Catch & Release

User avatar
C&R
Posts: 949
Joined: Thu Jan 24, 2008 8:23 am

Re: Catch & Release

Post by C&R »

Ποτε σαν σύνδεσμος δεν βγήκαμε δημοσια να πούμε το τι κάναμε η τι προσφέραμε για το ψάρεμα στα γλυκα νερά. Δεν το χρειαζόμαστε και ούτε το θέλουμε. Έχουμε πάντως ήσυχες τις συνειδήσεις μας γιατί πραγματικά κάναμε ότι περνούσε από το χέρι μας για να σώσουμε το άθλημα μας μετά την καταστροφή του 2008-09. Τα κλάματα , τα παράπονα και οι απαισιοδοξίες δεν σώζουν την κατάσταση. Ο καθένας ας κάνει την αυτοκριτική του και να σκεφτεί το τι μπορεί να βοηθήσει.Για παράδειγμα τα τελευταία δυο χρονια διοργανώσαμε δυο καθαρισμούς και καταλήγαμε να πηγαίνουμε μονο το sinboulio μαζί με 2-3 μελη. Η δύναμη του συνδέσμου βρίσκετε στα μελόι του και όσο ποιο ενεργά είναι τόσο ποιο δυνατή θα είναι η φωνή μας.

Το επόμενο video είναι αφιερωμένο στους παρέες που ψαρέψαμε μαζί φέτος:

http://www.youtube.com/watch?v=qxtuy8Xo ... ture=feedu 8) 8)

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: Catch & Release

Post by caveman »

C&R wrote:
:dance: :clap: :clap: :clap: :clap: :dance:

Πραγματηκά έφτιαξεν μου την διάθεση ρε φίλε!!! Θέλω να σηκωστώ να πάω για λαβράκι τωρά!
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
PrEdAtΩR
Posts: 839
Joined: Fri Nov 23, 2007 11:59 pm

Re: Catch & Release

Post by PrEdAtΩR »

Image

User avatar
(CyBasser)
Posts: 2367
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:17 pm

Re: Catch & Release

Post by (CyBasser) »

Χαραλάμπη και Γιάννη, πραγματικά σας αξίζουν συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
There is fishing, and there is BASS FISHING!
ALWAYS PRACTICE CATCH AND RELEASE!!!

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Catch & Release

Post by MariosK »

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: Catch & Release

Post by fISHANDCHIPS »

Μπράβο κοπέλια !!! :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

User avatar
psarakas
Posts: 722
Joined: Mon Aug 09, 2010 8:30 pm

Re: Catch & Release

Post by psarakas »

:clap: :clap: :clap: :clap:
Έχω και εγώ 5-6 αλλά ξέρετε την ποιότητα των εγγραφών μου οπόταν αστο αφήσουμε καλύτερα :)
catch and release

User avatar
sifu-nas
Posts: 912
Joined: Wed May 09, 2007 11:42 am

Re: Catch & Release

Post by sifu-nas »

μπράβο Γίαννη , απίθανα να τα βλέπεις να επιστρέφουν πίσω! :D

User avatar
C&R
Posts: 949
Joined: Thu Jan 24, 2008 8:23 am

Re: Catch & Release

Post by C&R »

Ευχαριστω παιδκια. Ατε βαλτε πανω τα δικα σας

User avatar
psarakas
Posts: 722
Joined: Mon Aug 09, 2010 8:30 pm

Re: Catch & Release

Post by psarakas »

C&R wrote:Ποτε σαν σύνδεσμος δεν βγήκαμε δημοσια να πούμε το τι κάναμε η τι προσφέραμε για το ψάρεμα στα γλυκα νερά....

Και από την άλλη ποτέ εμείς οι ''απ'εξω'' δεν έτυχε να σας συγχαρούμε δημόσια. Νομίζω πως ο σύνδεσμος ξέρει ήδη την εκτίμηση μου, αλλά θέλω και δημόσια να τον συγχαρώ. Εγώ είμαι σίγουρος και δεν το συζητώ κάν, ότι αν δεν ήσασταν εσείς ψάρια στα φράγματα δεν θα υπήρχαν.
catch and release

User avatar
PeRoUkKaS
Posts: 1088
Joined: Fri Nov 02, 2007 6:27 pm
Location: Nicosia

Re: Catch & Release

Post by PeRoUkKaS »

Μπραβο παιδες!!! πολλα ωραιο!! :clap: :clap:
C&R wrote:Ποτε σαν σύνδεσμος δεν βγήκαμε δημοσια να πούμε το τι κάναμε η τι προσφέραμε για το ψάρεμα στα γλυκα νερά. Δεν το χρειαζόμαστε και ούτε το θέλουμε. Έχουμε πάντως ήσυχες τις συνειδήσεις μας γιατί πραγματικά κάναμε ότι περνούσε από το χέρι μας για να σώσουμε το άθλημα μας μετά την καταστροφή του 2008-09.
Γιαννη μου δεν ξερω πως ακριβως θελεις να διατυπωσεις αυτα που εγραψες, αλλα εγω ειμαι της αντιθετης αποψης..
τα εργα και το οτι κανει ο συνδεσμος πρεπει να φαινουντε στους εξω. Μπορει να μην το χρειαζεστε σαν συνδεσμος,
αλλα ισως ο κοσμος να θελει και να το χρειαζετε να βλεπει τις ενεργειες που γινονται απο τον συνδεσμο. Κανετε
παρα πολυ καλη δουλεια και ειναι κριμα να μην ξερει ο κοσμος τι γινετε.
catch & release!
προσεχουμε για να εχουμε!!

User avatar
Tryfon
Posts: 435
Joined: Thu Dec 06, 2007 12:47 pm
Contact:

Re: Catch & Release

Post by Tryfon »

Συμφωνω απόλυτα με τον Στεφανο.
Like us on Facebook: Super Action Stores Cyprus

User avatar
C&R
Posts: 949
Joined: Thu Jan 24, 2008 8:23 am

Re: Catch & Release

Post by C&R »

σιφονουμε άλλωστε ότι γίνετε ανακοινώνεται στην ιστοσελίδα μας και στην ανασκόπηση που γίνετε κάθε χρόνο στην γενική συνέλευση.

Εν για το φουμισι που εννοούσα ότι ποτε δεν το κάναμε :)

User avatar
apsavvas
Posts: 1045
Joined: Mon Jan 26, 2009 7:22 pm

Re: Catch & Release

Post by apsavvas »

κάτι που βρήκα και στο facebook

http://www.facebook.com/pages/Catch-and ... 7638537692
The only source of knowledge is experience

User avatar
bassman
Posts: 391
Joined: Mon Nov 19, 2007 6:19 pm
Location: Nicosia

Re: Catch & Release

Post by bassman »

PeRoUkKaS wrote:Γιαννη μου δεν ξερω πως ακριβως θελεις να διατυπωσεις αυτα που εγραψες, αλλα εγω ειμαι της αντιθετης αποψης..
τα εργα και το οτι κανει ο συνδεσμος πρεπει να φαινουντε στους εξω. Μπορει να μην το χρειαζεστε σαν συνδεσμος,
αλλα ισως ο κοσμος να θελει και να το χρειαζετε να βλεπει τις ενεργειες που γινονται απο τον συνδεσμο. Κανετε
παρα πολυ καλη δουλεια και ειναι κριμα να μην ξερει ο κοσμος τι γινετε.
Σίγουρα πρέπει τα μέλη να ενημερώνονται για να ξέρουν ότι ανήκουν σε ένα σώμα που εργάζεται για τα ψαρευτικά τους συμφέροντα. Από την άλλη πρέπει να δείχνουν εμπιστοσύνη στους εκπροσώπους τους αφού δεν μπορεί να επεξηγείται η δράση του Συμβουλίου με κάθε λεπτομέρεια (συναντήσεις, επιστολές, τηλεφωνήματα, κλπ). Υπάρχουν φυσικά και κάποια πράγματα που δεν λέγονται για ευνόητους λόγους! :wink: Σε κάθε Γενική Συνέλευση αναλύεται η δράση του Συνδέσμου και εξηγούμε επι της ουσίας τί κάναμε και τι έχουμε προγραμματίσει για το μέλλον. Εκεί συζητούμε, εξηγούμε και ακούμε παράπονα και εισηγήσεις.
Εκείνο που πρέπει όλοι να γνωρίζουμε είναι ότι η μοναδική μας οδός είναι ο Σύνδεσμος. Μόνο ομαδικά μπορούμε να κερδίσουμε κάτι ή έστω να εξασφαλίσουμε αυτά που έχουμε που καθόλου δεδομένα δεν πρέπει να τα θεωρούμε.
I'd rather be fishing!

Post Reply

Return to “Ψάρεμα γλυκού νερού”