topothesies gia surf casting

legendguards2

Re: topothesies gia surf casting

Post by legendguards2 »

το πιο πολλα μυλοκοπια βρισκονται στην μανα των μυλοκοπιων την παραλια της αργακας

Nikolas Nklou
Posts: 249
Joined: Thu Aug 16, 2012 6:59 am

Re: topothesies gia surf casting

Post by Nikolas Nklou »

legendguards2 wrote:το πιο πολλα μυλοκοπια βρισκονται στην μανα των μυλοκοπιων την παραλια της αργακας
ουτε εσυ ξερεις που κοφκει η αρκακα φιλε μου
εν εχετε υποθεση....πρωτη φορα βλεπω φορουμ που αντις να βοηθα κοσμο με το να λυνει τις αποριες του προσπαθει ο καθε ενας να βαλει ψαρκα για να το παιζει ταχα ψαρας
η μυστικοπαθεια σε ολο της το μεγαλειο
πιασε τζε ενα χαρτη να μαθεις που εν η αρκακα...η καλυτερα βαλε οδηγιες στο GPS να ερτεις να ψαρεψουμε μαζι τα μυλοκοπια τα μεγαλα που μου λαλεις ;) να μαθαινουμε τιποτε τζε εμεις οι 'ταχα' ψαραες....
Never back down

legendguards2

Re: topothesies gia surf casting

Post by legendguards2 »

Nikolas Nklou wrote:
legendguards2 wrote:το πιο πολλα μυλοκοπια βρισκονται στην μανα των μυλοκοπιων την παραλια της αργακας
ουτε εσυ ξερεις που κοφκει η αρκακα φιλε μου
εν εχετε υποθεση....πρωτη φορα βλεπω φορουμ που αντις να βοηθα κοσμο με το να λυνει τις αποριες του προσπαθει ο καθε ενας να βαλει ψαρκα για να το παιζει ταχα ψαρας
η μυστικοπαθεια σε ολο της το μεγαλειο
πιασε τζε ενα χαρτη να μαθεις που εν η αρκακα...η καλυτερα βαλε οδηγιες στο GPS να ερτεις να ψαρεψουμε μαζι τα μυλοκοπια τα μεγαλα που μου λαλεις ;) να μαθαινουμε τιποτε τζε εμεις οι 'ταχα' ψαραες....
η μυστηκοπαθεια ε σημαντικο προσον σε τουτο το φορουμ διοτι οι λυκοι παραμονευουν ειδικα τζινοι που πιανουν τα τερατα
οσο για την αργακα εν εχω gps ,ειμαι της χαμηλης ταξης

Nikolas Nklou
Posts: 249
Joined: Thu Aug 16, 2012 6:59 am

Re: topothesies gia surf casting

Post by Nikolas Nklou »

legendguards2 wrote:
Nikolas Nklou wrote:
legendguards2 wrote:το πιο πολλα μυλοκοπια βρισκονται στην μανα των μυλοκοπιων την παραλια της αργακας
ουτε εσυ ξερεις που κοφκει η αρκακα φιλε μου
εν εχετε υποθεση....πρωτη φορα βλεπω φορουμ που αντις να βοηθα κοσμο με το να λυνει τις αποριες του προσπαθει ο καθε ενας να βαλει ψαρκα για να το παιζει ταχα ψαρας
η μυστικοπαθεια σε ολο της το μεγαλειο
πιασε τζε ενα χαρτη να μαθεις που εν η αρκακα...η καλυτερα βαλε οδηγιες στο GPS να ερτεις να ψαρεψουμε μαζι τα μυλοκοπια τα μεγαλα που μου λαλεις ;) να μαθαινουμε τιποτε τζε εμεις οι 'ταχα' ψαραες....
η μυστηκοπαθεια ε σημαντικο προσον σε τουτο το φορουμ διοτι οι λυκοι παραμονευουν ειδικα τζινοι που πιανουν τα τερατα
οσο για την αργακα εν εχω gps ,ειμαι της χαμηλης ταξης
πιασε χαρτη
Never back down

legendguards2

Re: topothesies gia surf casting

Post by legendguards2 »

χαρτη εχω αλλα δεν φαινετε πανω

Nikolas Nklou
Posts: 249
Joined: Thu Aug 16, 2012 6:59 am

Re: topothesies gia surf casting

Post by Nikolas Nklou »

legendguards2 wrote:χαρτη εχω αλλα δεν φαινετε πανω
θελεις τζε γυαλια αποτι φενεται
Never back down

maxhtec
Posts: 253
Joined: Fri Nov 04, 2011 5:18 pm
Location: Pafos

Re: topothesies gia surf casting

Post by maxhtec »

E legendguard κατσε λλιο τη μαππα χαμε αρεσκι μας συνεχεια να δημιουργουμε καυκαες γμτ για τουτο τσε εν παμε μπροστα

legendguards2

Re: topothesies gia surf casting

Post by legendguards2 »

maxhtec wrote:E legendguard κατσε λλιο τη μαππα χαμε αρεσκι μας συνεχεια να δημιουργουμε καυκαες γμτ για τουτο τσε εν παμε μπροστα
εσυ ποιος εισαι που ενα μου πεις να κατσω την μαππα χαμε ?

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: topothesies gia surf casting

Post by admin »

Σημασία δέν είναι ποιός εν ο καθένας αλλά τι είμαστε όλοι μαζί και αποδείξαμε όλοι μας σαν λαός είμαστε πολύ μακριά απο τις αρχές και απο τα ιδεπψδοι μας, ο καθενας το εγώ του και το συμφέρον του και ορίστε την κατάντια μας. Για αυτό κάτσε την μάππα χαμέ γιατί αρκετούς τσακωμούς παρακολουθούμε καθημερινά.

legendguards2

Re: topothesies gia surf casting

Post by legendguards2 »

admin wrote:Σημασία δέν είναι ποιός εν ο καθένας αλλά τι είμαστε όλοι μαζί και αποδείξαμε όλοι μας σαν λαός είμαστε πολύ μακριά απο τις αρχές και απο τα ιδεωδοι μας, ο καθενας το εγώ του και το συμφέρον του και ορίστε την κατάντια μας. Για αυτό κάτσε την μάππα χαμέ γιατί αρκετούς τσακωμούς παρακολουθούμε καθημερινά. καιρός να αφήσουμε στην πάντα εγωισμούς και πείσματα
σωστος :clap:

maxhtec
Posts: 253
Joined: Fri Nov 04, 2011 5:18 pm
Location: Pafos

Re: topothesies gia surf casting

Post by maxhtec »

legendguards2 wrote:
admin wrote:Σημασία δέν είναι ποιός εν ο καθένας αλλά τι είμαστε όλοι μαζί και αποδείξαμε όλοι μας σαν λαός είμαστε πολύ μακριά απο τις αρχές και απο τα ιδεωδοι μας, ο καθενας το εγώ του και το συμφέρον του και ορίστε την κατάντια μας. Για αυτό κάτσε την μάππα χαμέ γιατί αρκετούς τσακωμούς παρακολουθούμε καθημερινά. καιρός να αφήσουμε στην πάντα εγωισμούς και πείσματα
σωστος :clap:
:text-nocomment:

Post Reply

Return to “CASTING FISHING”