ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by NIKOLAS HARRIS »

οταν ειδα αυτη τη φωτο τα κακαρωσα που λεν και οι καλαμαραες :lol:

δυστυχως δεν ημουν με το λεωνιδα οταν συνελαβε αυτο το τερας των 27!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :o :shock: :shock: κιλων!!!!!!!!!! :roll:

το χαρηκα πολυ ομως οταν το ειδα.

χτυπησε το ψαρι με το 75αρι χωρις μουλινε παρακαλω το μπαρρωσε και το πηρε μαζι του στην επιφανεια στην ιδια βουτια!!!!!!!!!

απολαυστε θεαμα! και βαλτε σαλιαριστρα γιατι τα δικα μου σαλια τρεχουν κομα! :) !!

mpousoulas
Posts: 211
Joined: Wed Jun 13, 2007 10:36 am
Location: Λευκωσία

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by mpousoulas »

NIKOLAS HARRIS wrote:
konstantinos kalogir wrote:Νικόλα πότε είπαμε ότι εν να πάμε Ελλάδα....;;;;;;; :D :D :D
θα ειμαι τζικατο το καλοκαιρακι και θα σε περιμενω.μεν φερεις δολωμα τα μαγαζια ποτζιη εν γεματα δολωματα :D
Nikos wrote:Ζηλεύω απίστευτα!!!
κοπιασε τζαι συ νικο μου!!!! :)
ευχαριστώ φίλε θα το έχω υπόψη μου!
"χόρεψε πάνω στο φτερό του καρχαρία.."
Καβαδίας

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by hdemetris »

Φάουσα χτηνό :o :shock:

Υπάρχουν ακόμα έτσι τέρατα? Τελικά έτσι φαίνεται αφού το ψάρι εν σχετικά πρόσφατο (15/4/2007).
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by Giorkos »

Xmm...

Ευκαιρία να δοκιμάσουμε τα σμάιλις


Oh My God....

They Killed :character-kenny:

Yippe :happy-cheerleaderkid:

Άψε καμιά :obscene-smokingjoint: να μας περάσει


Ου Θκιάολε :scared-eek: Ίντα μούλος

φαντάστου πόσα ίταν να πάει πάστο :techie-ebay:

:text-bravo: Λεονιδα

τον νικόλα :text-banplz: γιατί εν να μας ταράξει

μαν ψάρι τούτο ούλλο , οξά εν :text-beef: ???

μα το 75αρι του έσιη funtion κάνκο :tools-hammerdrill:


βέρυ βέρυ νάις !!!!
αυτά....
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
ALEXMAN
Posts: 3
Joined: Sun Mar 15, 2009 12:19 pm
Location: pafos cyprus

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by ALEXMAN »

Ου παναγια μου τι θηρίο εν τουτο :auto-iroc: :auto-iroc: :auto-layrubber: :auto-mysterymachine: :auto-mysterymachine: :auto-driving: :auto-driving: :auto-car: :auto-nx: :auto-nx: :auto-rally: :auto-rally: :auto-rally: :auto-rally: :banana-fingers: :banana-explosion: :banana-dreads: :banana-dreads: :auto-sportbike:
kapaitan alexman

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by NIKOLAS HARRIS »

hdemetris wrote:Φάουσα χτηνό :o :shock:

Υπάρχουν ακόμα έτσι τέρατα? Τελικά έτσι φαίνεται αφού το ψάρι εν σχετικά πρόσφατο (15/4/2007).
ε φιλε μα που ειδες ημερομηνια;;;;;;;;εστραωθηκα εγω;;;;;;;;; :angry-screaming: :banana-stoner: :character-ariel: τζαι θωρω νεραιδες;;; :D :D

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by konstantinos kalogir »

Μα εν φοάτε να μεν τον φάει;;; :lol: :lol:

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by george87d »

Νικολα πριν ποσα χρονια ειναι η φοτο?? Παντος ετσι ψαρι ειδα μπροτα μου πριν 2 καλοκαιρια μαζι με ακομα 2 ψαρια λιο πιο μικρα!!!!!Ειναι τερας παντος!!!
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by hdemetris »

NIKOLAS HARRIS wrote: ε φιλε μα που ειδες ημερομηνια;;;;;;;;εστραωθηκα εγω
Άμαν κάμεις δεξί κλικ, properties, summary, advanced βλέπεις πότε τραβήχτηκε η φωτογραφία, με τι κάμερα και άλλες πληροφορίες :wink:
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by MariosK »

Δημήτρη η φωτογραφία όμως φαίνεται να είναι φωτογραφία digital πιο παλλίας φωτογραφίας που τραβήχτηκε με κανονική φωτογραφική, όι digital. Καταλαβαίνετε που την αντανάκλαση του φλας αλλά τζε που την ποιότητα της φωτογραφίας

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by hdemetris »

MariosK wrote:Δημήτρη η φωτογραφία όμως φαίνεται να είναι φωτογραφία digital πιο παλλίας φωτογραφίας που τραβήχτηκε με κανονική φωτογραφική, όι digital. Καταλαβαίνετε που την αντανάκλαση του φλας αλλά τζε που την ποιότητα της φωτογραφίας
Έχεις δίκιο. Τώρα πρόσεξα την αντανάκλαση.
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
leonidasss
Posts: 202
Joined: Tue Feb 12, 2008 4:47 pm

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by leonidasss »

NIKOLAS HARRIS wrote:οταν ειδα αυτη τη φωτο τα κακαρωσα που λεν και οι καλαμαραες :lol:

δυστυχως δεν ημουν με το λεωνιδα οταν συνελαβε αυτο το τερας των 27!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :o :shock: :shock: κιλων!!!!!!!!!! :roll:

το χαρηκα πολυ ομως οταν το ειδα.

χτυπησε το ψαρι με το 75αρι χωρις μουλινε παρακαλω το μπαρρωσε και το πηρε μαζι του στην επιφανεια στην ιδια βουτια!!!!!!!!!

απολαυστε θεαμα! και βαλτε σαλιαριστρα γιατι τα δικα μου σαλια τρεχουν κομα! :) !!
Νικόλα πε τους την αλήθεια ότι εν εγώ ο Λεωνίδας που τον έπαιξα και άλλαξες την φωτογραφία με το photoshop. :obscene-smokingweed: :obscene-smokingsombrero: :obscene-smokingjoint:

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by NIKOLAS HARRIS »

leonidasss wrote:
NIKOLAS HARRIS wrote:οταν ειδα αυτη τη φωτο τα κακαρωσα που λεν και οι καλαμαραες :lol:

δυστυχως δεν ημουν με το λεωνιδα οταν συνελαβε αυτο το τερας των 27!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :o :shock: :shock: κιλων!!!!!!!!!! :roll:

το χαρηκα πολυ ομως οταν το ειδα.

χτυπησε το ψαρι με το 75αρι χωρις μουλινε παρακαλω το μπαρρωσε και το πηρε μαζι του στην επιφανεια στην ιδια βουτια!!!!!!!!!

απολαυστε θεαμα! και βαλτε σαλιαριστρα γιατι τα δικα μου σαλια τρεχουν κομα! :) !!
Νικόλα πε τους την αλήθεια ότι εν εγώ ο Λεωνίδας που τον έπαιξα και άλλαξες την φωτογραφία με το photoshop. :obscene-smokingweed: :obscene-smokingsombrero: :obscene-smokingjoint:
εννοειται ρε φιλε αφου σαμποτάρω σε :dance:
george87d wrote:Νικολα πριν ποσα χρονια ειναι η φοτο?? Παντος ετσι ψαρι ειδα μπροτα μου πριν 2 καλοκαιρια μαζι με ακομα 2 ψαρια λιο πιο μικρα!!!!!Ειναι τερας παντος!!!
κυπρο τα ειδες τα ψαρκα ρε φιλε;;

τουτο πρεπει ναν πεγμαινω οκτωβρη του 2006 αλλα εν ειμαι σιουρος :doh:

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by george87d »

Ναι ρε φιλε κυπρο τα ειδα τσιε ηταν το ενα απο τα 2 πιο θεαματικα πραματα που ειδα στην θαλασσα... Το τερας εν προσφατο δλδ.. τσιε πρεπει να εν ελλαδα που επιασεν το ψαρι ο παρεας σου διοτι στην φωτο φενεται μου για ελλαδα..... :?:
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: ΠΑΛΙΟΙΣΤΟΡΙΕΣ!

Post by NIKOLAS HARRIS »

george87d wrote:Ναι ρε φιλε κυπρο τα ειδα τσιε ηταν το ενα απο τα 2 πιο θεαματικα πραματα που ειδα στην θαλασσα... Το τερας εν προσφατο δλδ.. τσιε πρεπει να εν ελλαδα που επιασεν το ψαρι ο παρεας σου διοτι στην φωτο φενεται μου για ελλαδα..... :?:
ναι ειναι ελλαδα το τερας σαμοθρακη!!!!!!!!!!!!!

Post Reply

Return to “Ψαρέματα-Εμπειρίες”