Μα που επιαν τα ψαρκα???

Post Reply
User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Μα που επιαν τα ψαρκα???

Post by c.nadiotis »

5 ωρες στο Ακροτιρι και οσον και εφκαλα μιαν τιανιαν σκαρουθκια κ κουρκουνουες :crying-blue: :crying-blue: :crying-blue:
I live my life a breath at a time

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: Μα που επιαν τα ψαρκα???

Post by george87d »

Ε φιλε αμαν εν εσχεις τοπους δικους σου (εκαταλαβες τι εννοω) να ξερεις που να παεις εν λιο δισκολο να εβρεις κατι αξιολογο........Μαλλον εν πας τη ξερα που επιες!!!!!!
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

User avatar
tasos83
Posts: 156
Joined: Wed Mar 12, 2008 9:15 pm
Location: Πάφος

Re: Μα που επιαν τα ψαρκα???

Post by tasos83 »

Μα που επιαν τα ψαρκα???
Έπιαν τα ο george87d :lol: :lol:

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: Μα που επιαν τα ψαρκα???

Post by george87d »

Εγω???? :naughty: :naughty: :naughty:
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Μα που επιαν τα ψαρκα???

Post by c.nadiotis »

george87d wrote:Ε φιλε αμαν εν εσχεις τοπους δικους σου (εκαταλαβες τι εννοω) να ξερεις που να παεις εν λιο δισκολο να εβρεις κατι αξιολογο........Μαλλον εν πας τη ξερα που επιες!!!!!!

Και την συναγριδα την 3,250 εν πας την ξερα που την επιασα... εν τουτο το ασχημο... μιαν στες τοσες πιανεις κατι πολλα πολλα καλο, αλλα τες παραπανω πιανεις πουκατο :pray:
I live my life a breath at a time

PsychoAP
Posts: 10
Joined: Wed Sep 03, 2008 8:45 pm

Re: Μα που επιαν τα ψαρκα???

Post by PsychoAP »

Φίλε, εγώ είμουν εκεί στην περιοχή χθές, λίγο παρακάτω από το Ακρωτήρι και συγκεκριμένα ψαρεψαμε την περιοχή από τις λίμνες μέχρι την Μελάντα και ειμαι αρκετα ευχαριστημένος από τα ψαρια που πηραμε και είδαμε. Ηταν απο τις λίγες φορες που υπηρχαν ψαρια και μικροψαρα. Περιληπτικά, είδαμε και πηραμε συναγριδες, σορκούς, μινέρια, μεγάλες μουρμούρες και κεφαλους. Ένα τεράστιο μαγιάτικο μας εκανε την τιμή να περάσει απο μπροστά μας αλλα εξαφανιστηκε στα βάθη του ωκεανού. Γενικά όμως ήταν μια υπέροχη μέρα απο πλευράς του τι κινηση ψαριών ειδαμε.

Post Reply

Return to “ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ”