Εξορμήσεις και αποτελέσματα

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Εξορμήσεις και αποτελαίσματα

Post by chrysanthos9 »

jhngfgdbfvdbn
Last edited by chrysanthos9 on Thu Nov 12, 2009 3:15 pm, edited 1 time in total.
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Εξορμήσεις και αποτελαίσματα

Post by admin »

Εκ μέρους του κυρίου Ευάνθη και τις παρέας του

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: Εξορμήσεις και αποτελαίσματα

Post by fISHANDCHIPS »

αμαν έχει ψάρι ... έχει
:clap:
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

User avatar
Tryfon
Posts: 435
Joined: Thu Dec 06, 2007 12:47 pm
Contact:

Re: Εξορμήσεις και αποτελαίσματα

Post by Tryfon »

admin wrote:
chrysanthos9 wrote:Αριστε εν το ονειρο μου να παω μαλβιδες αλλα..........................
Περίμενε να παντρευτής :D
re ariste loarkazw gia honey moon ekei (ne koma na paw :oops: ) ti leei se kostos kai value for money?
Like us on Facebook: Super Action Stores Cyprus

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Εξορμήσεις και αποτελαίσματα

Post by Giorkos »

admin wrote:Εκ μέρους του κυρίου Ευάνθη και τις παρέας του
:o :o :o

Νεούμενα τα μωρά !!!
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Εξορμήσεις και αποτελαίσματα

Post by admin »

Tryfon wrote:
admin wrote:
chrysanthos9 wrote:Αριστε εν το ονειρο μου να παω μαλβιδες αλλα..........................
Περίμενε να παντρευτής :D
re ariste loarkazw gia honey moon ekei (ne koma na paw :oops: ) ti leei se kostos kai value for money?
Φίλε παρέτα , εν αξίζει και τόσο . Εκτός απο καθαρές παραλίες και πολλά ψάρια(που εμάς τους αρσενικούς) μας αρέσει να βλέπουμε δέν έχουν τίποτε μα τίποτε άλλο. Συμπεριφορά -απαίσια, Τιμές-πανάκριβα, υπηρεσίες-άφαντες. Ρε το είπα και το ξαναλέω, πήγα Ευρώπη , πήγα Αμερική, Πήγα Ασία. Αν έκοφκε ο νούς του Κυπραίου Δέν θα είχαμε που θα βάζαμε τους τουρίστες Αλλά είμαστε..............................άτε θα το πώ ευγενικά ανεγκέφαλος λαός. Αυτοκαταστροφικοί και κερδοσκόποι. Άκουσα ότι στον Άγιο Μαυρίκιο είναι πολύ πιο ωραία απο τις Μαλβίδες αλλάεμένα αν με ρωτάς την Χαλκιδική και ορισμένα Ελληνικά Νησιά δέν τα αλλάζω ε τίποτα για διακοπές.

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: Εξορμήσεις και αποτελαίσματα

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Συμφωνω και επαυξανω :clap: :clap: :clap: :clap:
Τα Ελληνικα νησια, και οχι μονο, ειναι ο καλυτερος προορισμος για ΤΑ ΠΑΝΤΑ.
Ιδιαιτερα για μας τους Κυπραιους που πολυ ευκολα κανουμε φιλιες με τους ντοπιους.

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: Εξορμήσεις και αποτελαίσματα

Post by caveman »

Κύριε Ευάνθη, έχω μίνει με το στόμα ανοιχτό και χαζέβω τα θηρία!!!! :clap: :clap:

Την επόμενη στράτα εν την χάννω με τίποτε!!!!!! :pray:
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: Εξορμήσεις και αποτελαίσματα

Post by Greg »

admin wrote:Εκ μέρους του κυρίου Ευάνθη και τις παρέας του


:o :o :o :o :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: μασχιαλλα... επομενο ταξιδι θα γινει στον μαρμαρα
Esox Lucius

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Εξορμήσεις και αποτελαίσματα

Post by admin »

Χτές είπα να παίξω ήρεμο παιχνίδι χωρίς πολύ ταλαιπωρία και φασαρίες. Έτσι πήγα με τον πεθερό μου για καθετί στους χάνους και στα χταπόδια. Δολώνω την τριάγκιστρι αρματωσιά (αλά Mackellow 3 hook flapper rig) πρώτο ρίξιμο τρία απανοτά τσιμπήματα και το καλάμι λυγίζει, ανέλκυση με αρκετή προσπάθεια και και 3 κουνελλάκι κρέμμονται απο την αρματωσιά μου, Τελικά έπιασα καμια τριανταριά χάνους καλού μεγέθους, 6 χταπόδια ( ο πεθερός) και 8 κουνελλόψαρα
Attachments
web 2.jpg
web 2.jpg (73.12 KiB) Viewed 4369 times
web 3.jpg
web 3.jpg (72.6 KiB) Viewed 4372 times

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: Εξορμήσεις και αποτελαίσματα

Post by konstantinos kalogir »

Wow έτσι μιτσιούς κούνελλους εν εξαναείδα..! :lol: :lol: :lol: Εγεννήσαν σας καλά ποτζί στη Λεμεσό!! :!: :!:

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: Εξορμήσεις και αποτελαίσματα

Post by fISHANDCHIPS »

Εν οτι πρέπει για γιάλλα ...
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: Εξορμήσεις και αποτελαίσματα

Post by konstantinos kalogir »

admin wrote:Χτές είπα να παίξω ήρεμο παιχνίδι χωρίς πολύ ταλαιπωρία και φασαρίες. Έτσι πήγα με τον πεθερό μου για καθετί στους χάνους και στα χταπόδια. Δολώνω την τριάγκιστρι αρματωσιά (αλά Mackellow 3 hook flapper rig) πρώτο ρίξιμο τρία απανοτά τσιμπήματα και το καλάμι λυγίζει, ανέλκυση με αρκετή προσπάθεια και και 3 κουνελλάκι κρέμμονται απο την αρματωσιά μου, Τελικά έπιασα καμια τριανταριά χάνους καλού μεγέθους, 6 χταπόδια ( ο πεθερός) και 8 κουνελλόψαρα
Τωρά που ξαναθωρώ το ποστ σου...είσαι πολλά καλός, όι μόνο έκαμες δουλειά σου το ψάρεμα...αλλά έχεις και πεθερό ψαρά!! Δηλαδή και να σε ρωτήσει η γυναίκα σου 'που πάεις;' απάντάς της...στα πεθερικά!!!! :clap: :clap:

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Εξορμήσεις και αποτελαίσματα

Post by admin »

konstantinos kalogir wrote:
admin wrote:Χτές είπα να παίξω ήρεμο παιχνίδι χωρίς πολύ ταλαιπωρία και φασαρίες. Έτσι πήγα με τον πεθερό μου για καθετί στους χάνους και στα χταπόδια. Δολώνω την τριάγκιστρι αρματωσιά (αλά Mackellow 3 hook flapper rig) πρώτο ρίξιμο τρία απανοτά τσιμπήματα και το καλάμι λυγίζει, ανέλκυση με αρκετή προσπάθεια και και 3 κουνελλάκι κρέμμονται απο την αρματωσιά μου, Τελικά έπιασα καμια τριανταριά χάνους καλού μεγέθους, 6 χταπόδια ( ο πεθερός) και 8 κουνελλόψαρα
Τωρά που ξαναθωρώ το ποστ σου...είσαι πολλά καλός, όι μόνο έκαμες δουλειά σου το ψάρεμα...αλλά έχεις και πεθερό ψαρά!! Δηλαδή και να σε ρωτήσει η γυναίκα σου 'που πάεις;' απάντάς της...στα πεθερικά!!!! :clap: :clap:
oi oi λέω της πάω δουλειά!!!!!!!!!!!!!! με τον πεθερό μου!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: Εξορμήσεις και αποτελαίσματα

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Μολις εβγηκεν εναν 40κιλο :?: :?: :?: :?: Seriola Dumerili :o :o :o :o :o
Τζιαι τρεις μιτσιες Dentex Dentex :o :o :o
Ηταν οτι επρεπε σημμερα για να αλλαξη λλιον η διαθεση μου.
ΜΠΡΑΒΟ τους :clap: :clap: :clap: :clap:

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από σκάφος”