Σ.Φ.Υ.Υ.Κ. 2008 ΤΕΛΟΣ

Feuilles
Posts: 43
Joined: Tue Dec 02, 2008 10:52 am

Re: Σ.Φ.Υ.Υ.Κ. 2008 ΤΕΛΟΣ

Post by Feuilles »

Mirillis wrote:re kopelia stamatate autes tis ma.....es. otan tha ginei i sineleusi aytos i aytoi poy lene diafora kala na kanoun na erthoyn na ta poyn oti exoyn na poyn mprosta se oloys ..... kai na min broyn diafores ftines dikaiologies gia na min erthoyn .i gnwmi i diki moy na brethoyn prwsopo me to ds toy sillogoy kai ta meloi toy gia na teleiwnoyme .o syllogos ekane polla kala.mporei na eginan kai lathi alla aytoi oi anthrwpoi kanoyn oti mporoyn. eimaste opws toys kokores poy theloyn na faei o enas ton allo .gia onoma toy theoy !! anarotithike kapoios posi doyleia kai prwetoimasia xreiazete gia mia xronia mexri telos ?? alla exei mia parimia poy lalei ( apoy en poxo tou xoroy polla traoythkia xerei ! ) ate afiste ta pc sas kai na brethoyme oloi na milisoume , kales psaries!! omiros>>
Φίλε Όμηρε,
Έχει ακόμα μια παροιμία που λέει όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμμαστάρια. ΚΑΙ ακόμα μία, το καλό το παλικάρι (ΡΑΜΠΟ) όσο θέλεις βρόντα. Άρα σημαίνει φίλε όμηρε πως ο πρόεδρε λίγο σκοτίστικε για όλα αυτά από την στιγμή που την δουλειά του θα εξακολουθήσει να την κάνει. Τελοσπαντων. Δεν μειώνω την προσπάθεια του προέδρου ή την πόση δουλειά έβαλε. Απλώς επισημάνω τα λάθη του και τις παρατυπίες που εκανε. Φίλε Όμηρε, αυτή είναι η δική σου γνώμη η η γνώμη του προέδρου που σου την μετάδωσε σήμερα που πήγατε παζί θάλασσα? :) Και είπες να μας την γράψεις? Όμηρε, είσαι καλό παιδί. Μην επηρεάζεσε από άλλους. Σκέψου ώριμα
Τα όνειρα μας Εφιάλτες σας. Και τα μυαλά στις βέργες

gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

Re: Σ.Φ.Υ.Υ.Κ. 2008 ΤΕΛΟΣ

Post by gdeme »

Εξακολουθω να πιστευω οτι γινεται κουραστικο.

Ξερει κανεις ποτε είναι η επόμενη ΓΣ του ΔΣ?
Feuilles εισαι παρών?

Feuilles
Posts: 43
Joined: Tue Dec 02, 2008 10:52 am

Re: Σ.Φ.Υ.Υ.Κ. 2008 ΤΕΛΟΣ

Post by Feuilles »

ΠΑρών είμαι φίλε. Δεν ξέρω πότε είναι η επόμενη ΓΣ του συλλόγου. Περιμένω τον προεδρο να μας πεί. Αν γίνει
Τα όνειρα μας Εφιάλτες σας. Και τα μυαλά στις βέργες

Mirillis
Posts: 4
Joined: Fri Jun 13, 2008 5:04 pm

Re: Σ.Φ.Υ.Υ.Κ. 2008 ΤΕΛΟΣ

Post by Mirillis »

re pitiiiii !!!!!! ti ginesai re ?????????????? :lol:

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: Σ.Φ.Υ.Υ.Κ. 2008 ΤΕΛΟΣ

Post by george87d »

Mirillis wrote:re pitiiiii !!!!!! ti ginesai re ?????????????? :lol:
Οοοοοοοοοοοοο... φιλε μου Ομηρε Μια χαρα λαλουμεν ετο εφαν μας τα θκιεβασματα!!!!!
:D :mrgreen: Εσου ιντα που καμνεις?????? !!!! :mrgreen: :mrgreen:
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: Σ.Φ.Υ.Υ.Κ. 2008 ΤΕΛΟΣ

Post by mariosko »

φιλε εγω να ξεκαθαρισω οτι δεν ασχολουμε με τους συλλογους. βλεπω οτι συνεχια τα εχεις με τον ΣΦΥΥΚ, σου εκαμαν κατι τα παιδια??? πιστευεις οτι εσυ μπωρεις να προσφερεις περισσοτερα απο αυτους? απο οτι ξερω ειχαν εκλογες προσφατα, γιατι δεν εβαλες υποψηφιοτητα?

ΥΓ. διαροτουμε που περιεργια περισσοτερο, και σιγουρα χωρις διαθεση για αντιπαραθεσεις :)
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: Σ.Φ.Υ.Υ.Κ. 2008 ΤΕΛΟΣ

Post by mariosko »

α δηλαδη εν σατιρικη εκπομπη online που καμνεις...
τελος παντων ρε φιλε, εν θα συνεχισω την συζητηση, εν φανερο οτι δεν θα καταληξουμε πουποτε, το πολλυ να παρεξηγηθουμε. Νομιζω ομως οτι δεν ειμαι ο μονος που το βρισκει παραξενο εως εκνευριστικο το γεγονος οτι καθε λιο συρνεις τες σποντες σου για τα παιθκια. νομιζω εν καλυτερα εαν εχεις κατι να πεις να μας το πεις και εμας να ξερουμε.
thank you
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Σ.Φ.Υ.Υ.Κ. 2008 ΤΕΛΟΣ

Post by admin »

Μόλις πρίν απο λίγο δέκτηκα τηλεφώνημα απο δικηγορικό γραφείο το οποίο ζητά να δώσουμε στοιχεία των ατόμων που συκοφαντούν άλλα άτομα μέσα απο το φόρουμ για να κινηθούν νομικά εναντίων τους αλλά και εναντίων μας που επιτρέπουμε την προβολή ανυπόστατων κατηγοριών. Βάση των κανονισμών του φόρουμ έχουν δίκαιο και για αυτό αναγκαστηκά θα διαγράψουμε συκοφαντικά σχόλια ενώ άτομα τα οποία θα επιχειρήσουν να πράξουν παρόμοιες καταστάσεις μέσα απο το φόρουμ θα διαγραφούν.

Δέχεστε να μην δημοσιεύετε οποιασδήποτε μορφής περιεχόμενο που είναι προσβλητικό, άσεμνο, χυδαίο, συκοφαντικό, περιέχον μίσος ή απειλή, σεξουαλικά προσανατολισμένο ή οτιδήποτε άλλο πιθανόν παραβιάζει νόμους είτε της χώρας σας, είτε της χώρας στην οποία φιλοξενείται το “ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ”, είτε το Διεθνές Δίκαιο. Η δημοσίευση τέτοιου περιεχομένου είναι δυνατόν να οδηγήσει στην άμεση και μόνιμη διαγραφή σας , με ταυτόχρονη ενημέρωση της Υπηρεσίας Παροχής Υπηρεσιών Διαδικτύου που χρησιμοποιείτε εφόσον κρίνουμε απαραίτητο. Η διεύθυνση IP κάθε δημοσίευσης καταγράφεται για την δυνατότητα επιβολής των παρόντων όρων. Δέχεστε ότι το “ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ” έχει το δικαίωμα να απομακρύνει, να επεξεργαστεί, να μετακινήσει ή να κλείσει ένα θέμα συζήτησης οποιαδήποτε χρονική στιγμή επιλέξει. Σαν μέλος δέχεστε ότι οποιεσδήποτε πληροφορίες έχετε εισάγει αποθηκεύονται σε μια βάση δεδομένων. Αν και αυτές οι πληροφορίες δεν θα αποκαλυφθούν σε οποιονδήποτε τρίτο χωρίς τη συναίνεσή σας, ούτε το “ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ” ούτε το phpBB θα θεωρηθούν υπεύθυνοι για οποιαδήποτε απόπειρα ηλεκτρονικής εισβολής ή παραβίασης η οποία είναι δυνατόν να οδηγήσει σε απώλεια αυτών των δεδομένων

Post Reply

Return to “Ελεύθερη κατάδυση”