Neil Mackellow

User avatar
(CyBasser)
Posts: 2367
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:17 pm

Re: Neil Mackellow

Post by (CyBasser) »

Someone wrote:
panikos wrote:στη λεμεσό είδη άρχισαν οι συζητήσεις για το σεμινάριο που έγινε το σαββατοκύριακο που πέρασε από :::

αυτούς που δεν ξέρουν καν ποιος είναι ο Mackellow
αυτούς που δεν έχουν ιδέα για πιο σκοπό έγινε το σεμινάριο
αυτούς που νομίζουν ότι ψάρεμα σημαίνει άπου πιάσει πιο πολλά
αυτούς που γεμονουν τις σικλες με ψαρουθκια τον 5 εκατοστών
αυτούς που δεν έχουν ιδέα τι είναι το surfcasting

ο χλευασμός είναι το κύριο στοιχειο τον συζητήσεων όσο για τον Mackellow όσο και για τους συμμετέχοντες , δεν θα μπω στη διαδικασία να γράψω τι λένε γιατί φαντάζομαι ότι ένα περίπου ξέρετε τι
το μονο που θέλω πω σε όλους αυτούς είναι να πελλανουν που δεν είχαν τι τύχη να ζήσουν ότι εμείς
:shock: :shock: :shock:

Μα σοβαρομιλάς τωρά;
Εγώ επέρασα μαύρο Σ/Κ που τελευταία στιγμή εν εμπόρεσα να έρτω.
Που το πρωϊ της Παρασκευής που είδα ότι έχαννα ολόκληρο το Σάββατο, εμάχουμουν να έβρω οποιοδήποτε να έρτει στη θέση μου τζιαι εν τα κατάφερα. ΕΓΥΡΙΣΕ ΜΟΥ.

Ποιοί εν τούτοι που χλευάζουν ολάν; Μα σοβαρομιλούν;
Αύριο που εννα σας θωρούν να προσγειώνετε το δόλωμα 50 μέτρα ποιό μάκρυα τους, τζιαμέ ακριβώς που πρέπει για να φκάλετε ψάρι, εννα καταπιούν τη γλώσσα τους.
Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου. Όπως με κάθε αξιόλογη προσπάθεια που γίνεται, έτσι και για το σεμινάριο αυτό κάποιοι που έκοψαν έξω φαίνεται προσπάθησαν να το "μειώσουν". Όμως κάτι τέτοιο δεν μπορεί να γίνει γιατί 25 άτομα ήδη το βίωσαν και μόνο καλά λόγια έχουν να πουν!!!

Και μην στεναχωριέσαι που το έχασες. Είναι πια σίγουρο πως θα ακολουθήσουν κι άλλα! Καλά να΄μαστε και θα έχεις την ευκαιρία σου!!!
There is fishing, and there is BASS FISHING!
ALWAYS PRACTICE CATCH AND RELEASE!!!

Post Reply

Return to “CASTING FISHING”