2os Διαγωνισμός Ψαρέματος Λαυρακιού P.M. OUTDOORS – 13/05/12

User avatar
psarakas
Posts: 722
Joined: Mon Aug 09, 2010 8:30 pm

Re: 2os Διαγωνισμός Ψαρέματος Λαυρακιού P.M. OUTDOORS – 13/05/12

Post by psarakas »

Ενα τεραστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στο σύνδεσμο για την διοργανωση και την καθιερωση του διαγωνισμου!!!Μόνο καλό μας κάνει.Ευχαριστω και τον Χαμπή που με ανέκτηκε..Και μπραβο στο 16χρονο μας για το ρεκορ του και για την παιδεια του! Μαθετε οτι κανει παντα release,,κάνει καταγγελιες και παροτρήνει κατι κασαπηες 50 χρόνια μεγαλυτερ!ους να αφήσουν πισω μανες
catch and release

User avatar
marios pafitis
Posts: 454
Joined: Tue Dec 09, 2008 11:31 am
Location: Λευκωσια κ/κλι
Contact:

Re: 2os Διαγωνισμός Ψαρέματος Λαυρακιού P.M. OUTDOORS – 13/05/12

Post by marios pafitis »

Συχαρητήρια στους διοργανωτές και τους κριτές του αγώνα. :clap: :clap: :clap:
Ένα μεγάλο Bravo στο GiannoP που έπιασε με την αξια του και μετά που μια δύσκολη ανάβαση ένα κομμάτι 42cm .
Συχαρητήρια στην ομάδα του Μπράνκο για την 2 θέση .
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Παιδιά ανεβάστε όλες τις βαθμολογίες αν είναι εύκολο :think: :think: :think:

p.s
από εβδομάδας προπόνηση στους πιο δύσκολους φράκτες

User avatar
sifu-nas
Posts: 912
Joined: Wed May 09, 2007 11:42 am

Re: 2os Διαγωνισμός Ψαρέματος Λαυρακιού P.M. OUTDOORS – 13/05/12

Post by sifu-nas »

psarakas wrote:Ενα τεραστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στο σύνδεσμο για την διοργανωση και την καθιερωση του διαγωνισμου!!!Μόνο καλό μας κάνει.Ευχαριστω και τον Χαμπή που με ανέκτηκε..Και μπραβο στο 16χρονο μας για το ρεκορ του και για την παιδεια του! Μαθετε οτι κανει παντα release,,κάνει καταγγελιες και παροτρήνει κατι κασαπηες 50 χρόνια μεγαλυτερ!ους να αφήσουν πισω μανες

:clap: :clap: Μπράβο Γιάννο!
Λάζαρε , ακουσα απ'οτι εκατάλαβα επίετε πάρα πολλά καλά, μπορεί απλά να ήταν ατυχία , ή παραπάνω προπόνηση!!! Σιι γιου σούν

User avatar
C&R
Posts: 949
Joined: Thu Jan 24, 2008 8:23 am

Re: 2os Διαγωνισμός Ψαρέματος Λαυρακιού P.M. OUTDOORS – 13/05/12

Post by C&R »

Από τον φίλο μου τον Denis 8)

Quote
Yiannis, RBL respect people with whom we compete and for us is very plesure to participate in the such kind of events.And most of our skills based on the Cyprus expirience and from me I can`t tell that I have no description in words how big I thank`s for it. You`re my friends.
Unquote

Η απάντηση μου

Quote
Of course i know that all of you in RBL respect Cyprus and especially you! We also share the same respect and appreciation for you guys. I think it is time to close this matter here and forget about what has been said from various people.
Unquote

User avatar
C&R
Posts: 949
Joined: Thu Jan 24, 2008 8:23 am

Re: 2os Διαγωνισμός Ψαρέματος Λαυρακιού P.M. OUTDOORS – 13/05/12

Post by C&R »

psarakas wrote:Ενα τεραστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στο σύνδεσμο για την διοργανωση και την καθιερωση του διαγωνισμου!!!Μόνο καλό μας κάνει.Ευχαριστω και τον Χαμπή που με ανέκτηκε..Και μπραβο στο 16χρονο μας για το ρεκορ του και για την παιδεια του! Μαθετε οτι κανει παντα release,,κάνει καταγγελιες και παροτρήνει κατι κασαπηες 50 χρόνια μεγαλυτερ!ους να αφήσουν πισω μανες
Respect! Τι άλλο να πω!

Γιάνo αν εγινετουν θα σε υοθετουσα!

Lazare bravo πολλά καλο αποτέλεσμα είσαι μέσα για το πρωτάθλημα μεν τα παραιτήσεις.

User avatar
(CyBasser)
Posts: 2367
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:17 pm

Re: 2os Διαγωνισμός Ψαρέματος Λαυρακιού P.M. OUTDOORS – 13/05/12

Post by (CyBasser) »

Γιάννη, μπορείς να βάλεις την βαθμολογία με όλες τις ομάδες και όλα τα ψάρια που πιαστηκαν?
There is fishing, and there is BASS FISHING!
ALWAYS PRACTICE CATCH AND RELEASE!!!

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: 2os Διαγωνισμός Ψαρέματος Λαυρακιού P.M. OUTDOORS – 13/05/12

Post by caveman »

C&R wrote:Από τον φίλο μου τον Denis 8)
Ο Ντένης εν χρυσή καρδιά! Μακάρυ να ήταν όλοι σαν τον Ντένης! :)
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: 2os Διαγωνισμός Ψαρέματος Λαυρακιού P.M. OUTDOORS – 13/05/12

Post by AggelosLRK »

Μπραβο σε ολα τα παιδια,ειναι ολα μια εμπειρια και ετσι πρεπει να το βλεπουμε.

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: 2os Διαγωνισμός Ψαρέματος Λαυρακιού P.M. OUTDOORS – 13/05/12

Post by MariosK »

Τα αποτελέσματα του διαγωνισμού.
Attachments
results.jpg
results.jpg (226.11 KiB) Viewed 5055 times

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: 2os Διαγωνισμός Ψαρέματος Λαυρακιού P.M. OUTDOORS – 13/05/12

Post by fISHANDCHIPS »

συχγαρητήρια σε όλους ... και ειδικά στον Γιάννο
αν και δεν επιασα ψάρια,ουτε εκατάφερα να φκάλω τον αγώνα χωρίς να κυλήσω που την πλαγιά :D ,αν και έκοψα αρκετο δρόμο πάνω κάτω σαν την αδικη κατάρα .... ευχαριστήθηκα το πολλά ... ειδα άλλα ατομα πως ψαρευκουν,τι ειδους σημεία επιλέγουν κτλ τκ κτλ...
Οσο για τον τύπο που έγραψε τα σχόλια στο ρωσσικο φόρουμ ....ενα εχω να πώ.
εμμμμαθκιασεν μου το καλάμι μου πριν καν ξεκινήσει ο αγώνας (εγέλαν πως ε πολλά μιτσή :think: :) ) και ερώταν ποιου ειναι τουτο το καλάμι ... μετα απο 25 λεπτά περπάτημα... πρωτη βολή ...ΤΣΑΚ εκοπειν το νήμα,ξαναστήνω το ΤΣΑΚ εκοπηκε πάλε ...τελικά εσπασεν μου το πρώτο δακτυλίδι με τζινο το ψυχρό του το βλέμμα του.
Τζιμήθουν ήσυχα κ Ευάνθη ... εν εισουν εσύ τελικά η αιτία.
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

DOROS
Posts: 77
Joined: Mon Nov 21, 2011 5:44 pm

Re: 2os Διαγωνισμός Ψαρέματος Λαυρακιού P.M. OUTDOORS – 13/05/12

Post by DOROS »

Γεια σας ,
συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά όπου διαγωνίστηκαν αλλα και σε αυτους που το βούρισαν για να οργανωθεί.

…να ρωτήσω κάτι αν επιτρέπεται, στον πίνακα αποτελεσμάτων σε κάποια άτομα έχουν μια ‘Α’ βαθμολογία και δίπλα ένα +5 ?

User avatar
Στάθης
Posts: 824
Joined: Mon Jul 12, 2010 5:58 pm

Re: 2os Διαγωνισμός Ψαρέματος Λαυρακιού P.M. OUTDOORS – 13/05/12

Post by Στάθης »

Όσα ψάρια ήταν πάνω από 40 πόντους, έπαιρναν 5 βαθμούς μπόνους.
Να ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου (τωρά που επέστρεψε το αιμα από τα πόδια στον εγκέφαλο) τους διοργανωτές και τους διαγωνιζόμενους. Ευχαριστηθήκαμεν το.
Συγχαρητήρια στους νικητές, ανεξαρτήτως εθνικότητας και τα συγχαρητήρια μου στο Γιαννο για το PB. :)
Last edited by Στάθης on Mon May 14, 2012 3:05 pm, edited 2 times in total.
no whey no gain

User avatar
(CyBasser)
Posts: 2367
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:17 pm

Re: 2os Διαγωνισμός Ψαρέματος Λαυρακιού P.M. OUTDOORS – 13/05/12

Post by (CyBasser) »

Aτε κοπέλλια, τωρά θέλουμε φωτος + βίντεο!

Δώρο, οι αριθμοί 37, 38 κλπ είναι το μήκος του ψαριού. Λαβράκια άνω των 40 εκ έπαιρναν bonus 5 εκατοστά...
There is fishing, and there is BASS FISHING!
ALWAYS PRACTICE CATCH AND RELEASE!!!

DOROS
Posts: 77
Joined: Mon Nov 21, 2011 5:44 pm

Re: 2os Διαγωνισμός Ψαρέματος Λαυρακιού P.M. OUTDOORS – 13/05/12

Post by DOROS »

Ωραίοι… ευχαριστώ :)
Καμιά φωτογραφία να αναμένουμε...

User avatar
giannosP
Posts: 479
Joined: Sat Apr 09, 2011 1:12 pm
Location: Λευκωσια - Τσερι

Re: 2os Διαγωνισμός Ψαρέματος Λαυρακιού P.M. OUTDOORS – 13/05/12

Post by giannosP »

Να ευχαριστισω και εγω με την σειρα μου, τους διοργανοτες του διαγωνησμου και τους κριτες μας ,διοτι οπου και να εισουν εθορες τον μαριοςΚ και τον κ.ευανθη να ελεγχουν..και φυσικα ενα ευχαριστω στο παππου μου που με αντεξε, και εφερεν με παφο, πραγματικα ειχεν πολλη πεισμα. Ενα μεγαλο μπραβω σε ολους οσους συμμετεχαν, και οσον συνεχηζουν να γινουνται ετσι διαγωνισμοι ολοι μας αποκτουμε εμπειρια στο ψαρεμα! ..εν τα επιαμεν και ασχημα! απλα εχασαμεν ψαρια! Εναν μπραβω και στους πρωτους 3 νικητες οπου καταφεραν να παισουν ψαρια σε μια μερα οπου τα λαβρακια ειταν active,αλλα ειθελαν ψαξιμο! Επισης θελω να σας ευχαριστησω ολους, για τα ενθαριντικα σας λογια(εκαμετε με φινιτζια :D ) , και ενα μεγαλο ευχαριστο στο Λαζαρο και το ΜαριοΠαφιτη, για της συμβουλες που μου εδωσαν πριν το διαγωνησμο! Λαζαρε επιες τα πολλα καλα και εσει και ο Χαμπης, και επομενο διαγωνησμο θορω σας πολλα ψηλα!
C&R wrote: Respect! Τι άλλο να πω!

Γιάνo αν εγινετουν θα σε υοθετουσα!
Κ.Γιαννη σεχτικα με την υοθετηση, ειπεν μου η Μανα μου ενα σου στειλη τα χαρκια για να προχορα η κουβεντα :lol:
Life is a game....Fishing is serious!

Post Reply

Return to “Ψάρεμα γλυκού νερού”