Αδεια αλλιειας από σκάφος

Post Reply
User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Αδεια αλλιειας από σκάφος

Post by gptochos »

Κοπέλια αν ξέρετε τι άδειες πρέπει να έχω για αλλιεία από σκάφος?

Επειδή έχω άδεια για ψαροτούφεκο κολυμπητό όμως... πρέπει τώρα να βγάλω και άδεια για ψαρούφεκο από σκάφος ή ισχύει η άδεια που έχω? :doh:

Άδεια ερασιτεχνικής αλλιείας από σκάφος θα βγάλω αφού θα πηγαίνω για χταπόδια, τόνους κλπ. :whistle:
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: Αδεια αλλιειας από σκάφος

Post by hdemetris »

Έχω μιαν εγώ να σου δώσω ρε :whistle:
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: Αδεια αλλιειας από σκάφος

Post by gptochos »

χαχαχα τωρά εθυμήθηκα :D
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

Re: Αδεια αλλιειας από σκάφος

Post by paulos charalambous »

[
Last edited by paulos charalambous on Wed Apr 08, 2009 12:56 pm, edited 1 time in total.

paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

Re: Αδεια αλλιειας από σκάφος

Post by paulos charalambous »

[quote="gptochos"]Κοπέλια αν ξέρετε τι άδειες πρέπει να έχω για αλλιεία από σκάφος?

Επειδή έχω άδεια για ψαροτούφεκο κολυμπητό όμως... πρέπει τώρα να βγάλω και άδεια για ψαρούφεκο από σκάφος ή ισχύει η άδεια που έχω? :doh:

Άδεια ερασιτεχνικής αλλιείας από σκάφος θα βγάλω αφού θα πηγαίνω για χταπόδια, τόνους κλπ. :whistle:[/quote
η αδεια που εχεις για κολυμπητο ψαροτουφεκο ισχυει τζαι για να χρησιμοπιας και την βαρκα για ψαροτουφεκο..
εγω εδωκα 34 ευρο ζαομουτσουνα για αδεια ψαροτουφεκκου και αλλα 34 ζαομουτσουνα για αδεια αλιειας με σκαφος οχταποθκια τονους σιρτη κτλ..
Last edited by paulos charalambous on Wed Apr 08, 2009 12:58 pm, edited 1 time in total.

paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

Re: Αδεια αλλιειας από σκάφος

Post by paulos charalambous »

paulos charalambous wrote:
gptochos wrote:Κοπέλια αν ξέρετε τι άδειες πρέπει να έχω για αλλιεία από σκάφος?

Επειδή έχω άδεια για ψαροτούφεκο κολυμπητό όμως... πρέπει τώρα να βγάλω και άδεια για ψαρούφεκο από σκάφος ή ισχύει η άδεια που έχω? :doh:

Άδεια ερασιτεχνικής αλλιείας από σκάφος θα βγάλω αφού θα πηγαίνω για χταπόδια, τόνους κλπ. :whistle:[/quote

η αδεια που εχεις για κολυμπητο ψαροτουφεκο ισχυει τζαι για να χρησιμοπιας και την βαρκα για ψαροτουφεκο..

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: Αδεια αλλιειας από σκάφος

Post by george87d »

ρε φιλε η αδεια που φκαλεισ εν για ψαροντουφεκκο γενικα ...Ξερει ο παυλος!!!!! :lol: :lol:
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Αδεια αλλιειας από σκάφος

Post by Giorkos »

xaxaxaxax, έφκαλα τζαι εγώ άδεια τελικά....

επέζαμε πελλόν, αλλά ποτζί ποδά εκαταφέραν μας την...πιστέφκω ακόμα ότι εν ο πτωχόπουλος η κακαουσκιά που μου την έπεσε ο έλεγχος.... :angry-tappingfoot:

κατά τα άλλα έρκεται ο πεθερός μου και θέλει να τον πάρω να ψαρέψουμε με ψτ για να δει πως είναι....τον Μάη :doh: :whistle: :think:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: Αδεια αλλιειας από σκάφος

Post by gptochos »

Α μανα μου ρεεεε!!! Όπως μου τον επιρεγραψες εν 7 μετρο που εννα θέλουμε να τον πάρουμε :lol: Εν τζιαμε που εννα μας μπαγλαρόσουν για τα καλά :doh:
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

Post Reply

Return to “Νομοθεσία”