Ταξίδι στη Βουλγαρία

Post Reply
HellRazer
Posts: 57
Joined: Wed Feb 21, 2007 2:24 pm

Ταξίδι στη Βουλγαρία

Post by HellRazer »

Ρε παιθκιά, σε 10 μέρες εννα πάω Σόφια για ένα 4ήμερο. Ξέρει κανένας εν έχει καλά μαγαζιά με είδη αλειείας? Λαλώ να πιάσω κανα-θκιό-τρία καλαμούθκια τζιαι μια-θκιο μηχανούες αν έβρω τούτα που θέλω, συν ότι άλλο έβρω ενδιαφέρον. Απ' ότι ξέρω εν πολλά καλές οι τιμές τζικάτω, αλλά εν ξέρω αν έχει καλά πράματα ή μόνο ψεύτικα made in china. Εννεν καλλύττερα να φάω τον μισθό μου στα καλάμια παρά στα καζίνο? :think:

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Ταξίδι στη Βουλγαρία

Post by chrysanthos9 »

Ρε caneman απαντα του ανθρωπου εσου που ξερεις :D
Rememper always someone waiting for you at home

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: Ταξίδι στη Βουλγαρία

Post by fISHANDCHIPS »

ενα ωραίο κατάστημα στο κέντρο της Σόφιας είναι http://www.orozov.com ... εν έχει μετάφραση όμως
είναι αντιπρόσωπος των RAPALA BLUE FOX , STORM , SPRO , GAMAKATSU , OKUMA , SCIERRA, House of Hardy ,Greys
έχει κ άλλες μάρκες φυσικά ... φυσικά στην βουλγαρία ειναι πιο εξιδικευμένοι για γλυκά νερα παρά θάλασσα αλλα βρίσκεις κ για τα 2
η οδός είναι Vyzrajdane No 3 ,Sofia

δουλεύκει και σαββατοκυρίακα ως αργά το απόγευμα
αν θυμηθώ άλλο κατάστημα να σε ενημερώσω
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

HellRazer
Posts: 57
Joined: Wed Feb 21, 2007 2:24 pm

Re: Ταξίδι στη Βουλγαρία

Post by HellRazer »

Ευχαριστώ fISHANDCHIPS, να' σαι καλά. Ψάχνω τζιαι που το ιντερνετ αλλά τα παραπάνω εν εχουν Αγγλικά τζιαι εν καταλάβω τίποτε :evil:

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: Ταξίδι στη Βουλγαρία

Post by fISHANDCHIPS »

εχει πολλα καταστηματουθκια αλλα μικρα που εν αξίζει τον κόπο να σε βάλω να τα γυρευκεις ,πρεπει να ξερει κ ο caveman να σου πει
πε μου κ τι μουσική ακούεις να σε στείλω και σε κανένα club-aki :dance:
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

HellRazer
Posts: 57
Joined: Wed Feb 21, 2007 2:24 pm

Re: Ταξίδι στη Βουλγαρία

Post by HellRazer »

Που μουσική ακούω σχεδόν τα πάντα αλλά παραπάνω metal. Aν έχει κανένα μεταλλάδικο καλό, πε μου να πάω να χτυπηθώ λλίο.

User avatar
PeRoUkKaS
Posts: 1088
Joined: Fri Nov 02, 2007 6:27 pm
Location: Nicosia

Re: Ταξίδι στη Βουλγαρία

Post by PeRoUkKaS »

βουλγαρια 1 φορα που επια θυμουμε ενα κλαμπ amore (αν δεν καμνω λαθος) :D αλλα εν θυμουμε που ενει :D ηταν αρκετα φτηνα και οταν τους ειπαμε οτι εννα ανοιξουμεν μπουκαλα, ενομιζαν οτι ηρταν οι σευχιες.. επεξαν και ελληνικα τραγουδια!!!
catch & release!
προσεχουμε για να εχουμε!!

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: Ταξίδι στη Βουλγαρία

Post by fISHANDCHIPS »

HellRazer wrote:Που μουσική ακούω σχεδόν τα πάντα αλλά παραπάνω metal. Aν έχει κανένα μεταλλάδικο καλό, πε μου να πάω να χτυπηθώ λλίο.
για μέταλ προτείνω club ALKOHOL καθε Κυριακή η μέταλ κοινονία της Σόφιας μαζεύκεται τζαμέ ...
άλλο ωραίο είναι το Adams pub :music-rockout:
καλη διασκέδαση :music-rockon:
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

HellRazer
Posts: 57
Joined: Wed Feb 21, 2007 2:24 pm

Re: Ταξίδι στη Βουλγαρία

Post by HellRazer »

OK ευχαριστώ. Ακόμα μια ερώτηση. Το αεροδρόμιο που το κέντρο της πόλης εν κοντά?

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: Ταξίδι στη Βουλγαρία

Post by fISHANDCHIPS »

αν δεν έχει κίνηση 10 λεπτα είσαι κέντρο
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: Ταξίδι στη Βουλγαρία

Post by caveman »

έλα... τωρά είδα το θέμα :lol: .... το κατάστημα που σου λέει ο fishandchips στην οδό vazrajdane εν πελλαμός... ειδικά τα SPRO του... τζαι ακριβός 5-10 μέτρα πάρα κάτο θα δεις ακόμα ένα κατάστημα σχεδόν κολλητό με το άλλο... εν τζαι τζίνο πολλά καλό!!!!!

Έχει τζιάλλα παααααάρα πολλά καταστήματα για ψάρεμα στην Σόφια αλλά αν πω να σου εξηγήσω πως να τα έβρεις... εννά σε βάλω σε μπελάδες διότι εν μικρά καταστήματα μέστα καντουνούθκια...

υγ... παλιά ήταν πααααρα πολλά φτηνά αλλά με την είσοδο στην ΕΕ ακριβόσαν ούλλα πολλά τζικάτο...
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

HellRazer
Posts: 57
Joined: Wed Feb 21, 2007 2:24 pm

Re: Ταξίδι στη Βουλγαρία

Post by HellRazer »

Ναι ρε γμτ, απ' ότι είδα τες τιμές που κάποια site, εννεν τόσο φτηνά όσον επερίμενα. Ενε πίεννα τζιαι εγώ πριν να μπει στην Ευρώπη :?: :evil: Εν το μεταξύ, πριν 1-2 χρόνια εγόραζα αυκούθκια των killifish που έναν Βούλγαρο. Λαλώ τζιαι εγώ εν του στέλλω του τύπου κανένα e-mail για πληροφορίες? 2 ώρες μετά απάντησε μου. Εν 68 χρονών τζιαι έπαθε καρδιακή προσβολή πριν 1 μήνα, αλλά ήπε μου εννα με πάρει να έβρω οτι θέλω :dance:

ALEXIS SURFMANIA
Posts: 19
Joined: Thu Apr 02, 2009 10:44 am

Re: Ταξίδι στη Βουλγαρία

Post by ALEXIS SURFMANIA »

Φίλε κάλα να πέρασης καλή ξεκούραση

HellRazer
Posts: 57
Joined: Wed Feb 21, 2007 2:24 pm

Re: Ταξίδι στη Βουλγαρία

Post by HellRazer »

Ευχαριστώ ρε Αλέξη. Κανόνισε να μεν φκάλεις ούλλο το ψάρι της Πάφου όσπου να στραφώ :lol:

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Ταξίδι στη Βουλγαρία

Post by chrysanthos9 »

οι ουλλο ρε Αλεξι αφηκε και τιποτε για εμας
Rememper always someone waiting for you at home

Post Reply

Return to “Προορισμοί εκτος κύπρου!”