bait clip

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

bait clip

Post by chrysanthos9 »

Το γυρεύω το συγκεκριμενο bait clip χρησιμοποιηται για να κανουμε αρματωσιες με πανω απο ενα παραμαλο και με allo bait clip
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
marios
Site Admin
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:53 pm
Location: Λ/σια.κ/κλι.
Contact:

bait clip-Cascade Swivels

Post by marios »

ALEXIS SURFMANIA wrote: θα ήθελα να Έuρο στο παζάρι τουλάχιστο το συγκριμένο bait clip+χρησιμοποιείται ος δεύτερο η τρίτο παράμαλλο αν γνωρίζει κάποιος από εσάς θα ήταν χρήσιμο
Το έχω αγοράσει από το Νειλ
Στο κυπριακό παζάρι ΔΕΝ υπάρχει... μπορείς να το αγοράσεις από το internet, το συγκεκριμένο είναι τις εταιρίας Breakaway και ονομάζεται Cascade Swivels....και για να προλάβω το επόμενο πράγμα που θα ψάξετε είναι το ελατήριο που έχει η αρματωσιά :) είναι τις εταιρίας Gemini και ονομάζεται SRT Spring
Τίποτε δεν είναι τόσο χάλια που να μην μπορεί να γίνει χειρότερο!!

ALEXIS SURFMANIA
Posts: 19
Joined: Thu Apr 02, 2009 10:44 am

Re: bait clip

Post by ALEXIS SURFMANIA »

ησε Δίστιχος φίλε Μαριε δεν έχω ιδέα πως κάνουν αγορές από ιντερνέτ αν το ήχε κάποιος στο παζάρι στη Κύπρο θα το πέρνα έκτος αν μας το προμηθεύσει ο Νειλ που μας το πούλησε :idea: :idea: :idea:

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Re: bait clip

Post by no-nick »

μετα το Πασχα θα κανω αγορα απο Αγκλια, οπιος θελη κατι να μου πει

User avatar
ps1xas
Posts: 290
Joined: Tue Sep 04, 2007 9:47 pm

Re: bait clip

Post by ps1xas »

no-nick wrote:μετα το Πασχα θα κανω αγορα απο Αγκλια, οπιος θελη κατι να μου πει

re file ena thelo..

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Re: bait clip

Post by no-nick »

ps1xas wrote:
no-nick wrote:μετα το Πασχα θα κανω αγορα απο Αγκλια, οπιος θελη κατι να μου πει

re file ena thelo..
πες μου τι ακριβω θελης.

ALEXIS SURFMANIA
Posts: 19
Joined: Thu Apr 02, 2009 10:44 am

Re: bait clip

Post by ALEXIS SURFMANIA »

no-nick wrote:μετα το Πασχα θα κανω αγορα απο Αγκλια, οπιος θελη κατι να μου πει
φίλε no nick εσιης κατάστημα η εν να φέρεις μονό για προσωπική σου χρίση θα με ενδιέφερε το συγκριμένο bait clip-Cascade Swivels

User avatar
marios
Site Admin
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:53 pm
Location: Λ/σια.κ/κλι.
Contact:

Re: bait clip

Post by marios »

ps1xas wrote:
no-nick wrote:μετα το Πασχα θα κανω αγορα απο Αγκλια, οπιος θελη κατι να μου πει

re file ena thelo..
Καλά ρε εχεις παραπάνω εμπιστοσύνη του nick :angry-tappingfoot: ...επιραχτικα τώρα . PS:αν ξανά γράψεις greeklish εγ@μ#σ% τιν :law-policered:
Τίποτε δεν είναι τόσο χάλια που να μην μπορεί να γίνει χειρότερο!!

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: bait clip

Post by chrysanthos9 »

marios wrote:
ps1xas wrote:
no-nick wrote:μετα το Πασχα θα κανω αγορα απο Αγκλια, οπιος θελη κατι να μου πει

re file ena thelo..
Καλά ρε εχεις παραπάνω εμπιστοσύνη του nick :angry-tappingfoot: ...επιραχτικα τώρα . PS:αν ξανά γράψεις greeklish εγ@μ#σ% τιν :law-policered:
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Re: bait clip

Post by no-nick »

marios wrote:
ps1xas wrote:
no-nick wrote:μετα το Πασχα θα κανω αγορα απο Αγκλια, οπιος θελη κατι να μου πει

re file ena thelo..
Καλά ρε εχεις παραπάνω εμπιστοσύνη του nick :angry-tappingfoot: ...επιραχτικα τώρα . PS:αν ξανά γράψεις greeklish εγ@μ#σ% τιν :law-policered:
εσιη μου ρε, ενα reducer εχει 6 μηνε που μα περιπεζης, εκαταντησες οπως την εκπομπη απο μερα σε μερα.

δεν εχω καταστημα, αλλα κατα καιρους φερνω αρκετα πραγματα απο εξωτερικο, ειτε λογω τιμων ειτε γιατι δεν τα βρισκω στην Κυπριακη αγορα.

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: bait clip

Post by konstantinos kalogir »

Εν λίο άσχετο αλλά έχει κάτι που ψάχνω καιρό...Πούλιες, που μπένουν κοντά στο αγγίστρι, μπορείς να βρεις no-nick????

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Re: bait clip

Post by no-nick »

konstantinos kalogir wrote:Εν λίο άσχετο αλλά έχει κάτι που ψάχνω καιρό...Πούλιες, που μπένουν κοντά στο αγγίστρι, μπορείς να βρεις no-nick????
ενοας με μικρη τρυπα?

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: bait clip

Post by konstantinos kalogir »

????? Τι εννοείς?? Περνούν που μια τρυπούα πάνω στο παράμαλλο και φτάνουν ως το αγγίστρι, δεν ξέρω αν κυκλοφορούν και χωρίς τρύπα ή κάτι τέτοιο. Σε μερικές αρματωσιές του Neil υπήρχαν..

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Re: bait clip

Post by no-nick »

βρισκης και Κυπρο, πηγαινε σε καταστημα που εχει ειδη ραπτικης(φασουλιωτης- ΖΑΚΟ.............κλπ) και θα βρης παρα πολλες σε διαφορα χρωματα και μεγεθοι

User avatar
marios
Site Admin
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:53 pm
Location: Λ/σια.κ/κλι.
Contact:

Re: bait clip

Post by marios »

konstantinos kalogir wrote:????? Τι εννοείς?? Περνούν που μια τρυπούα πάνω στο παράμαλλο και φτάνουν ως το αγγίστρι, δεν ξέρω αν κυκλοφορούν και χωρίς τρύπα ή κάτι τέτοιο. Σε μερικές αρματωσιές του Neil υπήρχαν..
αυτες? εχει και εδω..
Attachments
sakuma%20sequins.jpg
sakuma%20sequins.jpg (23.01 KiB) Viewed 7142 times
Τίποτε δεν είναι τόσο χάλια που να μην μπορεί να γίνει χειρότερο!!

Post Reply

Return to “Αρματωσιές , Παράμαλλα , Συμβουλές”