Neil Mackellow

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Post by no-nick »

σημερα εμαθα απο ACS οτι τα κοστα επιστροφης του καλαμιου θα ειναι 30-35 εβρο.

Costas
Posts: 121
Joined: Sat May 26, 2007 9:10 pm

Post by Costas »

Nai, sigoura ego tha erthw - Mallon tha eimai sun enas (dld synolo 2:P)

fishinglover
Posts: 6
Joined: Thu Nov 01, 2007 7:19 pm

Post by fishinglover »

Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα να σας ενημερώσω για κάτι που με λύπησε ιδιαίτερα καθώς έθιξε την προσωπικότητά μου και με μείωσε αφάνταστα. Πολύ καλός μου φίλος από τη Λάρνακα, επισκέφθηκε χθες το πρωί το κατάστημα "Technofish" της πόλης, το οποίο από ότι μου είπε είναι και το μεγαλύτερο και βρέθηκε παρών σε συζήτηση του καταστηματάρχη κου Κωνσταντίνου, πελατών του καταστήματος και ενός από τους κκ που δήθεν ενδιαφέρονται για να έρθει ο Νηλ στην Κύπρο αλλά τελικά τον ενδιαφέρει μόνο η προσωπική του προβολή κάτι που τον κάνει να αυτοπροβάλλεται όπου βρεθεί και όπου σταθεί και να διαφημίζει την οικονομική του άνεση και επιφάνεια. Ο εν λόγω ¨κύριος" λοιπόν δήλωνε δημόσια πως τον παρακαλούσα τηλεφωνικώς να έρθω στην Κύπρο για να κάνω σεμινάριο ρίψεων, surfcasting κτλ, παρόλο που εδώ μέσα είχε δείξει άλλο πρόσωπο κάνοντας μάλιστα και προσφορά για να έρθω στην Κύπρο μαζί με τον Νηλ. Όσοι έχετε ήδη διαβάσει τις δημοσιεύσεις από την αρχή θα δείτε ότι πουθενά δεν έδειξα να τρελαίνομαι να είμαι παρών στο σεμινάριο και απλά διευκολύνω λειτουργώντας ως μεσολαβητής για να γίνει τελικά το σεμινάριο και αυτό επειδή ο φίλος Ρολάνδος Κωνσταντινίδης, είχε εκδηλώσει ενδιαφέρον και μου είχε πει ότι πολύ πιθανόν να ενδιαφέρονται και άλλοι. Αν πραγματικά ήθελα διακαώς να έρθω στη χώρα σας μαζί με το Νηλ δε θα σας έγραφα πως μπορείτε να κάνετε το σεμινάριο και χωρίς την παρουσία μου, αφού και εμείς το πρώτο σεμινάριο στα Μουδανιά το κάναμε χωρίς να μεσολαβήσει κάποιος για την ομαλότερη ροή του και ως διερμηνέας ειδικός σε όρους του casting.
Τέλος πάντων, θα ήθελα να σας ενημερώσω πως αποσύρομαι από το ρόλο που είχα αναλάβει και αν θέλετε να συννεονοηθείτε με το δάσκαλο η ηλεκτρονική του διεύθυνση υπάρχει στο Internet, στη σελίδα του. Δυστυχώς η καλή διάθεση και πίστη, γίνεται για άλλη μια φορά αντικείμενο εκμετάλλευσης. Με συγχωρείτε όλοι οι υπόλοιποι αλλά τίθενται λόγοι ευθιξίας και τιμής και κάποιοι από εσάς που μπαίνετε και συνομιλείτε σε Ελλαδικά chatrooms και forums, ήδη γνωρίζετε ότι δεν ανέχομαι καμία προσβολή και υπαινιγμό, για το άτομό μου. Ευχαριστώ όσους συνεργάστηκαν με πραγματικό ενδιαφέρον και ανιδιοτέλεια για την πραγματοποίηση του σεμιναρίου. Να είστε σίγουροι ότι αν το θέλετε πραγματικά θα το πετύχετε και χωρίς εμένα. Να είστε πάντα καλά

Με τιμή

Νίκος Δεσποτίδης

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Post by caveman »

...gamise ta :!: eje mpori na ginei tpt mestounto kolonisi re gamoto :!: file fishinglover... distixos etsi einai i katastasi dakato... oulloi palefkoun gia to ego tous, gia tin aftoprovoli tous :x an je den paei o nous mou pros sinkekrimeno atomo... den mas irten pistevo ke poli anapantexo...
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

Panikos

Post by Panikos »

egw pantos katalava pios einai kai elpizw na einai pare3igisi

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Post by caveman »

panikos wrote:egw pantos katalava pios einai kai elpizw na einai pare3igisi

pistevo afto theloume oloi mas, as elpisoume
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Φιλε Νικολα.
Ειναι Μια και Δεκατρια λεπτα, ξημερωματα Κυριακης. Μολις επεστρεψα σπιτι απο συγγενικο γαμο και ειδα αυτο που εβαλες στο Forum και σοκαριστικα.
Θελω ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ να μαθω ποιος σε αγαπα τοσο πολυ που φροντισε να σε κανης να παρης την αποφαση που πηρες.
Γιατι δεν μας ρωτησες και εμας που στο κατω κατω ειμαστε αμεσα ενδιαφερομενοι? Με τον Ρολανδο μιλησες? Διερωτηθηκες μηπως ειναι οι πληροφοριες σου ΣΠΙΟΥΝΙΕΣ καποιων που ζηλεψαν αυτο που παμε να κανουμε? Ειδες την αμεση αντιδραση καποιων απο τα παιδια που ξερουν τα κακα αυτου του τοπου?
ΝΑΙ Νικολα. Αν υπαρχουν κακα σ'αυτο το νησι ειναι διοτι καποιοι "φιλοι" μας το μονο που ξερουν να κανουν ειναι να επιδιωκουν την ΑΥΤΟΠΡΟΒΟΛΗ τους. Και οταν καταλαβουν οτι πλεον η πογια τους δεν περνα αντιδρουν με αυτο τον τροπο. Ειναι ΜΙΚΡΟΙ αγαπητε φιλε και ενεργουν με αυτο τον τροπο. Σε εχουν χολωσει διοτι ειδαν να φευγει ο κοσμος κατω απο τα ποδια τους. Και εσυ εγινες ΘΥΜΑ τους. Μας εκδικουντε γιατι δεν υποκυψαμε στα τερτιπια και τις ηλιθιοτητες τους. Αν θελουν ας σταθουν μπροστα στον Νικο, τον Γρηγορη, τον Πανικκο, τον Χαραλαμπη και ολους τους αλλους και να τους πουν τι θελουν και τι επιδιωκουν.
ΑΛΛΑ! Και εγω ειμαι πολυ αυστηρος και με τον εαυτο μου και με αυτες τις καταστασεις. Αν φιλε μου εισαι τοσο επιπολεος που πιστεψες στον "φιλο" σου χωρις να κανης τον κοπο να κανης εστω και ενα τηλεφωνημα για να παρης ακομα μια αποψη, ειλεικρινα σε λυπουμε.
Γι'αυτο σου λεω καθαρα και ξαστερα να μην πατησης στο Νησι.
Μας φτανουν οι επιπολεοι που εχουμε εδω. Δεν ειναι αναγκη να κανουμε εισαγωγη και αλλους.

Λυπουμαι για το καταντημα.

Ευανθης Λοιζου.

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Φιλοι CAVEMAN, NoNick, Panikko, Greg, Marie και ολοι οι αλλοι που γνωριστηκαμε τελευταιως.
Επειδη η επιστολη του Νικολα του Δεσποτιδη με φωτογραφιζει. Και επειδη εχω τις υποψιες μου απο που προερχεται η ΣΠΙΟΥΝΙΑ σας παρακαλω να πειτε δημοσια ΑΝ, απο οσα ειδατε και ακουσατε ως τωρα απο εμενα και για μενα, προσπαθησα να προβαλω τον εαυτο μου μεσα απο την κινηση για ελευση του Mackellow στην Κυπρο.
Προσωπικα πιστευω οτι ο Νικολας επηγε ΘΥΜΑ των φιλων του που διεδωσαν οτι η συναντηση της Παρασκευης ειχε σκοπο την δημιουργια νεου συνδεσμου. Τους επιασε τοσος πολλυς φοβος που επρεπε να "κοψουν κκελλε". Επρεπε να μας τα ξηλωσουν.
Και επηγε θυμα ο Νικολας. Ο δυστυχος! Δεν ειχε το θαρρος να μου κανη ενα τηλεφωνημα να με ρωτηση αν οσα ακουσε ειναι αληθεια. Ειτε αυτα αφορουσαν εμενα ειτε καποιον αλλο. Διοτι θα ηξερα την αληθεια. Διοτι ο Κωσταντινος ειναι φιλος μου και ξερει και ποιος ειμαι και τι πρεσβευω. Και θα μου ελεγε αν γινοταν κατι σχετικο.
Αν εσεις ομως, νομιζεται οτι η παρουσια μου και η αναμειξη μου κανει κακο τοτε αποσυρομαι και δεν χαθηκε ο κοσμος. Στο κατω κατω, οπως εσεις ξερεται, (οι ΣΠΙΟΥΝΟΙ δεν το ξερουν αυτο) την πρωτοβουλια των ενεργειων την ανελαβε ο Αριστειδης. Συνεχιστε και δεν πειραζει. Τουλαχιστο μ'αυτο τον τροπο ειδατε και γνωρισατε πως οι "ηγετες του ψαρεματος" εξουδετερωνουν οποιον τους σηκωσει τζιεφαλην.
Αν θελετε γινετε και εσεις Θυματα τους.
Εγω θα συνεχισω τον δρομο μου ειτε μονος ειτε μαζι σας. Εσεις αποφασιζετε.

TIGHT LINES

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Παντως ρε κοπελια τωρα που το ξανασκεφτουμε το πραμαν, ασχετα αν ειμαι τζιε πολλα νευριασμενος, εφκηκεν τζιε κατι καλον.
Εφανηκεν ξηκαθαρα οτι "ΚΑΠΟΙΟΙ" εκαμαν τα πανω τους οταν εκαταλαβαν οτι πα να σμιξουμεν. Επιαν τους ο φοος τους μαυρους τζιε κατι επρεπεν να καμουν. Τζιε εκαμαν τζιηνον που ξερουν καλλυττερα. Ιντρικαν τζιε σπιουνιαν.
Εναν να ξερετε ομως. Εν τζιεν εμεναν που εφοηθηκασιν. Εν ΕΣΑΣ ουλλους που για πρωτη φορα ετολμησετε να σηκωσετε φωνην. Ενομισασιν οι μιζεροι οτι εμαχουμουν αλοπως να γινω τζιαι ΠΡΟΕΔΡΟΣ σας τζιε επρεπεν να με φασιν.
"Το νιν αντα ννα τρωει την γην, τρωει την γην θαρκεται.
Μα παντα τζιηνον τρωεται τζιε τζιηνον καταλιετε."
Το μονον που λυπουμε ειναι οτι εν αντραπηκασιν τζιε εμπερτεψαν τζιε τον γερημον τον Νικολα. Λυπουμε τον αλλα ας μεν εκαθετουν να τους πιστευκη.

Ατε τζιε καλες ψαρκες.

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Post by EVANTHIS LOIZOU »

ΑΝΟΙΚΤΗ ΠΡΟΚΛΗΣΗ.

Ρε Λεβεντη! ΣΠΙΟΥΝΕ! Δειλε!
Αφου εισαι "φιλος" του Δεσποτιδη γιατι εν μου εθυμωσες εμενα η εκεινου του κακου την ωρα που εκατηγορουσε τον φιλο σου?
Τι αναγκη ηταν ρε αχρηστε να στεναχωρησης τον ανθρωπο γιατι εσυ εχεις απωθημενα με τους καλυτερους σου?
Γιατι ρε αχρηστε φορτωνεις τις προσωπικες σου αποτυχιες στους αλλους?
Ναι ρε! Τον Εγγλεζο αμα θελω φερνω τον τζιε μονος μου. Γιατι κιαρω τζιε εν κολοννω.
Με την σπιουνια που εκαμες δεν τα καταφερες να με κτυπησης εμενα. Ζημιωσες τα παιθκια του ΦΟΡΟΥΜ. Αλλα πιστευω οτι ΔΕΝ θα σε αφησουν.
ΑΝ εισαι μαγγας φανερωθου τζιε πε τους ποιος εισαι τζιε τι θελεις τελος παντων.
Αν μας εζηλεψες ελα εσυ μεσα. Να δουμε τα κκοτσια σου. Φερτον εσυ τον Εγγλεζο.

Εν αντρεπεσε λαλω εγω!

User avatar
(CyBasser)
Posts: 2367
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:17 pm

Post by (CyBasser) »

Αγαπητέ Νικόλα,

Είναι 5.35 πρωι, είμαι σε διάλειμμα στη δουλειά, και μόλις είδα αυτό το ποστ και σοκαρίστηκα.

Λοιπόν, προχθές Παρασκευή το βράδυ (ΟΧΙ το πρωί) ο Ευάνθης πήγε στον Technofish επειδή εγώ του το ζήτησα (για να δούμε κάποια καλάμια) και ΗΜΟΥΝ παρών. ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ ΜΟΥ πως τέτοιες κουβέντες δεν ειπώθηκαν. Μπορείς επίσης να ρωτήσεις τον ίδιο τον κ. Κωνσταντίνο Δημητρίου, ιδιοκτήτη του καταστήματος (δυστυχώς δεν έχω εδώ το τηλέφωνο του διαφορετικά θα σου το έδινα τώρα, θα σου το δώσω όμως από τηλεφώνου). Γνωρίζοντας κάποιες καταστάσεις και έχοντας δει ποιοί μπαινόβγαιναν στο κατάστημα (άρα και πως μαθεύτηκε ότι είμασταν εκεί) μπορώ εύκολα να φανταστώ από που προήλθε αυτή η κουβέντα.

Με γνωρίζεις από το 2003 φίλε Νικόλα. Φάγαμε, ήπιαμε, ψαρέψαμε, διασκεδάσαμε, γελάσαμε μαζί. Με γνώρισες και εσύ και όλη σου η οικογένεια. Πιστεύω ότι γνωρίζεις καλά τι άνθρωπος είμαι. Εδώ σ' αυτή τη δημόσια συζήτηση σε διαβεβαιώνω πως ότι ήρθε στα αυτιά σου είναι προσπάθεια να πληγεί μια φιλία (η δική σου με τον Ευάνθη) βραχυπρόθεσμα, και, σε τελική ανάλυση, το ψάρεμα στην Κύπρο μακροπρόθεσμα. Και έχω το θάρρος να το λέω επωνύμως.

Όταν έγραψες στο φόρουμ ότι δεν χρειάζεται να είσαι παρών (ευτυχώς πριν την συνάντηση στην Χοιροκιτία για το θέμα) αμέσως τόσο ο Ευάνθης, όσο και γώ συμφωνήσαμε ότι ΠΡΕΠΕΙ να είσαι παρών. Γνωρίζουμε ότι το σεμινάριο μπορεί να γίνει και χωρίς την παρουσία σου, πιστεύαμε όμως ότι η δική σου παρουσία ήταν επιβεβλημένη. Αυτό μεταφέραμε και στην συνάντηση, και όλοι συμφώνησαν πλήρως. Σε καμμιά περίπτωση, ούτε ο Ευάνθης, ούτε εγώ, ούτε όποιοσδήποτε άλλος από τα άτομα που έχουν αναμιχθεί ενεργά στην υπόθεση σεμινάριο, είπε ότι δήποτε που έστω να μοιάζει με αυτά τα αποκυήματα φαντασίας που <<κάποιοι>> σου μετάφεραν. Εγώ προσωπικά δεν μπορώ να διανοηθώ να γίνει αυτό το σεμινάριο (που ΜΑΖΙ το συζητήσαμε πρώτη φορά στο καφέ στο Σύνταγμα αρχές του Οκτώβρη, παρουσία και του φίλου surfcaster Αποστόλη Κρομμύδα) χωρίς την παρουσία σου.

Το Σάββατο, την επομένη της συνάντησης στην Χοιροκιτία για το θέμα του Σεμιναρίου, μάθαμε ότι κάποια άτομα συζητούσαν για το αν έγινε η <<συνέλευση(!!!)>> στην Χοιροκιτία, υπονοόντας ξεκάθαρα ότι θα αντιδρούσαν εναντίον ενός θέματος που δεν είχε τίποτε να κάνει μαζί τους(!!!). Από τα ίδια αυτά άτομα πιστεύω πως προήλθε η ψευδής καταγγελία, όταν έμαθαν ότι προψες βρισκόμασταν στο κατάστημα. Δεν έχω αναλάβει τον ρόλο του <δικηγόρου> του Ευάνθη Λοϊζου, ούτε φυσικά και το χρειάζεται, αλλά δεν μπορώ να ανεχθώ ψευδείς κατηγορίες εναντίον όποιουδήποτε. Από τα ίδια άτομα έχουν εκτοξευτεί ανυπόστατες κατηγορίες (για άλλα θέματα) και προς το άτομο μου, αλλά αυτό δεν είναι του παρόντος.

Θα ήθελα να παρακαλέσω τον φίλο μου τον Νικόλα Δεσποτίδη (ελπιζω να δει αυτή μου την απάντηση) να κάνει λίγη υπομονή, και το μεσημέρι θα τον πάρω προσωπικά τηλέφωνο για το θέμα. Καταλαβαίνω πλήρως τους λόγους για τους οποίους έχει θικτεί. Ο όποιοσδήποτε θα θιγόταν αν κάποιοι <<φίλοι>> του (τονίζω τα εισαγωγικά) του μετέφεραν κάτι τέτοιο. Από αυτή την ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ τονίζω μόνο πως πρόκειται περί σκέτης συκοφαντίας που στόχο είχε να πλήξει την φιλία των κκ Νικόλα Δεσποτίδη με τον Ευάνθη Λοϊζου, χρησιμοποιώντας <κτυπήματα κάτω από την μέση>. Αυτό που ίσως να μην πρόβλεψαν αυτοί που έκαναν αυτές τις κατηγορίες ήταν την δημοσιοποίηση τους από τον Νικόλα. Πιστεύω φίλε Νικόλα ότι μπορείς ξεκάθαρα να αντιληφθείς τι έγινε, και πραγματικά λυπάμαι επειδή κάποιοι σε έφεραν σε μια άδικη και αχρείαστη αντιπαράθεση για ένα θέμα μάλιστα που δεν τους αφορά. Το μόνο που πιστεύω πως όταν άκουσες αυτά τα πράγματα έπρεπε να έρθεις κατ' ευθείαν σε επαφή με τον Ευάνθη. Φυσικά, σε τελική ανάλυση, ίσως καλύτερα που έγινε δημόσιο το θέμα...

Τέλος, νιώθω την ανάγκη να ζητήσω από όλους τους φίλους και συναδέλφους του φόρουμ αυτού να μην λάβουν υπόψιν τους τις ανυπόστατες κατηγορίες κατά του Ευάνθη που κάποιοι <μεταβίβασαν> στον φίλο Νικόλα, και να συνεχίσουν απτόητοι για την διοργάνωση του Σεμιναρίου, με τον ίδιο ζήλο και ενθουσιασμό που έδειξαν σε όλη τη μέχρι τώρα πορεία. Με τους φίλους κ.κ. Νικόλα Δεσποτίδη και Ευάνθη Λοϊζου (οι οποίοι με το ήθος τους μπορούν να λύσουν εύκολα αυτή τη παρεξήγηση) να είναι και οι δύο παρόντες, και να τους δείξουν την συπαράσταση τους μέσω του φόρουμ αυτού. Ας μην αφήσουμε μια χούφτα ανθρώπων (αναρωτιέμαι αν ταιριάζει η λέξη <<ανθρώπων>>) να καταστρέψουν κάτι καλό... Ας αποδείξουμε ότι σε τούτο το νησί υπάρχουν ακόμη άνθρωποι που πραγματικά ζουν και αναπνέουν ψάρεμα!

Ρολάνδος Κωνσταντινίδης
Last edited by (CyBasser) on Sun Nov 25, 2007 5:47 am, edited 1 time in total.

User avatar
(CyBasser)
Posts: 2367
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:17 pm

Post by (CyBasser) »

Προς φίλο Άριστο Αριστείδου:

Άριστε, ξέρω ότι πιθανότατα σοκαρίστηκες και συ από όσα είδες να γράφονται εδώ τις τελευταίες λίγες ώρες. Μην ανυσυχείς, πιστεύω ότι σύντομα θα είναι όλα εντάξει. Θα μιλήσουμε τηλεφωνικώς για το όλο θέμα. Μην αφήσεις αυτή την ωραία προσπάθεια να καταστραφεί για τον φθόνο και την ζήλεια μερικών ασήμαντων ανθρώπων που έδειξαν με τον πιο χαρακτηριστικό τρόπο την μικροπρέπεια τους ρίχνοντας δηλητήριο στις σχέσεις κάποιων φίλων σου και ταυτόχρονα προσπαθόντας να καταστρέψουν ένα ωραίο project...


Προς φίλο Νικόλα Δεσποτίδη:

Νικόλα, μπορείς να επιβεβαιώσεις ότι Παρασκευή βράδυ πήγαμε στο κατάστημα μιλώντας με τον Αποστόλη. Έτυχε να μιλήσω με τον Αποστόλη ενώ ήμουν καθ' οδόν προς Λάρνακα.... σου εισηγούμαι να μιλήσεις και μαζί του για το όλο θέμα να σου πεί την γνώμη του....


Προς φίλο Ευάνθη Λοϊζου:

Ευάνθη, μην νευριάζεις με όλα αυτά. Δεν αξίζει τον κόπο. Όλοι γνωρίζουν το ποιόν του καθενός μας. Και πιστεύω ότι και ο Νικόλας θα συνειδητοποιήσει τι έγινε, και τα άτομα που γνωρίσαμε τώρα τελευταία - άλλωστε κάποιοι απ' αυτούς γνώρισαν από πρώτο χέρι πως συμπεριφέρονται μερικοί γνωστοι <<άγνωστοι>>.


Όσον για τους συκοφάντες, είναι γνωστό ότι <<απόν αντρέπεται ο΄κόσμος εν δικός του>>, αλλά και ότι <<όταν πάς να σκάψεις τον λάκκο του άλλου, πέφτεις ο ίδιος μεσα>>!
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Post by caveman »

EVANTHIS LOIZOU wrote:Παντως ρε κοπελια τωρα που το ξανασκεφτουμε το πραμαν, ασχετα αν ειμαι τζιε πολλα νευριασμενος, εφκηκεν τζιε κατι καλον.
Εφανηκεν ξηκαθαρα οτι "ΚΑΠΟΙΟΙ" εκαμαν τα πανω τους οταν εκαταλαβαν οτι πα να σμιξουμεν. Επιαν τους ο φοος τους μαυρους τζιε κατι επρεπεν να καμουν. Τζιε εκαμαν τζιηνον που ξερουν καλλυττερα. Ιντρικαν τζιε σπιουνιαν.
Εναν να ξερετε ομως. Εν τζιεν εμεναν που εφοηθηκασιν. Εν ΕΣΑΣ ουλλους που για πρωτη φορα ετολμησετε να σηκωσετε φωνην. Ενομισασιν οι μιζεροι οτι εμαχουμουν αλοπως να γινω τζιαι ΠΡΟΕΔΡΟΣ σας τζιε επρεπεν να με φασιν.
"Το νιν αντα ννα τρωει την γην, τρωει την γην θαρκεται.
Μα παντα τζιηνον τρωεται τζιε τζιηνον καταλιετε."
Το μονον που λυπουμε ειναι οτι εν αντραπηκασιν τζιε εμπερτεψαν τζιε τον γερημον τον Νικολα. Λυπουμε τον αλλα ας μεν εκαθετουν να τους πιστευκη.

Ατε τζιε καλες ψαρκες.

file mou Evanthi... pistevo ekatalavamen pleon peri tinos prokite :!: Enime siouros 100% alla pistevo eimai mesa ean po pos... eidi dexomaste pira apo kapion "sindesmo" prin kan organothoume kemis san sinolo. Tora vlepo na ilopiite akrivos afto pou mou elege o cybasser....
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Post by Greg »

pee exasa episodia damesa.. O Neil enna rtei me to kalo na mas daskalepsei tin texni tou long casting, na mathoume epitelous ta 'mustika'. En mporo na katalavo apo pou pigazoun ke giati ginunte toutes oi istories. Pion enna peiraksei diladi an ertei o Neil na mas mathei emas 5-6 kolpa? Opios/opia en endiaferete na men patisei, na min diavasei touto to topic tou forum ke na men prospathei na mas uposkapei!! Dioti den esxei upothesi, oute san 'anthropos' oute san 'psaras' :x
Esox Lucius

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Post by no-nick »

το τι εγινε και το τι λεχθηκε στο Νικολα δεν ξερω αλλα πιστευω οτι εγραψε εν βρασμο ψυχη, παλι καπια ατομα για να θηξουν ενα ατομο για τους δικους τους λογους πηγαν να καταστρεψουν την ολη προσπαθεια. Μηλωντας σημερα με καπια ατομα του φορουμ ειπαμε οτι το σεμηναριο πρεπει γινη ειτε με τον ενα τροπο ειτε με τον αλλον .

Post Reply

Return to “CASTING FISHING”