Αιγυπτος-Νουβία

User avatar
largemouth
Posts: 506
Joined: Tue Sep 18, 2007 1:25 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by largemouth »

Σιγουρα θα ειμαστε εκει :mrgreen: :mrgreen: .Περάσαμε υπέροχα παρόλα τα στραβά που συναντήσαμε και συνδεθήκαμε περισσοτερο.Μακάρι να ήταν και κάπιοι άλλοι. Ευχαριστώ ιδιαίτερα τον Ντινο για τα σύνεργα και κυρίος για την Newell.Mε εβγαλε ασπροπρόσωπο. :twisted: :twisted:
Waiting for the perfect storm

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by AggelosLRK »

Μπραβο ρε παιδια ενιωσα μεγαλη χαρα που ειδα οτι περασατε καλα,
χαμπη βαλε τις φωτο στο psarema.gr χωρις σχολιο σε εκλιπαρω!

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by fISHANDCHIPS »

(CyBasser) wrote:... Μακάρι να ηχογραφούσα προχτές την φωνή σου να δεις πως ακούεσουν... Μην ξεχνάς: :arrow: :arrow: Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ :!: :!: :!: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :twisted: :twisted:
Όπως τα υπολόγησα ,στο τηλέφωνο πρέπει να μου είπε καμιά 40 κόλλες Α4 ,καθαρός μονόλογος... αλλά τι να πω εγώ,άκουα και επερήμενα να ακούσω κ άλλα
(CyBasser) wrote: "τα πολλά λόγια εν φτώσια"....
Συγχαριτήρια και στους 4ης , και σύντομα άλλο ταξίδι :D :D
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

User avatar
sea-hunter
Posts: 708
Joined: Tue Jun 26, 2007 1:58 pm
Location: Lemesos

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by sea-hunter »

EVANTHIS LOIZOU wrote:Επιστροφη στα Πατρια εδαφη και την δικη μας πραγματικοτητα :cry: :cry:
Εγω ημουν ο "γερος" της παρεας :wink: Ολοι με ρωτουσαν αν τα παιδια ηταν γιουδες μου :) :) :)
Ειλικρεινα, οταν σχεδιαζαμε το ταξιδι, φοβομουν πολυ μηπως και δεν τους κατσει το περιβαλλον της Αιγυπτου. Την χωρα αυτη την ξερω απο το 1978 και εχω εκτοτε παει παρα πολλες φορες κυριως για κυνηγι. Εχω δει πολλα "σκληρα καρυδια" να τα βρισκουν δυσκολα και να τα παρατουν. Εκει που πηγαμε θελει σκληρα νευρα και αντοχες. Θελει ατοκυριαρχια, υπομονη και επιμονη.
ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ.........Ειναι ΛΕΒΕΝΤΕΣ με ολη την σημμασια της λεξης.

Και εγω με την σειρα μου θελω να ευχαριστησω θερμα τον ΝΤΙΝΟ τον Anglermania για την μεγαλη του προσφορα στο ταξιδι σε δολωματα και αλλα υλικα.
Επισης τον Κυριο Αριστειδη που μας δανεισε πανακριβο φωτογραφικο εξοπλισμο.
Αν βοηθησει ο Θεος θα ειμαι εκει παλι τον Απριλιο.

γέρος η γερός??? :lol: :lol:
Keep Walking...Keep Fishing!!

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by AggelosLRK »

sea-hunter wrote:
EVANTHIS LOIZOU wrote:Επιστροφη στα Πατρια εδαφη και την δικη μας πραγματικοτητα :cry: :cry:
Εγω ημουν ο "γερος" της παρεας :wink: Ολοι με ρωτουσαν αν τα παιδια ηταν γιουδες μου :) :) :)
Ειλικρεινα, οταν σχεδιαζαμε το ταξιδι, φοβομουν πολυ μηπως και δεν τους κατσει το περιβαλλον της Αιγυπτου. Την χωρα αυτη την ξερω απο το 1978 και εχω εκτοτε παει παρα πολλες φορες κυριως για κυνηγι. Εχω δει πολλα "σκληρα καρυδια" να τα βρισκουν δυσκολα και να τα παρατουν. Εκει που πηγαμε θελει σκληρα νευρα και αντοχες. Θελει ατοκυριαρχια, υπομονη και επιμονη.
ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ.........Ειναι ΛΕΒΕΝΤΕΣ με ολη την σημμασια της λεξης.

Και εγω με την σειρα μου θελω να ευχαριστησω θερμα τον ΝΤΙΝΟ τον Anglermania για την μεγαλη του προσφορα στο ταξιδι σε δολωματα και αλλα υλικα.
Επισης τον Κυριο Αριστειδη που μας δανεισε πανακριβο φωτογραφικο εξοπλισμο.
Αν βοηθησει ο Θεος θα ειμαι εκει παλι τον Απριλιο.

γέρος η γερός??? :lol: :lol:
ειναι πολλα sexy τα ασπρα του μαλλια.. :oops:

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by admin »

Ελπίζω ο φωτογραφικός εξοπλισμός να εγέμισε με φωτογραφίες απο ψάρια και ευτιχισμένες φατσούες, τώρα για τον Απρίλη εκουρτισετε μας καλά και εντα ξέρω.....Έχουμε και την έκθεση Αλιείας τον Απρίλη και ταξίδι στην Θεσσαλονίκη για ψάρεμα...αλλά τωρά που το καλοσκεύτομαι έχω τσε μια τσελαπία που εντύθηκα μια φορά σουλτάνος και ίσως εν καιρός να την χρησιμοποιήσω :)

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by no-nick »

καλοσωρησεται, ζηλευκω σας :) τελικα εχει και αλλα ψαρια εχτος που μουρμουρους.

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by caveman »

PrEdAtΩR wrote:ο largemouth ήταν απίστευτος!!!!

κατάφερε να πιάσει με τις πιο δύσκολες καιρικές συνθήκες 15κιλά πέρκα που την ακτή !!!!

ήταν και ο πιο ανθεκτικός στο ταξίδι , δεν ένωσε τίποτα , με στομάχια με ναυτίες , εν νόθeι!!!
Πολλά δυνατός ο Μαρτίνος! Με την κακοκαιρία που μας έκαμεν ήταν πραγματικά απίστευτο να φκει έτσι ψάρι που την ακτή :arrow:

Image
Image

Ψαρέβοντας σε μια βραχονισίδα 5χ5 μέτρα με παρέα ένα...... μοναχικό πρόβατο :lol: :lol: :lol: :lol: :arrow:

Image
Image

Ακόμα ένα από την βάρκα :arrow:
Image
Image
PrEdAtΩR wrote:για μένα ο caveman είναι στη λίστα τον record!!! εκαταφερεν και γονατισεν το τέρας και έφερεν το σχεδόν στα πόδια του!!!!
....τζαι μετά έσπασεν το split rig τζαι έφειεν με την πραγγαρόλλα :cry: :cry: :cry: :cry: Πάντος ο κόμπος του Γρηγόρη βαθμολογίτε με ΆΡΙΣΤΑ! Δεν ετάραξεν ήντζα τζαι άντεξεν παραπάνο πίεση που το σπλιτ ριγγ :shock:
PrEdAtΩR wrote:για τον Eυάνθη ότι και να πω είναι λίγο!!!!!!!!


Συμφωνό και επαυξάνω!!!!!!!
fISHANDCHIPS wrote:Όπως τα υπολόγησα ,στο τηλέφωνο πρέπει να μου είπε καμιά 40 κόλλες Α4 ,καθαρός μονόλογος... αλλά τι να πω εγώ,άκουα και επερήμενα να ακούσω κ άλλα
(CyBasser) wrote: "τα πολλά λόγια εν φτώσια"....
Συγχαριτήρια και στους 4ης , και σύντομα άλλο ταξίδι :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Πετρή όποτε θέλεις έλα να παραλάβεις τα σουβενήρ σου.... έχοσου θκιο ΚΚΚΕΛΛΑΕΣ για την καφροσιλλογή :lol: :twisted: :twisted:
AggelosLRK wrote:Μπραβο ρε παιδια ενιωσα μεγαλη χαρα που ειδα οτι περασατε καλα,
χαμπη βαλε τις φωτο στο psarema.gr χωρις σχολιο σε εκλιπαρω!
Άγγελε εβαρέθεικα τζαι εκουράστικα αφάνταστα να ασχολούμε με τύπους σαν τζίνους ρε φίλε, άϊστους να νιόθουν ωραίοι με τα σπαράκια των 5γραμαρίων... εξάλλου τούτοι κάμνουν λλιόττερη ζημιά παρά άλλους που πιάννουν τες μάνες.

Άβριο σινεχίζουμε με περισσότερες και εντυποσιακότερες φωτογραφίες από Ευάνθη και predator!!! ..... είπα να μεν τες βάλω ούλλες μιαν φατζιάν γιατι κάπιοι μπορεί να φιρτούν :twisted: :twisted: :lol:
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
sifu-nas
Posts: 912
Joined: Wed May 09, 2007 11:42 am

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by sifu-nas »

Πολλα ωραιες ουλες οι φοτογραφιες :D :D
Μπραβο ξανα ρε κοπελλια!!!Ε

User avatar
PeRoUkKaS
Posts: 1088
Joined: Fri Nov 02, 2007 6:27 pm
Location: Nicosia

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by PeRoUkKaS »

Μπραβο παιδια, θελουμεν τζιαλλες φοτο!!!!!! :D :D
Εχω μιαν ερωτηση (ειμαι λιγο ασχετος σε αυτο :oops: ).. τουτα τα ψαρκα ειναι του γλυκου νερου η θαλασσινα?
catch & release!
προσεχουμε για να εχουμε!!

User avatar
largemouth
Posts: 506
Joined: Tue Sep 18, 2007 1:25 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by largemouth »

Ειναι του γλυκού νερου φίλε περουκα.Για να φανταστεις ο οδηγός μας εγέμωνε το ποτήρι του που την λίμνη σας επρωχορούσαμε και επινε :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Waiting for the perfect storm

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by caveman »

Καλησπέρα παίδες.... συνεχίζουμεν με περισσότερες φωτογραφίες!! :D

Να ξεκινήσουμε με... ένα βρέφος των 4-5 κιλών ...επείεν για φαϊ τούτη(σούπα και τηγανιτή... ήταν πελλαμός) :arrow:

Image
Image

Συνεχίζουμεν με μια πολλά ωραία κυρία από τον κύριο Ευάνθη :arrow:

Image
Image

Τζαι για το τέλος άφεισα σας έναν πραγματικά ΠΕΛΟΟΟΟΡΙΟ ΘΗΡΊΟ!!! Από τον predator! :arrow:

Image
Image

Έχει και άβριο συνέχεια :D :D
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
C&R
Posts: 949
Joined: Thu Jan 24, 2008 8:23 am

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by C&R »

Μπραβο παιδια!!!!!!!!!!!!!!

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by MariosK »

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!! Συγχαρητήρια και στους τέσσερις :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: !!!

User avatar
largemouth
Posts: 506
Joined: Tue Sep 18, 2007 1:25 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by largemouth »

Γεια σου ρε Κουνεllator :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Waiting for the perfect storm

Post Reply

Return to “Προορισμοί εκτος κύπρου!”