ΣΚΟΠΙΑΝΩΝ ΤΑ ΕΡΓΑ

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: ΣΚΟΠΙΑΝΩΝ ΤΑ ΕΡΓΑ

Post by fISHANDCHIPS »

Να ξεκαθαρίσω ... Εχω αρκετούς φίλους Σκοπιανούς και δεν απευθύνομαι στην ράτσα τους αλλα σε άτομα ... Έλεγχος φαίνεται οτι δεν υπάρχη ενώ θα έπρεπε ... Αλλα τα ζώα παραμένουν ζώα άσχετος χαλαρότητας σε ελέγχους .
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

antis
Posts: 62
Joined: Sun Jun 10, 2012 8:46 pm

Re: ΣΚΟΠΙΑΝΩΝ ΤΑ ΕΡΓΑ

Post by antis »

Καλα ρε κοπελια έχετε τη παραμικρή αμφιβολια οτι τουτα τα πραματα εν γυνισκουνται και στον τοπο μας;

Είδατε καμία φορά δύτη με προβολεα ποσα ψαρκα και οκταποδια πιανει;
Εβρεθηκατε κοντα σε 4-5 με γυροβολια να δειτε ποσα κυλα κουρκουνες πιανουν;
Είδατε δήθεν επαγγελματιες ψαραδες να ψαρευκουν μαη τους σορκους και τις μουρμουρες τες ωρες που γεννουν;
εμεις τη εκαμαμεν;

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: ΣΚΟΠΙΑΝΩΝ ΤΑ ΕΡΓΑ

Post by fISHANDCHIPS »

Αν ψάξεις στο φόρουμ θα βρεις άπειρες συζητήσεις και για το τι γίνεται δαμεσα Αντη ... Να τα ξαναπούμε ? ... Αφού δαμε μιλούμε για τα κοπέλια στις φώτος :?
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

rockfishing
Posts: 139
Joined: Wed Sep 14, 2011 2:31 pm

Re: ΣΚΟΠΙΑΝΩΝ ΤΑ ΕΡΓΑ

Post by rockfishing »

Philippos wrote:Η λυση δεν ειναι ο εθνικισμος ουτε το ξυλο. Την ευθυνη την εχουν αυτοι που επρεπε να διαφυλασουν τους νομους. Απο την στιγμη που δεν υπαρχει ελεγχος οποιοσδηποτε μπορουσε να κανει παρανομιες ασχετως της φυλης του. Αντι να βριζουμε αυτους που τα κανουν θα επρεπε να βριζουμε αυτους που τους αφηνουν να τα κανουν. Εχω δει και βιντεακια που βαζουν παρανομα διχτυα σε φραγματα ελληνες και πολλα αλλα. Ξιμαρισμενοι και παρανομοι υπαρχουν παντου, και οσο τους ανεχουμαστε και εδω στην Κυπρο και δεν τους καταγγελουμε ειμαστε συνενοχοι.
σωστος ο φιλιππος αλλα οταν οι αρμοδιοι δεν καμνουν τη δουλεια τους πρεπει να τους τα χωνουμε

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: ΣΚΟΠΙΑΝΩΝ ΤΑ ΕΡΓΑ

Post by caveman »

Ποιος αντέχει να δει κι άλλα.... ??
Attachments
1452365_10202439193970938_749076008_n.jpg
1452365_10202439193970938_749076008_n.jpg (128.87 KiB) Viewed 6195 times
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

michalispsarema
Posts: 761
Joined: Wed Apr 11, 2012 10:59 am

Re: ΣΚΟΠΙΑΝΩΝ ΤΑ ΕΡΓΑ

Post by michalispsarema »

Σε πιο μαλακες βγαινουν? :x

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: ΣΚΟΠΙΑΝΩΝ ΤΑ ΕΡΓΑ

Post by caveman »

michalispsarema wrote:Σε πιο μαλακες βγαινουν? :x
Ξεκίνησα γράφοντας πως, μάλλον όχι, δεν νομίζω να μπορεί κάποιος να γίνει ακόμα πιο μλακας που τούτους... αλλά, δυστυχώς, πάντα θα υπάρχουν και χειρότερα.
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

Giwrgos Deligiannis
Posts: 71
Joined: Sun Oct 16, 2011 5:05 pm

Re: ΣΚΟΠΙΑΝΩΝ ΤΑ ΕΡΓΑ

Post by Giwrgos Deligiannis »

ΝΑ ΨΟΦΗΣΟΥΝ ΜΕΡΑ ΟΙ ΣΚΑΤΟΡΑΤΣΕΣ..ΤΖΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΟΙ ΑΘΗΓΚΑΝΟΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΔΑΜΕΣΑ...ΟΙ ΝΙΣΤΙΤΖΟΙ ΠΟΥ ΟΤΙ ΤΣΙΜΠΙΣΕΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΑΚΚΟΘΛΑ ΤΖΑΙ ΜΕΤΑ ΕΣΣΟ ΤΟΥΣ..ΤΑΧΑ ΠΕΙΝΟΥΝ?ΤΑΧΑ ΕΝ ΕΧΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΦΑΝ ?? Ε ΤΟΤΕ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΓΟΡΑΖΟΥΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΓΙΑ ΨΑΡΕΜΑ ΤΖΑΙ ΔΟΛΩΜΑΤΑ..ΕΙΠΑΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ..ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΖΑΙ ΚΑΜΠΟΣΟΥΣ ΚΥΠΡΑΙΟΥΣ ΠΟΥ ΠΟΥΛΟΥΝ ΤΖΑΙ ΣΤΕΣ ΨΑΡΑΓΟΡΕΣ ΛΑΥΡΑΚΙΑ ΤΖΑΙ ΚΥΠΡΙΝΟΥΣ..ΕΛΕΟΣ ΠΛΕΟΝ...ΝΑ ΠΑΝ ΝΑ Γ@@@@@ OΥΛΛΟΙ ΤΟΥΣ

Post Reply

Return to “Ψάρεμα γλυκού νερού”