντως αν παει κανεις ας μας πει αν ειναι καθαρα, για να μην κοβουμε χιλιομετρα αδικα

geosub
Posts: 73
Joined: Thu Apr 30, 2009 9:42 pm

Re: ακρωτήρι

Post by geosub »

Ρε παιθκια επιεν κανενας κατα τζει??????

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: ακρωτήρι

Post by c.nadiotis »

Επηαν κατι παιθκια σημμερα με βαρκα, καλη θαλασσα χωρις ιδιετερα ρευματα αλλα χαμηλες ορατοτητεσ 6-8 μετρα MAΞ...
I live my life a breath at a time

Post Reply

Return to “ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ”