ΩΡΛ

Post Reply
User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

ΩΡΛ

Post by hdemetris »

Ξέρετε κανέναν καλό ΩΡΛ που να έχει και γνώσεις από καταδύσεις?
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: ΩΡΛ

Post by gptochos »

Ρε φίλε μα ακόμα πονείς το αυτί σου? Ρε ρώτα τον Πανίκο σίγουρα κάποιον θα ξέρει!
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: ΩΡΛ

Post by Giorkos »

hdemetris wrote:Ξέρετε κανέναν καλό ΩΡΛ που να έχει και γνώσεις από καταδύσεις?
Σε γυναικολόγο να πας ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕε :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

να πάς χατζηπαντέλα μου να δούμε αν σάζεσαι!!!! είδαλιώς εν να κάμεις καλό βαρκάρη (αλλά βάρκα που εννα έβρουμε ?) :lol:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: ΩΡΛ

Post by hdemetris »

gptochos wrote:Ρε φίλε μα ακόμα πονείς το αυτί σου? Ρε ρώτα τον Πανίκο σίγουρα κάποιον θα ξέρει!
Όποτε βουττήσω στουπώνει και δεν ακούω για καμιά εβδομάδα. Μετά περνά. Δεν με πονεί ιδιαίτερα αλλά εκατάντησε πολλά εκνευριστικό.
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
HellRider
Posts: 123
Joined: Tue Nov 27, 2007 9:10 am
Location: λεμεσος

Re: ΩΡΛ

Post by HellRider »

και εμενα στουπωνουν καποτε και για 1-2 μερες δεν ακουω καλα.πονο δεν ειχα ποτε :? εν με ενοχλει αλλα εχει προβλημα η γυναικα γιατι δεν την ακουω που μουρμουρα :lol: :lol:

hemilios
Posts: 232
Joined: Fri Aug 17, 2007 7:46 am

Re: ΩΡΛ

Post by hemilios »

HellRider wrote:και εμενα στουπωνουν καποτε και για 1-2 μερες δεν ακουω καλα.πονο δεν ειχα ποτε :? εν με ενοχλει αλλα εχει προβλημα η γυναικα γιατι δεν την ακουω που μουρμουρα :lol: :lol:
Εξισώσεις κάνεις ; Επάθενα του και εγώ που δεν ήξερα τι ήταν οι εξισώσεις. Έμπενα μέσα στο αυτοκίνητο μετά το ψάρεμα και είχα το στο full γιατί δεν άκουα τίποτε :shock: . Πρόσεχε γιατί εν επικίνδυνο που κανένα βαρότραυμα.

User avatar
HellRider
Posts: 123
Joined: Tue Nov 27, 2007 9:10 am
Location: λεμεσος

Re: ΩΡΛ

Post by HellRider »

κανω.τωρα αν το κανω σωστα δεν εχω ιδεα :? παντος δεν πονω.

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: ΩΡΛ

Post by hdemetris »

hemilios wrote: Εξισώσεις κάνεις ; Επάθενα του και εγώ που δεν ήξερα τι ήταν οι εξισώσεις.
Εγώ πάλε τραβώ το λίγο. Γενικά αρκώ να κάμω εξισώσεις ειδικά αν ψαρεύω στα ρηχά. Τυχαίνει να κατεβώ στα 4-5 m και να κάτσω χωρίς να κάμω καθόλου εξίσωση. Άσε να δοκιμάσω να εξισώνω πιο έγκαιρα να δούμε.
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: ΩΡΛ

Post by Giorkos »

hdemetris wrote:
hemilios wrote: Εξισώσεις κάνεις ; Επάθενα του και εγώ που δεν ήξερα τι ήταν οι εξισώσεις.
Εγώ πάλε τραβώ το λίγο. Γενικά αρκώ να κάμω εξισώσεις ειδικά αν ψαρεύω στα ρηχά. Τυχαίνει να κατεβώ στα 4-5 m και να κάτσω χωρίς να κάμω καθόλου εξίσωση. Άσε να δοκιμάσω να εξισώνω πιο έγκαιρα να δούμε.
Ρε τζίμυ...εγώ άμαν εν είμαι στε καλές μου και στα 2 μέτρα :shock: :shock: :shock: να κάτσω τα αυτιά μου ενεν οκ... 5 μέτρα σωρίς εξίσωση εν σε πιέζουν αρκετά ώστε να 'αναγκαστείς΄να εξισώσεις ???
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: ΩΡΛ

Post by hdemetris »

Giorkos wrote: Ρε τζίμυ...εγώ άμαν εν είμαι στε καλές μου και στα 2 μέτρα :shock: :shock: :shock: να κάτσω τα αυτιά μου ενεν οκ... 5 μέτρα σωρίς εξίσωση εν σε πιέζουν αρκετά ώστε να 'αναγκαστείς΄να εξισώσεις ???


Πιέζουν αλλά με το ένα κρατώ το όπλο, με το άλλο κανένα βράχο για να σταθεροποιούμαι εν έχω ελεύθερο σιέρι. Επίσης ο θόρυβος της εξίσωσης θκιώχνει τα ψάρκα οπότε αποφεύγω τες όσο μπορώ :D
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Re: ΩΡΛ

Post by StephanosNic »

Εγω επία σε εναν στην Λαρνακα, ο οποίος αν τζιε εν ασχολείτε με καταδύσεις, εν ανθρωπος της θαλασσας, ασχολείται με ιστιοπλοία τζιε εμένα πάντως έκαμε μου τρομερή διαφορα που επία τζιαμε. Φυσικά εγώ είχα κάμει τζιε εγχείρηση αλλά πάλε εν επερίμενα οτι η διαφορά εννα ήταν τοσο μεγάλη !
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: ΩΡΛ

Post by hdemetris »

StephanosNic wrote:Εγω επία σε εναν στην Λαρνακα, ο οποίος αν τζιε εν ασχολείτε με καταδύσεις, εν ανθρωπος της θαλασσας, ασχολείται με ιστιοπλοία τζιε εμένα πάντως έκαμε μου τρομερή διαφορα που επία τζιαμε. Φυσικά εγώ είχα κάμει τζιε εγχείρηση αλλά πάλε εν επερίμενα οτι η διαφορά εννα ήταν τοσο μεγάλη !
Στείλε το όνομα του με pm
Who the cap fit
Let them wear it

Sampson22
Posts: 14
Joined: Sat Nov 08, 2008 9:05 pm

Re: ΩΡΛ

Post by Sampson22 »

se pio giatro piges file stefane? thelw kai ego episkepsi kai mallon enxeirisi

User avatar
markosgeorgiou
Posts: 20
Joined: Sun Nov 01, 2009 11:49 am
Location: lemesos

Re: ΩΡΛ

Post by markosgeorgiou »

re pe8kia, ego kataferno ke exisono kala alla en na i8ela na ma8o na exisono xoris xeria giati en na me voi8a sto psarema. xeri kanenas na mu pi ????? :think: :mrgreen:

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: ΩΡΛ

Post by c.nadiotis »

hdemetris wrote:
hemilios wrote: Εξισώσεις κάνεις ; Επάθενα του και εγώ που δεν ήξερα τι ήταν οι εξισώσεις.
Εγώ πάλε τραβώ το λίγο. Γενικά αρκώ να κάμω εξισώσεις ειδικά αν ψαρεύω στα ρηχά. Τυχαίνει να κατεβώ στα 4-5 m και να κάτσω χωρίς να κάμω καθόλου εξίσωση. Άσε να δοκιμάσω να εξισώνω πιο έγκαιρα να δούμε.
Ρε παιθκια, εξίσωση ακρεφκουμε που την επιφάνια, πρέπει να εξισώνουμε πριν να νιώσουμε ενόχληση… και μεν ανησυχείτε ότι εν να διώξετε τα ψάρια, καμνετε εξισώσεις κανονικά γιατί ο χαττας εν αρκεί να γίνει….
I live my life a breath at a time

Post Reply

Return to “Ιατρική-Φυσιολογία”