Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

dimitris michail wrote:φίλε μου σε κανένα σημειο δεν προσπάθησα να απολογηθώ για αυτα που έγραψα.απλώς δεν μου αρέσει να μου ρίχνουν για κάτι που δεν έκανα.επειδή εσύ είδες την φωτογραφία ελπιζω να κατάλαβες.οταν όμως κάποιοι δεν ακολουθούν τους άγραφους κανόνες του αθλήματος που κάνουμε τότε πρέπει να βρίσκης κάποιο τρόπο να αντιδράς.αλήθεια αν έπερνες εσύ κάποιον για ψάρεμα και μετά πήγαινες εκεί να ψαρέψεις και έβλεπες βάσεις στημένες 50 μέτρα την μιά από την άλλη σε απόσταση 300 μέτρων τι θα έκαμες.και μάλιστα οι ακρινές χωρίς καλάμια πάνω,περιμένω απάντηση γιατι σε λίγο φεύγω για ψάρεμα
mylokopas;; = Εισαι λαφαζανης φιλε.... :liar: ετσι πραμα εν εγινε ποθ γραφεις πιο πανω. ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΠΑΡΩΝ την μερα που λεεις
:liar: :liar: :liar:

τούτο έλειψε να μας πείς ότι εν αλήθεια.το μόνο που λυπούμαι είναι ότι εν έξερα ότι ήσαστε έτσι ανθρώποι αλλιώς αντι για ψάρια θα σας εφκαλα εσάς φωτογραφίες. :lol: :lol: :lol:

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

belluga wrote:
mylokopas wrote:
M.S.BUFFALO wrote:τωρα εν εκαταλαβα που οδηγει τοθτη η συζητιση... με το να βαλεις φοτο με 3 μυλοκοπια σημενι οτι ειχες δικιο για οοοολα τουτα που ελαλες 10 σελιδες ποστ??

τζινη τη παρουσιαση της αρματωσιας σου, αλιως ''The shi drum killah'', εννα τη δουμε και εμεις οι αχαπαροι να μαθενουμε οξα αδικα καρτερουμε?
αλλά παλε είμαι λίος στα κομπιούτερ και εν εκατάφερα τόσες μέρες να την σχεδιάσω και να σας την δείξω :hand: ,ομως προσπαθώ.κάνε λίγη πομονή :arrow:
εν στο autocad που μασχεσε οξα στο illustrator τζαι εν τα καταφερες τοσες μερες;
Εν αρματωσια που εννα σχεδιασεις οξα την καινουργια μαρινα λαρνακας και εχει τρεις μερες που μασχεσε;



Sent from my iPhone using Tapatalk
φίλε μου μπορεί να μην το πιστεύης αλλά εν πιό δύσκολη και την μαρίνα λάρνακας σχεδ'ον 'οπως τον τερματικό :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

M.S.BUFFALO
Posts: 314
Joined: Sun Aug 12, 2012 7:04 pm

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by M.S.BUFFALO »

mylokopas wrote:
M.S.BUFFALO wrote:τωρα εν εκαταλαβα που οδηγει τοθτη η συζητιση... με το να βαλεις φοτο με 3 μυλοκοπια σημενι οτι ειχες δικιο για οοοολα τουτα που ελαλες 10 σελιδες ποστ??

τζινη τη παρουσιαση της αρματωσιας σου, αλιως ''The shi drum killah'', εννα τη δουμε και εμεις οι αχαπαροι να μαθενουμε οξα αδικα καρτερουμε?
φίλε μου έχετε φίλο φάκτορα :clap: και θέλετε απο εμένα αρματωσιά. :?: έτσι και αλλιώς οι αρματωσιες που θα σας έδειχνα εντούτες που του πέφτουν χαμέ (και όχι που δείνει φίλε Κωσταντινο) στο ψάρεμα.αλλά παλε είμαι λίος στα κομπιούτερ και εν εκατάφερα τόσες μέρες να την σχεδιάσω και να σας την δείξω :hand: ,ομως προσπαθώ.κάνε λίγη πομονή :arrow:
με τα κομπιουτερ μπωρει αλλα με τη φοτογραφικη σου εισε μαστρος α... εκουτσιησες με το φακο σου ακριβος τζιαμε που εν φενεται η φατσα σου παλε...
:dance: :dance: :clap:


:whistle: :whistle:

Nikolas Nklou
Posts: 249
Joined: Thu Aug 16, 2012 6:59 am

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by Nikolas Nklou »

τουλαχιστον ενημερωνε μας ποτε ερκεσε να τα πουμε τζε που κοντα ρε Μυλοκοπα....... :)
ερκεσε που ερκεσε στο χωρκο μας εντζε τιποτε να το πεις
Never back down

M.S.BUFFALO
Posts: 314
Joined: Sun Aug 12, 2012 7:04 pm

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by M.S.BUFFALO »

Nikolas Nklou wrote:τουλαχιστον ενημερωνε μας ποτε ερκεσε να τα πουμε τζε που κοντα ρε Μυλοκοπα....... :)
ερκεσε που ερκεσε στο χωρκο μας εντζε τιποτε να το πεις
ερκουμουν και γω παλια που εβουρουν τουσ αγωνες motorcross kai scrable που πισω... γμτ εν σε ιξερα τοτε και εχαννα και το κερασμα του καφε....



τορα εννα μου πεισ ''γιατι τωρα ξερω σε ??''
:lol: :lol: :lol:

Nikolas Nklou
Posts: 249
Joined: Thu Aug 16, 2012 6:59 am

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by Nikolas Nklou »

χεχεχεχε ελατε οποτε θελετε κοπελια! απλα ενημερωστε με πιο γλιορα να κανονισω τα μαθηματα :P
ειδες για τι πραμα καμνει η Αρκακα? ο'ι' μυλοκοπια....
Never back down

leshi cy
Posts: 443
Joined: Fri Oct 29, 2010 2:53 pm
Location: marios larnaca http://furnituretown.com.cy/
Contact:

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by leshi cy »

ρε κοπελια μα που κοφκει αρκακα ολαν και ουλλοι πατε ...τζιε πεζεται πελλον !! :mrgreen:

...πετε μας να μαθαινουμεν :lol: :lol:

M.S.BUFFALO
Posts: 314
Joined: Sun Aug 12, 2012 7:04 pm

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by M.S.BUFFALO »

εεμ... θωρεις με που εν που δειχνω... ποτζι

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by belluga »

leshi cy wrote:ρε κοπελια μα που κοφκει αρκακα ολαν και ουλλοι πατε ...τζιε πεζεται πελλον !! :mrgreen:

...πετε μας να μαθαινουμεν :lol: :lol:
Ε Μαριε μου να σε παρω εγιω να φωρτοθεις ψαρκα ειδικα μυλοκοπια εν πολλα ευκολα αφου για να καταλαβεισ το παρατσουκλι τους εν χαννοι! :-D :-D :-D


Sent from my iPhone using Tapatalk

leshi cy
Posts: 443
Joined: Fri Oct 29, 2010 2:53 pm
Location: marios larnaca http://furnituretown.com.cy/
Contact:

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by leshi cy »

οι λαομο :D

ε δημητρη ξερεις εταξες μου ειμαι οπος τον αι Γιωρκη δοξαζω το ονομα του !
εννα πρεπει να με παρηςς τζιε οσους χανους πιαμεν χαλαλιν σου :lol: :lol:

εν μες το προγραμμα παντως ενα δυνατο 3 μερο !!
τωρα που εννα εχουμε ώρα που την δουλεια ! :D

Nikolas Nklou
Posts: 249
Joined: Thu Aug 16, 2012 6:59 am

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by Nikolas Nklou »

belluga wrote:
leshi cy wrote:ρε κοπελια μα που κοφκει αρκακα ολαν και ουλλοι πατε ...τζιε πεζεται πελλον !! :mrgreen:

...πετε μας να μαθαινουμεν :lol: :lol:
Ε Μαριε μου να σε παρω εγιω να φωρτοθεις ψαρκα ειδικα μυλοκοπια εν πολλα ευκολα αφου για να καταλαβεισ το παρατσουκλι τους εν χαννοι! :-D :-D :-D


Sent from my iPhone using Tapatalk
κοπιαστε ξαερφε να φωρτοθουμε ουλλοι!!!! :D :D :D :D Η Αρκακα ειναι ο Νο1 ψαρευτικος προορισμος για οσους θελουν να ερτουν αντιμετωποι με ψαρια τροπαια μεχρι ισως και ανω των 100 κιλων!! :o
πολλη κακο!!! αφου συρνεις την μισινα ετσι χωρις δολωμα τζε φκαλεις 5κιλα μυλοκοπια τζε κατι κιλισιμους ξεχασμενους μουρμουρους!!! για να μεν σας πω τζε για τους σορκους τερατα τωρα! :)
Never back down

User avatar
since1984
Posts: 128
Joined: Wed Aug 13, 2008 10:55 am
Location: Paphos/Cyprus

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by since1984 »

"mylokopa"
αις τους τουτους δαμέσα και μάχουνται να σου φαν το ψάρι
πότε να με πάρεις μαζί σου να μου μάθεις την τέχνη του μυλοκοπιού?
αλλά στείλε μου προσωπικό μήνυμα να μεν το δουν κ μάθουν την τέχνη

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by chrysanthos9 »

Αργακα ο αγαπημενος ψαρευτικος προορισμος ολων παραδεισος παρθενοι τοποι αψαρευτοι ψαρια που ξεχασαν να πεθανουν τεραστια ψαρια αλλα Κυριως χαζα. Ο τοπος των ξεχασμενων απο τον καιρο μυλοκοπιων κοπιαστε ολοι :clap:
Rememper always someone waiting for you at home

Nikolas Nklou
Posts: 249
Joined: Thu Aug 16, 2012 6:59 am

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by Nikolas Nklou »

οσον αφορα τον τοπο του καθε ενος....μπορειται να κανετε προκρατησεις θεσεων που πιστευετε οτι εκει εν η μανα των μυλοκοπιων(οπου τζε να συρεις εννα πιασεις αλλα εν πειραζει)
επικοινωνια μονο μεσω π.μ και αναλογα της θεσης θα βλεπουμε ποσα θα πρεπει να πληρωσετε!
Never back down

Νικολας Λεμεσος
Posts: 24
Joined: Wed Oct 10, 2012 8:26 pm

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by Νικολας Λεμεσος »

Εγω παντως επαρετησα να πιεννω τζικατο στην αρκακα. Εβαρεθηκα να πιανω μυλοκοπια 5κιλα. Εδιαλησα την μεση μου που το κουβαλημα. Τωρα πιεννω μονο στις τσιπουρες και στα λαυρακια! Εν πεζετε! :lol:

Αλλα τωρα, μετα τις φωτο του μυλοκοπα, ισως ξαναπαω. Ενα παρω και κορδελλα τις αστυνομιας μαζι μου να κοψω καμια 500σια μετρα να μπορω να στυσω τα καλαμια μου. Ενα πω και του μακελλοου αν θελει να ερτει για παρεα και να μου καμνει αρματωσιες τζινη την ωρα! :dance:

Post Reply

Return to “CASTING FISHING”