Neil Mackellow

User avatar
(CyBasser)
Posts: 2367
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:17 pm

Post by (CyBasser) »

no-nick wrote:το τι εγινε και το τι λεχθηκε στο Νικολα δεν ξερω αλλα πιστευω οτι εγραψε εν βρασμο ψυχη, παλι καπια ατομα για να θηξουν ενα ατομο για τους δικους τους λογους πηγαν να καταστρεψουν την ολη προσπαθεια. Μηλωντας σημερα με καπια ατομα του φορουμ ειπαμε οτι το σεμηναριο πρεπει γινη ειτε με τον ενα τροπο ειτε με τον αλλον .
KAI ΘΑ ΓΙΝΕΙ!

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Post by caveman »

no-nick wrote:το τι εγινε και το τι λεχθηκε στο Νικολα δεν ξερω αλλα πιστευω οτι εγραψε εν βρασμο ψυχη, παλι καπια ατομα για να θηξουν ενα ατομο για τους δικους τους λογους πηγαν να καταστρεψουν την ολη προσπαθεια. Μηλωντας σημερα με καπια ατομα του φορουμ ειπαμε οτι το σεμηναριο πρεπει γινη ειτε με τον ενα τροπο ειτε με τον αλλον .

...oposdipote file mou :!: :!: giati ammen... etha mathoumen potte na sirnoumen kathos prepei :lol: posa ipamen? 130 pothkia :lol: :lol: meta to seminario enna xtipoumen ta 250 :D :D
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

ΑΝΥΠΟΣΤΑΤΑ ΨΕΜΑΤΑ

Post by admin »

Φίλοι μου γεια σας,

Μπορώ να πω ότι έχω εκπλαγεί απο τις δημοσιεύσεις των τελευταίων ημερών, αλλά δεν μπορούσα να κάνω τίποτε , ούτε να λάβω μέρος πριν επιβεβαίωνα τις πληροφορίες μιας και αναφέρθηκαν και ονόματα μέσα στις συζητήσεις. Ένα πράγμα που έμαθα όταν ξεκινούσα την δημοσιογραφική μου ζωή ο πατέρα μου (καθότι αρχισυντάκτης και διευθυντής ειδήσεων σε τηλεοπτικό σταθμό είναι να διασταυρώνω πάντοτε τις πληροφορίες και μετά να παίρνω θέση) Σήμερα το πρωί λοιπόν αυτό έκανα τηλεφώνησα στον φίλο και συνεργάτη Κωνσταντίνο Δημητρίου απο την Λάρνακα (technofish) και τον ενημέρωσα σχετικά με τα όσα γράφτηκαν στο φόρουμ μιας και ο άνθρωπος δεν έχει ιδέα απο Υ/Η και ιντερνετ. ΕΠΕΣΕ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ-ΕΚΠΛΑΓΗΚΕ-ΚΑΙ ΘΥΜΩΣΕ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΨΕΥΔΕΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ. Τίποτα από σα ανάφεραν στον κ. Δεσποτίδης δεν διαδραματίστηκε στο κατάστημα του εν αντιθέτως ο Ευάνθης του είπε απλώς αν γνωρίζει κάποιον που θα τον ενδιέφερε να λάβει μέρος στο σεμινάριο να επικοινωνήσει μαζί μου. Μάλιστα μου επισήμανε και ποιοι βρίσκονταν στο κατάστημα εκείνη την ώρα και ποιος είναι ο σπιούνος της υπόθεσης. Μπορώ να σας πω ότι ίσως και εκείνος που ήταν μπορεί να ήταν απλώς ο Αγγελιαφόρος σε κάποιον άλλον ο οποίος επικοινώνησε με τον Κ. Δεσποτίδη. όπως και να έχει το πράγμα Φάνηκε καθαρά ότι κάποιοι προσπαθούν να εφαρμόσουν το γνωστό κατά τα Οθωμανικά χρόνια διαίρει και βασίλευε. Αυτό το ένιωσα και εγώ πολλές φορές με το περιοδικό όπου αρκετοί είναι αυτοί που είτε απο ζήλο είτε απο συμφέρων μας κατηγορούν, μας διαβάλουν και προσπαθούν να μας κάνουν ζημιά.
Προσωπικά προς τον κ Δεσποτίδη θα ήθελα να πω ότι η καλύτερη απάντηση που έχετε να δώσετε για να δείξετε σε αυτούς τους ζηλόφθονες που σας χρησιμοποίησαν σαν μπαλάκι του pink-ponk θέτοντας την φιλία σας με άτομα απο το νησί υπό αμφισβήτηση, είναι να έρθετε στο νησί και να παραβρεθείτε στην εκδήλωση πράγμα που και ο κ. Ευάνθης τόνισε ότι είναι αναγκαίο για την επιτυχία του σεμιναρίου πράγμα το οποίο πιστεύω και εγώ. Τώρα αν ειπώθηκε και καμιά κουβέντα παραπάνω πιστεύω ότι θα κατανοείται ότι και εσάς να σας κατηγορούσε κάποιος αδίκως και να σας πλήττει το κύρος και την αξιοπιστία σας όχι σε 5-6 άτομα αλλά σε ένα χώρο όπως είναι το ιντερνετ όπου ο καθένας μπορεί να το δει και να το διαβάσει θα εξοργιζόσασταν. Λοιπόν ας αφήσουμε την παρεξήγηση στο παρελθόν και ας συγκεντρωθούμε στον σκοπό μας.

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Post by EVANTHIS LOIZOU »

BRAVO Kυριε Χαρη.
Εκαταφερες τα να βαλης τον Νικολα να μαλλωση μαζι μου αλλα τζιε με ουλλους τους Κυπραιους.
Τουτο που εκαμες ειναι ακατονομαστο.
Σε προκαλω δημοσια να διορθωσης αυτο που εκαμες και να παραιτηθης απο το ποστο που εμεις σε βαλαμε.

User avatar
GFISH
Posts: 61
Joined: Tue Dec 19, 2006 2:14 pm

Πρός Κον Δεσποτίδη Νικόλα

Post by GFISH »

Αγαπητέ κύριε Δεσποτίδη απο ότι φάνηκε μόνο εσείς μπορείτε να διατυπώσετε άποψη για τις αλήθειες και τα ψέματα νομίζω ότι σωστό θα ήταν σαν εκπρόσωπος σοβαρών Ελληνικών έντυπων ενημέρωσης ότι πρέπει να τοποθετειθείτε μετά τις τελευταίες εξελίξεις. Εσείς και ο κ. Αριστείδου είστε οι μόνοι επαγγελματίες σε αυτήν την κουβέντα και περιμένουμε να ακούσουμε και την δική σας άποψη την οποία και εκτιμούμε.

User avatar
ps1xas
Posts: 290
Joined: Tue Sep 04, 2007 9:47 pm

Post by ps1xas »

ego prosopika ebaretika na katigorite o enas ton allo.. anti na dite ti tha kanete gia na ferete ton antropo.. na diksi kati pou tha ine ofelimo se osous paraurethoun..

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Χαιρετω την παρεα απο την Αθηνα.
Εδω ΟΛΑ ΚΑΛΑ.
Ειμαι σιγουρος οτι τον Μαρτη θα εχουμε ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ με τον Neil Mackellow.
Α.....................Τζιε για οσους ενδιαφερονται. Η εκθεση θα γινει την πρωτη βδομαδα του Μαρτη. Φετος δεν θα γινει στο ΕΚΕΠ αλλα στο παλιο Αεροδρομιο του Ελληνικου.

Ατε τζιε TIGHT LINES

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: Neil Mackellow

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Φιλοι που θα λαβουμε μερος στο Σεμιναριο!
Απο τωρα αρχισα να εχω λιγη αγωνια. Σκεφτομαι αν θα ηταν καλο να βρεθουμε μια μερα να ανταλλαξουμε σκεψεις για την οσο το δυνατο καλυτερη διοργανωση του.
Να βοηθησουμε και λιγο το Κο. Αριστειδη να μην τα εχει ο ανθρωπος ολα στο κεφαλι του.
Περιμενω τις σκεψεις σας εστω και αν διαφερουν απο τις δικες μου.

Panikos

Re: Neil Mackellow

Post by Panikos »

k. EVANTHI νομίζω εν καιρός να βρεθούμε έχεις δίκαιο , ποτε όμως :?:

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: Neil Mackellow

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Οσο ποιο συντομα Πανικκο μου διοτι οι μερες περνουν γρηγορα.
Την ερχομενη βδομαδα πιστευω οτι ο κοσμος και οι δουλειες γενικα θα ειναι μουδιασμενα λογω των εκλογων και ισως να ειναι η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ευκαιρια.
Εγω ειμαι διαθεσιμος ολες τις μερες φτανει να ξερω απο λιγο πριν.
Μιλα με τον Κο. Αριστειδη και βαλτε κατω μια μερα και βλεπουμε.
Υπ'οψην οτι καποιοι απο μας θα λειπουμε την πρωτη βδομαδα του Μαρτη στην Εκθεση στην Αθηνα.
Τα λεμε.

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Re: Neil Mackellow

Post by no-nick »

επικεινωνησα με τον Φωτη που προσφερη το ζζιπλεξ για το Νηλ και περιμενη να στειλη το καλαμι, θα δουμαι το θεμα με τον πανικο ωστε να ερθει εγκαιρως.

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: Neil Mackellow

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Το επομενο πρωι με βρισκει να σκεφτομαι απο που ξεκινησαμε και που καταληξαμε :?: :?:
ΠΡΩΤΟ γιναμε πολυ ποιο ΦΙΛΟΙ μεταξυ μας :D
ΔΕΥΤΕΡΟ γνωρισαμε ενα ΜΕΓΑΛΟ ανθρωπο :D
ΤΡΙΤΟ μαθαμε, εστω και κατι λιγο, αλλα το μαθαμε σωστα :D
ΤΕΤΑΡΤΟ δωσαμε υποσχεση να το ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ :idea:
Αγαπητε "δασκαλε", φιλε Neil. THANK YOU VERY MUCH

Panikos

Re: Neil Mackellow

Post by Panikos »

στη λεμεσό είδη άρχισαν οι συζητήσεις για το σεμινάριο που έγινε το σαββατοκύριακο που πέρασε από :::

αυτούς που δεν ξέρουν καν ποιος είναι ο Mackellow
αυτούς που δεν έχουν ιδέα για πιο σκοπό έγινε το σεμινάριο
αυτούς που νομίζουν ότι ψάρεμα σημαίνει άπου πιάσει πιο πολλά
αυτούς που γεμονουν τις σικλες με ψαρουθκια τον 5 εκατοστών
αυτούς που δεν έχουν ιδέα τι είναι το surfcasting

ο χλευασμός είναι το κύριο στοιχειο τον συζητήσεων όσο για τον Mackellow όσο και για τους συμμετέχοντες , δεν θα μπω στη διαδικασία να γράψω τι λένε γιατί φαντάζομαι ότι ένα περίπου ξέρετε τι
το μονο που θέλω πω σε όλους αυτούς είναι , να πελλανουν που δεν είχαν τι τύχη να ζήσουν ότι εμείς

User avatar
sifu-nas
Posts: 912
Joined: Wed May 09, 2007 11:42 am

Re: Neil Mackellow

Post by sifu-nas »

:D eshei p n na ethelan...
hahah
tin alli 4a j gw mesa an mporw!
sygxarhtiria pandos re kopelia..

Someone
Posts: 495
Joined: Thu Feb 01, 2007 8:41 am

Re: Neil Mackellow

Post by Someone »

panikos wrote:στη λεμεσό είδη άρχισαν οι συζητήσεις για το σεμινάριο που έγινε το σαββατοκύριακο που πέρασε από :::

αυτούς που δεν ξέρουν καν ποιος είναι ο Mackellow
αυτούς που δεν έχουν ιδέα για πιο σκοπό έγινε το σεμινάριο
αυτούς που νομίζουν ότι ψάρεμα σημαίνει άπου πιάσει πιο πολλά
αυτούς που γεμονουν τις σικλες με ψαρουθκια τον 5 εκατοστών
αυτούς που δεν έχουν ιδέα τι είναι το surfcasting

ο χλευασμός είναι το κύριο στοιχειο τον συζητήσεων όσο για τον Mackellow όσο και για τους συμμετέχοντες , δεν θα μπω στη διαδικασία να γράψω τι λένε γιατί φαντάζομαι ότι ένα περίπου ξέρετε τι
το μονο που θέλω πω σε όλους αυτούς είναι να πελλανουν που δεν είχαν τι τύχη να ζήσουν ότι εμείς
:shock: :shock: :shock:

Μα σοβαρομιλάς τωρά;
Εγώ επέρασα μαύρο Σ/Κ που τελευταία στιγμή εν εμπόρεσα να έρτω.
Που το πρωϊ της Παρασκευής που είδα ότι έχαννα ολόκληρο το Σάββατο, εμάχουμουν να έβρω οποιοδήποτε να έρτει στη θέση μου τζιαι εν τα κατάφερα. ΕΓΥΡΙΣΕ ΜΟΥ.

Ποιοί εν τούτοι που χλευάζουν ολάν; Μα σοβαρομιλούν;
Αύριο που εννα σας θωρούν να προσγειώνετε το δόλωμα 50 μέτρα ποιό μάκρυα τους, τζιαμέ ακριβώς που πρέπει για να φκάλετε ψάρι, εννα καταπιούν τη γλώσσα τους.

Post Reply

Return to “CASTING FISHING”