Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

michalispsarema
Posts: 761
Joined: Wed Apr 11, 2012 10:59 am

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by michalispsarema »

Sorkomanis wrote:
Nikolas Nklou wrote:
Sorkomanis wrote:Καλά το μυλοκόποι tigre που το είδες ρε φιλε??? Είναι είδος σόρκου τούτο, με τα stripes οριζόντια αντί κάθετα
κανεις μεγαλο λαθος!!! μετα που 1 αναζητηση στα ψαρια που κρατει η Αργακα ,ειδα οτι το ψαρι αυτο ειναι μαλακιο...και μαλιστα ενα νεο ειδος χταποδιου.... :doh:
μαλάκιο ώστε... να το δοκιμάσουμε. Όταν το βγάλω έξω πρέπει να το χτυπήσω στα βράχια μέχρι να λύσει????
ΕΕΕ Νικολα Πε μας πρεπει να το φακουμε πας το βραχο.....Οσπου να φκει το χερι μας.....???? :D :D :D

michalispsarema
Posts: 761
Joined: Wed Apr 11, 2012 10:59 am

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by michalispsarema »

mikrosa wrote:Σαννα και εφακκησεν σας ο ηλιος...
Ανειξετε καμιαν εγκυκλοπεδια...εστω την: Tα ψαρια και μαλακια της αργακας και πασης ακτογραμμης
Ακου ποτσκι να παρουν τον μυλοκοποκαρχαρια(το ποιο συχνο ειδος της αργακας) για οτι διποτε αλλο τστστσ :twisted:
Εξιασα την εγκυγλοπαιδεια....Μολις την ανοιξα και εν Μυλοκοποκαρχαρια που γραφει....... σορρυ για το λαθος μου...... :D :D :D :D

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

andreas michael wrote:Αργακα ειναι η καλιτερη περιοχη
t

το πουλάκι τσίου :clap: :clap: :clap: :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by admin »

mylokopas wrote:
andreas michael wrote:Αργακα ειναι η καλιτερη περιοχη
t

το πουλάκι τσίου :clap: :clap: :clap: :lol: :lol: :lol: :lol:

Φίλε Μυλοκοπά οι προθέσεις σου πλέον είναι καθαρές, αν δέν έχεις σκοπό για ποιοτική συζήτηση μέσα στο φόρουμ παρά μόνο να συμπεριφέρεσαι με ανάρμοστο τρόπο, να αφήνεις υπονοούμένα και γενικα΄να έχεις συμπεριφορά 10άχρονου καλύτερα να μην μπαίνεις. Εδώ μέσα λίγο πολύ είμαστε όλοι γνωστοί και άτομα που μιλούμε τα τελευταία 7 χρόνια εάν νομίζεις ότι με το να πετάγεσαι απο το πουθενά απλά για να πυροδοτείς φασαρίες ότι θα το ανεχτώ αρκετό διάστημα λανθάνεσε! Αν θέλεις να συνεχίσεις να έχεις πρόσβαση εδώ μέσα καλύτερα πρόσεξε τι γράφεις και πώς το γράφεις. Επίσης αν με το να νομίζεςι ότι να είσαι 48 ώρες ψάρεμα και να ποστάρεις 3 ψάρκα εν κατόρθωμα ή να πετσοκόψκεις τα μυλοκόπια ανεξαρτήτου μεγέθους σε κάνει μεγάλο ψαρά και πάλι λανθάνεσε.

leshi cy
Posts: 443
Joined: Fri Oct 29, 2010 2:53 pm
Location: marios larnaca http://furnituretown.com.cy/
Contact:

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by leshi cy »

...οι ρε ηντα πουλαρι μπραβο μαριε :clap:

τωρα πε μου εν κυπρο που το επιασες :lol: ...αργακα μηπως :mrgreen:

εχει χρονια να δο ετσι ψαρι και ειδα μια φορα στα τοσο χρονια μες τισ θαλασσες!!

...οσο για τιν αργακα εγω εννα την σνομπαρο κοπελια εννα κατεβο του φιλου μου του χρυσανθου γιατι για να μεν βαλλει φοτο συμαινει εχει πολλη ψαρι ποτζιη :lol: :lol: :lol:

...ουτος η αλλιος εν μ αρεσκουν τα ευκολα :roll: :mrgreen:


...αρε παφος με τα ωραια σου :D

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

admin wrote:
mylokopas wrote:
andreas michael wrote:Αργακα ειναι η καλιτερη περιοχη
t

το πουλάκι τσίου :clap: :clap: :clap: :lol: :lol: :lol: :lol:

Φίλε Μυλοκοπά οι προθέσεις σου πλέον είναι καθαρές, αν δέν έχεις σκοπό για ποιοτική συζήτηση μέσα στο φόρουμ παρά μόνο να συμπεριφέρεσαι με ανάρμοστο τρόπο, να αφήνεις υπονοούμένα και γενικα΄να έχεις συμπεριφορά 10άχρονου καλύτερα να μην μπαίνεις. Εδώ μέσα λίγο πολύ είμαστε όλοι γνωστοί και άτομα που μιλούμε τα τελευταία 7 χρόνια εάν νομίζεις ότι με το να πετάγεσαι απο το πουθενά απλά για να πυροδοτείς φασαρίες ότι θα το ανεχτώ αρκετό διάστημα λανθάνεσε! Αν θέλεις να συνεχίσεις να έχεις πρόσβαση εδώ μέσα καλύτερα πρόσεξε τι γράφεις και πώς το γράφεις. Επίσης αν με το να νομίζεςι ότι να είσαι 48 ώρες ψάρεμα και να ποστάρεις 3 ψάρκα εν κατόρθωμα ή να πετσοκόψκεις τα μυλοκόπια ανεξαρτήτου μεγέθους σε κάνει μεγάλο ψαρά και πάλι λανθάνεσε.
καλά φίλε μου :hand: το φόρουν έγινε μόνον για γνωστούς και φίλους σου?? :o :o εν θέλετε τζε κανένα οχτρό σιόρ? :lol: έτσι για να εσιη τζε λίον άξιον :lol: :lol: .εντάξη επαρατραβήσαμεντο λίον παραπάνω αλλά :naughty: :naughty: εν τζε :naughty: :naughty: ξυτημάσαμε κανένα. τζε στο κάτω κάτω :doh: τωρά που έμαθα η Αρκάκα εντζε μακρυά που την Yaλιά. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

να σου τα πώ όμως ούλλα απα τζε εν μπορώ ύστερα.

αν εν κατόρθωμα :clap: :clap: :clap: τα τρία ψάρια (τα αλλα εν τα έβαλα , :naughty: εν που τζίνα που πιάνει ο Αντώνης :lol: :lol: :lol: ) ρώτα τούτους που παν ψάρεμα΄.έζιη που πάν εβτομάες και :roll: :roll:
αν είμαι μεγάλος :clap: :clap: ψαράς εν εσύ μου το λαλείς τζε όι εγω :doh: :doh:
α..τζε κάτι άλλο .εγραψες μου ότι αν είμαι τζίνος :naughty: :naughty: :naughty: που έκαμε φασαρίες την αλλη φορά κλπ :hand: :hand: ολάν τζίνος :lol: :lol: :lol: αρωτησε τον καμιά φορά(αφού τον ξέρεις) αν έπιασε :liar: :liar: μυλοκόπη πιό μιάλο που τζίνα που πρέπει να επιστρέφοντε :lol: :lol: :lol:

M.S.BUFFALO
Posts: 314
Joined: Sun Aug 12, 2012 7:04 pm

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by M.S.BUFFALO »

οσο για την πρωτη ερωτηση, οι εν εγινε για "φιλους ΤΟΥ" αλλα εγινε για φιλους. Εγω ιβρα το φορουμ μετα απο ψαξιμο για το ψαρεμα και εγινα μελος χωρις να ξερω κανενα, και επιδη εν αρκεψα να κατηγορω ουτε να την "κορτωνω" να δω που ποιον την εχω πιο μεγαλη εκαμα πολλους φιλους. Και πρωτον και καλυτερον τον Αντρεα που παντα προθυμος δια τες συμβουλες του και μοιραζετε τη ποιρα του χωρις να εχει τιποτε να κερδισει.

Για τα υπολιπα που εγραψες υπαρχει μια πολυ σοφη ριση που λεει " ο εξυπνος παραδεχεται, ο βλακας επιμενει"

Nikolas Nklou
Posts: 249
Joined: Thu Aug 16, 2012 6:59 am

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by Nikolas Nklou »

τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μου....... :violin: :violin: :violin:
Never back down

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

[quote="M.S.BUFFALO"]οσο για την πρωτη ερωτηση, οι εν εγινε για "φιλους ΤΟΥ" αλλα εγινε για φιλους. Εγω ιβρα το φορουμ μετα απο ψαξιμο για το ψαρεμα και εγινα μελος χωρις να ξερω κανενα, και επιδη εν αρκεψα να κατηγορω ουτε να την "κορτωνω" να δω που ποιον την εχω πιο μεγαλη εκαμα πολλους φιλους. Και πρωτον και καλυτερον τον Αντρεα που παντα προθυμος δια τες συμβουλες του και μοιραζετε τη ποιρα του χωρις να εχει τιποτε να κερδισει.

Για τα υπολιπα που εγραψες υπαρχει μια πολυ σοφη ριση που λεει " ο εξυπνος παραδεχεται, ο βλακας επιμενει" :

εν τζε να μαφήσετε ναγιάσω :!: .καλά ρε την χωρκάτικη ρήση που λέει ότι ο "τόπουζος εν τζίνος που ότι τζε να του πείς τζίνος το βκιολί του" :violin: εγώ κτές. εσυνάφερα κανένα? :naughty: αν μεν το κατάλαβες ακόμα οι μισοί που μπαίνουν δαμέσα εφίλοι μου :dance: :dance: τζε μπορεί τζε εσύ ακόμα :think: :think: . για αυτό μεν λαλείς μεγάλα λόγια :naughty: :naughty:

α τζε κάτι άλλο :!: .εν εκατάλαβα τι σε ενόχλησε. :o μόνον οι δικές μου φωτογραφίες εν κόρτωμα ,η να βάλεις φωτογραφίες του ψαρέματος :clap: :clap: σου στο φόρουν :o :o :oμεταξύ άλλων εν ένας που τους σκοπούς του :clap: :clap:
οξα μόνον οι δικές μου ενοχλούν :?: :?: τουλάχιστον φίλε μου οι μισοί που δαμεσα ξέρουν ότι εν αφθεντηκές :clap: :clap:
και όχι επεξεργασμένες :oops: :oops:
τζε από ότι ξέρω :roll: άλλοι περιμένουν να ανοίξουν ψυγεία :oops: για να φκάλουν καμιά φωτογραφία τζε να την κορτάρουν :liar: :liar:

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by belluga »

mylokopas wrote: καλά ρε την χωρκάτικη ρήση που λέει ότι ο "τόπουζος εν τζίνος που ότι τζε να του πείς τζίνος το βκιολί του"
Ταιρκαζει γαντι πανω σου!

Μπραβο ρε φιλε συγχαριτηρια για τα μυλοκοπια σου εν εξαναιδαμε ετσι πραμα νομιζω εισαι ο καλυτερος παντως σιουρα εισαι καλυτερος που τον Αντρεα!

ΥΓ1: Πειτε του ουλλοι μπραβο περκι μας αφηκοι ησυχους τουτος ρε κοπελια!

ΥΓ2: Αριστε πιαστε τον ανθρωπο δουλεια στο περιοδικο πριν να το πιασει κανενα ελληνικο ή ιταλικο περιοδικο τζαι χασουμε το κελεπουρι!


Sent from my iPhone using Tapatalk

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

Nikolas Nklou wrote:τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μου....... :violin: :violin: :violin:
φίλε μου εγώ έχω σκοπό για ποιοτική συζήτηση :D αλλά ούλοι δαμέ εν με αφήνουν :evil: .ηντα θέλουν να πιάσουμε σχέσεις η να κάνουμε τσιαροφιλίες :?: γιατί ψαροφιλίες :hand: εν λίο δύσκολο απο ότι κατάλαβα :liar:

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

belluga wrote:
mylokopas wrote: καλά ρε την χωρκάτικη ρήση που λέει ότι ο "τόπουζος εν τζίνος που ότι τζε να του πείς τζίνος το βκιολί του"
Ταιρκαζει γαντι πανω σου! :o :o οι πε αλλόνα ρε :lol: :lol: :lol:

Μπραβο ρε φιλε συγχαριτηρια για τα μυλοκοπια σου :clap: :clap: εν εξαναιδαμε ετσι πραμα νομιζω εισαι ο καλυτερος παντως σιουρα εισαι καλυτερος που τον Αντρεα! :naughty: φίλε μου λίγο σεβασμό στον Αντρέα

ΥΓ1: Πειτε του ουλλοι μπραβο περκι μας αφηκοι ησυχους τουτος ρε κοπελια! :evil: γιατί θυμώνεσε φίλε μου :evil:

ΥΓ2: Αριστε πιαστε τον ανθρωπο δουλεια στο περιοδικο πριν να το πιασει κανενα ελληνικο ή ιταλικο περιοδικο τζαι χασουμε το κελεπουρι! :clap: :clap: καλό :clap: :clap:

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

mylokopas wrote:
Nikolas Nklou wrote:τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μου....... :violin: :violin: :violin:
φίλε μου εγώ έχω σκοπό για ποιοτική συζήτηση :D αλλά ούλοι δαμέ εν με αφήνουν :evil: .ηντα θέλουν να πιάσουμε σχέσεις η να κάνουμε τσιαροφιλίες :?: γιατί ψαροφιλίες :hand: εν λίο δύσκολο απο ότι κατάλαβα :liar:
κάτι που εξέχασα πριν και θα αποδεικτή ο καλός μου σκοπός :clap: :clap: :clap:
σήμερα είναι :o today is :o
:occasion-balloons: :occasion-birthday: :occasion-cake: :occasion-birthdaymulticolor: :occasion-balloons: :occasion-partyangel: :occasion-partyblower: :occasion-partyblower: :orcs-buttshake: :orcs-buttshake:
του φίλου μας του Μάριου Παφιτη :dance: :dance: :dance: . να ζήσης φίλε Μάριε :dance: :dance:

φιλε μου σωστός :?: :?: :clap: :clap: τζε πρώτος :clap: :clap:

Νικολας Λεμεσος
Posts: 24
Joined: Wed Oct 10, 2012 8:26 pm

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by Νικολας Λεμεσος »

Παντως ρε Αριστε, αν διαγραψεις τον μυλοκοπα θα κλεισω και εγω το προφιλ μου! Ο μυλοκοπας πρεπει να μεινει, ο ανθρωπος εν πεζετε! Φιλε μυλοκοπα ειμαι μαζι σου! :character-beavisbutthead:

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by hdemetris »

Νάκκον μπαγιάτικος αλλά πολλά ωραίος ο μυλοκόπης :clap:
Who the cap fit
Let them wear it

Post Reply

Return to “CASTING FISHING”