Παρειστικο για Εγγλεζικο

Post Reply
Pambs
Posts: 251
Joined: Sun May 18, 2008 5:22 pm

Παρειστικο για Εγγλεζικο

Post by Pambs »

Μιας και εκαμαμεν τα αλλα ουλλα. εν κανονιζουμε να παμε και για κανενα εγγλεζικο. Με την προυποθεση οτι θα ρτει και κ. Ευανθης 8-)

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: Παρειστικο για Εγγλεζικο

Post by AggelosLRK »

Να παμε ουλοι στις κουρκουνες χαχα :roll:

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Παρειστικο για Εγγλεζικο

Post by chrysanthos9 »

και εγω μεσα αν βολευκει ο τοπος και η ημερομηνια μιας και εγινα εξπερ στο εγγλεζικο :D
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Παρειστικο για Εγγλεζικο

Post by admin »

Αλλά νομίζω αν έρθει και ο κύριος Ευάνθη η ο silis να το μεταονομάσουμε σε Σεμινάριο Εγγλέζικο :idea:

Pambs
Posts: 251
Joined: Sun May 18, 2008 5:22 pm

Re: Παρειστικο για Εγγλεζικο

Post by Pambs »

Aν θα το κανουμε σεμιναριο τοτε να κλεισουμε μια αιθουσα να γινει κανονικα ενα σεμιναριο και να οργανωθει μια αλλη μερα ενα ψαρεμα.

η μπορουμε να παμε σε κανενα παραλιακο εστιατοριο που δεν εχει ιδιατερο κοσμο για να μεν μας θκιωξουν δλδ. να καμουμε το σεμιναριο να φαμε και το ψαρι μας και να κανουμε και λιγο practise.

αν θα γινει σε αιθουσα κτλπ να μπει και καποιο κοστος στον καθενα μας και να διαφημιστει και στο περιοδικο

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Παρειστικο για Εγγλεζικο

Post by admin »

Pambs wrote:Aν θα το κανουμε σεμιναριο τοτε να κλεισουμε μια αιθουσα να γινει κανονικα ενα σεμιναριο και να οργανωθει μια αλλη μερα ενα ψαρεμα.

η μπορουμε να παμε σε κανενα παραλιακο εστιατοριο που δεν εχει ιδιατερο κοσμο για να μεν μας θκιωξουν δλδ. να καμουμε το σεμιναριο να φαμε και το ψαρι μας και να κανουμε και λιγο practise.

αν θα γινει σε αιθουσα κτλπ να μπει και καποιο κοστος στον καθενα μας και να διαφημιστει και στο περιοδικο
Το γάντι είναι πάνω στον Ευάνθη και τον silis :lol: :lol: :lol: ενα με ξυτιμάζει πουμέσα του τωρά ο Ευάνθης :lol:

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: Παρειστικο για Εγγλεζικο

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Κανενα Προβλημα :)
Φτανει να το κανουμε μετα τον Σεπτεμβριο διοτι αυτο τον καιρο εχω να κανω και αρκετα ταξιδια και υποσχεθηκα στην ......ALALUNGA να της δωσω περισσοτερη σημμασια διοτι τελευταια την παραμελω :oops: :oops: :oops:
Οσο για τον admin......του αφιερωνω το παραδοσιακο ασμα "Ωρα καλη τζι'ωρα γρουση, τζι'ωρα ευλοημενη"

User avatar
Tryfon
Posts: 435
Joined: Thu Dec 06, 2007 12:47 pm
Contact:

Re: Παρειστικο για Εγγλεζικο

Post by Tryfon »

:lol: :lol:
Like us on Facebook: Super Action Stores Cyprus

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Παρειστικο για Εγγλεζικο

Post by admin »

EVANTHIS LOIZOU wrote:Κανενα Προβλημα :)
Φτανει να το κανουμε μετα τον Σεπτεμβριο διοτι αυτο τον καιρο εχω να κανω και αρκετα ταξιδια και υποσχεθηκα στην ......ALALUNGA να της δωσω περισσοτερη σημμασια διοτι τελευταια την παραμελω :oops: :oops: :oops:
Οσο για τον admin......του αφιερωνω το παραδοσιακο ασμα "Ωρα καλη τζι'ωρα γρουση, τζι'ωρα ευλοημενη"
ΚΑΙ ΣΥΜΠΉΡΩΝΩ 'Ωρα καλή κιο ωρά γρουσή, τριαλλα λα λα λα λα λα λα τζιω΄ρα ευλογημένη τρια αλαλ λαλα λαλαλα , την ώρα που ετσίμπησε λα λα λαλα λα λα να εν καλά πιασμένη τρα λα λα λα λα λα λα λα λα λα :violin: :violin: . Το Σαββάτο το πρωί είπα της να πάω να κοιμηθώ στην μάνα μου όπως λέει το έθιμο να πάω τσε κανένα περιπατούι πρωινό 2-3 ωρούες :D 8) :D

Pambs
Posts: 251
Joined: Sun May 18, 2008 5:22 pm

Re: Παρειστικο για Εγγλεζικο

Post by Pambs »

για spinning? :D :D :D

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: Παρειστικο για Εγγλεζικο

Post by konstantinos kalogir »

EVANTHIS LOIZOU wrote:Κανενα Προβλημα :)
Φτανει να το κανουμε μετα τον Σεπτεμβριο διοτι αυτο τον καιρο εχω να κανω και αρκετα ταξιδια και υποσχεθηκα στην ......ALALUNGA να της δωσω περισσοτερη σημμασια διοτι τελευταια την παραμελω :oops: :oops: :oops:
Οσο για τον admin......του αφιερωνω το παραδοσιακο ασμα "Ωρα καλη τζι'ωρα γρουση, τζι'ωρα ευλοημενη"
Αχ ALALUNGA-ALALUNGA....που εχαθήκαν οι ALALUNGES....?????? :lol:
admin wrote:Το Σαββάτο το πρωί είπα της να πάω να κοιμηθώ στην μάνα μου όπως λέει το έθιμο να πάω τσε κανένα περιπατούι πρωινό 2-3 ωρούες
Άκου τον πελλό, εν να πάει ψάρεμα πριν τον γάμο του...!!! Εσύ εν σε βάρκα που έπρεπε να παντρευτείς και ταυτόχρονα να κάμνεις trolling..! Την ώρα που θα σε ρωτήσει ο παπάς 'δέχεσε;;' να του πεις 'ένα λεπτό και έπιασα ψάρι'....!!! :D :D

User avatar
sifu-nas
Posts: 912
Joined: Wed May 09, 2007 11:42 am

Re: Παρειστικο για Εγγλεζικο

Post by sifu-nas »

c&r :lol: για τους ελευθερους :violin:
να ζησετε!

User avatar
SiliS
Posts: 288
Joined: Tue Jan 29, 2008 10:54 am
Location: Λαρνακα
Contact:

Re: Παρειστικο για Εγγλεζικο

Post by SiliS »

Να το κανονισουμε με την προυποθεση οτι ο κ. Ευανθης θα κανει το σεμιναριο, εν θελω να γινω και ρεζιλι :oops: :oops: και να λεω πραματα που τα εμαθα απο αλλου και οποιος παρει ενα περιοδικο η μπορει να σερφαρει στο διαδυκτιο να τα κατεχει.
EVANTHIS LOIZOU wrote:Κανενα Προβλημα :)
Φτανει να το κανουμε μετα τον Σεπτεμβριο διοτι αυτο τον καιρο εχω να κανω και αρκετα ταξιδια και υποσχεθηκα στην ......ALALUNGA να της δωσω περισσοτερη σημμασια διοτι τελευταια την παραμελω :oops: :oops: :oops:
Οσο για τον admin......του αφιερωνω το παραδοσιακο ασμα "Ωρα καλη τζι'ωρα γρουση, τζι'ωρα ευλοημενη"
Να περιμενουμε ως το Σεπτεμβριο τοτε
I d rather be fishing!!!

User avatar
maratheftis
Posts: 217
Joined: Fri Mar 23, 2007 4:03 pm
Location: Nicosia

Re: Παρειστικο για Εγγλεζικο

Post by maratheftis »

Αυριο ξημερωματα θα είμε στο λιμανακι λαρνακας στο ζεφυρο για εγγλεζικο/ανντενα οπιοσ ενδιαφερεται για παρεα..lemme know!
ΗΤΟΙ ΜΕΝ ΠΡΩΤΙΣΤΑ ΧΑΟΣ ΓΕΝΕΤΟ

User avatar
maratheftis
Posts: 217
Joined: Fri Mar 23, 2007 4:03 pm
Location: Nicosia

Re: Παρειστικο για Εγγλεζικο

Post by maratheftis »

αυριο το πρωι θα ειμε στο λιμανακι της δκελειας...για εγγλλεζικο.... κοπιαστε..pm me.
ΗΤΟΙ ΜΕΝ ΠΡΩΤΙΣΤΑ ΧΑΟΣ ΓΕΝΕΤΟ

Post Reply

Return to “Εγγλέζικο”