Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

M.S.BUFFALO
Posts: 314
Joined: Sun Aug 12, 2012 7:04 pm

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by M.S.BUFFALO »

:lol: :lol: :lol: :lol:

GEOfOX
Posts: 4
Joined: Mon Mar 19, 2012 5:07 pm

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by GEOfOX »

Προς Κον Μυλοκωπα

Φκαλε κκοτσιαννια του τόπους σου να μην πηγαίνει άλλος και βάλε microchip στα μύλοκοπια σου ουτως ώστε οταν τα πιάνουμε να ξέρουμε οτι ειναι δικά σου να σου τα φαινόμενο. ΕΕΕΛΛΛΕΕΕΟΟΟΣΣ ΕΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΛΛΑΝΕΙΣ ΟΥΛΛΟΥΣ

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by admin »

Κοπέλια νομίζω το εξαντλήσαμε το κεφάλαι ο αυτό , ο άνθρωπος είχε κάτι να πεί το είπε κάποιοι ίσως κατάλαβαν τι ήθελε οι περισσότεορι δέν κατάλαβαν κανεί ψάρεμα τωρά!!!

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by admin »

Κοπέλια νομίζω το εξαντλήσαμε το κεφάλαι ο αυτό , ο άνθρωπος είχε κάτι να πεί το είπε κάποιοι ίσως κατάλαβαν τι ήθελε οι περισσότεορι δέν κατάλαβαν κανεί ψάρεμα τωρά!!!

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

admin wrote:Κοπέλια νομίζω το εξαντλήσαμε το κεφάλαι ο αυτό , ο άνθρωπος είχε κάτι να πεί το είπε κάποιοι ίσως κατάλαβαν τι ήθελε οι περισσότεορι δέν κατάλαβαν κανεί ψάρεμα τωρά!!!
φίλε μου καλημέρα.μόλις επέστρεψα από το ψάρεμα :clap: :clap: και το θέμα δεν :naughty: :naughty: το εξαντλήσαμε ακόμη,και ολόγος είναι ότι οι περισσότεροι :think: δεν το κατάλαβαν και μεταξύ αυτών εσύ,να αλλάξω και επανέρχομαι. :violin: :violin:

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

εβίβα αρκάκα
εβίβα αρκάκα
16-17.1.2013.jpg (25.26 KiB) Viewed 5909 times
φίλε που θέλεις μικροτσιπ την επόμενη φορά :hand: θα κάνω ότι με συμβούλευσε ο φίλος που μου είπε ότι οι χορτάτοι πιάνουντα τούτα τα μυλοκόπια :clap: :clap: :clap: :clap: βγάζουντα φωτογραφία και τα επιστρέφουν πίσω με την διαφορά ότι εγώ εν να τους βάλω και μίκροτσιπ :lol: :lol: :lol:

User avatar
since1984
Posts: 128
Joined: Wed Aug 13, 2008 10:55 am
Location: Paphos/Cyprus

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by since1984 »

φίλε το μυλοκόπια πότε τα έπιασες?

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

[quote="since1984"]φίλε το μυλοκόπια πότε τα έπιασες?[/quot

"Να πω και εγώ την γνώμη μου για αυτό το ψάρι ,είναι ένα από τα πιο εύκολα ψαρια στην σύλληψη τους!! είτε με ψαροτούφεκο είτε με καλάμι..μπορεί να καθαρίσεις ολόκληρο κοπάδι αν βρεθούν στην "ψαρεφτρα" σου με καλάμι η αν τα βρείς με ψαροτούφεκο...το δύσκολο είναι να τα βρείς.η μάλλον να &qu.."
αυτά είναι δικά σου λόγια :clap: :clap: :clap:

και αυτά είναι δικά μου
για τούτο το λόγο πολεμό εδώ και τρείς μέρες φίλε μου :violin: :violin: :violin:

leshi cy
Posts: 443
Joined: Fri Oct 29, 2010 2:53 pm
Location: marios larnaca http://furnituretown.com.cy/
Contact:

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by leshi cy »

:violin: :violin: :violin: :roll:

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

since1984 wrote:φίλε το μυλοκόπια πότε τα έπιασες?


Αλιευτικές εξορμήσεις και αποτελέσματα
Να προσθέσω και γώ κάτι σε ούλοι τούντη ανούσια συζήτηση
ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΥΛΟΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ!!!

δικά σου λόγια :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
δικά μου
είδα το μήνυμα αλλά εν ξέρω :?: :?: :?: κάτι εν μου δουλευκη :think: μόλις βρω το γιατί θα σου στήλω μήνυμα

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

leshi cy wrote::violin: :violin: :violin: :roll:
ναι φίλε μου :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

M.S.BUFFALO
Posts: 314
Joined: Sun Aug 12, 2012 7:04 pm

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by M.S.BUFFALO »

τωρα εν εκαταλαβα που οδηγει τοθτη η συζητιση... με το να βαλεις φοτο με 3 μυλοκοπια σημενι οτι ειχες δικιο για οοοολα τουτα που ελαλες 10 σελιδες ποστ??

τζινη τη παρουσιαση της αρματωσιας σου, αλιως ''The shi drum killah'', εννα τη δουμε και εμεις οι αχαπαροι να μαθενουμε οξα αδικα καρτερουμε?

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

M.S.BUFFALO wrote:τωρα εν εκαταλαβα που οδηγει τοθτη η συζητιση... με το να βαλεις φοτο με 3 μυλοκοπια σημενι οτι ειχες δικιο για οοοολα τουτα που ελαλες 10 σελιδες ποστ??

τζινη τη παρουσιαση της αρματωσιας σου, αλιως ''The shi drum killah'', εννα τη δουμε και εμεις οι αχαπαροι να μαθενουμε οξα αδικα καρτερουμε?
φίλε μου έχετε φίλο φάκτορα :clap: και θέλετε απο εμένα αρματωσιά. :?: έτσι και αλλιώς οι αρματωσιες που θα σας έδειχνα εντούτες που του πέφτουν χαμέ (και όχι που δείνει φίλε Κωσταντινο) στο ψάρεμα.αλλά παλε είμαι λίος στα κομπιούτερ και εν εκατάφερα τόσες μέρες να την σχεδιάσω και να σας την δείξω :hand: ,ομως προσπαθώ.κάνε λίγη πομονή :arrow:

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

M.S.BUFFALO wrote:τωρα εν εκαταλαβα που οδηγει τοθτη η συζητιση... με το να βαλεις φοτο με 3 μυλοκοπια σημενι οτι ειχες δικιο για οοοολα τουτα που ελαλες 10 σελιδες ποστ??

τζινη τη παρουσιαση της αρματωσιας σου, αλιως ''The shi drum killah'', εννα τη δουμε και εμεις οι αχαπαροι να μαθενουμε οξα αδικα καρτερουμε?
είσαι που τζίνους που εν εκαταλάβαν?

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by belluga »

mylokopas wrote:
M.S.BUFFALO wrote:τωρα εν εκαταλαβα που οδηγει τοθτη η συζητιση... με το να βαλεις φοτο με 3 μυλοκοπια σημενι οτι ειχες δικιο για οοοολα τουτα που ελαλες 10 σελιδες ποστ??

τζινη τη παρουσιαση της αρματωσιας σου, αλιως ''The shi drum killah'', εννα τη δουμε και εμεις οι αχαπαροι να μαθενουμε οξα αδικα καρτερουμε?
αλλά παλε είμαι λίος στα κομπιούτερ και εν εκατάφερα τόσες μέρες να την σχεδιάσω και να σας την δείξω :hand: ,ομως προσπαθώ.κάνε λίγη πομονή :arrow:
εν στο autocad που μασχεσε οξα στο illustrator τζαι εν τα καταφερες τοσες μερες;
Εν αρματωσια που εννα σχεδιασεις οξα την καινουργια μαρινα λαρνακας και εχει τρεις μερες που μασχεσε;



Sent from my iPhone using Tapatalk

Post Reply

Return to “CASTING FISHING”