Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

mylokopas

Re: Απ: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

marios pafitis wrote:Tουλαχιστο επιενα πριν ανακαλιψετε τις περιοχες και την μεθοδο του ψαρεματος οπως το λαλειτε cashting!!!!

Sent from my ST15i using Tapatalk 2
πήγαινες πριν να ανοίξουν τα οδοφράγματα ,ηντα πόσο χρονών είσουν φίλε μου.
cashting φίλε μου εννε εμείς που το ανακαλύψαμε.αποτάθου αλλού.τώρα αν είναι casting που εννοείς πάλι εννε εμείς που το ανακαλύψαμε. :lol: :lol: :lol: :lol:

M.S.BUFFALO
Posts: 314
Joined: Sun Aug 12, 2012 7:04 pm

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by M.S.BUFFALO »

ρε για ονομα του θεου, μα εξημερωσεν ο πλαστης μου και αρκεψετε παλε...

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by admin »

ΠΡΌς ΜΥΛΟΚΟΠΑ:1)
ρε φίλε και Ελληνικά διαβάζω και το περιοδικό το διαβάζω, ο Αντρέας γράφει για ένα συγκεκριμένο ψάρεμα και μια συγκεκριμένη ιστορία, χωρίς να αναφέρει συγκεκριμένο τόπο αλλά ούτε οτιδήποτε που να εμπνέει ανησυχία, τώρα εάν εσύ υποστηρίζεις ότι είναι ψεύτης πώς το αποδεικνύεις και γιατί να μην είσαι εσύ ο ψεύτης??? Απο εκεί και πέρα και ψεύτης να είναι όπως υποστηρίζεις πώς μπορώ εγώ να το ξέρω αυτό ????
2) Η ιστορία με την Ινδή είναι για να δείξει ότι όπως αυτοί (οι βιαστές) δέν έχουν σεβασμό και παιδεία και μόλις βρήκαν μια κοπελίτσα μόνη άρπαξαν την ευκαιρία και την βίασαν μέχρι θανάτου έτσι συμπεριφέρθηκες και εσύ με την ψαριά σου που μόλις έκοψες τα μυλοκόπια τα έσφαξες ανεξαρτήτος μεγέθους και ποσότητας γιατί βρήκες την ευκαιρία
3) Οι αρματωσιές του Neil πέραν απο τις γνωστές αρματωσιές που κάνει έχει δημιουργήσει και αρκετές αρματωσιες μετά παο εισηγήσεις και του Αντρέα και εμένα ακόμη και του Αντώνη Λαγουταρέλλη. και για casting και για surfcasting τώρα εσύ πώς μπορείς να καταλάβεις ότι μια αρματωσιά είναι του Neil Ή ΌΧΙ???? Έχω μια βαλίτσα με αρματωσιές χωρίς όνομα επάνω μπορείς να μου πείς ποιού είναι?
4) Λές πράγματα ακαταλαβίστικα, μιλάς για ότι ο Κωνσταντίνος είναι υπάλληλος του Ανδρέα , μιλάς για πρόσωπα άλλα τα οποία κανε΄ςι απο εμάς δέν τα ξέρει και ακόμη δέν κατάλαβα το κόλλημα σου
5)Αν είσαι αυτός που υπολογίζω ντροπή σου, είανι η δεύτερη φορά με΄σα στο φόρουμ που με φωτογραφίες σου προκαλείς και δίδεις και γελοίες δικαιολογίες, εσύ λόγο και του επαγγέλματος σου έπρεπε να είσαι πολύ πιό προσεκτικός ως αναφορά τις νομοθεσίες και το πώς μιλάς με τον κόσμο :naughty: :naughty:
6) Αν λές ότι προσπαθείς να λύσεις την παρεξήγηση με τον Αντρέα σημαίνει ίτι έγραψες ατεκμη΄ρίωτα πράγματα και ότι οφείλεις να απολογηθείς :oops: :oops:

Πρός Κωνσταντίνο. Κωνσταντίνο μου η φωτογραφία αυτή πήρε την δημοσιότητα που τις άξιζε ώς το χείριστο παράδειγμα πρός αποφυγήν και ακόμη και εάν δέν την κατεβάση ο ίδιος είναι καλά όλα αυτά που δημιουργήθηκαν και χαίρομαι που πήρε τέτοιες διαστάσεις οι συζήτηση για να μαθαίνουν και οι πιό μικροί πώς κάποιοι καταστρέφουν το ψάρεμα και πώς πρέπει να προστατεύουν για να έχουν!!!!

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by belluga »

E κοπελια εφανικαν οι σφυρνες; :-) :-) :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

admin wrote:ΠΡΌς ΜΥΛΟΚΟΠΑ:1)
ρε φίλε και Ελληνικά διαβάζω και το περιοδικό το διαβάζω, ο Αντρέας γράφει για ένα συγκεκριμένο ψάρεμα και μια συγκεκριμένη ιστορία, χωρίς να αναφέρει συγκεκριμένο τόπο αλλά ούτε οτιδήποτε που να εμπνέει ανησυχία, τώρα εάν εσύ υποστηρίζεις ότι είναι ψεύτης πώς το αποδεικνύεις και γιατί να μην είσαι εσύ ο ψεύτης??? Απο εκεί και πέρα και ψεύτης να είναι όπως υποστηρίζεις πώς μπορώ εγώ να το ξέρω αυτό ????
2) Η ιστορία με την Ινδή είναι για να δείξει ότι όπως αυτοί (οι βιαστές) δέν έχουν σεβασμό και παιδεία και μόλις βρήκαν μια κοπελίτσα μόνη άρπαξαν την ευκαιρία και την βίασαν μέχρι θανάτου έτσι συμπεριφέρθηκες και εσύ με την ψαριά σου που μόλις έκοψες τα μυλοκόπια τα έσφαξες ανεξαρτήτος μεγέθους και ποσότητας γιατί βρήκες την ευκαιρία
3) Οι αρματωσιές του Neil πέραν απο τις γνωστές αρματωσιές που κάνει έχει δημιουργήσει και αρκετές αρματωσιες μετά παο εισηγήσεις και του Αντρέα και εμένα ακόμη και του Αντώνη Λαγουταρέλλη. και για casting και για surfcasting τώρα εσύ πώς μπορείς να καταλάβεις ότι μια αρματωσιά είναι του Neil Ή ΌΧΙ???? Έχω μια βαλίτσα με αρματωσιές χωρίς όνομα επάνω μπορείς να μου πείς ποιού είναι?
4) Λές πράγματα ακαταλαβίστικα, μιλάς για ότι ο Κωνσταντίνος είναι υπάλληλος του Ανδρέα , μιλάς για πρόσωπα άλλα τα οποία κανε΄ςι απο εμάς δέν τα ξέρει και ακόμη δέν κατάλαβα το κόλλημα σου
5)Αν είσαι αυτός που υπολογίζω ντροπή σου, είανι η δεύτερη φορά με΄σα στο φόρουμ που με φωτογραφίες σου προκαλείς και δίδεις και γελοίες δικαιολογίες, εσύ λόγο και του επαγγέλματος σου έπρεπε να είσαι πολύ πιό προσεκτικός ως αναφορά τις νομοθεσίες και το πώς μιλάς με τον κόσμο :naughty: :naughty:
6) Αν λές ότι προσπαθείς να λύσεις την παρεξήγηση με τον Αντρέα σημαίνει ίτι έγραψες ατεκμη΄ρίωτα πράγματα και ότι οφείλεις να απολογηθείς :oops: :oops:

Πρός Κωνσταντίνο. Κωνσταντίνο μου η φωτογραφία αυτή πήρε την δημοσιότητα που τις άξιζε ώς το χείριστο παράδειγμα πρός αποφυγήν και ακόμη και εάν δέν την κατεβάση ο ίδιος είναι καλά όλα αυτά που δημιουργήθηκαν και χαίρομαι που πήρε τέτοιες διαστάσεις οι συζήτηση για να μαθαίνουν και οι πιό μικροί πώς κάποιοι καταστρέφουν το ψάρεμα και πώς πρέπει να προστατεύουν για να έχουν!!!!
φίλε άριστε να σου απαντήσω αμέσως
1ον αν δεν σε ενοχλέι εσένα το ότι κάποιος που γράφει στο περιοδικό ειρωνεύεται ένα άνθρωπο που είναι όπως τον παππού του (63 χρονών παρακαλώ για να καταλαμβαίνει και ο κόσμος).λυπούμαι πολύ αλλά εμένα με ενοχλή πολύ.
2ον αν είναι ψεύτης το έχω τεκμηριώση και μην με αναγκάσης να επεκταθώ γιατί του υποσχέθηκα ότι θα λήσουμε την (δήθεν). παρεξήγηση
3ον πάλι δεν μπορώ να καταλάβω την σύκριση που κάνης με την ινδή,τι σχέση έχει ο άνθρωπος με το ψάρι.
4ον πάλι αναφέρης τον κύριο μακέλλοου και δεν καταλαμβαίνω τον λόγο γιατί.λίγο σεβασμό στον κύριο παρακαλώ.
5ον ακαταλαβίστηκα μιλάς εσύ και όχι εγώ.εγώ φίλε μου πρώτη φορά μπαίνω στον φόρουν και τον λόγο τον κατάλαβαν αυτοί που θέλουν και μπορούν να καταλαμβαίνουν.εσύ πάντος απο ότι εκατάλαβα δεν μπορείς η δεν θέλεις να καταλάβης.
6ον εγώ δεν είπα ότι ο κωσταντίνος είναι υπάλληλος του αντρέα αλλά ότι ο αντρέας είναι υπάλληλος του και ο λόγος είναι γιατί χωρίς να τον ρωτήση κανένας και χωρις να γνωρίζει τα γεγονότα μπήκε σφήνα να τον υποστηρίξει.συγνώμη κωσταντίνε έκαμα λάθος.
7ον "αν είμαι αυτός που υπολογίζεις" δυστυχώς δεν είμαι γιατί όπως σου εξήγησα πιό πάνω πρώτη φορά μπαίνω στο φόρουμ'οφείλης μια απολογία για το τί έγραψες σχετικά με αυτό.
8ον φίλε μου προσπαθώ να λύσω την παρεξήγηση με τον αντρέα γιατί πρώτα δεν ήταν παρεξήγηση,δεύτερα έχω τεκμηριώση με τον καλύτερο τρόπο (πιο καλά δεν γινόταν), τρίτα γιατί δεν είμαι ο άνθρωπος που εσύ προσπαθείς να πείσης τον κόσμο ότι είμαι
και κάτι τελευταίο.απο ότι άρχισα να καταλαμβαίνω εσύ ο ίδιος δεν θέλεις να τελειώση η κουβέντα ως εδώ αλλά ρίχνης λάδι στην φωτιά η σου το ξαναλέω δεν ξέρεις να διαβάζης ελληνικά
α και κάτι άλλο δεν κατάλαβα το υπονοούμενο με τις νομοθεσίες ,αν δεν αντέχετε την άλλη γνώμη πεστε το καθαρά

User avatar
marios
Site Admin
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:53 pm
Location: Λ/σια.κ/κλι.
Contact:

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by marios »

admin wrote:
Πρός Κωνσταντίνο. Κωνσταντίνο μου η φωτογραφία αυτή πήρε την δημοσιότητα που τις άξιζε ώς το χείριστο παράδειγμα πρός αποφυγήν και ακόμη και εάν δέν την κατεβάση ο ίδιος είναι καλά όλα αυτά που δημιουργήθηκαν και χαίρομαι που πήρε τέτοιες διαστάσεις οι συζήτηση για να μαθαίνουν και οι πιό μικροί πώς κάποιοι καταστρέφουν το ψάρεμα και πώς πρέπει να προστατεύουν για να έχουν!!!!
:text-+1:
ps: έχω δει και χειρότερες φωτογραφίες εδώ, και σε μεγέθη και σε ποσότητα!
Τίποτε δεν είναι τόσο χάλια που να μην μπορεί να γίνει χειρότερο!!

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by admin »

φίλε άριστε να σου απαντήσω αμέσως
1ον αν δεν σε ενοχλέι εσένα το ότι κάποιος που γράφει στο περιοδικό ειρωνεύεται ένα άνθρωπο που είναι όπως τον παππού του (63 χρονών παρακαλώ για να καταλαμβαίνει και ο κόσμος).λυπούμαι πολύ αλλά εμένα με ενοχλή πολύ. ΄Κάτι που εσύ ονομάζεις ειρωνία για κάποιν άλλον μπορεί να είναι απλά περιγραφή γεγονότων και επειδή κάποιος είναι 63 χρονών και δέν ξέρει να ψαρεύει με σύγχρονες μεθόδους δέν σημαίνει ότι δέν τον σεβόμαστε
2ον αν είναι ψεύτης το έχω τεκμηριώση και μην με αναγκάσης να επεκταθώ γιατί του υποσχέθηκα ότι θα λήσουμε την (δήθεν). παρεξήγηση Τούτα τα δήθεν εγώ δέν τα καταλαμβαίνω είναι ή δέν είναι παρεξήγηση [/b]
3ον πάλι δεν μπορώ να καταλάβω την σύκριση που κάνης με την ινδή,τι σχέση έχει ο άνθρωπος με το ψάρι. Ο νοών νοείτο
4ον πάλι αναφέρης τον κύριο μακέλλοου και δεν καταλαμβαίνω τον λόγο γιατί.λίγο σεβασμό στον κύριο παρακαλώ. Εμείς τον σεβόμαστε και πολύ μάλιστα άλλος τον διασύρει και αφήνει υπονοούμενα ότι δέν δουλεύουν οι αρματωσιές του
5ον ακαταλαβίστηκα μιλάς εσύ και όχι εγώ.εγώ φίλε μου πρώτη φορά μπαίνω στον φόρουν και τον λόγο τον κατάλαβαν αυτοί που θέλουν και μπορούν να καταλαμβαίνουν.εσύ πάντος απο ότι εκατάλαβα δεν μπορείς η δεν θέλεις να καταλάβης. Το σύστημα μου επιτρέπει να δώ πόσες φορές και πότε μπήκες στο φόρουμ και δέν είναι η πρώτη φορά
6ον εγώ δεν είπα ότι ο κωσταντίνος είναι υπάλληλος του αντρέα αλλά ότι ο αντρέας είναι υπάλληλος του και ο λόγος είναι γιατί χωρίς να τον ρωτήση κανένας και χωρις να γνωρίζει τα γεγονότα μπήκε σφήνα να τον υποστηρίξει.συγνώμη κωσταντίνε έκαμα λάθος. :clap: :clap: :clap:
7ον "αν είμαι αυτός που υπολογίζεις" δυστυχώς δεν είμαι γιατί όπως σου εξήγησα πιό πάνω πρώτη φορά μπαίνω στο φόρουμ'οφείλης μια απολογία για το τί έγραψες σχετικά με αυτό. Η κύπρος εν μιτσιά και όποιος έχει μεγάλο στόμα εύκολα φανερώνεται !!!!!!!!!
8ον φίλε μου προσπαθώ να λύσω την παρεξήγηση με τον αντρέα γιατί πρώτα δεν ήταν παρεξήγηση,δεύτερα έχω τεκμηριώση με τον καλύτερο τρόπο (πιο καλά δεν γινόταν), τρίτα γιατί δεν είμαι ο άνθρωπος που εσύ προσπαθείς να πείσης τον κόσμο ότι είμαι τίποτε ακόμα απο όλα αυτά δέν ξεκαθάρισε και αν δέν φοβάσαι να πείς ποιό είσαι δώσμα τα στοιχεία σου να τελειώνουμε και σταμάτα το κρυφτούλι
και κάτι τελευταίο.απο ότι άρχισα να καταλαμβαίνω εσύ ο ίδιος δεν θέλεις να τελειώση η κουβέντα ως εδώ αλλά ρίχνης λάδι στην φωτιά η σου το ξαναλέω δεν ξέρεις να διαβάζης ελληνικά
α και κάτι άλλο δεν κατάλαβα το υπονοούμενο με τις νομοθεσίες ,αν δεν αντέχετε την άλλη γνώμη πεστε το καθαρά[/quote] εν πολλά πράγματα που δέν εκατάλαβες , την κουβέντα εσύ την συνεχίζεις

leshi cy
Posts: 443
Joined: Fri Oct 29, 2010 2:53 pm
Location: marios larnaca http://furnituretown.com.cy/
Contact:

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by leshi cy »

belluga wrote:E κοπελια εφανικαν οι σφυρνες; :-) :-) :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

ε δημητρη εν τζιερος του ρε ...ειδα πολλες αλλα οι πιο μεγαλες απο κιλο !!
εχασα μονο μια κοντα στα 2 κλ !

παντως τουτο καστινγκ εν δυσκολο σπορτ ολαν , προτιμο το τουφετζι και οτι πεψει ο πλαστις μου!
τουλαχιστο καμνουμε τιν γυμναστικη μας τζιε που χροστι τζιε πουσιη να πλιεροση :lol: :lol:

:text-lol: :text-offtopic: :text-offtopic: :text-lol: :text-threadjacked: :teasing-tease:

...εν εκρατιστικα ρε κοπελια σορρυ , απο οτι εκαταβα εσιη που ε αδκιασερη και εν εχουν προβληματα ,τζιε διημιουργουν μονοι τους

cydiver900
Posts: 151
Joined: Mon Apr 09, 2012 11:07 am

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by cydiver900 »

leshi cy wrote:
belluga wrote:E κοπελια εφανικαν οι σφυρνες; :-) :-) :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

ε δημητρη εν τζιερος του ρε ...ειδα πολλες αλλα οι πιο μεγαλες απο κιλο !!
εχασα μονο μια κοντα στα 2 κλ !

παντως τουτο καστινγκ εν δυσκολο σπορτ ολαν , προτιμο το τουφετζι και οτι πεψει ο πλαστις μου!
τουλαχιστο καμνουμε τιν γυμναστικη μας τζιε που χροστι τζιε πουσιη να πλιεροση :lol: :lol:

:text-lol: :text-offtopic: :text-offtopic: :text-lol: :text-threadjacked: :teasing-tease:

...εν εκρατιστικα ρε κοπελια σορρυ , απο οτι εκαταβα εσιη που ε αδκιασερη και εν εχουν προβληματα ,τζιε διημιουργουν μονοι τους
:clap: :clap: Εννά συμφωνήσω με τον Μάριον πιο πάνω, τουφέτζιην ολάν, τούτον το κάστινγκ, ακούεται μου τζιαι μέναν νάκκον δύσκολον! :D :wink:

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by belluga »

Φιλε μου εγω προκαλω σε αν δεν εισαι εσυ οπως λαλεις που εξανα εισουν μες το φορουμ αποκαλειφτου ποιος εισαι πισω που το milokopas τζαι δωσμας το ονομα σου τζαι το facebook σου για να αποδειξης οτι δεν εισαι εσυ που εκαμες παλε ολοκληρες ιστοριες με την κουβεντα με την σφυρνα!


Sent from my iPhone using Tapatalk

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by fISHANDCHIPS »

ενας αντμιν να πάρει γενετικό υλικό που τα IP του μυλοκοπά και του παλιού που ξαναέκανε φασαρίες να δούμε αν ταυτίζονται :lol:
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

admin wrote:φίλε άριστε να σου απαντήσω αμέσως
1ον αν δεν σε ενοχλέι εσένα το ότι κάποιος που γράφει στο περιοδικό ειρωνεύεται ένα άνθρωπο που είναι όπως τον παππού του (63 χρονών παρακαλώ για να καταλαμβαίνει και ο κόσμος).λυπούμαι πολύ αλλά εμένα με ενοχλή πολύ. ΄Κάτι που εσύ ονομάζεις ειρωνία για κάποιν άλλον μπορεί να είναι απλά περιγραφή γεγονότων και επειδή κάποιος είναι 63 χρονών και δέν ξέρει να ψαρεύει με σύγχρονες μεθόδους δέν σημαίνει ότι δέν τον σεβόμαστε
2ον αν είναι ψεύτης το έχω τεκμηριώση και μην με αναγκάσης να επεκταθώ γιατί του υποσχέθηκα ότι θα λήσουμε την (δήθεν). παρεξήγηση Τούτα τα δήθεν εγώ δέν τα καταλαμβαίνω είναι ή δέν είναι παρεξήγηση [/b]
3ον πάλι δεν μπορώ να καταλάβω την σύκριση που κάνης με την ινδή,τι σχέση έχει ο άνθρωπος με το ψάρι. Ο νοών νοείτο
4ον πάλι αναφέρης τον κύριο μακέλλοου και δεν καταλαμβαίνω τον λόγο γιατί.λίγο σεβασμό στον κύριο παρακαλώ. Εμείς τον σεβόμαστε και πολύ μάλιστα άλλος τον διασύρει και αφήνει υπονοούμενα ότι δέν δουλεύουν οι αρματωσιές του
5ον ακαταλαβίστηκα μιλάς εσύ και όχι εγώ.εγώ φίλε μου πρώτη φορά μπαίνω στον φόρουν και τον λόγο τον κατάλαβαν αυτοί που θέλουν και μπορούν να καταλαμβαίνουν.εσύ πάντος απο ότι εκατάλαβα δεν μπορείς η δεν θέλεις να καταλάβης. Το σύστημα μου επιτρέπει να δώ πόσες φορές και πότε μπήκες στο φόρουμ και δέν είναι η πρώτη φορά
6ον εγώ δεν είπα ότι ο κωσταντίνος είναι υπάλληλος του αντρέα αλλά ότι ο αντρέας είναι υπάλληλος του και ο λόγος είναι γιατί χωρίς να τον ρωτήση κανένας και χωρις να γνωρίζει τα γεγονότα μπήκε σφήνα να τον υποστηρίξει.συγνώμη κωσταντίνε έκαμα λάθος. :clap: :clap: :clap:
7ον "αν είμαι αυτός που υπολογίζεις" δυστυχώς δεν είμαι γιατί όπως σου εξήγησα πιό πάνω πρώτη φορά μπαίνω στο φόρουμ'οφείλης μια απολογία για το τί έγραψες σχετικά με αυτό. Η κύπρος εν μιτσιά και όποιος έχει μεγάλο στόμα εύκολα φανερώνεται !!!!!!!!!
8ον φίλε μου προσπαθώ να λύσω την παρεξήγηση με τον αντρέα γιατί πρώτα δεν ήταν παρεξήγηση,δεύτερα έχω τεκμηριώση με τον καλύτερο τρόπο (πιο καλά δεν γινόταν), τρίτα γιατί δεν είμαι ο άνθρωπος που εσύ προσπαθείς να πείσης τον κόσμο ότι είμαι τίποτε ακόμα απο όλα αυτά δέν ξεκαθάρισε και αν δέν φοβάσαι να πείς ποιό είσαι δώσμα τα στοιχεία σου να τελειώνουμε και σταμάτα το κρυφτούλι
και κάτι τελευταίο.απο ότι άρχισα να καταλαμβαίνω εσύ ο ίδιος δεν θέλεις να τελειώση η κουβέντα ως εδώ αλλά ρίχνης λάδι στην φωτιά η σου το ξαναλέω δεν ξέρεις να διαβάζης ελληνικά
α και κάτι άλλο δεν κατάλαβα το υπονοούμενο με τις νομοθεσίες ,αν δεν αντέχετε την άλλη γνώμη πεστε το καθαρά
εν πολλά πράγματα που δέν εκατάλαβες , την κουβέντα εσύ την συνεχίζεις [/quote]

εγώ φίλε άριστε θέλω να μάθω αν οι υπόλοιποι που μπαίνουν στο φόρουν συμφωνούν μαζί σου
1ον αν κοροιδεύη το άρθρο η όχι
2ον αν είναι σωστό να σε παίρνει κάποιος ψάρεμα και μετά να αναγκάζεται να ψάξει τόπο γιατί εσύ εγκαταστάθηκες εκεί.
3ον αν εγώ σε κανένα σημείο όλων όσων έγραψα έχω διασύρει τον κύριο μακέλλοου και είπα ότι δεν δουλεύουν οι αρματωσιές του
4ον αφού το σύστημα σου επιτρέπει να δείς πόσες φορές μπήκα και πότε τότε δεν θα άφηνες υπονοούμενα ότι είμαι κάποιος άλλος που έκανε φασαρίες

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by belluga »

fISHANDCHIPS wrote:ενας αντμιν να πάρει γενετικό υλικό που τα IP του μυλοκοπά και του παλιού που ξαναέκανε φασαρίες να δούμε αν ταυτίζονται :lol:
εν νομιζω να ταυτιζονται τα IP τους ξερει ντα που καμνει! ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

belluga wrote:Φιλε μου εγω προκαλω σε αν δεν εισαι εσυ οπως λαλεις που εξανα εισουν μες το φορουμ αποκαλειφτου ποιος εισαι πισω που το milokopas τζαι δωσμας το ονομα σου τζαι το facebook σου για να αποδειξης οτι δεν εισαι εσυ που εκαμες παλε ολοκληρες ιστοριες με την κουβεντα με την σφυρνα!

φίλε μου σε διαβεβαιώνω ότι καμμία σχέση με αυτόν που αναφέρης έχω και πιστεύω είσαι έξυπνος άνθρωπος.ένας εύκολος τρόπος να το διαβεβαιώσης είναι ο τρόπος γραφής κειμένων.βρες εσύ που ξέρεις αύτα που έγραφε αυτός ο προηγούμενος και σύκρινετα με τα δικά μου.αν βρείς κάτι κοινό πές το.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ΧΑΡΗΣ Μ
Posts: 196
Joined: Tue Jul 05, 2011 1:38 pm

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by ΧΑΡΗΣ Μ »

3ον αν εγώ σε κανένα σημείο όλων όσων έγραψα έχω διασύρει τον κύριο μακέλλοου και είπα ότι δεν δουλεύουν οι αρματωσιές του
mylokopas wrote:
κάποιοι :liar: . ότι είναι ειδικοί στο ψάρεμα μυλοκοπιού και να γράφουν μέσα στα περιοδικά και να κοροιδεύουν τον κόσμο ότι
χρησιμοποιούν αρματοσιές τού τάδε για να πουλούν στα μαγαζιά που εργάζονται .αμα θέλει κάποιος να μάθει αρματωσιές
για μυλοκόπια θα του δημοσιεύσω κάποια. :clap: :clap: :clap:

ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ
Last edited by ΧΑΡΗΣ Μ on Tue Jan 15, 2013 1:52 pm, edited 2 times in total.
ΘΑΛΑΣΣΑ ΧΩΡΙΣ ΖΩΗ=ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΘΑΛΑΣΣΑ

Post Reply

Return to “CASTING FISHING”