ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by NIKOLAS HARRIS »

george87d wrote:Νικολα πριν ποσα χρονια ειναι η φοτο?? Παντος ετσι ψαρι ειδα μπροτα μου πριν 2 καλοκαιρια μαζι με ακομα 2 ψαρια λιο πιο μικρα!!!!!Ειναι τερας παντος!!!
παει το ενα ψαρι που τζινα που ειδες ρε γιωργο μου!!το σουβλισε ο μινας.
:violence-instagib: :music-rockout:
Μιας και εχουμε και την επετειο της 25ης εκανα το συνειρμο!! :D :dance:

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by george87d »

χαχαχαχαχαχαχαχαχα :D :D Καλα του εκαμε!!!!! :D Αλλα απο οτι φενετε στην φοτο εν ακαμας τσιαμε που επιεν εγω εν αλλου που ειδα τα τερατα!! :mrgreen:
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

mioumiou
Posts: 11
Joined: Wed Dec 03, 2008 7:09 pm

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by mioumiou »

φίλε Γιώργο εαν μου πεις που είδες τα τέρατα θα σου πω που βάρεσα το ροφό :D :D :D ΜΗΝΑΣ

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by george87d »

Ε φιλε τα τερατα (μιλω για 25ακιλα και) την μερα τσινη ετριπωσαν σε μιαν τρυπα και εξαφανιστηκαν δια μαγειας.... τσιαμε εξαναειδα ψαρια μεγαλα να μπενουν στην τρυπα απο 15-20 κιλα πολλες φορες τσιε να μεν καταφερνω να πιασω ουτε ενα διοτι χανουνται αμαν τρυπωσουν..... τωρα τον τοπο ρε φιλε εν τον λαλο σορυ αλλα καταλαβεις το γιατι :) :) ετω εκαθαρισεστον τσινον θελεις τσιαλον αικε τσιε κανεναν για μας :wink: ??? :D
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by NIKOLAS HARRIS »

george87d wrote:Ε φιλε τα τερατα (μιλω για 25ακιλα και) την μερα τσινη ετριπωσαν σε μιαν τρυπα και εξαφανιστηκαν δια μαγειας.... τσιαμε εξαναειδα ψαρια μεγαλα να μπενουν στην τρυπα απο 15-20 κιλα πολλες φορες τσιε να μεν καταφερνω να πιασω ουτε ενα διοτι χανουνται αμαν τρυπωσουν..... τωρα τον τοπο ρε φιλε εν τον λαλο σορυ αλλα καταλαβεις το γιατι :) :) ετω εκαθαρισεστον τσινον θελεις τσιαλον αικε τσιε κανεναν για μας :wink: ??? :D
για να δουμε αν ειμαι καλος ντετεκτιβ 8) 8)

πρωταρα αγια ναπα που καμια φορα ψαρευκεις δεν ειναι αφου τα εκαθαρισαν τα μεγαλα ροφοειδη κατα κει! :?:

μια επιλογη θα μπορουσε να ηταν ο φαρος που οταν βραχωσει ενα ψαρι δεν το ξαναθωρεις!!! :whistle: αλλα αμφιβαλλω γιατι και εκει εδιαλυσαν τα μεγαλα!!!

εγω λεω οτι μιλας για το ακρωτηρι η και παρακατω ως την τιμη :?: :?: αφου σε κεινες τες περιοχες εχουν αναφερθει συναντησεις με τερατα ορφους!!! :think:

User avatar
leonidasss
Posts: 202
Joined: Tue Feb 12, 2008 4:47 pm

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by leonidasss »

Ρε Νικόλα και ναι να σου πει, έχεις κάτι δεκάδεσ τετρ. χιλιόμετρα να ψάξεις.... :wink: :wink:

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by george87d »

ε ρε φιλε ετσι τοποι εν λεουνται διοτι θεμας τσιντα τερατα τραβουν αλλα ψαρκα!!!! οι τοποι που εχουν ψαρκα ειναι γιατι κρατουνται κριφοι τσιε δεν λεουνται.....Αμαν πεισ τοπο να ξερεις οτι σε ενα μηνα εν θα εσχει τπτ τσιαμε ......Αρα???
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

xxxgeorge
Posts: 51
Joined: Tue Feb 20, 2007 9:34 pm
Location: LEYKOSIA

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by xxxgeorge »

george87d wrote:ε ρε φιλε ετσι τοποι εν λεουνται διοτι θεμας τσιντα τερατα τραβουν αλλα ψαρκα!!!! οι τοποι που εχουν ψαρκα ειναι γιατι κρατουνται κριφοι τσιε δεν λεουνται.....Αμαν πεισ τοπο να ξερεις οτι σε ενα μηνα εν θα εσχει τπτ τσιαμε ......Αρα???
ΧΑ ΧΑ :lol: ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ :naughty:

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by george87d »

Χαχαχαχαχαχαχα :lol: :lol: Εσχει πολλυ τσιερο να παο πανω..... :D Αλλα εν πιστευκω οτι μπορεις να ψαρεψεις το κομματι διοτι εισαι ενασ πατσιογερος ...εγερασες κυριε γιορκο :lol:
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

xxxgeorge
Posts: 51
Joined: Tue Feb 20, 2007 9:34 pm
Location: LEYKOSIA

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by xxxgeorge »

george87d wrote:Χαχαχαχαχαχαχα :lol: :lol: Εσχει πολλυ τσιερο να παο πανω..... :D Αλλα εν πιστευκω οτι μπορεις να ψαρεψεις το κομματι διοτι εισαι ενασ πατσιογερος ...εγερασες κυριε γιορκο :lol:
ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΟΣ :lol: :lol: :lol: ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΞΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΝ ΦΚΑΛΟ ΚΑΝΕΝΟΥ ΤΟ ΜΑΤΙ ΚΑΙ
ΕΝ ΘΑ ΒΛΕΠΕΙ :mrgreen: :mrgreen: ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΚΟ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ
ΝΑ ΤΟΥ ΚΟΝΤΕΨΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΛΛΙΚΟΣΕΙΣ :banana-dreads: :banana-dreads: :banana-rainbow: :happy-jumpeveryone:

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by NIKOLAS HARRIS »

ρε μα που εχαθηκετε ουλλοι;;;;;;;; :D

επαττησαν τα καραυκια μας αλλα τζαι η θαλασσα τουτες τες μερες;;;

επια τζαι γω στο φαρο κανενα γυρουι αλλα εν ειδα λεπι!

να παραθεσω τοτες μια φωτο απο τις αγαπημενες μου να ανεβασουμε το ηθικο μας λλιο!

ενα απο τα πολυ λιγα μυλοκοπια που εβγαλα στη ζωη μου!ωραια χρωματα το ατιμο!!!! :violin:
Attachments
milokolp.JPG
milokolp.JPG (106.76 KiB) Viewed 6202 times

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by george87d »

γεια σου ρε νικολα!!!! :dance: Εν πομο που εισαι στην φοτο??
Attachments
scan02.TIF
scan02.TIF (250.22 KiB) Viewed 6185 times
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by chrysanthos9 »

Φιλε ο τοπος τζινος ειναι ακριβως που κατω που το σπιτι μου.Τζαμε εν επιασα ουτε μια φορα μυλοκοπι ποσο μακρια που την θαλασσα το επιασες και ποτε .Πισω που τον βραχο λιον πιο μακρια να μεν παεις γιατι εκει υπαρχει πολυν ρευμα και επιασεν με μιαν φορα και αν δεν ηταν ο παπας μου ηταν να πνιω :x
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by hdemetris »

NIKOLAS HARRIS wrote:ρε μα που εχαθηκετε ουλλοι;;;;;;;; :D
Έφαν μας η αψαρία ρε φίλε. Εν καλοθυμούμαι ούτε ήντα σχήμα έχουν τα ψάρκα που τον τζαιρό που έχω να δω :shock: :shock: :shock:
Πολλά ωραίο το μυλοκόπι σου. Γενικά εν όμορφα ψάρκα. Έπαιξα τζαι γω έναν πέρσι στο Μενεού αλλά πιο μιτσή. Μικρά βλέπω κατά καιρούς αλλά τίποτε που να αξίζει να το παίξεις.
Who the cap fit
Let them wear it

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by NIKOLAS HARRIS »

chrysanthos9 wrote:Φιλε ο τοπος τζινος ειναι ακριβως που κατω που το σπιτι μου.Τζαμε εν επιασα ουτε μια φορα μυλοκοπι ποσο μακρια που την θαλασσα το επιασες και ποτε .Πισω που τον βραχο λιον πιο μακρια να μεν παεις γιατι εκει υπαρχει πολυν ρευμα και επιασεν με μιαν φορα και αν δεν ηταν ο παπας μου ηταν να πνιω :x
ναι φιλε μου ο τοπος εκει οντως εν εχει μυλοκοπια αλλα ουτε και ψαρια γενικοτερα αφου μονο εξω εχει λιγα βραχακια και μεσα φουλ αμμο.το μυλοκοπι επαιξα το πιο πισω λατσι περιοχη(να μου επιτρεψετε να μην πω που ακριβως) και ειπα αφου βγηκα εξω να παω που το λιμανι του πωμου να δω αν εχει καλη θαλασσα να ξαναβουτησω!αλλα οπως βλεπετε ηταν φουρτουνιασμενη και ετσι εσταματησα σε τζινο το ωραιο σημειο για να βγαλω φωτο και να ξεντυθω!

αποφευγω να βγαζω φωτο εκει που παιζω τα ψαρκα για ευνοητους λογους...... :think:

Post Reply

Return to “Ψαρέματα-Εμπειρίες”